PDA

View Full Version : scout'ta oyuncu bulma sorunu

queenemre
16.Kasım.2006, 21:35
evet bu sene ki scout olayı bayağı bir güzel olmuş gibi görünsede 5 scout umuda farklı yerlere ve turnuvalara yönlendiriyorum. oralarda kalıyorlar tanınıyorlar ancak 1 tane bile oyuncu rapor etmiyorlar. sebebini bilen var mı? yada ben mi bulamıyorum? ayrıca eskiden istediğin kadar süre gönderiyordun şimdi mesela carribbean 'a yolluyorum bi türlü geri dönmek bilmiyor. nedir bu scout ların olayı nasıl kullanacağız?

Oğuzcan
17.Kasım.2006, 00:14
kardeş iyice bi bak istersen bazıların yanında günler falan var veyada sen gözlemcine 1 maç 2 maç 3 maç seyret falan dediysen gözlemcinde adamın maçını beklicek ve maçını izledikten sonra gelip sana rapor vericek ...

aLka
17.Kasım.2006, 01:06
gözlemci o ülkeyi tanımıyorsa oyuncuda bulamıyormuş..!

queenemre
18.Kasım.2006, 04:37
kardeş iyice bi bak istersen bazıların yanında günler falan var veyada sen gözlemcine 1 maç 2 maç 3 maç seyret falan dediysen gözlemcinde adamın maçını beklicek ve maçını izledikten sonra gelip sana rapor vericek ...

hayır hayır o bir futbolcuya özel scout koyarken. benim bahsettiğim bi ülkeye yada region a göndermeyle ilgili.

queenemre
18.Kasım.2006, 04:38
gözlemci o ülkeyi tanımıyorsa oyuncuda bulamıyormuş..!

yani mesela türk bir scout um var africa ya yolladım önce knowledge kısmı full olacak ondan sonramı oyuncuları bulacak nedir yani tam olarak olayı oyuncu getirebilmesi için ne yapmalıyım? uefa , şampiyonlar ligi izletiyorum ordanda oyuncu rapor etmiyorlar.

Erdenay
18.Kasım.2006, 19:03
arkadaşlar orada gözlemcinin tanıdığı ülkelerin seviyeleri var ne kadar çok gönderirseniz o ülkeye tecrübe kazanır böylece adam rapor eder size

queenemre
26.Kasım.2006, 20:20
arkadaşlar lütfen yardım edin bilen biri yardım etsin. oyunda yaşadığım tek sorun bu! ve scoutlar olmadan hiç zevki yok. sorunu baştan daha ayrıntılı anlatıyorum. oyuna başlarken 6-7 tane lig seçiyorum oynanabilecek. databesei large seçiyorum. sonra 6-7 tane scout umu farklı yerlere gönderiyorum ancak 1 tane dahi oyuncu rapor etmediler şu ana kadar. sadece gittikleri ülkelerde knowledge ları artıyor. mesela fransa için knowledge ı full olan bi scout alıp fransaya yolladım ama o da henüz hiç bulmadı. hatta euro cup şampiyonlar ligi gibi yerlere yönlendirdiğimde status kısmında hiçbirşey yazmıyor yani izlemiyor bile. lütfen bilen biri ayrıntılı biçimde anlatsın.

_anubis_
27.Kasım.2006, 00:24
ben de aynı sorunu yaşıyorum,total club da scout u yollarsın iyi kötü bi iki adam rapor eder ben en iyi olduğu ülkelere yolluyorum tek bir adam bile rapor etmiyor

korayozcan
27.Kasım.2006, 00:52
adamları gönderiyorsun sonra sana rapor halinde cevap geliyor ama 146 gün sonra falan. finished yazmadan rapor vermiyor.