PDA

View Full Version : Brezilya Taktiği nedir? Nasıl uygulanır?

barkinto
14.Kasım.2006, 18:10
taktik kaldırılmıstır saygılarımla

Flawless Victory
14.Kasım.2006, 18:21
Eyvallah kardes harika olmus yalniz yazi rengi olmamis be. onu da ayarlar super olur

BeeTLeJuiCe
14.Kasım.2006, 18:31
ilginc bi taktik olmus benzer takim dizilisini bende onceden kullaniyordum ama galiba oyunculari ve player instructions lari ii ayarlayamadigim icin basarili bisi yaratamamistim bakalim senn bu taktigi bi deneyecem :D her ne kadar kendi taktigimi cok begensem ve takimimdaki oyuncular kendi taktigime uygun halde olsada:D paylasim icin saol

ker
14.Kasım.2006, 18:43
harika olmuş ellerine sağlık

kartalizma06
14.Kasım.2006, 18:48
fena diil tebrikler

Jesus_FB
14.Kasım.2006, 18:56
ellerine sağlık çok ayrıntılı güzel bir rehber olmuş
birde kadronu görseydik ingiltere liginde böylesi az gol yiyip bu kadar çok atmak çok çok zor bir iş kadrondaki oyuncularıda çok merak ettim

barkinto
14.Kasım.2006, 18:57
Eyvallah kardes harika olmus yalniz yazi rengi olmamis be. onu da ayarlar super olur

ilginc bi taktik olmus benzer takim dizilisini bende onceden kullaniyordum ama galiba oyunculari ve player instructions lari ii ayarlayamadigim icin basarili bisi yaratamamistim bakalim senn bu taktigi bi deneyecem :D her ne kadar kendi taktigimi cok begensem ve takimimdaki oyuncular kendi taktigime uygun halde olsada:D paylasim icin saol

harika olmuş ellerine sağlık

fena diil tebrikler

Siz sagolun arkadaslar
umarım deniyen her arkadasımıza faidesi olur. SAygılarımla....

kebogunduz92
14.Kasım.2006, 18:59
denicem baba

aanilll
14.Kasım.2006, 19:13
Çok güzel açıklamışsın.. Eline sağlık.. Bu arada verdiğin linklerde senin taktiğini bulmadım.. Daha doğrusu taktiğinin ismi ne olarak geçiyor.. Söylersen memnun olurum..

Emurafu
14.Kasım.2006, 19:23
cok ilginc bir taktik super ama riskli gibi

S-B-Z
14.Kasım.2006, 19:40
çok zahmetli ve güzel bir iş çıkarmışın tebrikler.yalnız link versende taktiği bir denesek.ya ben göremedim yada taktiği indirmek için bir link koymamışsın.

Cyzio
14.Kasım.2006, 19:49
Çok açıklamalı bi taktik eline sağlık

barkinto
14.Kasım.2006, 19:56
sevgili arkadaslar mesajı atarken ilk once link vermiştim ancak suan bir tereddut içiinde kaldıgım için linki kaldırdım kimseye yanlıs dosyayı yükleterek komik duruma düşmek istemedim. Bu yazıyı aksamları evde yazdıgım ve oyunuda evde oynadıgım için ve ancak internette yayınlamayı işyerinden yaptıgım için sanırım ufak bir hata ile yanıma farklı dosyaları almısım. bu aksam evde dogru dosyaları alıp almadıgımı bir kontrol etmem gerektigini dusundum. Umarım mazeretimi kabul edersiniz şimdiden anblayısınız için teşekkürler. saygılarımlar...

