PDA

View Full Version : Sol kanatda aşmış birine ihtiyacım var!!!

kralh
27.Ekim.2005, 14:38
Arkadaşalar sol kanat olarak durdurulması güç ve hatta mümkünse imkansız olan bi sol kanat arıyorum. Vicente hariç çünkü alamıyorum !!! (c) (m)

Cevaplarınızı bekliyorum...........

RoCCo_42
27.Ekim.2005, 15:16
Daniel BİEROFKA
Christoffer ANDERSSON
Emre BELÖZOGLU

Cristiano Ronaldo
27.Ekim.2005, 15:43
Eğer alabilirsen; Cristiano Ronaldo'yu tavsiye ederim..Çok genç olduğu için, uzun yıllar takımında tutabilirsin..

İlk başta çok ucuza alabileceğin sol kanatlar; Evandro Roncatto, Leonardo Pisculichi, Junior Khanye, Rodrigo Ferrante Taddei (diğerlerinden biraz daha pahalı olabilir) ..

Eğer Türkiye Süper Lig'i seçiliyse; İbrahima Yattara, İbrahim Akın (kiralık) alabilirsin, ama kadronda yıldız oyuncular varsa, yedek kalabilirler..

kralh
27.Ekim.2005, 18:37
Daniel BİEROFKA
Christoffer ANDERSSON
Emre BELÖZOGLU
Ben bu oyuncuları daha önce kullandım daha iyi birisine ihtiyacım var başka bildiğin varmı?
Cristiano Ronaldo ;
Ronaldoyu alamam çünkü bursasporla oynuyorum... Sanırm Leonardo Pisculichi, Junior Khanye veya Evandro Roncatto yu alacağım içlerinden hangisini önerirsin? (m)

Cristiano Ronaldo
27.Ekim.2005, 19:36
Heee..Öyle deseydin ya..Bursaspor'la oynuyorum deseydin, daha ekonomik futbolcular önerebilirdim..

Leonardo Pisculichi, Roncatto ve Khanye'ye göre daha pahalıdır..Ben, Roncatto'yu Bursaspor'a alacaktım ama, paranın gözü körolsun..Alamamıştım..Kontratı kabul ederdi..Sende para varsa, Roncatto'yu al! Tavsiye ederim..Junior Khanye'yi hiç kullanmadım, ama çok yetenekli bir futbolcu olduğunu biliyorum! Roncatto'yu al derim ben!

Bu arada, İbrahim Akın ve Yattara'ya da bak! Onlarıda alabilirsen al, Roncatto'nun yedeği yaparsın! Yardımcı olabildim mi?

kralh
27.Ekim.2005, 20:12
Bursaspor dayım ama 1 lige çıktım uefa kupasında gurp lardayım maddi açıdan da 15 milyonum var baya oyuncu satmak zorunda kaldım (c) Yani önereceğindaha iyi oyuncu varsa alabilirim...

emirduman
27.Ekim.2005, 20:21
Abi Pisculichi'yi al, ne yap et al, borç harç al...

Mükemmel bir adam....

Sonra paraya da dönüşüyor....

Cristiano Ronaldo
27.Ekim.2005, 20:22
Bende zaten dedim ki, Pisculichi pahalıdır..Ama parası varsa tabikide Pisculichi yani, ama biraz saldırgandı sanırım 16 felandı saldırganlık özelliği..Onu alamazsan Roncatto'yu al derim..

semih5
27.Ekim.2005, 20:24
bence mokoena yi al ne yap ne et al süper adam takimin yükü sadece onda o maci kazandiriyo hemde ucuz

Cristiano Ronaldo
27.Ekim.2005, 20:27
Mokoena solda oynamaz!! Oynasa bile verimi azalır..Benim söylediğim adamlar daha yararlı olur sol kanatta..

kralh
27.Ekim.2005, 20:30
Aslında Abi Pisculichi iyi bir oynucuda saldırganlığı sorun oluyormu?

