PDA

View Full Version : İnceleme Ekibine Duyuru..

Sheriff
17.Kasım.2006, 14:20
Arkadaşlar elimde olmayan bazı nedenlerden dolayı yazılarınızı hala eklemiş değilim.Sizlerden özür diliyorum..

Bide bazı arkadaşların forumda olsun yazılarında olsun bazı bariz hatalar yaptıklarını gördüm..
Arkadaşlar KLÜP değil KULÜP...

S-B-Z
17.Kasım.2006, 17:14
Arkadaşlar elimde olmayan bazı nedenlerden dolayı yazılarınızı hala eklemiş değilim.Sizlerden özür diliyorum..

Bide bazı arkadaşların forumda olsun yazılarında olsun bazı bariz hatalar yaptıklarını gördüm..
Arkadaşlar KLÜP değil KULÜP...

peki ne zaman eklenecek bir bilgi verebilirmisin burak?

Sheriff
17.Kasım.2006, 17:22
peki ne zaman eklenecek bir bilgi verebilirmisin burak?

sorunu bir halledebilirsem hemen ekleyeceğim

S-B-Z
21.Kasım.2006, 14:27
kişisel bir eleştiri olarak yazıyorum bunları.
ben kendi adıma inceleme ekibinden artık çıkmak istiyorum çünkü yeteri kadar ilgilenilmediğni düşünüyorum.Bizden alelacele istenilen incelemelerin hala yayınlanmaması yeterli bir sebep bence.Ben sadece bu sitede bizimde bir katkımız olsun mantığıyla ve yeterli zamanım olmamasına rağmen elimden geldiğince bişeyler yapmaya çalıştım.oyun piyasaya çıkalı bir hayli zaman geçti.
ve bizim incelemelerimiz şimdi okunmayacaksa ne zaman okunacak.yada bu kadar geç yayınlanacaktı neden bir an evvel yapmamız söylendi?
kendi adıma sitede bu şekilde değil,kişisel olarak açacağım konularla yardımcı olmak istiyorum bundan sonra.

Sheriff
21.Kasım.2006, 14:38
Ömer abi emin ol benimde bi karım yok sadece burda insanlara faydalı olmak için uğraşıyorum..Amacımız ekibi çabukça kurup heman yazıalra başlamaktı ama çıkan bazı sorunlar yüzünden olmadı..Biz yazıların yayınlanmasını emin olun sizden daha çok istiyoruz.. En kısa zamanda yayınlıyacağız..Ama tabi sen bilirsin ekibe kimseyi zorla almadık kimseyide zorla burda tutmayız...

Sheriff
21.Kasım.2006, 17:53
Arkadaşlar sorunu çözmüş bulunuyorum:D:D en geç yarın herkesin yazıları eklenmiş olur..

LaKe
21.Kasım.2006, 18:44
Arkadaşlar sorunu çözmüş bulunuyorum:D:D en geç yarın herkesin yazıları eklenmiş olur..

Güzel bi haber :)

S-B-Z
21.Kasım.2006, 18:58
Ömer abi emin ol benimde bi karım yok sadece burda insanlara faydalı olmak için uğraşıyorum..Amacımız ekibi çabukça kurup heman yazıalra başlamaktı ama çıkan bazı sorunlar yüzünden olmadı..Biz yazıların yayınlanmasını emin olun sizden daha çok istiyoruz.. En kısa zamanda yayınlıyacağız..Ama tabi sen bilirsin ekibe kimseyi zorla almadık kimseyide zorla burda tutmayız...

anlıyorum zaten özeldede görüştük bunları.ben bu sitede herkesin özveri ile çalıştığını en iyi bilenlerden biride benim.buradan kimse ne para kazanabilir nede başka bişey.kazansa kazansa dost kazanır.Ancak forumda son zamanlarda meydana gelen başıboşluk beni kızdırıyordu bu durum onlarla birlikte gelen bir tepkiydi.Tepkim yalnız ve sadece bu konu ile ilgili değil yani.
problemin çözülmüş olması ayrıca sevindirici bir gelişme.

LaKe
21.Kasım.2006, 19:31
http://www.turksportal.net/makale/fm/646/

İlk inceleme reklamımı ben yapıyım bare :D Buyrun Sheffield United incelemesi :D

S-B-Z
21.Kasım.2006, 19:33
http://www.turksportal.net/makale/fm/646/

İlk inceleme reklamımı ben yapıyım bare :D Buyrun Sheffield United incelemesi :D

reklam imzada olmadıktan sonra problem yok :n:

LaKe
21.Kasım.2006, 19:42
reklam imzada olmadıktan sonra problem yok :n:

AAA olurmu? İmzayada yazdım :n: Hem turksportal ın incelemelerini reklam yapıyorum diye uyarımı alcam yahu :n: :n:

Eray Dengiz
21.Kasım.2006, 19:49
Yeniden tebrikler arkadaşlar.. Güzel gözüküyor incelemeler.. :)

Sheriff
21.Kasım.2006, 20:02
Eet arkadaşlar vatana millete tsi ye hayırlı olsun.. İncelemesini bana gönderipte incelemesi eklenmeyen varsa sölesin.

S-B-Z
22.Kasım.2006, 20:09
Yeniden tebrikler arkadaşlar.. Güzel gözüküyor incelemeler.. :)

sadece güzelmi gözüküyor,yoksa güzelmi :)

GsDoruk
23.Kasım.2006, 17:23
tebriklerr..

GeNç KaRTaL
23.Kasım.2006, 17:33
daha hepsini okumadı bir kaçınıokudum ama şimdi bir westham oyunu açtım okuduktan sonra

S-B-Z
24.Kasım.2006, 15:21
daha hepsini okumadı bir kaçınıokudum ama şimdi bir westham oyunu açtım okuduktan sonra

benim inceleme işe yaradı desene.
ama west ham gerçekten oynanmayı hakediyor.

GeNç KaRTaL
24.Kasım.2006, 18:01
benim inceleme işe yaradı desene.
ama west ham gerçekten oynanmayı hakediyor.
işe yaradı evet ama ömer abi incelemende pek mevkilere ayrıntılı bir şekilde girmemişsin

S-B-Z
24.Kasım.2006, 18:14
işe yaradı evet ama ömer abi incelemende pek mevkilere ayrıntılı bir şekilde girmemişsin

kalıba göre yazmaya çalıştım.o şekilde çok uzun olacaktı açıkçası okuyanı baymasın istedim.:)

Ilhan
24.Kasım.2006, 20:59
Bir süre sonra inceleme yazılarının hepsini halledeceğiz, kısa bir süre sonra...

LaKe
24.Kasım.2006, 21:01
Sheffield United incelemesinde ben baya bi incelemeye girmiştim. :D Word'de yazdım tam 4 sayfa tutmuştu :n: Şimdi Middlesbrough pek uzun olmadı :) Çünkü takım iyi olduğundan pek takviye yapılması gerekmiyordu :D

Sheriff
26.Kasım.2006, 12:31
mert senden hiç beklemezdi o juninho paulistanın altını senin çizmen gerekirdi:D:D

LaKe
26.Kasım.2006, 14:04
Ben o şerefi sana layık gördüğümden dolayı bıraktım :D Yoksa çizerdim yani ayıp ettin :p :n:

Vieri
27.Kasım.2006, 13:35
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=27815