PDA

View Full Version : 7.0.1 çıktı !!

maslow
30.Kasım.2006, 18:45
sigames merakla beklenen 7.0.1 yamasını çıkardı arkadaşlar..

hayırlı olsun

http://www.sigames.com/static/index.php

bir çok link mevcut (yamanın boyutu 81 mb.)

barahir
30.Kasım.2006, 18:46
evet bende baktım az önce. Hayırlı olsun herkese... Dosyanın boyutu yaklaşık 81 mb. ben yarın indircem kota 0 lansında

patriot45
30.Kasım.2006, 18:48
walla ben indiriyorum ama hayırlsı paylaşım için sağol

altug_
30.Kasım.2006, 18:48
Oh be bende yeni oyun açmak için bu günü bekliyordum Çok sağol arkadaşım hepimize hayırlı olsun =)

GeNç KaRTaL
30.Kasım.2006, 18:49
nihayet çıktı acaba türkiye liginde düzeltme yapıldımı

spawn_21
30.Kasım.2006, 18:49
hocam bu ne ise yarar? yani ne icerir?
bi sorum daha olacak indirdigimiz facepack,logo,ve forma paketleri kayitli oyunlarda calisirmi?

Eray Dengiz
30.Kasım.2006, 18:50
Konuyu sabitledim, ayrı bir konu açmayınız..

OgUzKaGaN
30.Kasım.2006, 18:51
Bende yarın indirecem....

JunkChorn
30.Kasım.2006, 18:53
bende hemen indireyim

dentaconstantin
30.Kasım.2006, 18:57
iyi oldu hemen indiriceğim...

fmsmyrna
30.Kasım.2006, 18:57
önce bi kotaya bakıyım ona göre indireyim

EDİT:Türkiye hakkında yapılan değişiklik=Turkish Cup Revenue update

burakuzun
30.Kasım.2006, 19:15
bu yama, kayıtlı oyunu veya Turksportal'ın logo,face yamalarını bozar mı acaba?

maslow
30.Kasım.2006, 19:17
bu yama, kayıtlı oyunu veya Turksportal'ın logo,face yamalarını bozar mı acaba?

hayır , yama kayıtlı oyunlarla uyumlu

perpetua
nihayet çıktı acaba türkiye liginde düzeltme yapıldımı

Ben de cok merak ediyorum bunu. Bazi konularda duzeltme amacli bir calisma yapildi ama oyuna yansidi mi 16% sonra ogrenecegim.

fenerbahce_1907
kayıtlı oyunu bozmuyor bu bıldıgı kadarıyla

maslow
30.Kasım.2006, 19:23
benim bilidiğim data çalışması yapıldı ancak türkiye ligi ile ilgili herhangi bir çalışma yok , sanırım en güzeli beklemek

bu arada data daki değişiklikleri görmek için yeni oyun başlatmalısınız arkadaşlar

_ADANALI_
30.Kasım.2006, 19:28
Patch Kaç mb?

patriot45
30.Kasım.2006, 19:29
80 mb ......

Cyzio
30.Kasım.2006, 19:33
Patch 80.9 mb.Şu an indiriyorum.Bakalım nasıl değişiklikler yapılmış.Bu arada yeni oyun açmak gerekiyomu.Gerekmiyo diye fuymuştum.

_ADANALI_
30.Kasım.2006, 19:35
80 mb ......
Sağolasın kardeşim...

BaD BoY
30.Kasım.2006, 19:43
Patch 80.9 mb.Şu an indiriyorum.Bakalım nasıl değişiklikler yapılmış.Bu arada yeni oyun açmak gerekiyomu.Gerekmiyo diye fuymuştum.

öle bişey olmaz oyunda marcelo bende nasıl olcak simdi reale mi gitcek

ohh bee :D reklam olmuyor değilmi :D

kluivert812
30.Kasım.2006, 20:08
üni. de sınavdaydık saat 17.30dan beri, çıktık arkadaşla hemen laptopu açıp baktık ve çıktıgını gorunce hızlı bi baglantıyla bir an evvel indirebilmek için kütüphaneye attıgımız deparı anlatamam size ve şu anda indirioruz, saat 4 gibi çıkmış galiba ve biz o sırada aptal aptal ders çalışıoduk keşke nette olsaydık da indirseydik ama o zaman sınav yalan olurdu tabi:D:D:D

perpetua
30.Kasım.2006, 20:14
Yama sonrasi oyun acilmayanlar'in yasadigi sorun korsan oyun kullandiklarindan dolayidir. Bu konuda baska mesaj yazip kendinizi korsan oynuyor olarak ele vermemenizi rica ediyorum.

_AfricA_
30.Kasım.2006, 21:29
ya arkadaslar yamada ne gibi degisikler var bilen varmi

omerv
30.Kasım.2006, 21:38
ya arkadaslar yamada ne gibi degisikler var bilen varmi

Burdan Bakabilirsin Degisikliklere..

http://www.sigames.com/static/changelist.txt

Selametle..