Cristiano Ronaldo
27.Ekim.2005, 20:33
Saldırganlığı şu yönde olur, mesela mutsuzsa antrenmanları aksatır..Morali hemen bozulur..Takımdan gitmek ister..İşte mesela diyelimki onu oyundan çıkardın, sana sitem eder..vb..şeyler yaparlar..İnsanı uyuz ederler.. (b)

kralh
27.Ekim.2005, 20:37
Yani takımda sorun yaratır diyosun.Bide bir ssorunvar ben leonardo pisculichi ye baktım ve saldırgan görünmüyor acaba başka birisinde mi söz ediyorsunuz??

Cristiano Ronaldo
27.Ekim.2005, 20:43
Valla ben bu FM'de 1000'e yakın futbolcu tanıyorum..Özelliklerini karıştırmış olabilirim..Sen Pisculichi'yi al..Alamazsan Roncatto'yu al! Tamam?

kralh
27.Ekim.2005, 20:45
Sana güveniyorum ve Pisculichi yi alacağım sanırım .... yine düşün arada aklın abirisi gelirse söyle para çok sorun değil...

tolcey
27.Ekim.2005, 20:51
stankovic
daimen duff
zambrotta
cristiano ronaldo
freday adu (ı) (ı) (ı)

Cristiano Ronaldo
27.Ekim.2005, 20:55
Stewart Downing geldi aklıma birden, ama pahalı olabilir ve gelmeyebilir..Sen yinede bir dene..hee bu arada Freddy Adu'yu unutma..Ben Adu'yu serbest kalınca o kadar büyük takım içerisinden kaptım ve Bursa'ya getirdim..

gerilla
28.Ekim.2005, 11:03
Khanye yi asla pas geçme harbi aşmış bi kanat oyuncusu ne adu nede roncatto onun gibi sol kanatta verim saglayabiliyor. Hepsini denemiş biri olarak söylüyorum khanye 1 numara...

Cristiano Ronaldo
28.Ekim.2005, 11:31
Tamam da, Khanye'ye kötüdür demedim ki zaten..Onu genelde ilk başlarda büyük takımlar kapıyor..Hem Adu ve Roncatto çok yönlü ortasaha olarak oynuyorlar..forvet eksikliği çektiğinde forvette de oynatabilir..

Stewart Downing süper..

kralh
28.Ekim.2005, 14:12
stankovic
daimen duff
zambrotta
cristiano ronaldo
freday adu (ı) (ı) (ı) Bursaspordayım bu adamlar bana gelmez hem Duff ı daha önce almıştım vasatı aşamıyor!!!

Arkadaşlar bi karar verin Khanye eğer istersem gelecek ne dersiniz alayım mı? Eğer adam iyi diyorsanız alacağım ama özellikleri çok iyi görünmüyor...

gerilla
28.Ekim.2005, 14:56
Arkadaşın dedigi gibi khanye sadece sol kanatta oynar süper oynar, ama cok yönlü bir oyuncu arıyorsan roncatto, adu vs düşünebilirsin. Ama ihtiyacın sol kanatsa asla pas geçme. Takıma ilk aldıgın oyuncudur khanye...

kralh
29.Ekim.2005, 12:12
Sorunum sadece sol kanat Diğer alanlarda sorunum yok iki üç tane çok yönlü oyuncum da var yani solu halledersem takım süper olacak..... Yinede başaka önerileriniz olursa beklerim transfer sezonuna az kaldı (k)

comandante
29.Ekim.2005, 12:33
downingi al bence...

dinaMYt
29.Ekim.2005, 12:38
adu yu aml oynatırsan-ml oynatırsan asla verim alamzsın-asist rekorları kırıyor ben boştaysa aduyu al derim zaten boşta değilse hiç bi takım aduyu vermiyor

kralh
29.Ekim.2005, 12:47
downingi al bence...
Özellikleri iyi ama arakdaşlara Khanye ile downing arasında seçim yapın dedim ve onlar Khanye yi tavsiye etti
Adu ya gelince bu takımda daha ikinci sezonum olduğunda hala Amerikada istersem alıyorum sen denedin mi nasıl oynattın?

