PDA

View Full Version : Şampiyonlar Ligi 06-07 Yüz Paketi

Sekopej
11.Kasım.2006, 17:15
Durmak yok, yeni bir yamayla tekrar karşınızdayız. Bu yamada Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden 32 takımın futbolcularının resmini bulabilirsiniz.
Bu yamada desteğini esirgemeyen Serhat Arslan(nekop), Eray Dengiz(ermoon) ve Burak Duran(hurmet) 'a teşekkür ederim. Umarım beğeneceğiniz bir yama olmuştur...

http://futbol.turksportal.net/tsi/v2/image/Download/clface.jpg

Kurulum:
İndirdiğiniz bu paket içerisinden çıkan dosyayı yüklemeniz yeterli olacaktır...
Çalismamasi durumunda "C:\Documents and Settings\....\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007" Klasörünün içinde bulunan "cache" adlı klasörü silin. Noktalı kısıma (\....\) kendi bilgisayarinizin adini yazin örnek: sekopej gibi.
Application Data klasörü bazı bilgisayarlarda gizli dosya halinde bulunabilir Windows Görünüm seçeneklerinde "Gizli dosya ve klasörleri göster" seçeneğini işaratleyin.

Lisans:
Her hakkı Serkan Özışık (sekopej) ve Turksportal.net'e aittir...
Herhangi bir sitede veya yayın organında yapımcı kişilerin izni olmaksızın yayınlanması kesinlikle yasaktır... Aksi bir durum söz konusu olduğunda kanuni müdahaleler yapılacaktır...

Keyifli oyunlar ve bol Fm'li günler dileriz...

DOWNLOAD (http://www.turksportal.net/dosya/fm/28504/bilgi/)

nekop
11.Kasım.2006, 18:19
tebrikler serkan öyle veya böyle bu calışmayıda tamamladın :n: :)

GeNç KaRTaL
11.Kasım.2006, 18:19
emeği geçen herkese teşekkürler çok güzel bir çalışmadır kesin

marakesh
11.Kasım.2006, 18:23
elinize sağlık

S-B-Z
11.Kasım.2006, 18:25
sağol serkan.Senin elinden çıkmış bir çalışma olduğu nasılda belli :n::n:

Sekopej
11.Kasım.2006, 18:28
sağol serkan.Senin elinden çıkmış bir çalışma olduğu nasılda belli :n::n:

Belli belli ama Serhat'ın yardımlarını unutamam, o olmasa bu yama bitmezdi, ona çok çok teşekkür ediyorum tekrar.

Bir de FB'yi de koyacaktım ama Serhat 1 takım aldım diye demediğini bırakmadı 1 takım daha istesem neler yapacaktı Allah bilir?:n: :D

Jesus_FB
11.Kasım.2006, 18:38
ellerinde sağlık serkancım yine çok kaliteli bir face pack yapmışsın oyun için çok şey yaptın helal sana ;)

ker
11.Kasım.2006, 18:38
güzel çalışma olmuş eyvallah

Cyzio
11.Kasım.2006, 18:40
Eline sağlık güzel çalışma

barahir
11.Kasım.2006, 18:53
eline sağlık abi çok güzel bi yama herzamanki gibi;)

Krusty
11.Kasım.2006, 18:58
Oooo tebrikler. Durmak bilmiyorsunuz Serkan Bey.. :):)

nekop
11.Kasım.2006, 19:46
Belli belli ama Serhat'ın yardımlarını unutamam, o olmasa bu yama bitmezdi, ona çok çok teşekkür ediyorum tekrar.

Bir de FB'yi de koyacaktım ama Serhat 1 takım aldım diye demediğini bırakmadı 1 takım daha istesem neler yapacaktı Allah bilir?:n: :D

tek kelime + nankör + fenerbahce şampiyonlar ligindemi oynuyor diyerek mesajımı yolluyorum :D

tosunpasa
11.Kasım.2006, 19:54
serkan abi süper bi çalışma eline sağlık

cureshot
11.Kasım.2006, 20:47
sağolasınız

Universal
11.Kasım.2006, 21:04
Ellerine sağlık Serkan ama Download yerine İndir yazıp Türkçemizi kullansan daha iyi olurdu. Şimdi indiriyorum. :)

ciomania21
11.Kasım.2006, 22:18
benim oyunda türkiye ligi faceler ve büyük ligler faceler var bunu yükleyince mesela gs nin 2 tane face dosyası olacak bunlar çakışmazmı???

sorum saçmaysa kusuruma bakmayın ben yama yüklemekten başka bişeyden anlamıyorum pek

Sekopej
11.Kasım.2006, 22:22
benim oyunda türkiye ligi faceler ve büyük ligler faceler var bunu yükleyince mesela gs nin 2 tane face dosyası olacak bunlar çakışmazmı???

sorum saçmaysa kusuruma bakmayın ben yama yüklemekten başka bişeyden anlamıyorum pek