Universal
30.Kasım.2006, 21:49
Türkiye ile ilgili tek öğrendiğim özellik ise Türkiye kupasında ki gelirler güncelleştirilmiş.

gungorbdk
30.Kasım.2006, 21:51
ben patch i indiremiorum bnm explorer de dosyayı karsıdan yukle diebilmem için yukarda cbk yok nası indrcm lutfen yardım edinnnnnn

patriot45
30.Kasım.2006, 21:57
başkada bişi yazmıyo zaten trligi ile ilgili.

pasha26
30.Kasım.2006, 21:58
Arkadaslar yamada transferler var mi?Şu an emin değilim yamanın kurulu olup olmadıgından Varsa ordan bakayım .Su surdaydı yamada suraya gitmiş derseniz hemen bakıcam anlıcam.Kurdu mu kurmadı mı emın değilim.Hemen gözle görülcek bir değişiklik varsa söylerseniz sevinirim.

crazysebo
30.Kasım.2006, 22:24
boyles' 'y' oldu ama herkesin malii durumyuznden bu oyun bu yuzden gozden dusecek gibi

barcelos
30.Kasım.2006, 22:38
ben suanda indiriorum .bende nie 91.2 mb gosteriyor

hezzo
30.Kasım.2006, 22:42
oh cok şükür hayırlı olsun

coltulu
30.Kasım.2006, 23:19
iyi bari indirelim hemen.

T_A_N_E_R
01.Aralık.2006, 00:26
eger ben bu patchi yuklesem o yeni yeniliklerden save li oyunumda faynadalabilirmiyim?

perpetua
01.Aralık.2006, 00:52
eger ben bu patchi yuklesem o yeni yeniliklerden save li oyunumda faynadalabilirmiyim?

Bazi yeniliklerden hemen faydalanirsin.

Bazilari bir sure sonra oyuna etki yapar.

Bazilari da yeni oyun baslamadan oyununa etki etmez.

jacke
01.Aralık.2006, 00:52
ya bi kaç arkadşım korsan oyun almakla suçluyo bizleri??soruyorum sizlere insanların sosyal hayatlarına eğlence katabilmek için 90 milyon mu gerekli??yani illaki orjinal alacaksak bunu ülkelere göre bütçe şeklinde ayırıp 10 milyon 15 milyon civarı bişey yapsa belki bi kaçımız alır orjinalini.türkiyenin mali durumu bellii..bunun gibi dünyada bi kaç ülke var..yani ağız tadıyla oyunda oynayamicaz mı biz?

mustang
01.Aralık.2006, 01:09
ben indirdim ve yukledim

mustang
01.Aralık.2006, 01:14
Ben yeni bir oyun accam eger kavinapur kayseriden gitmisse tamam

mustang
01.Aralık.2006, 01:17
Abi bende hata veriyor benimki orjinal oyun

Bordo61Mavi
01.Aralık.2006, 01:22
bizde basladik indirmeye

jacke
01.Aralık.2006, 01:27
arkadaşlar p a tchi yükledim fakat marcelo hala fluminensede hatta herhangi bi yere gitmior.ama flumunensede iki cocuk var to join man utd. dior sizdede öle mi??

standard
01.Aralık.2006, 01:43
patch'i yükledim.

marcelo 1.1.2007'de real madrid'e geçiyor. ancak real'in aldığı diğer iki eleman ile ilgili bir şey yok.

türkiye ligi'nde bir değişiklik daha, formalar güncellenmiş ve beşiktaş'ın rengi değişmiş (beyaz ton üzerine siyah yazı yerine siyah ton üzerine beyaz yazı).

ronaldinho'nun özellikler düşmüş biraz, sergen'in technique'i ronaldinho'dan iyi (20 ve 19 sırayla).

daha sadece çok yüzeysel bakabildim, ama sakatlık sorunu geçtiyse bu oyun oynanabilir olmuştur bence.

arda turan aynı.

ve evet önceden duyurulduğu gibi dil zımbırtısında bir değişiklik yok.

pasha26
01.Aralık.2006, 01:45
ben patchi yukledim marcelo hic bir yere gitmiyor emin misin?Olmadı mı yoqsa patchim haybeye oynamayayım

omerv
01.Aralık.2006, 01:48
Arkadaslar Neden Bu kadar kasiyosunuz olup olmadigin anlamak icin ?
Ana menude Prefences e girin ustte Version yazar direk olarak 7.0 veya 7.1 die

standard
01.Aralık.2006, 01:55
ben patchi yukledim marcelo hic bir yere gitmiyor emin misin?Olmadı mı yoqsa patchim haybeye oynamayayım

yeni oyun açılmadan data update görülemiyor.

maslow
01.Aralık.2006, 02:07
oynayan arkadaşlar oyunun hızını nasıl buldu ?

sanki bana biraz yavaşlamış gibi geldi

pasha26
01.Aralık.2006, 02:20
Jacke bazılarını almıs bazılarını alamamıs anlasılan bende mac izlerkenhıghlıght speed ayarı degişmiş daha esnek olmus.Data isini de az kaldı cozecem 10 dk musade

jacke
01.Aralık.2006, 02:22
başka patch yükleyn yokmu arkadaşlar marcelo nerde gözüküor sizde????

jacke
01.Aralık.2006, 02:31
Jacke bazılarını almıs bazılarını alamamıs anlasılan bende mac izlerkenhıghlıght speed ayarı degişmiş daha esnek olmus.Data isini de az kaldı cozecem 10 dk musade

usta match speed bi acaip olmuş higlight ile match speed sırası değişmiş..yani match speed üstte olmuş..usta ne yaptın marcelo falan..sende msn varmı usta özel mesajla göndersene..bide benm version 7.0 gözüküo fakat yükledik acaba herkezdemi aynı..marcelo real madride gidiyor diye gözükmüor.senle bizden başka konuşan kimse yokki yaw..yardım etsin...

perpetua
01.Aralık.2006, 03:20
Yeter su korsan oyunu nasil calistiracagiz muhabbetiniz. Anliyorum ekonomik durum bu oyunu bir cok kisinin orjinal almasini engelliyor ama bunu forumlarda tartismayin lutfen. TSI'in bu nedenle ceza yemesini veya SI ile yakin baglantisini kaybetmesini istermisiniz?

