PDA

View Full Version : DİABLO VE DİABLO AVCISI ReWezAK SUNARRR

rewezak
13.Kasım.2006, 16:26
ewet beyler son kez koyuyorum 3. defada kalkarsa formdan ben napim

diablo

resim

ve diablo avcısı

http://rapidshare.com/files/3192024/ReWezAKDIABLOOOOO__Besiktas__Feb_2010_.tac

resim

http://img300.imageshack.us/my.php?image=diablobmplq0.jpg

Ohhhh be hele şükür

taktikte puf nokalar

ml ve mr yaziyo ya onlara aml ve amr koyuyosunuz arkadaslar vede hiz topla kosma ve ortalari iyi olmali gerisi onemli digil

mc yerinede amc/fc ozelligi olan bi adaminiz varsa o yosada amc koyuyorsunuz onunda topla kosusu ve birerbirde adam gecmesi iyi olmali ve uzun sutuda iyi olursa baya guzel goller atabiliyo

forvetlerde hiz son vurus teknik ve adam gecme 15er olsun o kadar ole yapin taktigi ben o kadar fotolar koydum anlamiyorum bendek' fmmi farkli yaw bu taktigede laf atarsaniz yuhhh artik daha iyisi varsa baska bi yerde soleyin bende bakim valla ben bulamadimda gormedimde duymadimda+son bisey 6 mac denemeyen yorumda bulunmasin takim anca alisiyo cunku

BU TAKIMLA 90 PUANMI OLUR YAW BU TAKTIGE KOTU DIYEN IYI BAKSIN

http://img75.imageshack.us/my.php?image=1bmpyq6.jpg

BUDA PUAN DURUMU

http://img55.imageshack.us/my.php?image=2bmpwq6.jpg

SIZE YUH DEDIRTICEK BI RESIM DAHA BOLE BI TAKIMDAN YILIN EN IYI 11DE 8ADAM OLABILIRMI BAKIN OLDU BILE

http://img93.imageshack.us/my.php?image=11bmpvr2.jpg

IDDA ETMIYORUM BILIYORUM FM 2007NIN DUNYADAKI EN IYI TAKTIGI BU

Emurafu
13.Kasım.2006, 16:59
kardes buyuk harfle yazmak yasak haberın olsun bence degıstır
sonra ss koysan super olcak ama hıc ss koymuyon

rewezak
13.Kasım.2006, 17:16
ne bilim yaw arada buyuk yazmışım bende anlamadım hem zaten daha yeni öğrendim kuralları okumamıştım acıkcası belkide bu yuzden siliyolardı şimdi anladım dun gece yapıp koydumda ben silip duruyolardı bende neden siliyolar diyorum:) neyse öğrendiğim iyi olduda bana kardeş deme anakonda yazdıklarımı okudunmu diğer taktiklerde sen ve öteki eleman için adam bana çalmışsın hırsız dedi sende evet çalmış muhabbeti yaptın ve ben size sunu sordum adamlar ben taktiği yaptıktan 3,5gunsonra koymuşlar bu nasıl oluyo peki? nasıl ben daha önce çalmış olabilirim 433 bide targetman yapmışlar adını ben buna cevap bekliyorum sendende freshbet1dende

rewezak
13.Kasım.2006, 17:18
bu taktiğide anlatmıyomda fotoda koymıycaktım ama koyim napim millete yazık bundan sonra birini hırsızlıkla suçlarken daha mantıklı olun yoksa böle tek bi soruda benim hırsız olmadığımı kanıtlarım ama sizinyalan olmadığınızı kim kanıtlıycak?

bloodstar
13.Kasım.2006, 17:43
ewet beyler son kez koyuyorum 3. defada kalkarsa formdan ben napim

diablo

resim

ve diablo avcısı

http://rapidshare.com/files/3113848/ReWezAK_diablo__Besiktas__Nov_2009_.tac

resim

http://img300.imageshack.us/my.php?image=diablobmplq0.jpg

kardeş sen o resmi koymadan önce ben o taktiği indirdim ama senin koyduğun resimle benim indirdiğim taktikteki diziliş farklı..bunun nedenini öğrenebilirmiyim senden yada neden böyle bişey yapma gereği hissettin...