Herhangi bir sorun olmaz, eğer bizden indirdiysen diğerlerini de bazı fotolar aynı zaten. Bunu direk indirip kurup sorunsuz kullanabilirsin...:)

ciomania21
11.Kasım.2006, 22:25
ewet zaten sadece buradan indiriyorum ilgin için teşekkür ederim içim rahatladı :D emeğine sağlık

Sekopej
11.Kasım.2006, 22:28
ewet zaten sadece buradan indiriyorum ilgin için teşekkür ederim içim rahatladı :D emeğine sağlık

Eğer memnunsan bu bana yeter.:) Diğer arkadaşlara da teşekkür ederim yaptıkları yorumlar için:)

Mc.Speedy
12.Kasım.2006, 01:32
Eline Sağlık Serkan :)
Kapakta Çok Süper Olmuş yaw :D

Sekopej
12.Kasım.2006, 01:34
Eline Sağlık Serkan :)
Kapakta Çok Süper Olmuş yaw :D

Teşekkürler:)

Kapak güzel oldu yapanın(yani senin:D) ellerine sağlık ama sen bir de onu Tarık'a sor:n::D

Jesus_FB
12.Kasım.2006, 02:21
Teşekkürler:)

Kapak güzel oldu yapanın(yani senin:D) ellerine sağlık ama sen bir de onu Tarık'a sor:n::D

güzel kapak yapmış çocuk :D:D

robben.16
12.Kasım.2006, 02:25
Daha indirmedim ama görünüşe göre çok güzel bir çalışma olmuş Elinize sağlık Türkçeyi'de bekliyoruz

MeMo
12.Kasım.2006, 11:05
serkan abi bos duramiyo banada soyledi yapamiyorum dedi :D

SYLaR
16.Kasım.2006, 17:35
Serkan ellerine sağlık süper olmıuş:)

Eray Dengiz
16.Kasım.2006, 18:48
Vallahi yeni gördüm.. Ellerine sağlıkda benim ismim niye geçiyor anlamadım :D Sana yazmana gerek yok demiştim ama.. :n:

Sekopej
17.Kasım.2006, 15:34
Serkan ellerine sağlık süper olmıuş:)

Teşekkürler...

Vallahi yeni gördüm.. Ellerine sağlıkda benim ismim niye geçiyor anlamadım :D Sana yazmana gerek yok demiştim ama.. :n:

Aaa olur mu? Sonuçta sizin çalışmalarınız da var. Gerçi biz birilerini de biliyoruz kendi teşekkür yazısını gönderen ama isim verip de rencide etmeye gerek yok...:D

Eray Dengiz
17.Kasım.2006, 17:18
Teşekkürler...

Aaa olur mu? Sonuçta sizin çalışmalarınız da var. Gerçi biz birilerini de biliyoruz kendi teşekkür yazısını gönderen ama isim verip de rencide etmeye gerek yok...:D

Var dimi.. Olsun ya.. Tüm çalışmalar Turksportal için yapılmıyor mu? Sende :D

Yinede elelrine sağlık kardeşim.. Güzel bir yama olmuş.

ccyagar
20.Kasım.2006, 19:33
ya ben C: ye değilde E: ye yükledim FM2007 yi ben simdi bunları nereye atacam zaten cache klasörüde bulamadım bi yardım edebilir misiniz ???????*

Sekopej
20.Kasım.2006, 19:42
ya ben C: ye değilde E: ye yükledim FM2007 yi ben simdi bunları nereye atacam zaten cache klasörüde bulamadım bi yardım edebilir misiniz ???????*

Oyunun yüklü olduğu klasörü belirt o zaman c\program files yerine. Gizli dosyaları göster diyerek application data içinde Sports Interactive klasörünün de cache bulabilirsin...

GLoBaL_DeeJaY
22.Kasım.2006, 13:42
indiremedim sitenin yüzü değişmiş yaw ne zmanadır girmedim forumdayım paso

esgfb_gokhan
10.Aralık.2006, 16:14
Paylaşm için teşekrler hemn indirip koyuyorm valla sizde olmasnz bu fm bu kadar zevkli olmuc** allah razı olsn beyler

abcd123
01.Ocak.2007, 22:34
teşşekürler çok güzel çalışma olmuş

HeadShOoter
01.Şubat.2007, 15:46
paket güzelde bi karısıklık olmaz dimi yani hem eng paketini yükleyip hem de bunu yükledigimizde sonucta 2 ayrı chelsea yüzü olucak!!!

mustafaer23
02.Şubat.2007, 11:23
Emeği geçen herkesin eline sağlık.. Bi de FENER'im olsaydı neyse :) ellinize sağlık... Abi bi de böyle FENERBAHÇE'min taraftar sesinin olduğu bi ses dosyası varmı..?

alidartanel
11.Şubat.2007, 01:21
saolun valla yararli olcak
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
eyvallah elinize saglik

aysem
10.Mart.2007, 12:11
ben size ne diyim fm bence sizin sayenizde bu kadar zevkli oluyor tebrikler turksportal tsk ederim emegi gecen herkese

sehzadee
13.Temmuz.2007, 00:36
Yine Şov yapmıssınız Ama indirmedim:D