Ben acikcasi istemem, bu nedenle icinde korsan oyun ile ilgili ne mesaj atilirsa silinir.

pasha26
01.Aralık.2006, 03:23
En iyisi orjinal alıp oynamak debelenmemek :D bence orjinal oyun almayı teşvik edici konusmalardı.Orjinali olanla olmayanlar arasındaki fark ortaya cıktı :D

F9DeviL
01.Aralık.2006, 03:58
Tekirdağ'da adam gibi orjinal oyun satan yokki.Var bikaç tane ama onlar da yeni oyunları hemen getirmiyo.Napcaz şimdi :D İstanbula mı gidicem orjinal oyun için veya kargoyla mı uğraşıcam.Bize imkanları sağlasınlar biz de alalım orjinal oyunu.

perpetua
01.Aralık.2006, 04:05
Tekirdağ'da adam gibi orjinal oyun satan yokki.Var bikaç tane ama onlar da yeni oyunları hemen getirmiyo.Napcaz şimdi :D İstanbula mı gidicem orjinal oyun için veya kargoyla mı uğraşıcam.Bize imkanları sağlasınlar biz de alalım orjinal oyunu.

Bu konuda sana kesinlikle katiliyorum.

ABD'de de ayni sorun var. Hic bir dukkanda bu oyun bulunmuyor. Bu nedenle ABD icin internet uzerinden lisanslanan oyun icat ettiler. Fiyatlandirma da ABD'de satilan oyunlarla esdeger sekilde oluyor. SI eger Turkiye'de bu sisteme gecerse, hatta oyun sadece Turkce olarak internetten satilirsa sizlerin de hic bir sorunu kalmaz. SI'in boyle bir girisim yapmasi icin SI'in ikna edilmesi lazim.

Simdi TSI ile SI'in arasina korsan oyun sorunlari nedeniyle kara kedi girerse, bunlar nasil olacak ;)

Tabii bu yukarida yazdiklarimin garantisi yok ama yazdiklarimin hepsi mumkun seyler. Korsan oyuna ve oyun kirici dosayalara acilan savas, ileride olabilecek bu ihtimallerin onunun kapatilmamasi icin.

pasha26
01.Aralık.2006, 04:07
Sorun zaten bizde kullanıcılarda değil.Korsan satıs oldugu surece alıcısı muhakkak olacaktır.Çünkü fiyat olarak cok fark var.Bir de yalnızca fmyi aldıgını düşünme 100lerce oyunu olan insanlar var hepsini orjinal alacak ekonomik durum yok.Bu bizde değil cogu ulkede de böyle....Denetim olayı olsa belki orjinal alım artar ama artık internet diye de birsey var.

jacke
01.Aralık.2006, 04:14
Sorun zaten bizde kullanıcılarda değil.Korsan satıs oldugu surece alıcısı muhakkak olacaktır.Çünkü fiyat olarak cok fark var.Bir de yalnızca fmyi aldıgını düşünme 100lerce oyunu olan insanlar var hepsini orjinal alacak ekonomik durum yok.Bu bizde değil cogu ulkede de böyle....Denetim olayı olsa belki orjinal alım artar ama artık internet diye de birsey var.

usta kesinlikle sana katılıyorum.ya ben üniversite okuyorum.aynı zamanda çalışıyorum.yani orta halli biriyim.pek oyun oynamayı sevmem.futboldan hoşlandığım için bu oyunu 97 den beri oynarım.her seriside hiç kaçırmam.pc mde fmden başka yüklü oyun yoktur.ben kafa dinlemek için bu oyunu aliyorum.akşam işten falan gelince kafa dağıtayım diye.ama baksana yok patchi yok dil zımbırtısı bu neki?birde orjinal oyun ekleniyo yetmemiş gibi canıma tak etti.bende istemem böle şeyler ama yani bütçeye göre bi değerlendirilme yapılsa bence daha iyi olur.ingiltirede herkes orjinal oyun aliyomuş.alır tabi!!adam sterlinle maaş aliyo doların 2 katı nerdeyse.biz burda maaş aldıkmı ilk önce dolara bakioz.paramızın değeri nolmuş düşmüşmü diye..ama adamlarda öle bi dert yokki..bi oyun için bakın ne konulara girdim.hepsi bağlantılı..mesele orjinal oyunu şöle 10 milyon falan yapsınlar herkes alır.sigames da kazanmış olur.ama 80 90 çok fazla

pasha26
01.Aralık.2006, 04:25
Zaten ben bu oyun firmalarını anlamıs değilim.Senin dediğin gibi 10m yapsalar herkes alır ayrıca da zarar da etmezler.Türkiye ve türkiye gibi olan ulkelere değişik fiyatlar sunsunlar.Bu diğer sektörlerde işliyor mesela yeni cıkan peugeot bizde 15 bin dolar iken aynı araba amerikada 25 bin dolar.Bu tip seyleri bence oyun firmaları da düşünmeli.Ancak bizi de fazla salladılarını cok sanmıyorum zaten hıc bır oyunda turkiyeye onem verilmiyor.Adamlar turk pazarını düşünse zaten oyunu bozuk cıkartmazlar(Türkce dil sorunu).Yanlış yapıyorlar halbuki türkiye tam bir oyuncu cenneti :D

standard
01.Aralık.2006, 12:37
Zaten ben bu oyun firmalarını anlamıs değilim.Senin dediğin gibi 10m yapsalar herkes alır ayrıca da zarar da etmezler.Türkiye ve türkiye gibi olan ulkelere değişik fiyatlar sunsunlar.Bu diğer sektörlerde işliyor mesela yeni cıkan peugeot bizde 15 bin dolar iken aynı araba amerikada 25 bin dolar.Bu tip seyleri bence oyun firmaları da düşünmeli.Ancak bizi de fazla salladılarını cok sanmıyorum zaten hıc bır oyunda turkiyeye onem verilmiyor.Adamlar turk pazarını düşünse zaten oyunu bozuk cıkartmazlar(Türkce dil sorunu).Yanlış yapıyorlar halbuki türkiye tam bir oyuncu cenneti :D

