PDA

View Full Version : Süper video, calımlar, showlar...

gerilla
20.Ekim.2005, 07:43
Arkadaşlar futbolun taraftarlıktan cok görsel bir eglence oldugunu artık unuttuk gibi. Verecegim video da birbirinden şık calımlar ve hareketler izleyebilirsiniz. Bu arada video da 2 İlhan Mansız (biri bjk ta digeri milli takımda), 1 Ailton (eski takımından), 1 de Fenerbahce'li bir futbolcu (4 sırt numaralı yüzünü göremedim) bulunuyor.

Not: Cristiano Ronaldo Sen özellikle izle çünkü 4-5 tane C. Ronaldo hareketi var filmde :mrgreen:

http://media.putfile.com/fussball

Cristiano Ronaldo
20.Ekim.2005, 08:01
Fenerli olan lazetic olabilir..Ayrıca buraya Bergkamp'ın bir dönüş hareketi war onu eklemeyi unutmuşlar..

comandante
23.Ekim.2005, 15:49
berkampın o hareketi gerçekten çok güzel.burda olmayan ve ben de olan birsürü çalım gol falan var.nasıl ulaştırabilirim sizlere?ayrıca basketbolseverler için de nba ve streetball arşivim var.bu hareketler çoook güzel ya.okocha coşmuş zaten.ben de robinhonun herkesin izlemesi gereken bi hareketi var.nasıl izletebilrim bilmiyorum ama ya bi yardımcı olunursa...

Cristiano Ronaldo
23.Ekim.2005, 20:34
Mesela.. www.rapidshare.de ye yükleyebilirsen, linkini bizlere de verebilirsin..ama pek sanmam, çünkü videoların boyutları baya yüksek oluyor..bence boyutları düşük olanları dene..ve linklerini buraya yaz..İnşallah yardımcı olabilmişimdir!!

comandante
23.Ekim.2005, 21:09
sayfa açılmıo be abi...robinhonun o hareketini izlemenizi çoook isterdim gerçekten.

Cristiano Ronaldo
24.Ekim.2005, 18:56
pardon arkadaşım, yanlışlıkla rapidshare' ye dedim ya..' bu da linke eklenmiş o yüzden, şimdi girip yükleyebilirsin..Kusuruma bakmayın..

comandante
24.Ekim.2005, 21:22
ya denedim ama olmadı be abi.isteyen msn adresi versin yollayayım.değecek bi haraket yani:)

from_edi
24.Ekim.2005, 21:58
www.megaupload.com 'a upload edersen daha ii oLuR.... rapid ii deiL...

Laz_Asker_61
27.Ekim.2005, 20:07
ronaldinho bir başka yaw