PDA

View Full Version : ahanda benim taktik

BeeTLeJuiCe
12.Kasım.2006, 00:07
bu taktikde gerekli olan atak ozellikleri yuksek olan bekler ve kanat oyunculari
benim kullandigim sekilde oyunculardanda goruldugu gibi benzer gucte ve ozellikte oyuncular kullanirsaniz hic sorun yasamazsiniz ayrica mc de oynattiginiz oyuncunun dm ozelliklerinin daha yuksek ve long shot un ii olmasi onerimdir
forvet oyuncularinizdan birinin hizli olmasi cook ii olur

taktiklerden 4-4-2 diamond taktigiyle oynayip bu hale getirin sonrada player instructions dan oyuncularin ozeliklerini kaleceiyi gk bekleri full back mc de oynayani dm falan yani tum oyunculari mevkilerine gore ayarlayin tekrar soyluyorum mc oyuncusunu dm olarak ayarlayin ve long shot u yukseltin bide beklerin attacking ozelligini yuklsetin

bundan sonra 1-2 macta belki sorun yasayabilirsiniz ama dedigim ozellikte oyuncular kullanirsaniz cuk oturacak bi taktikdir

http://img398.imageshack.us/img398/7286/adszvj9.jpg

not: her ne kadar ekledigim goruntudeki tarih daha 1september olsada su anda almanya liginde daha 30. mac ve sampiyonum ben bu tarihdeki macimdan itibaren yukselise gectim

bir dier tavsiye almanya ligini eger almanya milli takimini kullanir hale getirecek patch i yuklemesediyseniz oynamayin cok zor maclar oluyo cunku almanlar haric hepsi milli takima gidiyo ve ortada kaliyosunuz maclar ertelenmiyo

kebogunduz92
12.Kasım.2006, 00:25
baba mac sonuclarınıda koysan tam süper olacak!!:D

BeeTLeJuiCe
12.Kasım.2006, 00:32
teknik sorunlardan oturu oyuna yeniden baslamak zorunda kaldim save dosyasini acamiyo su anda siteye bu yaziyi eklemek ve yukledigim resimleri de gorebilmek icin cikmistim artik girmiyi :D

ama ole cok farkli skorlar yok onu belirteyim arada farkli alabiliyo ama genelde 2-1; 3-2 falan kazandim en farkli skorum 10-0 10 kisi kalan borussian yi yendim sole diyim oynaya bildigim 32 macta 27 galibiyet 2beraberlik ve 3 yenilgi aldim

oyuna yeniden basladim ama bu kez munihi aldim :D ayni taktigi onada oturtcam :D

BeeTLeJuiCe
12.Kasım.2006, 18:21
anam bide yorum yapsaniz taktigim hakkinda tam super olcak gordugunuz eksik yanlari warmi taktigin :D denedinizmi dosya olarak ekleyecektim ama iste koyamadim ama onuda koyacam ayrica mac ss leride koyacam

BeeTLeJuiCe
12.Kasım.2006, 19:00
http://rapidshare.com/files/3231487/4-1-2-1-2_mista__FC_Bayern__Aug_2006_.tac.html

guncellenmis ve taktikde ufak yenilikler yapılmıstır!!!

ahanda benim taktik dosya halinde indirede bilirsiniz artikin

buda schalke oyunum bozulduktan sonra munih oyunumun ss si taktik yine aynidir yine oturttum ayni taktigi :D
http://img453.imageshack.us/img453/9909/munihjs4.jpg

erpeker1907
12.Kasım.2006, 22:09
calisman icin tesekkurler deniycem

Arda_66
13.Kasım.2006, 13:26
ellerine sağlıkk

BilkentliGoGo
13.Kasım.2006, 14:25
daha denemedim ama bence bu taktikle çok gol yemen gerek yani kanatları o kadar koştuturp orta sahayı sadece bi adama emanet ederek ama sen 0 kadar galibiyet aldım diyosan doğrudur ne diyim :p

BeeTLeJuiCe
13.Kasım.2006, 17:19
bu taktigi daha gelistirecem fm 2007 ye gore bu direk fm 2006 nin buna aktarilmasiydi bu oyuna gore bi kac oynama yapacam taktik uzerinde

taktik uzerinde gerekli bi kac oynama yaptim daha ii bi durumda ama daha ii olacak insallah ilerde :D