İthalatçı firmaların bu olayda bir suçu olduğunu zannetmiyorum, oyunların kar marjı düşük ve Türk oyuncuların orjinal oyun almamasını da göz önünde bulundurursak bir şekilde şirketlerinin devamını getirmek zorundalar. 20 YTL yapsalar bile oyunu, 5 YTL'ye almak varken neden 20 vereyim diyecek çok adam var.

Tek çözüm kopya oyun satan her yerin tamamen kapatılması ve çok büyük cezalar uygulanması. Kimse oyun oynamayı bırakmayacağına göre fiyatlar yüksek talep ve yüksek arz sayesinde düşecektir. Şu an talep de yok arz da.

Ben FM 2007'yi kıydım parama orjinal Kabalcı'dan aldım. Senede 20 tane oyun almaktansa 1-2 adet orjinal oyun almanın daha doğru olduğunu düşünüyorum.

Neyse konu saptı.

FM2007'nin patch'li halinde bir yavaşlama görmedim ben, aynı gibi geldi. Maç motoru çok değişmiş yalnız. Ve evet artık o aut çizgisi bug'ı yok!

behlem
01.Aralık.2006, 14:23
Klavye Sorunun hallediyormu

Clooney86
01.Aralık.2006, 14:49
Arkadşalar oyun bende kurulu değil yani Program fıles da Sports interactive dosyası yok çünkü benim cd tak çalıştır yani Cd yi taktığın gibi otomatik oyun açılıyor ve Belgelerime Açıyor Sports interactive dosyasını..Şimdi bende oyun yüklü olmadığına göre ben nasıl bu patchı kurabilirim.???????????

jacke
01.Aralık.2006, 14:54
orjinal oyunu alan arkadaş kaça aldın bi söleyebilirmisin

esmeria
01.Aralık.2006, 15:01
arkadaşlar bugun indirmeye çalışan oldumu çünkü ben 1 saattir indirmeye çalışıyorum karşıdan yükle sayfasında sayfa görüntülenemiyor hatası veriyo

crazysebo
01.Aralık.2006, 15:06
14 yasinda bir cocugun 2 oyuna 180 milyon vercek gucu olabil'r mi b'de aylik 1/5m maas alan bir babasi varsa :

Burak Duran
01.Aralık.2006, 15:48
valla ben aldım 10 taksitle ayda 9 ytl

pasha26
01.Aralık.2006, 18:11
en iyisi orjinal oyun alıp böyle seylerle ugrasmamak

RoNNiE91
01.Aralık.2006, 18:12
paylaşım için saol yakın zamanda indireceğim

GeNç KaRTaL
01.Aralık.2006, 18:23
abi ben indiremedim yaaa

S-B-Z
01.Aralık.2006, 18:24
yama hayırlı olsun ilk olarak.ama türkiye liginde sadece türkiye kupası gelirlerinin ayarlanması hiç hoş olmamış.zira vieri (mustafa) datayla ilgili bilgileri yolladıklarını söylemişti.burdan yapımcı firmanın türkiyeye ne kadar önem verdiğini rahatlıkla görebiliyoruz.sonrada çıkıp orjinal oyun satılmıyor diyolar.bu yıl bence türkiyede en çok satılan oyun oldu fm orjinal olarak.ama sonuç ne oldu?koca bir hiç.Sitemizi çalışmalarından dolayı kutluyorum yapımcı firmayıda kınıyorum :mad:

jacke
01.Aralık.2006, 18:28
korsan konusmayin yasak

konuşmuyoruz...haksızlığa maruz kalıyoruz yine konuşmuyoruz..eziliyoruz konuşmuyoruz..haklıyız konuşmuyoruz.derdimizi anlatmaya çalışıyoruz konuşamıyoruz..çünkü birlik olamıyoruz..sigames acaba biliyormu FM nin en cok oynandığı ülkelerden birisi türkiye.ve bu oyun boykot edilirse neler kaybedeceğini...bunları hangimiz anlattı acaba onlara..ama tabi konuşmuyoruz..konuşamıyoruz

Burak Duran
01.Aralık.2006, 18:49
arkadaşlar orjinal almak zor değil ayda 10 ytl ayıramazmısınız?? neyse olay bu değil. ömer abi senin dediğinle ilgili bir açıklama yakında gelicek

Hugo
01.Aralık.2006, 19:11
iyi de nerden alabilirim ki 10 ytl taksitle?

demaio
01.Aralık.2006, 19:22
konuşmuyoruz...haksızlığa maruz kalıyoruz yine konuşmuyoruz..eziliyoruz konuşmuyoruz..haklıyız konuşmuyoruz.derdimizi anlatmaya çalışıyoruz konuşamıyoruz..çünkü birlik olamıyoruz..sigames acaba biliyormu FM nin en cok oynandığı ülkelerden birisi türkiye.ve bu oyun boykot edilirse neler kaybedeceğini...bunları hangimiz anlattı acaba onlara..ama tabi konuşmuyoruz..konuşamıyoruz

