PDA

View Full Version : Load Sorunu [Tüm Konular]

ozom
15.Kasım.2006, 18:05
Arkadaşlar öncelikle selamlar
Benim çok kıl bir sorunum var.Yeni bir kariyere başlıyorum oyun sorunsuz gidiyor..Yalnız oyunu saveledikten sonra oyundasn çıkıyorum ve başka işlerime dalıyorum..İşleri bitirp tekrardan saveli oyunu açmak istiyorum oyun yüklenemiyor diye bir sorun ortaya çıkıyor..Oyunu tekrar siliyorum yeni bir kariyere başlıyorum aynı sorun yine ortaya çıkıyor..Yani anlıyacağınız save li oyunu açamıyoru tekrardann..Sizde de bu sorunu yaşayan olan var mı varsa nasıl bir çare buldunuz ..
Önerileriniz için tekrar teşekkürler..:)

ölümüne_mokoko
15.Kasım.2006, 18:21
bendede oldu o çözümünü bulan varsa yazsın banada

altug_
15.Kasım.2006, 18:51
ilk defa sizden duydum beyler vallahi bişi diyemicem ben

S-B-Z
15.Kasım.2006, 19:17
oyun orjinal değil sanırım ve ondan kaynaklanıyor.

ozom
17.Kasım.2006, 14:17
Evet malesef oyun orjinal değil..Orjinal olmadığından mı kaynaklanıyordur kesin arkadaşlar..Eğer öyleyse gidip paraya bayılıcamm

finisor
17.Kasım.2006, 19:30
Arkadaşlar öncelikle selamlar
Benim çok kıl bir sorunum var.Yeni bir kariyere başlıyorum oyun sorunsuz gidiyor..Yalnız oyunu saveledikten sonra oyundasn çıkıyorum ve başka işlerime dalıyorum..İşleri bitirp tekrardan saveli oyunu açmak istiyorum oyun yüklenemiyor diye bir sorun ortaya çıkıyor..Oyunu tekrar siliyorum yeni bir kariyere başlıyorum aynı sorun yine ortaya çıkıyor..Yani anlıyacağınız save li oyunu açamıyoru tekrardann..Sizde de bu sorunu yaşayan olan var mı varsa nasıl bir çare buldunuz ..
Önerileriniz için tekrar teşekkürler..:)

dilerseniz birde sunu deneyin.
load game klasorunun uzerinde sag klic yapin ve acilacak olan menude yedek save yi secin. bu sekilde son macinizdan birkac mac oncesine donebilirsiniz.
bu dediklerimi anlamayan tekrardan sorabilir cunku bendede bu sorun oluyor ve ben kurtariyorum durumu//

Universal
25.Kasım.2006, 23:25
Oyun orjinal olmadığından kaynaklanıyor dedinizde bunu nereden biliyorsunuz elinizde bir kanıt var mı? Yargısız infaz yapmayalım.

Peki nasıl yüklemiyor kayıtlı oyunu mu bulamıyor yoksa yüklerken hata mı veriyor?

Burak Ünal
05.Aralık.2006, 23:27
Arkadaşlar 2009 un ortasındayım ingiltere liginde. FA cup finalinden sonra hata veriyor ve oyun kapanıyor.Bi ara durmadan hata veriyordu. Sonunda bu oldu ne yapabiliriz nasıl kurtarabilirim oyunumu ? Oyunu ilk kurduğumzda Application data daki sports interactive i silmeyince verdiği hatayı veriyor :@ oooooooooooffffffffff

S-B-Z
06.Aralık.2006, 11:32
oyun orjinalmi?

kio2135
06.Aralık.2006, 20:55
AYNI SORUN BENDE DE OLDU `KAYITLI OYUN ACILAMIYOR`HATASINI VERDI
YARDIMCI OLABILCEK ARKADASLAR VARSA BEKLIYORUZ :confused:

sefaburan
06.Aralık.2006, 21:08
eyvah bizim sonumzda mı bu olacak

kio2135
06.Aralık.2006, 21:08
oyuna giriyo kayitli oyunu ac diorum ve bu uyari geliyo THE SAVE GAME COULD NOT BE LOADED
HERKESTE AYNI PROBLEM GALIBA:confused:

ulasfb
06.Aralık.2006, 21:52
bendede oluodu yeni yama indirip appilacitou silince ole oluo sorunu çözmek için yenı oyun actıktan sonra orda quıt game ın cıktıgı yerde load game var ordan aç

ulasfb
06.Aralık.2006, 21:54
öncelikle bu genelde application klasorunu sılınce oluo veya baska bir sebepten bu çözmek için yeni oyun açin quıt game yapmak için tıkladığınız menuden load game tıklayan ordan çıkıo hiç değilse ben böyle çözdüm

Universal
06.Aralık.2006, 22:21
Kayıtlı oyun sorunu yaşanyanların bütün konuları birleştirdim.

oyuna giriyo kayitli oyunu ac diorum ve bu uyari geliyo THE SAVE GAME COULD NOT BE LOADED
HERKESTE AYNI PROBLEM GALIBA:confused:

Kayıtlı oyunnu bulamıyor Save Game As şeklinde kaydet. Sonra bir daha açmayı dene...

AtaWorM
02.Şubat.2007, 20:57
Bende de Türkçesiyle : " Kayıtlı Oyun Yüklenemedi "
İngilizcesiyle : " Saved Game Could Not Loaded "

diyor ama çözemedim mantıklı bir açıklama verir misiniz ?
Batuhan arkadaşım oyunu açamıyoruz sen farklı kaydet diyosun kafam karıştı ha.