rewezak
13.Kasım.2006, 18:04
s'z bu konuyu kpayin BASKA ACTIM BEN ARKADASLAR KUSURA BAKMAYIN SIZIDE UGRASTIRDIM

rewezak
13.Kasım.2006, 18:17
ok düzeltildi herşey diğer sayfayı kapatabilirmi arkadaşlar veya ben kapayabiliyosam biri bana sölesin gereksiz yere milletin kafasında yer etmesin doğrusu bu

Emurafu
13.Kasım.2006, 18:28
resim falan gorukmuyor

rewezak
13.Kasım.2006, 18:40
simdi baktim taktikte resimde tamam

tigris
13.Kasım.2006, 19:26
denemeye gidiyorum taktiği diablo gibi değilse geri döner haşlarım ortalığı toz duman ederim ona göre

rewezak
13.Kasım.2006, 19:48
tigris sende her taktikte ayni seyi uyaziyon he bunuda begenicen merak etme

tigris
13.Kasım.2006, 20:03
kardeş uğraşların için çooook sağol ama...

benim test ettiğim kadarıyla taktik olmamış.önceki taktiğinden daha kötü.benim tavsiyem:sigamesin gevurca sitesini takip etmen,orda çok gerçekçi fikirler dönüyor ve faydalı oluyor..bu taktiğinin çok geliştirilmesi gerek şu anki haliyle yaptığım maçlarda dumur ettin beni be kardeş :D

Jay_Jay Ceyhun
13.Kasım.2006, 20:13
deniycem bi bakalım

rewezak
13.Kasım.2006, 20:27
yaw isin inceliklerini yazmadimki sinirden yaw ben bu taktikle 100puan aldim bi sezonda bu sezonda butmek uzere 2beraberlik 2 malubiyet var asil sorun neler yapmali dur onlarida yazam

3kk
13.Kasım.2006, 22:41
Taktik güzelse gene 4-4-2 imden vazgeçip bunu kullanıcam ama 4-4-2 imle önce bir sezon daha bitirip sonra da foruma koymam lazım ;)

Paylaşımın için sağol kardeş.

3kk
13.Kasım.2006, 22:43
Ayriyeten ister başarılı olsun ister başırısız forumda 3 tane taktik paylaştığın içinde seni tebrik ediyorum...

rewezak
13.Kasım.2006, 23:00
eyvallah saol kardes yaw ben acip bi takimla bile 90 puan topladim+5 taktik paylastim:)

tiberias
14.Kasım.2006, 12:54
KARDES SAgol ama bu taktık cok acık verıyo defansta walla benım defans song-gökhan zan-ugur ucar-orhan ak ayrıca dm bolgesınde cıhan veya ergun oynuyo yınede sagol paylasımın ıcın

rewezak
14.Kasım.2006, 15:25
sen eminmisin benim soledigim gibi adamlar olduguna ben fenere cimboma bile 4 5 ataktan fazla vermiyorum diger takimlar kaleyi goremiyo misal ilk macim sezonda yani

http://img134.imageshack.us/my.php?image=ilkmacbmpnv9.jpg

iyi okuyun onerdigim oyunculari+o sistemde o defans kullum bitmis yaw ozelliklerin hicbiri tutmuyorki

rewezak
14.Kasım.2006, 15:30
Arkadaslar Okuyun Bunu Dunyanin En Iyi Oyuncularini Ucuza Alabilirsiniz Illa Taninmis Olmasina Gerek Yok Muhim Olan Nasil Araticaginiz

Defanslar Hiz 13 Gucler 10 Markaj 15 Heading 15 Yapin Ole Aratin

Ortasahalar Pas 15 Teknik 15 Hiz 15 Aratin

Forvetler Hiz 15 Hiz 15 Son Vurus 15 Aratin

Arkadaslar Kacirdiginiz Nokta Siz Her Oyuncunun Tum Ozelliklerine Bakkiyosunuz Misal Defansin Sutunun Iyi Olmasina Gerek Yok Once Defansini Yapsina Dam Gibi Forvet Zaten Gil Atar Veya Forvette Markajin Iyi Olmasina Gerek Yok Siz Ole Aratin Ve Alin En Ucuza Buldugunuz Oyunculari Hepside Super Oynarlar Merak Etmeyin