Boykot olsa hicbirsey olmaz sevgili arkadasim, zaten 3-5 tane orjinal oyun satiliyor. Bu yuzden "Sigames acaba biliyormu FM nin en cok oynandığı ülkelerden birisi Türkiye" cumlen biraz komik olmus. Tabiki bilmiyor cunku oyun satilmiyor... Neden eziliyoruz? Yillarini bu oyuna verenlerin emeginin karsiligini, CD'leri kopyalayip satanlara verdigimiz icin mi? Olmadi arkadasim olmadi...

Saygilar...

tuqberk-16
01.Aralık.2006, 19:43
92 mb ama fm07 için değer bence herkese iyi fm ler

szy38
01.Aralık.2006, 20:04
abi indirdim ama nasıl yükleyecez neresine atacaz dosyayı bilgilendirirseniz sevinirim

peker_553
01.Aralık.2006, 20:06
yav tam siteyi verin ne olur
rapidshareli

S-B-Z
01.Aralık.2006, 20:12
orda bir sürü link var arkadaşım.filefront'tan dene sen.rapid'siz.;)
kurulumu zaten setup şeklinde çıkıyor.programı açıp setup diyorsun.o gereken yere yüklüyor senin endişelenmene gerek yok.

peker_553
01.Aralık.2006, 20:15
yav siz tam adresi erin ya ne olur ben lamıyom bide kaç dakkada indiriyor

aragonxxx
01.Aralık.2006, 20:39
7 0 1 patch 7 0 0'da olmayan diğer başka bazı bugları da beraberinde getiriyor, kesinlikle yüklemeyin bence yazık SI gamese maaalesef

_SasKIN_
01.Aralık.2006, 20:45
bu yama ne işe yarıyo bi açıklasanız olmazmı ya?

_SasKIN_
01.Aralık.2006, 21:02
bide siteye girdim de bişi anlamadım nası indircem ki?

Universal
01.Aralık.2006, 21:06
Arkadaşlar eğer yama oyununuzu bozduysa sizin oyununz korsan oyundur. Bu yama sayesinde oyunum açılmıyor c...r...a...c...k istiyor gibi yardımlar istemeyiniz YASAKTIR. Lütfen forum kurallarına uyalım.

Oyunu almakta zorluk yaşıyorsanız taksit ile alın her ay 10 YTL ödeyin bu çok mu zor.

Hugo
01.Aralık.2006, 21:07
Arkadaşlar eğer yama oyununuzu bozduysa sizin oyununz korsan oyundur. Bu yama sayesinde oyunum açılmıyor c...r...a...c...k istiyor gibi yardımlar istemeyiniz YASAKTIR. Lütfen forum kurallarına uyalım.

Oyunu almakta zorluk yaşıyorsanız taksit ile alın her ay 10 YTL ödeyin bu çok mu zor.

nerden alınıyooor ben onu öğrensem ..

mesela sen nerden aldın ya da taksitle neresi veriyor..

Universal
01.Aralık.2006, 21:17
nerden alınıyooor ben onu öğrensem ..

mesela sen nerden aldın ya da taksitle neresi veriyor..

Bimekste Word'e var sanırım 10 taksit imkanı.

Hugo
01.Aralık.2006, 21:33
işte World de bende yoook

ailem kredi kartı kullanmaz tanıdıklarım içinde master kullanan var flexi falan olmuyor mu yahu :D

esmeria
02.Aralık.2006, 00:46
arkadaşım herkez senin gibi 10 taksit alma imkanı yok demmekki neden böle ısrarcısın onuda anlamış degilim doğrudur senin imkanın vardır almışsındır 110 milyonla 2 milyon arasında dağlar kadar fark var bi öğrenci harçlığından arttırıp bu oyunu alabilir ama senin dedigin gibi 110 milyon veya her ay 10 milyon verip bu oyunu alamaz ben yanlış anlama korsana özendirmiyorum ama bu 10 milyon işini diretme bence sen haklısın bizde c...r...a...c..k hakkında hiç bir bilgi verilmiyo diyebilirsin ama gidip orjinal oyun alın diye diretme burda kimse kimsesin maddi durumunun halini bilmiyo herkezin evinde bilgisayar var diye onun illaki maddi durumu elverişli diye bi kanun yok tekrar sölüyorum beni yanlış anlama sen haklısın site için her şey içinde siteye yaptığın katkılar içinde kusura bakma sölemeden edemedim

pasha26
02.Aralık.2006, 02:08
Bu patchde türkiye ligi yaması ne yazık ki mevcut değil.Ancak türksportal sigamese türkiye ligi güncellemesini yolladığını biliyorum.Madem sigames koymamıs siz yöneticiler db guncellemesini sitenizde yayınlayabilir misiniz?Biz de yükleme imkanı bulsak da şöyle güzelce oynasak?

Deza
02.Aralık.2006, 03:26
Bu arada SI gelecek hafta yeni bir yama cikaricak. 7.0.1 de büyük bir kontrat sorunu bulunmus: Bunu cözmek icin yeni bir patch cikacak.
Sorun ve yeni patch´la ilgili konu http://community.sigames.com/eve/forums/a/tpc/f/521102691/m/8492066972/p/1

GeNç KaRTaL
02.Aralık.2006, 10:25
ya arkadaşlar ben bu versiyonu bilgisayarıma indiremiyorum acaba neden indiremiyorum

anil luque
02.Aralık.2006, 10:29
cok iyi oldu walla

maslow
02.Aralık.2006, 11:59
deza nin dediği doğru, yeni bir yama daha yolda arkadaşlar....

