PDA

View Full Version : "İntikam" ikisi Fenerli biri Galatasaraylı çıktı!!

Eray Dengiz
06.Aralık.2006, 00:17
Şahsıma düzenlenen komploların ardından google'da biraz araştırdıktan sonra bu iki şahsiyetin gerçekte Galatasaray ve Trabzonlu değil Fenerli olduklarını ortaya çıkardım!!

Resimlerde adı geçen Varan1 (Görkem) ve Varan2 (Serhat) isimli gençler Fenerbahçeli formaları ile poz veriyorlar..

http://img77.imageshack.us/img77/3305/varan1lz6.gifhttp://img120.imageshack.us/img120/6678/varan2za9.gif

EN BÜYÜK FENERLİLER

Görkem & Serhat

Canlarım benim.. Öyle olmaz böyle olur :D

not: renkler benden kaynaklanmıyor, arkadaşlar amele yanığıdır :n:

Nedvedmania
06.Aralık.2006, 00:19
I love you erayy Ilove you eraaay :n: işte buuuu :D

Mc.Speedy
buna koparım ya :D bana laf diyen adama bak ya

Sekopej
Vayy bu arkadaşlar da bazı arkadaşlar gibi inkar ederler ama biz alıştık nasılsa sözünde durmayanlara...:D

Krusty
Hiç inandırıcı değil be Eray.. :)

Nedvedmania
06.Aralık.2006, 00:20
yanlış bişi demek istiyorum fotomontaj yeteneğin çok kötü :n:

Eray Dengiz
06.Aralık.2006, 00:21
Hiç inandırıcı değil be Eray.. :)

Suç bende değil, adam gibi fotoları yok :D Ben gidip en azından alnıma Fener yazmıyorum :D

Krusty
06.Aralık.2006, 00:22
Ben gidip en azından alnıma Fener yazmıyorum :D
Bak bu güzeldi işte.. :)

El Comandante
06.Aralık.2006, 00:23
:D fotolar süper ya.onlarida ögrendik :D

serhatin fotosu ne güzel öyle koptum :D :n:

Mc.Speedy
06.Aralık.2006, 00:27
adamların sesi kesildi :D eray

EreN
06.Aralık.2006, 00:29
hop
bağcılar GFB burda :D
bağcılarıda mı bilirsiniz bea :)

Nedvedmania
06.Aralık.2006, 00:29
harbi hee msn den link de ekledim nekop a ya sesi gitti yada o gene senin üzerinde çalışıyo :D

nekop
06.Aralık.2006, 00:37
Yalan Haber
Çıkan yalan haberler üzerine bi açıklama yapma geregi duyan Serhat Arslan
''Bunları yapan kişiler beni çekemiyorlar ayrıca çekemedikleri gibi benimle aynı seviyeme bile yaklaşamıyorlar ve buda haliyle bunlarda bir yıpratma plitikası oluşmasını sağlıyor.Fakat görüyorumki bu işi bile yapamamaktadırlar.Resimlerin açık bir şekilde fotomontaj oldugu görünmektedir.O kişilere buradan keske bana danışsaydınız diyorum çünkü çok daha iyi photoshop kullanan kişileri tanıyorum size yardımcı olmasını saglayabilirdim.Sonuç olarak haberler tamamen yalandır, imzamdada belirttigim gibi...
Trabzonsporlu Dogduk Trabzonsporlu Ölecegiz
Saygılarımla Serhat Arslan...''

Not: Abi resim istesen verirdim çok kötü olmuş ben cıkıp heryerde fenerliyim deyip bu fotorofı göstersem herkes hadi lenn der geçer valla :D

Nedvedmania
06.Aralık.2006, 00:47
tamam ts li doğdun tsli ölürsün ama onun ortasında birsürü yıl var ordada fb lisin :n:

nekop
06.Aralık.2006, 00:50
tamam ts li doğdun tsli ölürsün ama onun ortasında birsürü yıl var ordada fb lisin :n:

aman abi allah korusun allah düşmanımın başına vermesin :n:

Nedvedmania
06.Aralık.2006, 00:51
amin :D:D:D

nekop
06.Aralık.2006, 00:53
amin :D:D:D

o mesajın altına not olarak amin demeyi unutmayın yazıcaktım vazgeçtim demekki herkes ne yapacagını biliyor :D

GeNç KaRTaL
06.Aralık.2006, 07:37
walla ben bu resimlere inandım :D fotoshop felan değil bunlar :D

nart_susruko
06.Aralık.2006, 11:58
bu işin sonu pek iyiye gitmiyor :roll: :)

Eray Dengiz
06.Aralık.2006, 12:05
Hafta sonunu bekleyin daha gerçekçi bir yolunu buldum :D

El Commandante
06.Aralık.2006, 12:18
Sorun nedir anlamadim. Kim bunlar Ermoon ne yapmis Kim Fenerli Kim Cimbomlu.

