PDA

View Full Version : Oyuncuya yeni mevki kazandırma

FBahadir
24.Kasım.2006, 16:28
Arkadaşlar .Mesela Antremana girdigimde Alex amlc oynuyor ant. mandan ben onun sağındaki bölgeyi amlc yapsam özellikleri artarmı.

perpetua
24.Kasım.2006, 21:11
Arkadaşlar .Mesela Antremana girdigimde Alex amlc oynuyor ant. mandan ben onun sağındaki bölgeyi amlc yapsam özellikleri artarmı.

Hayir artmaz. O bolge'de yapacagin degisiklik oyuncunun belli pozisyonlarda oynamayi ogrenmesini sagliyor.

Ornegin Alex'in AMR olarak oynamasini istiyorsan AMR pozisyonunu secerek, Alex'in antrenmanlarda o bolgede oynamayi ogrenmesini saglayabilirsin.

nekop
24.Kasım.2006, 21:15
arkadaşın başlıgı işgal etmiş gibi olcam ama bi sorum olacak oyuncunun oynadıgı bölge arttıkca fiyatına yansıyormu?

perpetua
24.Kasım.2006, 23:29
arkadaşın başlıgı işgal etmiş gibi olcam ama bi sorum olacak oyuncunun oynadıgı bölge arttıkca fiyatına yansıyormu?

Daha once bunu dusunmemistim ancak bir fikir yurutmesi yapmak gerekirse cevabum yansimasi gerekli olur. Ornegin Defans oyunculari normalde ucuzdur ancak forvet oyunculari nispeten daha pahalidir. Eger elinizdeki defans oyuncusunun forvet oynayabilme ozellikleri varsa ve forvet olarak calistirir ve yeni pozisyonunu kazandirirsaniz, bunun ustune forvet olarak oynayip basarili olursa, fiyatinin yukselmesi gerekir.

FBahadir
27.Kasım.2006, 15:45
Peki oyuncularımın özelliklerini nasil artırıcam.Data editör kullandırmayın bana abiler:S

Sekopej
27.Kasım.2006, 16:22
Şimdiki başlık daha güzel oldu;)(Konu açarken içeriğiyle alakalı başlık kullanırsak yardım eden kişi daha çok olur)

perpetua
28.Kasım.2006, 08:08
Peki oyuncularımın özelliklerini nasil artırıcam.Data editör kullandırmayın bana abiler:S

Antrenman ile oyuncularin ozellikleri sadece gecici olarak yukselir.

Oyuncunun ozelliklerinin daimi olarak yukselmesi icin potansiyeline ulasmasi gereklidir. Bunun icin de mac yapmasi, ve yasi ilerledikce tecrube kazanmasi gerekir.

FBahadir
28.Kasım.2006, 10:34
soalasn kardeş