PDA

View Full Version : Atatürk'ün Farkı

fmsmyrna
17.Kasım.2006, 16:06
Yıl: 1928... Türkiye Cumhuriyeti henüz 5 yaşında... Dünyaya meydan okuyan lider... Yeni Türkiye Cumhuriyeti'ni saygın bir devlet olarak kabul ettirmesinin haklı gururunu yaşıyor o anda... Çünkü bu masadakiler O'nun ve Türkiye'nin gücü karşısında saygı duymaktan başka birşey yapamayan dünya liderleri... Bu masada... Yani Atatürk'ün masasında o anda tam 32 kral ve 62 cumhurbaşkanı var...

http://img293.imageshack.us/img293/2021/01to1.jpg

yavuuzzzz
17.Kasım.2006, 19:03
vayyyy bea 32 kral ve 62 cumhurbaşkanı harika bişey

Ahmeds
17.Kasım.2006, 19:25
uff herkez o masada olamaz işte !...

Mc.Speedy
17.Kasım.2006, 22:02
Öncelikle Bilgi içinde Teşekkürler ;)
O zamanlara Geri Dönebilsek Keşke..

Universal
17.Kasım.2006, 22:52
Belki bunun gibi bir masa bir daha oluşmyacak o yüzden böyle bu masanın kıymetini bilmek gerekiyor. Dikkatimi çektide Atatürk baya yakışıklıymış duruşu felan tam karizmatik. ;)

Redrum
17.Kasım.2006, 22:57
abi müthiş bişe ya

scolari12111
18.Kasım.2006, 03:54
şimdi ise abd kapılarında sürünen bir başbaanımız var...

fmsmyrna
18.Kasım.2006, 17:16
şimdi ise abd kapılarında sürünen bir başbaanımız var...

bende onun için koydum o zaman onlar bizim ayağımıza gelirlerdi şimdi ise...

ForCimbom
19.Kasım.2006, 12:52
bende onun için koydum o zaman onlar bizim ayağımıza gelirlerdi şimdi ise...

madem çok kolay getirmek hadi sen getir de görelim..

fmsmyrna
19.Kasım.2006, 18:12

burda kolay diyen birimi var yanlış anlamışsın yine başka bi konuda olduğu gibi burda kimse kolay demedi hiç birşey kolay değildir,hiç birşeyde imkansız değildir (gerimisin nesin)

mgungor
19.Kasım.2006, 18:35
İyi de Atatürk'le neden diğerlerini karşılaştırma ihtiyacı duyuyoruz?

Atatürk gibi birisi dünyaya bir daha gelemez.Türkiye Cumhuriyetini o duruma Allah düşürmesin..

Bildiğiniz gibi Atatürk Cumhuriyet kurulduktan sonra hiç bir zaman yurtdışına gitmemiştir.Yurtdışından bütün herkes onun ayağına gelmiştir..

Onun büyüklüğü tartışılmaz..

fanatikadnan
19.Kasım.2006, 20:45

Abd kapılarını aşındırmış ve hala hergun çıkıp Televizyonda nutuk atan bi başbakanımız var şimdi..

LaKe
19.Kasım.2006, 23:41
İyi de Atatürk'le neden diğerlerini karşılaştırma ihtiyacı duyuyoruz?

Atatürk gibi birisi dünyaya bir daha gelemez.Türkiye Cumhuriyetini o duruma Allah düşürmesin..

Bildiğiniz gibi Atatürk Cumhuriyet kurulduktan sonra hiç bir zaman yurtdışına gitmemiştir.Yurtdışından bütün herkes onun ayağına gelmiştir..

Onun büyüklüğü tartışılmaz..

Kesinlikle katılıyorum. Türkiye'nin başına onun gibi demiyorum çünkü Atamız gibi bir kişinin daha dünyaya geleceğine inanmıyorum, onun izinden gidecek, onun gibi düşünebilecek bir kişi geldiği gün ancak AB'ye gireriz ve büyük bir ülke konumuna geliriz.

ForCimbom
04.Aralık.2006, 21:21
burda kolay diyen birimi var yanlış anlamışsın yine başka bi konuda olduğu gibi burda kimse kolay demedi hiç birşey kolay değildir,hiç birşeyde imkansız değildir (gerimisin nesin)

Atatürk şimdi olsaydı da bu siyonistler yüzünden hiç bi şey yapamazdı, değiştiremezdi.. bizi bitiren eğitim ve siyonistler.. kardeş bi de düzgün konuş ok?

azizuzu
04.Aralık.2006, 22:42
abi paylaşımın için teşekkürler. her adam oturtamaz masasına o kadar kralı başbakanı başkanı..

dentaconstantin
13.Aralık.2006, 01:19
neden Atatürk gibisi gelemez diyorsunuz Türk milleti tarihi boyunca nice büyük devlet adamları yetiştirmiştir Atatürk de bunların başında gelenlerden bundan sonra da gelebilir inşallah da gelir