S-B-Z
02.Aralık.2006, 13:13
ya arkadaşlar ben bu versiyonu bilgisayarıma indiremiyorum acaba neden indiremiyorum

turksportalda bir sorun var semsi dosya inmiyor bi türlü ;)
yabancı bir siteden indirebilirsin ben öyle yaptım.

jacke
02.Aralık.2006, 13:59
bişey dicem ben bugün orjinal oyunu aldım kurdum."new game"yaparken 7.0.1 update çıkıyor.fakat versiona baktğımda 7.2.1 çıkyıor bu normalmi version böle gözüküo prefereences ta

GeNç KaRTaL
02.Aralık.2006, 14:09
turksportalda bir sorun var semsi dosya inmiyor bi türlü ;)
yabancı bir siteden indirebilirsin ben öyle yaptım.
yaw ömer abi sorma gitsin onlarıda denedim indiremedim filefrontta yarısına geliyor en başa dönüyor diğerlerindede hemen indiriyor inende çalışmıyor delirecem herhalde sorun benim bilgisayarda

Dreamania
02.Aralık.2006, 14:32
Bi sorum olacak bu patch i yükledim ama kayıtlı oyuna da etki ediyor mu yoksa yeni oyun açmam mı gerekiyor? Daha önceki patchlerde bir datalı bir de datasız vardı öyle ayrılıyordu. Ama bu ayrılmamış. Kayıtlı oyuna etki eder mi patch yani hataları düzeltirmi data harici tabi.?

BeeTLeJuiCe
02.Aralık.2006, 21:46
Bu arada SI gelecek hafta yeni bir yama cikaricak. 7.0.1 de büyük bir kontrat sorunu bulunmus: Bunu cözmek icin yeni bir patch cikacak.
Sorun ve yeni patch´la ilgili konu http://community.sigames.com/eve/forums/a/tpc/f/521102691/m/8492066972/p/1

madem yenisini cikaracaklar haftaya insallah sizin onlara yolladiginiz yenilenmis db leride eklerler :D

Universal
02.Aralık.2006, 22:51
arkadaşım herkez senin gibi 10 taksit alma imkanı yok demmekki neden böle ısrarcısın onuda anlamış degilim doğrudur senin imkanın vardır almışsındır 110 milyonla 2 milyon arasında dağlar kadar fark var bi öğrenci harçlığından arttırıp bu oyunu alabilir ama senin dedigin gibi 110 milyon veya her ay 10 milyon verip bu oyunu alamaz ben yanlış anlama korsana özendirmiyorum ama bu 10 milyon işini diretme bence sen haklısın bizde c...r...a...c..k hakkında hiç bir bilgi verilmiyo diyebilirsin ama gidip orjinal oyun alın diye diretme burda kimse kimsesin maddi durumunun halini bilmiyo herkezin evinde bilgisayar var diye onun illaki maddi durumu elverişli diye bi kanun yok tekrar sölüyorum beni yanlış anlama sen haklısın site için her şey içinde siteye yaptığın katkılar içinde kusura bakma sölemeden edemedim

Kardeşim ben o an sinirliydim çünkü korsan yazmayın dedikçe yazıyorsunuz. Bu konuda sildiğim illegal içerikli mesaj sayısı attığımızdan daha fazla ayrıca ben size almanız için bir seçenekte bulundum emretmedim. Birde korsan alırsanız alın beni ilgilendirmez ama gelipte burada yazmayın. Benimde maddi durumum iyi değil iki emekli maaşı ile geçinen bir ailede yaşıyorum. Buda belki verdiğin maddi durumla ilgili bir örnek olabilir.

Baris Ucar
02.Aralık.2006, 23:09
Arkadaslar bu yamayi indirdim fakat benden cd istiyor. forumlarda arkadaslardan birisindede ayni sorun ortaya cikmis aydinlatirsaniz memnun olurum...

Ilhan
03.Aralık.2006, 00:07
Sorununuz korsan sorunu. Orjinal cd alıp sorun bulursanız yazmayı yeğleyin...

northstar
03.Aralık.2006, 21:34
7.0.1 için scout bilen varmı ?

ReXaL_17
03.Aralık.2006, 21:51
program acamadım ya acıcak yardımcı program sec dior!!!ne ya***am yardım ederseniz sevinirim

halil85
03.Aralık.2006, 23:05
haftaya cıkacak patch de turksportal ın yolladıgı yamayı da koycaklarmı yoksa yıne olmucak mı?bu konuda bır gelısme var mı?

musty17
04.Aralık.2006, 00:29
indirmeyin yamayı..

sorunlu malesef..haftaiçi çıkacak yeni yamayı bekleyin

maslow
04.Aralık.2006, 00:34
yamayi indirin, hafta sonu çıkacak yamayıda indirdiğimiz 7.0.1 in üzerine kuracağız zaten

Ilhan
04.Aralık.2006, 03:36
program acamadım ya acıcak yardımcı program sec dior!!!ne ya***am yardım ederseniz sevinirim

Dosyayı tam indirmemişsiniz. Tekrar indirmeyi deneyin.

haftaya cıkacak patch de turksportal ın yolladıgı yamayı da koycaklarmı yoksa yıne olmucak mı?bu konuda bır gelısme var mı?