Nedvedmania
06.Aralık.2006, 12:25
bak şimdi:

birisi(kim olduğunu hatırlıyamıyorum) ermoon un çocukluk fotosunu bulmuş ve tesadüfen o sırada kravatı siyah beyazmış

ermooon beşiktaşlı diye başlık açmışlardı

ardından nekop adlı üye bir başka başlık açtı ermoonun yüzüne paintden(:n:) fb felan yazdırdı

şimdide ermoon intikam alıyo

buna intikam denirse tabi :D

Eray Dengiz
06.Aralık.2006, 12:34
Şok! Şok! Şok! Flash! Flash! Flash!

Dün sabah karşı telefonum çaldı, arayan Tarık idi, telefonu açtım "noldu abi" dedim? Eray dedi, "çok düşündüm, Liverpool maçından sonra acayip beğenmeye başladım Galatasaray'ı" dedi, bende hemen atladım tabi, "abi tamam ya üzülme Galatasaray'lı olursun biter, senide alırız aramıza merak etme" dedim.. Bunun üzerine Tarık sevinçli bir ses tonuyla "Tamam abi ohh yaa içim rahatladı Bursa maçına gidiyoruz dimi ooo oleyyyy lalala ooo cimbombom" diye bağırmaya başladı..

Sabah kalktığımda telefonuma mesaj gelmişti, Tarık "abi Galatasaray forması aldım ve fotoğraf çektirdim" dedi..

http://img98.imageshack.us/img98/951/tar304kkxb3.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=tar304kkxb3.jpg)

Gerçek yolu bulduğuna sevindim kardeşim :n:

Nedvedmania
06.Aralık.2006, 12:39
biliyodum zaten tarık abinin gs li olduğunu

bakışlar süper sanki iyiki feneri bırakmışım dercesine

Sekopej
06.Aralık.2006, 16:35

Dün sabah karşı telefonum çaldı, arayan Tarık idi, telefonu açtım "noldu abi" dedim? Eray dedi, "çok düşündüm, Liverpool maçından sonra acayip beğenmeye başladım Galatasaray'ı" dedi, bende hemen atladım tabi, "abi tamam ya üzülme Galatasaray'lı olursun biter, senide alırız aramıza merak etme" dedim.. Bunun üzerine Tarık sevinçli bir ses tonuyla "Tamam abi ohh yaa içim rahatladı Bursa maçına gidiyoruz dimi ooo oleyyyy lalala ooo cimbombom" diye bağırmaya başladı..

Sabah kalktığımda telefonuma mesaj gelmişti, Tarık "abi Galatasaray forması aldım ve fotoğraf çektirdim" dedi..

http://img98.imageshack.us/img98/951/tar304kkxb3.th.jpg (http://img98.imageshack.us/my.php?image=tar304kkxb3.jpg)

Asılsız bir habere yorum yapmıyorum, benim derdim imzanla ilgili. Yanılmıyorsam 1 haftalığına duracaktı. Umarım yanlışlıkla silmişindir, bu konuda beni aydınlatır mısın?

MeMo
06.Aralık.2006, 17:09

Serkan Abi bunlar QTM :D

tosunpasa
06.Aralık.2006, 17:15

serhatı ve görkem abiyi aramızda görmekten mutluluk duyarız(her ne kadar serhat itiraz etsede o da bizden:D) ancak ben tarık abinin bu resmini hiç beğenmedim şakası bile hoş değil yahu :D Tarık abim ölümüne Fenerlidir.:)

Mc.Speedy
06.Aralık.2006, 18:19
Heyyt Bea Bana laf atan adamlara bak teker teker dönüyor yaw tekerlek gibisiniz bea!

GeNç KaRTaL
06.Aralık.2006, 18:33
bu dönemde de takım değiştiren değiştirene :D

EreN
06.Aralık.2006, 19:00
fotosporu geçti bunlar

Eray Dengiz
06.Aralık.2006, 20:35
Asılsız bir habere yorum yapmıyorum, benim derdim imzanla ilgili. Yanılmıyorsam 1 haftalığına duracaktı. Umarım yanlışlıkla silmişindir, bu konuda beni aydınlatır mısın?

