PDA

View Full Version : Turksportal İnceleme Bölümünde İnceleme Yazmak İsteyen Üyerin Dikkatine!

Sheriff
27.Kasım.2006, 13:26
Arkadaşlar Eski başlık çok karıştı buraya yeni bi başlık açıyorum inceleme ekibine yazar alımları ile ilgili..
Şartlar..
-Yamış olduğu inceleme yazısı(Hiç bir yerden alıntı olmasın)(sitedeki Man.Utd yazısını şablon olarak kullanabilirsiniz..)
-Devamlılık..
-Verilen görevleri istenilen şekilde ve zamanında yerine getirebilme..

Yazılarınızı [email protected] ' a gönderin..(imla ve noktalama kurallarına özen gösterin..)

Turksportal İnceleme Bölümü Yöneticisi
Burak Yavuz

Krusty
28.Kasım.2006, 17:53
Benim sizlere bir önerim olacak. Bence siteye eklenen incelemeler foruma da eklenmeli. Sitede pek kişi okumuyor, yorum yapmıyor. Fakat foruma eklense herkes yorumunu yapar ve okur. Bunun için FM 2007 başlığına alt forum açılabilir ve inceleme ekibinin incelemelerine orda yer verebilirsiniz.. ;)

cengizvarts
28.Kasım.2006, 17:56
bir inceleme yazısı yazmayı düşünüyorum ama vizelerin bitmesini bekliyorum başımı kaşıyacak vaktim yok ne yazık ki!

Sheriff
28.Kasım.2006, 18:29
Benim sizlere bir önerim olacak. Bence siteye eklenen incelemeler foruma da eklenmeli. Sitede pek kişi okumuyor, yorum yapmıyor. Fakat foruma eklense herkes yorumunu yapar ve okur. Bunun için FM 2007 başlığına alt forum açılabilir ve inceleme ekibinin incelemelerine orda yer verebilirsiniz.. ;)
İstersen siteyi tamamen kaldıralım sadece forum kalsın:D:D
Forum insanların konusması tartısması birbirlerine tavsiyelerde önerilerde bulunabilecekleri bir platform..Oda siteye bağlıdır zaten..forumla siteyi ayrı düşünme:D

Krusty
28.Kasım.2006, 18:41
İstersen siteyi tamamen kaldıralım sadece forum kalsın:D:D
Forum insanların konusması tartısması birbirlerine tavsiyelerde önerilerde bulunabilecekleri bir platform..Oda siteye bağlıdır zaten..forumla siteyi ayrı düşünme:D

Fakat burdaki üyelerin %90'ı siteye uğramadan foruma giriyor. Dolayısıyla da incelemeleri görmüyor olabilir. Forumda o kadar çok kategori var, o eklenirse bir zararı olacağını tahmin etmiyorum. Aksine faydası olur. ;)

Sheriff
28.Kasım.2006, 18:44
Fakat burdaki üyelerin %90'ı siteye uğramadan foruma giriyor. Dolayısıyla da incelemeleri görmüyor olabilir. Forumda o kadar çok kategori var, o eklenirse bir zararı olacağını tahmin etmiyorum. Aksine faydası olur. ;)
Dediğim gibi ozaman herşeyi forumda toparlayabilirdik site hiç olmasada olurdu...
Buradaki üyeler bir site olduğunu biliyor.Nasıl türkçe fm için Fm demo için siteye uğruyorlarsa inceleme okumak isteyenlerde uğrar...

S-B-Z
28.Kasım.2006, 19:06
Dediğim gibi ozaman herşeyi forumda toparlayabilirdik site hiç olmasada olurdu...
Buradaki üyeler bir site olduğunu biliyor.Nasıl türkçe fm için Fm demo için siteye uğruyorlarsa inceleme okumak isteyenlerde uğrar...

elbette uğrar burak ama buradada olması daha güzel olur.çünkü emek verilmiş ve birşeyler yapılmış.bunun değerlendirilmesi lazım.ben baktım pek çoğuna yorum bile yapılmamış yada 1-2 tane yorum var.Şahsen bende can gibi forumdada olmasının zararı değil yararı olacağını düşünüyorum.Takdir sizin.

Sheriff
28.Kasım.2006, 19:48
elbette uğrar burak ama buradada olması daha güzel olur.çünkü emek verilmiş ve birşeyler yapılmış.bunun değerlendirilmesi lazım.ben baktım pek çoğuna yorum bile yapılmamış yada 1-2 tane yorum var.Şahsen bende can gibi forumdada olmasının zararı değil yararı olacağını düşünüyorum.Takdir sizin.
Bunun daha kolay bir yöntemi var..Mesela Mert kendince bir yöntem bulmuş..Yazılarını imzasına ekliyor..
Benzer yöntemler olabilir bir konu açarak incelemeler hakkında yorumlar görüşler değerlendirmeler alınabilir..

