PDA

View Full Version : Liverpool mu cok kotu? Ingiltere ligi mi zor?

nightballer23
26.Temmuz.2006, 08:32
bnim işime şimdiye kadar en çok yarayan taktiğini veriyorum liverpoolda denemedim ama yine de yaramıştı. ilk önce kaleci :D sonra 4 dl-dc-dc-dr daa sonra orta sahada ml-dm-dm-mr(yukarı doğru parantez diim:))sonra fc-fc bu kadar iştee
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Her taktik olur Chelsea'ye.
hehe aynen katılıyorum 0-0-0 oynat(hepsi kale nası oluyosa :P) chelse yi yine şampiyon yaparsın :D

bloodmaxi
27.Temmuz.2006, 21:01
Hayır ikisi de kolay, zor deyipte geçmeyin hayatta zor olan şeyler bile daha sonradan kolaylaşıyor.Liverpool FC çok kaliteli kadroya sahip ama siz yanlış taktik verip doğru dürüst bir antreman programınız yoksa tabii ki takımlar sizin taktiği çözerler Alex Ferguson,Jose Mourinho gibi teknik adamlar takım oyununu biliyor ama Rafa Benitez gibi teknik adamlarını da unutmamak gerekiyor çünkü Benitez'in takımı 2005 te CL yi kazandığını unutmayın bunun arkasında oyun zekası ve oyuncu hırsları yatıyor...Sizde Benitez gibi olabilme imkanınız var ve bir kaç takviye ve taktikle bunlar gerçekleşebilir ve size de şunu söylüyorum mutlaka Turksportal.Net'teki incelemeyi harfi harfine uygulasınlar işte linki de vereyim siz uğraşmayın arkadaşlar...
Aşkın Kalın abimiz bize imkan sunmuş:

http://www.turksportal.net/makale/fm/710/

Bu linkte de Livepool FC inclemesi var...Burayı dikkatlice okuyun.

eXcitinG
27.Temmuz.2006, 22:19
LiverpooL kötü bir takım değiL ama bu oyunda yönetiLmesi en zor takım.Ama taktiğini ve düzenini de otutturursan yenemeyeceğin takımda kaLmıyor.

spawn_21
24.Kasım.2006, 03:04
Arkadaslar ben liverpoolu cok severim,oyundada aldigim takim genelde liverpool olur,ama gel gor ki sinirden en fazla 15-20 mac yapip bastan basliyorum, cunku bu takim top oynamiyor,bu forumdaki hemen hemen butun taktikleri liverpool uzerinde denememe,kendi bildiklerimide eklememe ragmen bu takima futbol adina hicbise yaptiramiyorum, ya ingiltere ligi cok cok zor, yada liverpool cok kotu yapmislar,veya benim taktiklerle liverpoolun kimyasi uyusmuyo.

Icinizde liverpool ile bariz basari ve ezici taktik yakalamis olan varsa lutfen bizimle paylassin. teskler.

Evt arkadaslar yaptigim uzun arastirmalar neticesinde sorunun ingiltere liginde degil LIVERPOOL takiminda oldugunu anladim,sanirim LIVERPOOL oyunun en basiretsiz takimi, Gerrard,Xavi Alonso gibi lider oyuncularin takima katkisi SIFIR,bu oyuncular fm 2006 ve 2007 de fiyasko olmus, LIVERPOOL uzerinde tam 16 taktik,24 ayri varyasyon denedim, 7 farkli transfer politikasi izledim, ama bu takimda hicbise degistiremedim, hersey ayni, kalecisinden stoperlerine hepsi fiyasko,isin kotusu transfer ettigimiz oyuncularda esseklesiyo buraya gelince,yani resmen gunumuz BESIKTASI ni oyunda LIVERPOOL olarak gorebiliyoruz. Sonuc olarak siz siz olun delirmemek icin LIVERPOOL takimi ile fm oynamayin, Saygilar...

xescaliburx
24.Kasım.2006, 12:29
ben 4-4-2 perfect defans taktigi ile ilk sezon sampiyonlar ligini kazandim gerci iyi kuralar cektim ama yinede sampiyonlar ligi sampiyonlugu boru degil yani.ligide 2.bitirdim chelseanin ardindan

jacke
24.Kasım.2006, 13:14
usta liverpool un kadrosu cok iyi.sen sor ben ne yaptım liverppolla bende hiçbirşey yapamadım.taktik kuramıyorum.zaten fm2007 de cok istikrarsızım..liverpoolu braktıktan sora leverkusen t.direktör kovuldu.sora ben oraya geçtim adamları 6.cı yaptm.sora kovdular.şimdi mainz başındaym öle öle dolanıyorum..