Kusura bakma Serkancım, unuttum 1 hafta olduğunu :)

Sekopej
06.Aralık.2006, 20:40
Kusura bakma Serkancım, unuttum 1 hafta olduğunu :)

Tamam önemli değil, istersen kaldır artık idda falan yok bende. Bazıları birşeyleri anlamamakta ısrar ediyorlar o nedenle artık ben ne desem boş...:)

LaKe
06.Aralık.2006, 20:44
:n: :n: :n: :n: Süper resimler :D Bu arada amele yanığı esprisi güzeldi :n:

nekop
06.Aralık.2006, 20:55
Heyyt Bea Bana laf atan adamlara bak teker teker dönüyor yaw tekerlek gibisiniz bea!

birden aklıma dönek bi arkadaş geldi nedense adınıda hatırlayamadım ama serkan biliyordu o hatırlatır ;)

Mc.Speedy
06.Aralık.2006, 21:20
birden aklıma dönek bi arkadaş geldi nedense adınıda hatırlayamadım ama serkan biliyordu o hatırlatır ;)

Serhat bu iş ciddiye Bindi Herkes KENDİ İŞİNE BAKSIN DEDİM ! sende herşeye burnunu sokma canımı fazla sıkma !

Sekopej
06.Aralık.2006, 21:25

Boşver uğraşmaya değmez, arkadaş hemen asabileşiyor. Ben artık kapattım bu konuyu kim ne yaparsa yaptın.

Ayrıca seni de aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz bunu bizden neden sakladın yahu:n::D

Eray Dengiz
06.Aralık.2006, 21:34
Neyse arkadaşlar konumuzun özüne dönelim daha Serkan'ı Trabzonsporlu yapacağız :D

nekop
06.Aralık.2006, 21:36
Neyse arkadaşlar konumuzun özüne dönelim daha Serkan'ı Trabzonsporlu yapacağız :D

abi eni istersen real madridli yap ama serkanı trabzonsporlu yapma bize bu utancı yaşatma sakın :n: :D

Sekopej
06.Aralık.2006, 21:39

Tüm fotolarımı kaldırayım bari siteden. Ayrıca yapacaksan şöyle fiyakalı olsun ha:)

abi eni istersen real madridli yap ama serkanı trabzonsporlu yapma bize bu utancı yaşatma sakın :n: :D

Sus uleyn. Ben Karadenizliyim, şeref duyarım Trabzonsporlu olmaktan. Bizim ailede çok zaten TS'li...:)

nekop
06.Aralık.2006, 22:02
Sus uleyn. Ben Karadenizliyim, şeref duyarım Trabzonsporlu olmaktan. Bizim ailede çok zaten TS'li...:)

karadenizliymiş karadenizli adam karadeniz takımı tutar gidipte annemle babam gibi fenerli olmaz :D

Sekopej
06.Aralık.2006, 22:05
karadenizliymiş karadenizli adam karadeniz takımı tutar gidipte annemle babam gibi fenerli olmaz :D

Tabi tabi:D Babam Trabzonsporlu zaten. Trabzon düzelmezse bizim evdeki Lig TV her an gidebilir:D O nedenle ben de TS başarılı olsun istiyorum yani.

Sen konuyu değiştirme işte ailecek FB'lisiniz:D

nekop
06.Aralık.2006, 22:08
Tabi tabi:D Babam Trabzonsporlu zaten. Trabzon düzelmezse bizim evdeki Lig TV her an gidebilir:D O nedenle ben de TS başarılı olsun istiyorum yani.

Sen konuyu değiştirme işte ailecek FB'lisiniz:D

ailecek degil annem babam teyzelerim fenerli amcalarım eniştelerim trabzonsporlu dayılarım galatasaraylı ailede bi beşiktaşlı yok :D

Universal
06.Aralık.2006, 22:18
Ne güzel herkes F.Bahçeliymiş...

Bir gün herkes F.Bahçe'li oalcak diye boşuna demedik... :)

nekop
06.Aralık.2006, 22:31
birgün herkes fenerbahçeli olucakmış müthiş espiri :n:

Eray Dengiz
06.Aralık.2006, 22:34
Ne güzel herkes F.Bahçeliymiş...

Bir gün herkes F.Bahçe'li oalcak diye boşuna demedik... :)

Evet herkesi bir günlük F.Bahçeli yaptık geri kalan 364 gün Galatasaraylı yapma yolunda ilerliyoruz :D

gorkemyilmazkarasu
07.Aralık.2006, 00:10
aa bu kadarda olmaz ama 2 gün siteden uzak kaldık fenerli yapmaya çalışmışınız beni (de onuda becerememişin eray :D ) yalan haber arkadaşlar zaten burdan bi açıklama daha yapıyım eray aslında boş zamanlarında fotospora montaj yapıyor :D

yavuuzzzz
08.Aralık.2006, 23:52
intikam die buna derim ben hehehe

cesur_cocuk3425
08.Aralık.2006, 23:55
evet çok kötü olmuş ama yinede emeğine sağlık