Cristiano Ronaldo
29.Ekim.2005, 13:03
Freddy Adu'yu al! Parası çok çabuk ve hızlı artıyor! Daha yaşı küçükken o kadar iyi oynamaz ama ilerde çok iyi oynamaya başlar! ve aldığının 3-4 katına satabilirsin!!

kralh
29.Ekim.2005, 13:06
O kesin de Adu Nekadar İşimi görür O var şimdi Uefa kupasındayım ve o kanat Acayip aksıyor... Şimdi lik orda Hakkı Hocaoğlu var türkiye liginde oralaması 8,17 ama iş avrupaya gelince 6.57 ile oynuyor...

GiaNPaoLo_PazZiNi
29.Ekim.2005, 13:35
junior khanye mükemmel bi adam (a)

kralh
30.Ekim.2005, 19:54
Bana yardım edin Oylamaya sunalım ;
Adu mu?
Yoksa Khanye mi?

Cevaplarınızı dörtgözle bekliyorum..... (k)

Cristiano Ronaldo
30.Ekim.2005, 20:07
Sen şuan kaç yılındasın? Eğer Adu daha 20 yaşına falan gelmemişse alma bence, şimdilik sen Junior Khanye'yi al! Sonra Adu serbest kalınca Adu'yu da alırsın!!

smnfrh
11.Kasım.2005, 12:56
sen konyaspor dan mustafa şahintürk ü al sana benden garanti beğenmezsen iade kabul ediyoruz
şaka bir yana gerçekten harika bir oyuncu hatta sen al 1 sezon oynat başarısız olursa sanmıyorum ama o zaman görüşelim
freddy adu da olabilir
ama şahintürk ü gerçekten dene
hatta resim koymayı öğrenebilirsem senin için 3 sezonluk performansını aktarayım

nekop
01.Şubat.2006, 10:08
leo messi, j.a.riise, tuncay, fawcett

Maymuncuk
01.Şubat.2006, 10:09
Tuncay-Montolivo

Selman Ozturk
01.Şubat.2006, 12:35
Messi-Antonio Di Natale-Stewart Downing-Martin Petrov

eytanfb
01.Şubat.2006, 14:24
hakkaten aşmış birinin istiyosan Fabio Grosso ama diğer arkadaşlarında yazdığı khanye çok iyi. bu arada sezer öztürkü de unutmayalım. çok yetenekli ve çabuk gelişiyor. bir de fabio fanelli diye yetenekli bir genç var şiddetle tavsiye ediyorum.

cureshot
01.Şubat.2006, 18:23
evet bilgehanın dediği doğru stewart downing iidir

cüneyt11
01.Şubat.2006, 20:01
arkadaşım mevkisini neden sölemedin ki.defans mı orta saha mı .olsun ben sana yine de söyliiim.

gabriel heinze,w.gallas,p.evra,riise,maldini,seedorf,maxwe ll,a.cassano,d.duff,
g.v.bronckhorst vs.

bunlara bi göz atarsan sevinirim.

Maymuncuk
01.Şubat.2006, 20:31
Aaa Evert bi de Sezer Öztürk var o'nu unutmuşum..ben de Türk milli takımında sıfırdan gol atmıştı..Her şey var herifte..

barahir
01.Şubat.2006, 21:16
martin petrov ve stewart downing diyorum bunlar harbi kendini aşmış futbolcular

Cengo
01.Şubat.2006, 21:33
Maxvell, Fabio Aurelio (gerçi aynı takımda Vicente ile) -bu ikisi aslında sol bek-
Yukarıda yazılmış, Martin Petrov çok iyidir :)

Inter'de çok fazla solak oyuncu var, tek tek yazmak istemiyorum isimlerini.