spawn_21
24.Kasım.2006, 13:24
yaa hic sorma dostum ya, bir takima hicbir taktik gitmez mi yaaa aynen yani, gerrard ve xavi alonsonun takima katkisi zaten sifir yani,hicbise yapmiyolar, nerde oynatirsam oynatayim ayni, yok mu liverpool ile super taktik yakalayan birileri?

delififaci
24.Kasım.2006, 14:52
abi 4-3-3 ile oyna..atk futbolu işe yarar ama gerçektede liverpool sürünüyor oyunda olması normal bence..

spawn_21
24.Kasım.2006, 15:15
abi 4-3-3 ile oyna..atk futbolu işe yarar ama gerçektede liverpool sürünüyor oyunda olması normal bence..

abi haklisin sanirim gercekte kotu olmasini takimada yansitmislar,ama benim icin fm 2007 hayal kirikligi henuz dogru duzgun bir basarim bile yok, iyi bir takim tutturamadim, iyi bir taktik bulamadim, yapamadim,oyundan sogudum valla ya.

demaio
24.Kasım.2006, 16:17
Arkadaslar ben liverpoolu cok severim,oyundada aldigim takim genelde liverpool olur,ama gel gor ki sinirden en fazla 15-20 mac yapip bastan basliyorum, cunku bu takim top oynamiyor,bu forumdaki hemen hemen butun taktikleri liverpool uzerinde denememe,kendi bildiklerimide eklememe ragmen bu takima futbol adina hicbise yaptiramiyorum, ya ingiltere ligi cok cok zor, yada liverpool cok kotu yapmislar,veya benim taktiklerle liverpoolun kimyasi uyusmuyo.

Icinizde liverpool ile bariz basari ve ezici taktik yakalamis olan varsa lutfen bizimle paylassin. teskler.

Ingilizce'n var mi?

darect
24.Kasım.2006, 16:28
beylerr liverpoolu 4-2-3-1 lee oynatınn o taktiktee şampion oldum bn vee gercektende cok güsel oluor...kaleyee reina defansın solundaa riise ortadaa garreger hypya ve sağdaa vanden borre alıorum ön liberoya alonso ve sissokko yu koyıyorum ilerii üçlüü ise diego gerard ve kewell dann olusuo sorraa forvette crouch bellamy kuyt istediniziii oynatınn bellamyy da ii ama bn drogbayıı tranfer ediırum

spawn_21
25.Kasım.2006, 00:23
Ingilizce'n var mi?
evt var ama ne alaka ingilizce?

genctimsah
25.Kasım.2006, 00:34
Bende liverpool sempatizaniyim..Gercekten bende basarisiz oldum.4-4-2 perfect defans taktigi ile az kalsin kume dusuyodum.Bu kadar cok gol yiyen bi takim olmaz.Zaten fazla da uzun oynamadim sinirden.Neler yapmadim ki antreenman;taktikler..Yok bi sey degismedi..Takim cok gol yior.Kendimm bi taktik koydum.Sampdoria ya karsi oynuyorum.Gol yememeye yonelik bi taktik.75 te 1-0 one gectim.90+4 de 1-1 oldu.Artik resmen kitlenmistim..Bi kac oyun daha oynayip tekrar geccem liverpoola bakalim nolcak..

ölümüne_mokoko
25.Kasım.2006, 00:43
ben liverpoola bayılırım kardeş -4-1-2-1-2 soldan sağdan ok çıkar tamamdır taktik
dr-dc-dc-dl-dmc-mr-ml-amc-fc-fc mr ve ml den ok çıkar ileri doğru tamam

darthrevan
25.Kasım.2006, 23:06
ingiltere ligi cok zor buna katiliyorum

spawn_21
26.Kasım.2006, 03:46
Evt arkadaslar yaptigim uzun arastirmalar neticesinde sorunun ingiltere liginde degil LIVERPOOL takiminda oldugunu anladim,sanirim LIVERPOOL oyunun en basiretsiz takimi, Gerrard,Xavi Alonso gibi lider oyuncularin takima katkisi SIFIR,bu oyuncular fm 2006 ve 2007 de fiyasko olmus, LIVERPOOL uzerinde tam 16 taktik,24 ayri varyasyon denedim, 7 farkli transfer politikasi izledim, ama bu takimda hicbise degistiremedim, hersey ayni, kalecisinden stoperlerine hepsi fiyasko,isin kotusu transfer ettigimiz oyuncularda esseklesiyo buraya gelince,yani resmen gunumuz BESIKTASI ni oyunda LIVERPOOL olarak gorebiliyoruz. Sonuc olarak siz siz olun delirmemek icin LIVERPOOL takimi ile fm oynamayin, Saygilar...

kartalizma06
26.Kasım.2006, 11:17
İngiltere ligi gercekten zor ama,liverpool u şampiyon yapmak olmayacak şey değil...3-4-3 kesin çözüm...