Flawless Victory
14.Kasım.2006, 20:05
durustlugunu de kutlarim ama bekleriz canim nolacak. ne zaman eklersen artik ;;)

bloodstar
14.Kasım.2006, 20:09
her mevkii için ss koymuşlsun zaen kardeş..ordan bile taktiği oluşturmak mümkün....bence güzel paylaşım..harika olmuş eline sağlık..zaman harcadığın belli..

altug_
14.Kasım.2006, 20:59
Süper bi çalışma bravo kardeş tebrikler...

robben.16
14.Kasım.2006, 21:23
Gerçekten çalışman mükemmel olmuş taktiği daha deneyemedik denedikten sonra onun için de yorum ya***az...;;)

jacke
14.Kasım.2006, 21:29
valla arkadaşım helal olsun sana.cok yoğun emek harcamışın.tek tek ayrıntılı anlatmışın.tekrar tebrikler

3kk
14.Kasım.2006, 23:49
Arkadaslar su taktigi olusuran varsa hayrina rapidleyip bir paylasabilir mi lutfen.

Universal
14.Kasım.2006, 23:51
Çok iyi çalışma olmuş tebrik ederim baya özenmişsin yazına keşke herkes senin gibi hazırlasa... ;)

zetes
15.Kasım.2006, 11:03
taktiği kullandım fakat kaleci çok önemli gerçekten kalecin iyi olursa az gol yiyip çok gol atabiliyorsun. Çok pozisyon veriyorsun. Mesela ben BJK ile oynuyorum şuanda Konya ile deplasmanda karşı karşıya geldim 1-0 öne geçtim, konya durumu 3-1 yaptı son 5 dakika da 3 gol birden atarak 4-3 ilk yarıyı galip kapadım nese 2. yarıda da 2 gol atarak durumu 6-3 e getirdim dedim ki artık maç benim iyi futbol sergiliyorum fakat, kalecim berbat runje sakatlanınca kaleye mecburen ramazan ı koymuştum. Konya son 10 dakika da durumu 6-6 ya getirdi ve alttaki yazıda da ingilizce olarak "What a game" (Ne Oyun ama) die yazdı. hakkaten ne oyundu ama görmenizi isterdim :) Antalya maçına benzedi aynı insan deliriyor.

altug_
15.Kasım.2006, 11:17
wallahi bende daha denemedim çünkü takımın alışması için arkadaş en az 6 maç demiş we benim önümde gs ile uefa kupası finalim war liverpool la ya***am we %100 yenilcem biliorm :D ligdede bi umut kalmadı 9. yum :( ligde berbat bi oyun sergiliyoruz bu arada arkadaşlar suana kadar hep kendi yaptığım taktikleri başkalarının yaptıkları fln denedim hep kötü sonuçlar aldım ama size bi öneri standart tacticsden 4-4-2 atacking i seçin üstünde hiç değişiklik yapmayın müthiş oynuyosunuz :D

3kk
15.Kasım.2006, 13:45
Arkadaşlar şu taktiği oluşturan varsa hayrına rapidleyip foruma koyabilir mi. Ben çok üşengeç biriyim... :)

bloodstar
15.Kasım.2006, 16:43
http://rapidshare.com/files/3456308/brezilya_taktik__Besiktas__Oct_2006_.tac.html

arkadaşlar taktiği ben oluşturdum buda linki...arkadaşa teşekkürler...

erpeker1907
15.Kasım.2006, 18:04
gercekten cok guzel bir calisma yapmissin tesekkurler. bloodstar sana da link icin tsekkur...

rewezak
15.Kasım.2006, 20:29
tesekkurler bloodstar b' den'yel'm bakalim

kebogunduz92
15.Kasım.2006, 20:34
baba ben denedimde bana pek yaramadı sanki savunma çok boşalıyor.
bide ortasahadaki oyuncular flan çok kırmızı kart görüyor..
Yinede saol

kebogunduz92
15.Kasım.2006, 20:35
http://rapidshare.com/files/3456308/brezilya_taktik__Besiktas__Oct_2006_.tac.html

sanada tesekkurler ayrıca baba

erpeker1907
16.Kasım.2006, 00:18
denedim guzel olmus ozellikle kucuk takimlara karsi baya ise yariyor 4-5 farkla mac bitirebiliyorsun ayrica uygun bir son dakika taktigi olmus gol atman lagzimsa

