PDA

View Full Version : '''array access''' sorunu burda toplansin biktim heryerde ayri ayri

seco1991
25.Kasım.2006, 00:44
arkadaslar lutfen bu sorunu cozenler bisiler yazsin.Uydurup uydurup umutlandirmayin bizi.Yardimlarinizi beklioruz .LUTFEN YARDIM EDiN(kesin cozum cagri zorkol'un yorumundadir)

Emurafu
25.Kasım.2006, 02:36
kardes biktim valla bu sorundan
kardes kafaniza gore yama yuklemeyin eger 2006 tukce yama kullaniyorsan sorunu ondan verir biz sizi uyardik daha once her yamayi kullanmayin
oyunu sil yeniden yukle

seco1991
25.Kasım.2006, 11:04
sizin fm07 icin werdiginiz yamalar kafaniza goreyse bilmem ben bi tek onlari yukledim ayrica oyunu da kac kere silip yukledim hatirlamiorum artik/buraya lutfen kesin cozumler yaziniz

tombul taho
25.Kasım.2006, 11:30
array access hatası fm2007'de fm2006 türkçesiyle oynanan oyunlarda oluşur. bunu gidermek için data/match events klasöründeki events.cfg dosyasını kullanmak gerekir. bunun boyutu yaklaşık 17 MB civarındadır. oyun başladıktan sora kayıtlı oyuna girmeden yani ana ekranda bu değişikliği yaptıktan sonra bi sorun kalmayacaktır. hem tr oynayacaksın hem array access hatası giderilmiş olacak. bunun için ilk önce match events klasöründeki events.cfg dosyasını elde etmelisin! yani kısaca yeniden yüklemelisin

illa diyosan ki tr fm oynicam maalesef ki katlanmak zorundasınız bunlara. ya da çıkartacağımız Türkçe Fm 2007'yi bekleyeceksiniz!

seco1991
25.Kasım.2006, 11:52
yardimin icin cok tesekkur ederim ama tam olarak anlamadm oyuna girdikten sonra ne yapacagimi?bendeki events 655 kb .biras daha aciklarsan sevinirim .yardim icin cok saol

tombul taho
25.Kasım.2006, 11:58
şöyle söliim :
ing. oynayan bi arkadaşından data/match events klasöründeki "events.cfg" dosyasını al. yaklaşık 14 MB olması lazım o dosyanın. sonra eğer türkçe oynamak istiyosan yine türkçe fm panelinden oyunu aç. ana ekran karşına çıktığında yani yeni oyun, son oyunu kaydet vs. ekranı karşına çıktığında masaüstüne dönüp arkadaşından aldığın events.cfg dosyasını match events klasörüne at sana değiştirip değiştirmiyeceğini soracak evet diyeceksin. yalnız bunu her seferinde yapman gerekiyor eğer türkçe oynamak istiyosan!

ingilizce oynamak istiyosan oyunu baştan kurman gerekecek.

seco1991
25.Kasım.2006, 12:03
cok saol denicem bunu :D bu kesin olarak hatayi giderior dimi???? ARKADASLAR BU HATA HAKKINDAKI BILDIKLERINIZI BU BASLIK ALTINDA TOPLAYIN LUTFEN OKUYANLARA YAZIK BI ORDA BI BURDA JUTFEN!!!!!!!!!!!!!

tombul taho
25.Kasım.2006, 12:05
eğer hatayı kesin olarak gidermeseydi ben oyunu tr oynamazdım dimi ;)

Crazycat
25.Kasım.2006, 13:47
eğer hatayı kesin olarak gidermeseydi ben oyunu tr oynamazdım dimi ;)

Sağol verdiğin bilgiler için oyunu silmiştim bu hata yüzünden şimdi yükleyebilirim deniyeceğim sağolun Çağrı Zorkol.

seco1991
25.Kasım.2006, 20:59
evet ben denedim ve artik kesin olarak cozumlendi gibi:D:D:D: nazar deymesinde:D:D:D cok saolun ilgilendiiniz icin

tombul taho
26.Kasım.2006, 11:59
rica ederim. yanlız türkçe oynamak istiyosan bu işlemi her seferinde yapman gerekiyor çünkü türkçe fm'yi açarken malum dosyalar tr'ye çeviriliyor biraz uğraştırıcı ama değiyor tabi :)

359360
09.Aralık.2006, 21:56
Allah tuttugunu altin etsin be abi saolasin ben cok ugrastim ama bi turlu yapamadim
COOKK SAOL