timm
26.Kasım.2006, 12:43
bencede liverpool fiyasko.tabi premier ligin zor olmasininda etkisi var bunda.bende liverpool ile bir turlu istedigim duzeye gelemedim,oyundan sogutur insani valla :D

bugra87
26.Kasım.2006, 12:55
Ben de Arsenal sempatizanı olarak oyuna başladım Arsenal'le..ligde gerçekten kötü gittim ilk sezonumda taktik oturtamadım,sürekli arayış içindeydim ve 6. sırada gidiyordum CL'de ise güç bela gruptan çıktım..Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki;Premier Lig gerçekten çok zor,her takım her takımı yeniyor;örneğin Reading'i 2. sezonumu oynamama rağmen 3 maçta hala evinde yenmeyi başaramadım..Neyse sonunda çılgınlık yapıp aşırı ofansif birtaktik kurdum 4-4-2 diziliş klasik şekliyle ama iki kanat oyuncusunu çapraz oklarla forvetin ortasına çıkardım,strtajiyi ofansif yaptım,defansı push up yapıp play offside dedim,passing direct,tempo quick ve closing down always yaptım..ondan sonra baya düzeldim 6. sıradayken ligi 3. bitirdim,CL şampiyonluğuna ulaştım,şu an 4 maç eksiğimle 4 puan öndeyim :) Liverpool konusuna gelince hiçbir şey olmuyosa bu taktiği deneyin derim belki tutar sizde de;ama Liverpool çok kötü bende rakibim olmasına rağmen alt sıralarda sürünüyorlar..son sıradaki Crystal Palace tek galibiyetini onlara karşı aldı :)

incredible
26.Kasım.2006, 18:21
açıkcası benim oyundada liverpool takımı kesinlikle fiyasko.....oyuna değil takıma göre bir fiyasko var....geçmiş versiyonlarda da öyleydi..gerçekten başarısız bir takım gibiler...

Erdenay
26.Kasım.2006, 19:18
Liverpool'u sallamışlar oyunda berbat olmuş!!!...

birahimler_
26.Kasım.2006, 21:38
bence ingiltere ligi zor ama liverpoolda gerardsız yapamaz iyi oynayamaz

coatay
28.Kasım.2006, 10:50
Ben alonsoyu 78 milyon$, Gerardı 96 milyon$ a sattım. Süper bi kadro kurdum. Şampiyon olmamadım Ligde 2. şampiyonlar liginde finale çıktım. Satın kurtullun derim.

erdal12
10.Ocak.2007, 10:43
ingiltere ligi cok zor arkadas

sehzadee
12.Temmuz.2007, 17:13
Kardes ben totthenam ıle ılk senemede uefayı aldım ve premıer lıgı aldım aldım ve lıverpool oyunda cok kotu pelukun 4-4-2 taktıgıyla oynadım super

ilezbeg
13.Temmuz.2007, 16:05
tamam liverpool kötü ingiltere ligide zor anladık ama ona bakarsanız italyan ligide zor.taktik yapıyom daha farklı yeniliyom.chelsea'yim nasıl bi taktik önerirsiniz.(röpörtaj gibi oldu:icon_lol:)

zemlinskis
13.Temmuz.2007, 17:08
liverpool aslında müthiş takım bi sezon oynattım şampiyon yaptım 2.sezon kerlon u falan aldım ilk sezon kalede reina yı oynat sağ bekte finnan sol bekte f.aurelio göbekte agger ve carragher dm de sissoko sağ açık L.Garcia sol açık H.Kewell Forvet arkası Gerrard ve forvette Kuyt ve Bellamy

the berat
13.Temmuz.2007, 18:03
liverpool iyi takım fakat lig çok zor ama iyi transferler ile iyi taktikle şampiyonluğa oynayabilirsin

Wesley Sneijder
13.Temmuz.2007, 19:04
chelsea'yim nasıl bi taktik önerirsiniz.
Her taktik olur Chelsea'ye.

sehzadee
14.Temmuz.2007, 02:48
Walla kardes her taktik uyar chelsea ye

Lethe1905
14.Temmuz.2007, 19:48
Livepool ile 3 sene ust ustde sampiyon oldum acik ara.
Iyi transfer iyi taktikle hersey oluyor takimlara laf atmayin.

_ReaL_
14.Temmuz.2007, 20:27
Hiçbiri...
Güzel bir taktiğin yok

Lethe1905
18.Temmuz.2007, 12:17
Ilk Sezonda namalup CL i aLdm.

http://img521.imageshack.us/img521/7918/sskd8.png (http://imageshack.us)

AneLKa_90
18.Temmuz.2007, 12:51
liverpool kötü olur mu?ingiltere zor ama senin taktik yetersiz galiba... antremanda önemli tabii :)

Adnan Kılıç
18.Temmuz.2007, 14:15
liverpool bazen saçmalıyor ama kötü değil ben tottenhamdayken maçı üstün götürmelerine rağmen 4 yediler