PDA

View Full Version : Bunlar fıkra değil gerçek

Vieri
14.Ekim.2005, 16:59
Trabzonspor-Fenerbahce macinda hoparlorlerden anons yapilir: “Isitme engelli Ali Kahraman, Ali Kahraman stad kapisindan bekleniyorsunuz!”

Rize Muftu Mahallesi imami Ramazan’da aksam ezanini okumasi icin bir ogrenciyi gorevlendirir. Ogrenci kapali sandigi mikrofona, pratik yapmak icin ezan okur. Imam durumu fark edip minareye cikar ve ezan vaktinin gelmedigini duyurur. Ama gec kalmistir ve mahalleli orucunu coktan acmistir.

Iki arkadas Devlet Bakani’na bir sikayet icin giderler. Bakani binadan cikarken yakalarlar. Isinin acele oldugunu soyleyen Bakan “Cep telefonlarinizi birakin ben sizi ararim” der. Iki arkadas da, cep telefonlarini bakanin sekreterinin masasina birakarak, cikip gider...

Rizeliler Trabzon’a dogru gelirken elektrik direginde birini gorur. Adam ayakkabisini cikarmis sallamaktadir. Elektirige kapildigini dusunerek kurtarmak icin kalasla adama vurmaya baslarlar. Adam duser. Olayi goren Trabzonlular arkadaslarinin dovuldugunu zannedip Rizeliler’e saldirir. Kavgayi polis zor yatistirir!

Isi bilmeyen ortak araniyor

Trabzon Maras Caddesi’ndeki bos bir is yerinin camina “Rifat Guney Rusya’da islerinin bozuldugu icin parasi cok, isi bilmeyen ortak araniyor” tabelasi asilir. Gorenleri hayrete dusuren bu tabela ilanina karsilik 8 kisinin basvuruda bulunmasi daha da

ilginc...

Hastamiz nerede?

Trabzon Farabi Tip Fakultesi’ne gelen iki aractan birinden inen Karadenizli bagirir: “Cabuk sedye getirin.” Arkadaki diger otomobile de donerek: “Acele edin hastayi yavas cikarin” der. Seslendigi otomobilden su cevabi alir: “Hasta sizin arabada degil mi?” Rize’den gelen iki arac da acil hastayi evde unutmustur.

ToFy
14.Ekim.2005, 18:21
zuhauhauhua çok iileerr yaaa :mrgreen: :mrgreen:

bu arada ben döndüümmm (d)

Vieri
14.Ekim.2005, 18:26
hoş geldin hocam :mrgreen:

tombul taho
14.Ekim.2005, 18:28
haeahehaehaehae!!!!

(ı) (ı) (ı) (ı)

Tek kelimeyle süper ötesi! Nası bi zekadır abi bu ? sen bunları nası düşünmezsin ? yuh yane ne diyeyim! ehaehaeha

bu arada hoşgeldin scream_of_night kardeşimmm.... :mrgreen:

ToFy
14.Ekim.2005, 18:34
hoş bulduk caaneemm :mrgreen: (//l) :mrgreen:

from_edi
14.Ekim.2005, 19:58
GErçektenn ilginç + salaKçaaa .. :mrgreen:

VoLkaN BaROs
14.Ekim.2005, 22:07
zuhauhauhua çok iileerr yaaa :mrgreen: :mrgreen:

bu arada ben döndüümmm (d)
eneee kimler gelmiş kimler... hoş geldin scream :)

from_edi
14.Ekim.2005, 22:23
ehehee.... ben farketmedim....

hoŞ Gelmişin scream... :mrgreen:

ToFy
15.Ekim.2005, 13:19
tş ederim hoşbulduummm :mrgreen:

folkan ben yüsme antrenörü olduuuummmmm :mrgreen: :mrgreen:

comandante
23.Ekim.2005, 16:24
Trabzonspor-Fenerbahce macinda hoparlorlerden anons yapilir: “Isitme engelli Ali Kahraman, Ali Kahraman stad kapisindan bekleniyorsunuz!”

huhauhuahuaha

körler için de kitapçık dağıtmışlar mı bare?