bloodstar
14.Kasım.2006, 17:17
ligin aşında denedim bu taktiği ilk maç vestel manisa 3 - 1 bjk kayseri erciyes 0 - 0 bjk gençlerbirliği 2 - 0 bjk anlayacağın pek sağlam gitmiyo taktik..kadro

runje ,
mehmet topuz, joao leonardo , ibrahim toraman , bekir irtegün
kleberson - ricardinho - delgado
gökhan güleç - nobre - bobo

daha napiim..özellikle defansa ihtiyaç olduğu için gittim aldım leonardo topuz ve bekiri taktik oturmaya başladıkça beraberlik sayısı arttı ama adam gibi bi maç izleyemiyorum..hep gol yeme tehlikesi...özellikle kanattan elini kolunu sallayan geliyo...yanlışım varsa deneyen diğer arkadaşlar düzeltsin..bazı şeyleri değiştirip denemeye çalışıcam bakalım..

rewezak
14.Kasım.2006, 18:09
o dedigin adamlarin ozellikleriyle benim soledigim ozelliklerin hic biri tutmuyo yaw farkindasin dimi

altug_
15.Kasım.2006, 11:29
hoca senin söyledğin özellikler bizim takımıda aştı :D bi halt yiemedik yine kendi taktiimle dewam saol yinede

rewezak
15.Kasım.2006, 15:35
hepinizin sorunu do[ru antreman programini kullanmamaniz her zaman soledigim gibi defansin sut cekmeye forvetinde markaja 'ht'yaci yok tabi bunlar arttirilabilir yaw herkez kendi mevkisinde ne ozellik gerekiyosa onun idmanini yaptirsin yeter beyler

bloodstar
15.Kasım.2006, 16:33
kardeş nası tktik bu da defanstaki mehmet topuz leonardo toraman bekir gibi adamlar uymayacak..şu forumu bi gez..türkiye liglerinde yerli olarak oynatabileceğin defans adamı olan türklerde ilk başlarda bu adamların adı vardır..leonardo çoğumuzun tercihidir..orta sahadaki adamlarda keza öyle..hepsi kaliteli adamlar...nası özellikmiş bu taktiği bi anda yerle bir ediyo...

rewezak
16.Kasım.2006, 22:29
yaw hiz da nerdiyse hepsi yatiyo+antreman programinda diyorum ya sorun herkezin bole defanssa defans icin gerekli ozellikleri full yapicaksiniz ortasahaysa ortasaha foevetse forvet ne bilim ben artik taktigimi buldum ama antremanda cok onemli sanirim onuda solemistim antreman forumunda neyse arkadaslar hepinize iyi oyunlar ÇANAKKALE 116,ALAY JANDARMA KOMUTANLIGI BENI BEKLİYODA:) BI BAKAM KOMUTANLAR NEDEN CAĞARMIS HERHALDE BI 15AY MISAFIR ETCEKLER EHHH DAVETE OLMAZ DEMEK OLMAZ HERKEZE İYİFMLER VE MUTLULUKLAR NE ALAKA BILMIYOM AMA OLSUN:)

HOŞÇAKALINNNNNNNNNN......

forbiddenenator
23.Kasım.2006, 18:57
kardes 2 sezondur senin taktikle oynuyorum iyi taktik tebrikler bi sorum olacak ben appiahı ve selcuk sahini sattım dmye de koyacak adam yoktu dm yi aldım amc ye koydum acaba dm den alıp amcye koyduğum adamın performansında veya baska biseyinde degisiklik olur mu lütfen cvp

genctimsah
25.Kasım.2006, 00:24
Kardes ben yazmiyordum buraya ama takip ediyordumm forumu/Taktigi gs ye kurdum..Ama harbiden gol yeme tehlikesi hep ust seviyede..Ligdeki ic sa ha maclarinda..2-3 gol yiyor takim samiyende.Zaten golyedigin zaman mac gidiyor.Ama avrupa ve deplasman icin guzel.SAmpiyonalr liginden 10 puanla elendim.Ligde deplasmanda sadece bjk ile 2-2 kaldim.2.yim.Kupada ise sonuncu oldum elendim.Antrenmanlari da ayarladim.Ama takim cok gol yiyor..
enyeama
ergun tolga luizao erkan(genclerden)
inamoto
carrusca netaci hasansas
umit k. hakansukur
Sene sonunda sivok gelcek inamotonun yerine bi sey degisir mi??