GeNç KaRTaL
28.Kasım.2006, 19:49
ben ilk türksportala girdiğimde incelemeler çok hoşuma gitmişti forumla bir iki ay sonra tanışmıştım bence incelemeler foruma eklenirse bir anlamı kalmaz sitenin ama forumda iyi bir reklam yapılırsa incelemelerin okunması sağlanabilir

Sheriff
28.Kasım.2006, 22:23
tmm işte isterseniz fm2007 bölümüne konu açar tartışırsınız veya yorumlarsınız..Link koyarsınız ama yazınn tamamını koymayın..

meddah
28.Kasım.2006, 22:29
Bildiğim kadarıyla sitenin FM bölümünün ziyaretçi sayısı forumunkinden fazla.. Hatta yüzde 90 - 10 oranlaması Can'ın dediğinin tam tersi şekilde geçerli.
Ama gidip de inceleme mi okuyorlar, orasını bilemem. benim tahminim bu oranın temel etkileyicisi "Türkçe yama".

Krusty
28.Kasım.2006, 22:30
Bildiğim kadarıyla sitenin FM bölümünün ziyaretçi sayısı forumunkinden fazla.. Hatta yüzde 90 - 10 oranlaması Can'ın dediğinin tam tersi şekilde geçerli.
Ama gidip de inceleme mi okuyorlar, orasını bilemem. benim tahminim bu oranın temel etkileyicisi "Türkçe yama".

Evet Mehmet Abicim her giren Türkçe yama için giriyor ana sayfaya. :)

Sheriff
28.Kasım.2006, 22:37
Arkadaşlar bunu aklınızdan çıkarın olabilecek tek şey az önce yazdığım şey..
Açarsınız konuyu link koyarsınız orda tartışılır..

Vieri
29.Kasım.2006, 11:57
Turksportal bir forum sitesi değildir. Zaman buldukça sitemizi daha iyiye taşıyabileceğimiz biçimde çalışmalarımız sürecek, sizlerde inceleme yazılarınızla daha fazla FM severe ulaşabilecek ve tecrübelerinizi yayınlayabileceksiniz.

Sheriff
29.Kasım.2006, 13:20
Yine başlıın içine ettiniz.. (l):D

delififaci
29.Kasım.2006, 17:24
evet bence de sitede kalmalı foruma link koyup gireler..

Sheriff
16.Aralık.2006, 20:14
18 Aralık 2006 Pazartesi saat 19.30' da msnde toplantı düzenlenecektir.. inceleme ekibine duyrulur. Ekipte şu an yer almayan, fakat yer almak isteyenler bu tarihe kadar benimle irtibata geçebilirler..Yani son gün pazartesi...

aLka
16.Aralık.2006, 20:30
Ben sadece bi tane inceleme gondermek istiyorum ama ekibe girmek istemiyorum nasıl anlasıcaz? :)

Sheriff
16.Aralık.2006, 20:35
Ben sadece bi tane inceleme gondermek istiyorum ama ekibe girmek istemiyorum nasıl anlasıcaz? :)
oyuncu incelemesiyse gönderebilirsin takım incelemeleri organize bir şekilde ilerleyecek...

Toplantıya mazeretsiz katılmayan inceleme ekibinden çıkarılacaktır...

LaKe
16.Aralık.2006, 20:41
19.30 uygun bir zaman ;;)

Krusty
16.Aralık.2006, 21:38
Benim için de uygun.. =)

aLka
17.Aralık.2006, 00:14
oyuncu incelemesiyse gönderebilirsin takım incelemeleri organize bir şekilde ilerleyecek...

Toplantıya mazeretsiz katılmayan inceleme ekibinden çıkarılacaktır...
ilginç bir kural,ben sadece tek bir takım incelememi gondermek istiyordum, onu da gonderemicem sanirim

Sheriff
17.Aralık.2006, 13:39
ilginç bir kural,ben sadece tek bir takım incelememi gondermek istiyordum, onu da gonderemicem sanirim
Ekiptekilere haksızlık olur ozaman lig ve oyuncu incelemelerini alabilirim sadece.Kural değil inceleme ekibini boşuna kuruyo oluruz ozaman..Üzgünüm...Zaten inceleme sayfasındaki linkide kaldırdık herkes inceleme gönderemiyor artık..

inansoft
17.Aralık.2006, 19:34
Dediğiniz aderse başvuruyu yaptım.İncelememide yazdım.Gerekli cevapları bekliyorum.

Sheriff
18.Aralık.2006, 21:21
Toplantıya gelmeyen arkadaşlarımız inceleme ekibinden çıkarılacaktır(mazeret belirtmeden gelmeyenler..)

LaKe
18.Aralık.2006, 22:24
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=430424#post430424

TOPLANTIDA ÇOK BÜYÜK OLAYLAR ÇIKTI. VE HALA DA DEVAM EDİYOR. DAKİKA DAKİKA BİLGİLER İÇİN YUKARIDAKİ ADRESE GİRİN.

Nocna Mora
21.Aralık.2006, 00:24
abiler bende gönderebilirim inceleme""""ama bana konu verirsen sevinirim ve size gönderirim..

Emurafu
11.Ocak.2007, 21:12
Scoutluk Gorevi içinb basvuru formunu doldurdum

Jay_Jay Ceyhun
11.Ocak.2007, 21:34
sana yakısır emrah abim inaşallah seçilirsin