bloodstar
16.Kasım.2006, 13:10
abi çok pozisyon veriyo takım..o defanstaki ikilinin iöünde geriye dönük oynayan oyuncu koray ayarında sw-dc-dm tarzı bi oyuncu olmalı..orası çok önemli gibi geldi..bide kanattaki iki adamı wbr ile wbl kullanmak daha iyi oldu gibi geldi ..maçı 2-1 önde götürürken artık şansmı yoksa başka bişeymi bilmem hem mehmet topuz hem ibrahim üzülmez sakatlandı yerlerine mecburen buak ile ibrahim akını aldım.maçı 3-2 verdik :) her adamı koyarken çok dikkat etmek gerekiyo..çünkü muhakkak pozisyon veriyosun..

bloodstar
16.Kasım.2006, 13:12
süperligde işe yaradı gibi 13 maçra 9-2-2 gibi bi sonuç çıktı ama uefada aynı şeyi söyleyemicem..panatinaikosa deplasmanda pozisyon bulamadan 1-0 yenildik..içerdeki maçta salzburgla hemde 2-0 öndeyken 2-2 yi zor kurtardık..kapanan takımları açmakta zorlanıyosun kapanan takımın en büyük silahıda konra atak olduğu için yemek kolay atman zor oluyo..çünkü bu taktikte görüyorumki defans geri planda...

barkinto
17.Kasım.2006, 16:10
arkadaşalar bu taktikte kilit noktalardaki oyuncularınızın biraz daha iyi olması lazım özellikle gol pozisyonu veriyoruz diyenler DMC oyuncularının seviyesine baksın defansta kilit oyuncu odur. Atakta pek bir sorun oldugunu düşünmüyorum zaten

BeeTLeJuiCe
17.Kasım.2006, 17:21
bu taktıgı deneyenler valencıadakı albıon tam bı ılac olacak sıze soyleyım ne yapın edın alın :D

Baris Ucar
17.Kasım.2006, 17:30
ellerine saglik ama ben uyguladim bende işe yaramadı... dört mac gayet ii gitti ama sonra geri tepti

barkinto
17.Kasım.2006, 17:45
ellerine saglik ama ben uyguladim bende işe yaramadı... dört mac gayet ii gitti ama sonra geri tepti

ne tür bir aksaklık oldu ?' defanstamı ?

manajerligini yaptıgın takım hangisi ?
kadron nasıl ?

merciless
17.Kasım.2006, 17:54
kardeş eline koluna sağlıkta sen bunları yorulmadan sıkılmadan nası yaptın meraaak ettim

Baris Ucar
17.Kasım.2006, 17:56
Takım BJK...
Kadro şudur: Runje, H. Altintop, Toraman, Zan, Kleber, Celsinho, Daniel Cimen, Ricardinho, Mehmet Topuz, Nobre, Anderson.
Sorun su ki Defansın arkasına cok Adam kacıyo Runje zaten kova adamı göndermek icin herseyi yaptım adam gitmiyo

barkinto
17.Kasım.2006, 18:33
kardeş eline koluna sağlıkta sen bunları yorulmadan sıkılmadan nası yaptın meraaak ettim

açıkcası taktiği yapmak çok uzun bir zamanımı aldı bunları yazmak sa daha kısaydı. Takıma başarılı olabilecegi bir taktiği uygulamak gercekten zor olabiliyor ve bir çok kişide işe yaramadığıda oluyor ancak ben bu taktiği değişik liglerde değişik takımlarla da denedim esas bu çok uzun sürmüştü ancak işinize yaradıysa buna değer dogrusu;;)

Takım BJK...
Kadro şudur: Runje, H. Altintop, Toraman, Zan, Kleber, Celsinho, Daniel Cimen, Ricardinho, Mehmet Topuz, Nobre, Anderson.
Sorun su ki Defansın arkasına cok Adam kacıyo Runje zaten kova adamı göndermek icin herseyi yaptım adam gitmiyo