Türker Tozar bu konuda henüz bir açıklama yapmadı. Ancak bir hafta içinde çıkacak olan bu yamaya TR datasının konulacağını zannetmiyorum. O yüzden sitemizin size sunacağı data güncellemesini indirmeyi yeğleyin...

indirmeyin yamayı..

sorunlu malesef..haftaiçi çıkacak yeni yamayı bekleyin

Zaten yeni yamayı eski yamadaki hataları görüp forumlarda belirtin diye piyasaya veriyorlar. Eğer dediğiniz gibi yapsa herkes, yeni yamada hiçbir gelişme olmaz.

GeNç KaRTaL
04.Aralık.2006, 07:56
yaw ömer abi sorma gitsin onlarıda denedim indiremedim filefrontta yarısına geliyor en başa dönüyor diğerlerindede hemen indiriyor inende çalışmıyor delirecem herhalde sorun benim bilgisayarda
dün büyük gayretler sonucu en sonunda indirdim yamayı

S3rhaTorres
04.Aralık.2006, 12:35
SağoL ßeyLer Ellerinize sağLık...

Dreamania
04.Aralık.2006, 14:15
Bi sorum olacak bu patch i yükledim ama kayıtlı oyuna da etki ediyor mu yoksa yeni oyun açmam mı gerekiyor? Daha önceki patchlerde bir datalı bir de datasız vardı öyle ayrılıyordu. Ama bu ayrılmamış. Kayıtlı oyuna etki eder mi patch yani hataları düzeltirmi data harici tabi.?

:rolleyes:

maslow
04.Aralık.2006, 14:38
evet data harici hataları düzeltir, ancak her zaman söylenen şudur ki ; yamadan en iyi sonucu almak için yeni oyun başlatmak gerekir.

demaio
04.Aralık.2006, 14:58
SI bu yamada oldukca cuvalladi cok buyuk bir hata var, transfer ucretleri anlasilan rakamin iki kati seklinde odeniyor veya aliniyor bunun icin bu hafta ya da en gec gelecek hafta bir yama daha cikacak. Bu surede en azindan eski hali gibi oynamak istiyorsaniz yamayi (7.0.1) yuklememenizi tavsiye ederim. Hep savundugum SI icin cok kotu bir hata olmus bu...

Saygilar...

poeman
04.Aralık.2006, 15:40
valla benim için ii olmustu bu hata. ilici lyon'a 12 milyon dolara sattım .adam alayım hazır para geldi deyip adam almaya bi baktım 28 ılyon para vardı :D

perpetua
04.Aralık.2006, 15:52
SI bu yamada oldukca cuvalladi cok buyuk bir hata var, transfer ucretleri anlasilan rakamin iki kati seklinde odeniyor veya aliniyor bunun icin bu hafta ya da en gec gelecek hafta bir yama daha cikacak. Bu surede en azindan eski hali gibi oynamak istiyorsaniz yamayi (7.0.1) yuklememenizi tavsiye ederim. Hep savundugum SI icin cok kotu bir hata olmus bu...

Saygilar...

Transfer ucretlerinin iki katina cikmis olmasi, CD'yi okumadan oyunu calistiran kisilerde sadece sorun teskil ediyor. Yani korsan oyunu sahiplerini etkileyen bir durum. Bunun yama ile duzeltilecegini tahmin etmiyorum.

poeman
04.Aralık.2006, 15:56
Transfer ucretlerinin iki katina cikmis olmasi, CD'yi okumadan oyunu calistiran kisilerde sadece sorun teskil ediyor. Yani korsan oyunu sahiplerini etkileyen bir durum. Bunun yama ile duzeltilecegini tahmin etmiyorum.

yoo hıc de değil ben oyunu cd'den oynamıyorum.bildiğin gibi harddiske yukleyip oynuyorum. ama yamada denildiği hata var. bendeki okorsan oyun tamam ama bir arkadasımda orjinalı var ve o da denemiş onda da aynı hata cıkmıs karsısına. istersen once bi oyuncu al. oyle dandik birini işte sonra kalan butcene bak fark ayan beyan ortada :D

perpetua
04.Aralık.2006, 16:16
yoo hıc de değil ben oyunu cd'den oynamıyorum.bildiğin gibi harddiske yukleyip oynuyorum. ama yamada denildiği hata var. bendeki okorsan oyun tamam ama bir arkadasımda orjinalı var ve o da denemiş onda da aynı hata cıkmıs karsısına. istersen once bi oyuncu al. oyle dandik birini işte sonra kalan butcene bak fark ayan beyan ortada :D

Arkadasin da eger CD'nin okunmasini engelleyen bir exe dosyasini kullaniyorsa oyunu acmak icin, ayni sorun ile karsilasir.

demaio
04.Aralık.2006, 16:38

Yaniliyorsun arkadasim, zaten Hollanda'da korsan oyun bulunmadigindan ve Turkiye'de yasarken de hep orijinal oyun aldigimdan gayet rahat konuasbilirim. Senin dedigin dogrulanmadi, korsan olmayanlarda da ayni problem var. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak lazim.

Saygilar...

demaio
04.Aralık.2006, 16:39

Ayrica seni kiniyorum, hep orjinal oyun oynayan birisi olarak...

Saygilarimla...

pasha26
04.Aralık.2006, 16:49

Resmi sitede kabul etmişler hatayı zaten özür de dilemişler.Korsancılardan özür dilemeyeceklerine göre bu sorun herkeste vardır.

