PDA

View Full Version : editör oyunun neresinde?

cemqo
18.Kasım.2006, 16:15
ewet ben bu editörü bulamadım bir tarif edin size zahmet

potantial
19.Kasım.2006, 17:59
Oyunun masa üstündeki simgesine sağ klikle özelliklerden hedef bul u seç orada fm2007 editör var ona tıkla daha sonra file menüsünü kullanarak editörü çalıştırabilirsin ama tavsiye etmiyorum

batu_1987
03.Aralık.2006, 00:38
Yaw KardeŞ Dİyorsunuz Futbolcular Ve Takimlar Çkiyor Dİyorsunuz Bende BaŞka BİŞey Çikiyor Ya Ben YanliŞ Yapiom Harlde Bana Bİr Yardim Edermİsİnİz

y_layta
05.Aralık.2006, 15:14
load data base de önce

batu_1987
07.Aralık.2006, 00:21
base dedikten sonra choose A FİLE YAZIYORR

sercanşenol
31.Aralık.2006, 17:55
bende türkçefmçalıştır dedikten sonra fm zaten çalışıyor diyor ama oyuna giremiyorum yardım edebilirmisiniz

Bluajack
13.Ocak.2007, 21:02
bende türkçefmçalıştır dedikten sonra fm zaten çalışıyor diyor ama oyuna giremiyorum yardım edebilirmisiniz

Türkçe yamayı oynamaya başlamadan önce lütfen "c:\Documents and Settings\kullanici_adiniz\Application Data\Sports Interactive" klasörüne dosya yazma yetkiniz olmasına dikkat ediniz. Bu alanda tamponlanmış veriler saklandığından ötürü işlem yapılmaktadır.

Türkçe panelini açtığınız gibi ayarlardan FM klasörünün yolunu belirtiniz, Tamponlanmış veriyi temizle seçeneğini iaşretleyerek sağ üst bölümde yer alan kaydet buttonuna basınız.

Türkçe FM Çalıştır'a tıkladığınız zaman oyun açılacaktır ve 20 sn kadar oyunun açılmasını bekleyiniz.

Türkçe FM 2006 dil dosyalarının yapımında emeği geçen Volkan B. Gürcan' a, Mustafa Budak'a, Burak Duran' a, Aydın Akgün'e, İlhan Aydoğan'a, grafik tasarımda Mehmet Ali Ardıç' a ve diğer emek sahiplerine teşekkürü bir borç biriliz...

Karşılaşılan hatalara karşı çözümler:
- Eğer ActiveX Object Can't Start gibi bir Run Time hatası alıyorsanız, bilgisayarınıza aşağıdaki dosyaları kurmalısınız ve bilgisayarınızı tekrar başlatmalısınız.
VB Run Time Kurulum Dosyaları
Windows Scripting 5.6 update

- Ayarlar kısmından Football Manager klasörünün yolunu belirtmenize rağmen, uygulama dosyası bulunamıyor şeklinde bir hata alıyorsanız. Mevcut durumda çalışan virus veya güvenlik programınızı kısa süreli devre dışı bırakıp tekrar ayarları kaydetmeyi deneyiniz.

- Run Time Error, Path not found hatası alıyorsanız, Türkçe yamayı kurduğunuz bölümde Temp isimli bir klasör açıp yamayı çalıştırınız.

- Türkçe yamayı açtığınız giriş ekranı ingilizce oluyorsa, panel ayarlar kısmından tamponlanmış verileri temizleyi işaretleyip Türkçe yamayı çalıştırınız.

- Oyununuz açılışta çok yavaş çalışıyorsa, ilk seferde tamponlanmış veriyi temizle işaretini kaldırabilirsiniz. Böylece her seferinde oyunun tekrar veri tamponlamasını devre dışı bırakmış olursunuz.

- Türkçe yamayı çalıştırdığınız zaman belli bir süre bilgisayarınız yanıt vermeyecek, mouse ve klavye işlem yapmayacak. Bu bilgisayarınızın hızına bağlı olarak değişen sürede tekrar devreye girecektir. Bu süre zarfında bilgisayarınız ayarları Türkçe oynamak için gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir.

- Eğer bu yukarıda belirtilen koşullar dışında bir probleminiz varsa veya halen oyunu kuramıyorsanız forumlarımızda açtığımız yardım bölümünü kullanabilirsiniz.

Oyunu çalıştırmadan önce klavye ve dil seçeneklerinin İngiltere / İngilizce olarak ayarlanmasını unutmayınız.

Türkçe FM 2007 de yazıyor...