Arjen Robben de olabilir.

turgutbey
02.Şubat.2006, 00:45
Türk
emre
ibrahim akin
gökdeniz
yasin karaça
yabancı
mokoena
sneijder
kalou
mark gonzalez
***Leo Messi***mutlaka al bence

eXcitinG
02.Şubat.2006, 07:56
Martin Petrov Harbiden a$mı$ adam goL attığı yetmiormu$ gibi frikikte atıor uzak mesafeLi inanıLmaz pasLarda kısacası deLirmi$ gibi oynuor onun ayağına geLince top ben biLe heyecanLanıorum :P

thebest73
11.Mayıs.2006, 16:52
Esposito diye bi futbolcu aldım sol kanada fena oynamıyo ama yukarda bahsettiğiniz oyuncular daha iyiyse satıcam...FM05 de bierofka çok iyiydi burda özellikleri nası iş yapmaz diye espositoyu aldım...Tşk.

karagundostu_i
11.Mayıs.2006, 17:00
bjarne ingebretsen

eser3131
11.Mayıs.2006, 17:07
Bu kONU çOK eSKİ nİYE Mesaj Yazılıyo Anlamadım - Levan Kobiashvili

LaKe
11.Mayıs.2006, 17:09
Fabio Grosso
Fabio Santos
Maxwell
Marcelo Gallardo
Leo Messi
Juan Carlos Carrizo
Marek Jankulovski
Jaroslav Prasil
Yasin Karaça

Bu önerdiğim oyuncuların hepsi SOL KANATTA 1 NUMARA ;)

arkadaşlar çok özür dilerim konunun tarihini görmemişim. Mesaj attım bakmadan :(

thebest73
11.Mayıs.2006, 17:25
Bu kONU çOK eSKİ nİYE Mesaj Yazılıyo Anlamadım - Levan Kobiashvili
Sanırsam ben msj attım...Hata olduğunu bilmiyodum:confused: ...Yeni konu açmamak ve kirlilik oluşturmamak için bu konuyu buldum ve msj attım...Tşk.

UFUKk
11.Mayıs.2006, 19:16
sana diyeceğim tek isim...downing....20 le başlıyo yaş olarak....hızlı çalım var duran top var...her şey var...

eaglesalih
11.Mayıs.2006, 19:57
vicente pahalı gelirse maxwell müthiş

eaglesalih
11.Mayıs.2006, 19:58
ayrıca sneijder ve vukcevic de oynayabilir

korray87
11.Mayıs.2006, 20:17
stuart downing cok ii topcu bn middlesbrough um sahane vicente ye gerek yok

Universal
11.Mayıs.2006, 21:46
barbarez veya rafeal van der vart(sanırım böyle yazılıyordu ama hamburg da oynuyor)

eshqia
12.Mayıs.2006, 15:52
alabilirsen Lyondan juninho yu al olmadı hamburgdan van der vaart alabilirsin herikiside solda harikalar yaratır eğer ii bir taktiğin varsa

sitkiakbaba
14.Mayıs.2006, 19:13
hernanes...

thebest73
25.Mayıs.2006, 12:39
Tşk arkadaşlar...Hepiniz çok yardımcı oldunuz.

Akin_920
25.Mayıs.2006, 12:42
Nicolas Corvetto ya da Tuncay Şanlı

mgokalparslan
01.Haziran.2006, 20:53
stewart downıng-evra-reyes-tuncay sanlı
bunlar her mac 9-10 la oynar

koray_capello
01.Haziran.2006, 21:00
soru: sol kanada aşmış birisi söleyin
cevap: i.üzülmez

Earfalas
03.Haziran.2006, 11:08
robin van persie yada tucay şanlı adamlar aşıyor

hele van persie adam her yerde oynuyo forvet te orta sahada (sağ kanat hariç)

RAMBO
03.Haziran.2006, 12:00
bence tuncayı al solda güzel oynuyo