Deza
05.Aralık.2006, 21:30
bende bizzat okudum.contractlarda sorun var sigames sitesine girin görün kendileri sölüolar.ama hala bazı arkadaşlar ısrar ederek sadece sahte oyunlarda olduğunu sölüolar.

Contract bug diye bir sorun var. Gelecek yama da düzelicek. Ama transfer parasinin ikiye katlanma sorunu ile contract bug ayri seyler. Ve ben transfer parasi sorununu kabul ettiklerini bir yerde görmedim.
Link verirsen iyi olur.

maslow
05.Aralık.2006, 21:35
deza, contract bug ne ? yani parayı ikiye katlanan bug ın dışında sigames in kabul ettiği, oyuna ne gibi bir etkisi var?

bu arada türkiye güncellemesi ne alemde?

serkankos
05.Aralık.2006, 22:22
ya bn oyunun calısmasını gectımde dha yamayı yukleyemıorm acılır pencelere ızın verme olaylarınıda doru yapıorm ama ındırmıo bı turlu yardımcı olursanız sevınırm

perpetua
05.Aralık.2006, 22:42
deza, contract bug ne ? yani parayı ikiye katlanan bug ın dışında sigames in kabul ettiği, oyuna ne gibi bir etkisi var?

bu arada türkiye güncellemesi ne alemde?

Deniz'e sormussun ama bu soruyu ben caliyorum :D

Contract bug, eger bir oyuncuya kabul etmedigi bir kontrat onerirseniz, mevcut kontrat tarihi degisiyor.

Ornegin 2010 yilinda bitecek bir kontrati olan bir oyuncuya, istediginden daha az para vererek kontrat yenilemeye calisirsaniz, 2010'da biten kontratinin tarihi degisiyor. Ornegin 2008 oluveriyor.

Yeni bir yama bu nedenle cikartilacak.

Update calismalari hizla devam ediyor. En son hava durumlari ile sehirlerin nufus ve rakim bilgilerini ekledim. Bitis tarihi hala belli degil cunku once test edip, gerekirse uzerinde duzeltmeler yapmamiz gerekli.

maslow
05.Aralık.2006, 23:51
teşekkür ederim perpetua,

oyunu yamalı haliyle ilk defa tam olarak oynayabildim, dediğin gibi contract teklif edince süre değişiyor, onun dışında fiyatın ikiye katlanması gibi bir sorun yaşamadım,

uptade çalışmalarına gelince; anlaşılan beklediğimizden de titiz ve özenli bir çalışma oluyor, ne diyeyim kolay gelsin hepinize...

Deza
06.Aralık.2006, 00:14
uptade çalışmalarına gelince; anlaşılan beklediğimizden de titiz ve özenli bir çalışma oluyor, ne diyeyim kolay gelsin hepinize...

Evet arkadasim, calismalar su an sürüyor. Bu olayla ilgilenen biz arastirma grubundaki arkadaslar güzel bir Türkiye DB´si hazirlamak icin elimizden geleni yapiyoruz.
En kisa zaman icinde insallah zevk alarak Türkiye liglerinde oynayabileceksiniz.

perpetua
06.Aralık.2006, 00:37
anlaşılan beklediğimizden de titiz ve özenli bir çalışma oluyor, ne diyeyim kolay gelsin hepinize...

Bu arastirma esasinda yaklasik 1 ay once yapildi SI games'e teslim edilmek uzere ama Vieri'nin acikladigi sorunlar nedeniyle eklenmedi.

Simdilik bu yolla guncelleme olur. Gelecek icin ne olacak gorecegiz hep beraber.

perpetua
11.Aralık.2006, 20:46
Bosu bosuna munakasa ediyorsunuz burada. Ustelik konuyu dagita dagita bir hal oldunuz.

Bilmem kac sayfa once ortaya bir iddia attiniz (pasha26 ve demaio). Bu ikiye katlanan transfer ucreti sorunu orjinal oyunlarda cikiyor diye. Ben de buna karsi geldim. Bu kadar basit. Diger soylediklerinizin hic bir gecerliligi yok cunku konu ile ilgili degil. Sadece laf olsun, torba dolsun...

Bu iddianizin kaniti elinizde varsa bana ozel mesaj atin ve bu konunun kilidini acar, konu disi olarak sildigim butun mesajlari geri getiririm.

Saygilar

Ilhan
12.Aralık.2006, 19:38
Bakın madem konu bu kadar uzadı, olayın kaynağından bir soru vereyim sizlere:
I have a real problem with the new update,whoever I buy,I pay double.. for example,I got Huntelaar from Ajax,aggreed on a price of $19M-he comes to the club,I pay $38M..I get Maduro for $16M,I pay $32M..this happens with every single transfer...and not just me..a friend of mine has the same problem too...
ah.. and also,every opposing goalkeeper goes crazy on me!!!My SC's can't just score... shots on target:12,goals:0 or 1 if I get lucky...

Ve verilen cevap:

This appears to be due to using either a non legit copy of the game or a no-CD *****. If this doesnt apply then tell SI about it.

Bakın arkadaşlar, bu soru ve cevap bu oyunu üreten firmanın sitesindendir. Madem bizlere inanılmıyor, işte size kanıt...

Sadece rakamlara bakmanız yeterli...16 ve 32.....19 ve 38.... Bunların hepsinin sebebi no-cd *****'tir... Mesajlarınızla lütfen bu konuda bilgi sahibi yöneticilerimizi rencide etmeyiniz, düzeni bozmayınız...