Arkadasım oncelikle sorun besiktaşın kadrosu bence; şöyleki bu taktik gerçekten çok riskli bir taktik olabilir özellikle defansın ortasında oynattıgın Toraman ve Zan varken, dahası tüm oyuncularının yerlerini bilmiyorum ama DMC de oynattıgın oyuncun da ekstra bi adam olmalı sanırım sende böyle bir sorunda var.
Kalecini zaten saymıyorum:Runje gercekten cok kotu! Ama
1-Ona Topu oyuna yavas ve uzun vuruslarla topu oyuna sokmasını belirt.
2-Ayrıca creative freedom ını minumum a getir.
3-DMC de oynayan oyuncunun mantelitesinida Defansın göbeginde oynayanlara çok yaklaştır iyice defansif oynasın ve uzun top kullanmasını, ayagında top tutmamsını ve creative freedom (yaratıcılık) ını minimum a indir.
4-takım temposunu düsür. Ortadaki adamlarada direk paslarla oynamalarını söyle.
5-defans oyuncuların için atak varyasyonlu antremanlar hazırla

sanırım sorun kalmaz. Genede olmuyor dersen Real Madrid Taktigini denemeni Tavsiye ederim.

delififaci
18.Kasım.2006, 15:55
elelrine saglık kardeş çok ama çok güsel ya bu taktik deniyip direk sana mesak çekecem ne olduguna dail

barkinto
18.Kasım.2006, 17:26
elelrine saglık kardeş çok ama çok güsel ya bu taktik deniyip direk sana mesak çekecem ne olduguna dail

cok saol

mesajını bekliyorum

delififaci
18.Kasım.2006, 18:24
abi şimdi ss gönderiyorum bakın ilk önce çok iyi bir iki sakatlık sonra kötüleşti ama begendim...

delififaci
18.Kasım.2006, 18:42
http://img296.imageshack.us/my.php?image=kes9.jpg

http://img296.imageshack.us/my.php?image=lllji7.jpg

http://img299.imageshack.us/my.php?image=ppoh9.jpg linkler burda abi

delififaci
18.Kasım.2006, 18:42
şimdilik bu kada devamı gelecek..

delififaci
19.Kasım.2006, 12:33
bakan yok mu daha ya

Omerdinho
19.Kasım.2006, 16:58
taktigi hala koymamissin nerden indircez?

3kk
20.Kasım.2006, 00:44

Kardeş sağol.

barkinto
20.Kasım.2006, 12:33
rahatca indirebilmeniz için ilk mesaja radip linki eklenmiştir.

Emurafu
21.Kasım.2006, 17:43
bu taktik alinti kardes bende cok emin degilim ozaman ikinizden biriniz taktigi alinti yapmissiniz neyse siteyi ozelden verdim sana gir kendin bak

barkinto
21.Kasım.2006, 18:25
adam ismini bile degiştirmemiş biraz dikkat etseydin keske ?
neyse sorun degil!

barkinto
21.Kasım.2006, 19:35
kardes fm ulan taktigi sildi ama bizim de silmemiz gerekiyor cunku sende taktigi yabanci bir sitededen almissin
yanlıs anladınız ancak yinede daha cok
yorum yapmadan sildim
thanks

demaio
24.Kasım.2006, 16:03
Abi taktik bir de 2006 icin yapilmis bir taktik, baska bir sitede 2006 subatinda yapilmis, zaten "takim komutlari" ekrani farkli FM 2007'den:))

Iyi yutturmaca Barkinto

mamuli
27.Kasım.2006, 04:32
eline saglık ii bi çalışma olmuş ama kucuk takımlarda işe yaramıyor

gokhanomics
30.Ocak.2007, 18:05
taktiği tekrar koyabilirmisiniz?

aysem
04.Mart.2007, 16:29
Taktigi Yeniden Koysan Olmaz Mi

Wesley Sneijder
17.Mart.2007, 13:40
Bence de. Yararlı bilgilerdi çünkü.

Flawless Victory
19.Mart.2007, 23:12
Anlayamadım dalgayı ama alıntı mıymış neymiş artık.

Hugo
19.Mart.2007, 23:17
Ya zaten savunma delik deşik oluyordu. Ben denedim. Diawara felç etti dens yahu :D