PDA

View Full Version : Patch 7.01 New Build!!! 07-12-2006

ceza_baris
07.Aralık.2006, 18:30
evet arkadaslar SI yeni bir patch cikardi adi 7.01 New Build önceki 7.01'den ayri bu.

Burdan Indiribilirsiniz
http://www.sigames.com/downloads.php?type=view&id=375

Ayrica:
http://rapidshare.com/files/6467611/463.exe
http://henkee.se/FMS/FM07/DL/463.exe
http://www.fmfreaks.dk/index.php?action=home
http://www.fmbel.be/news.php?readmore=294
http://www.sendspace.com/file/g91c3u

Fixlist

- Fixed problem when in rare circumstances a players contract end date would change when rejecting a contract
- Fixed crash in network game when client selects 'Domestic' in a national team squad screen
- Fixed crash in MLS due to contracts being offered twice
- Fixed problem with certain clubs kits not being displayed correctly
- Fixed random freeze when processing
- Fixed player rejecting contract due to contract length when they were offered the contract they required
- Fixed coach rejecting contract when they were offered the terms they asked for
- Fixed rare instance of player not accepting or rejecting a contract offer
- Co-ownership deals are now no longer always accepted after being negotiated
- Players are now even more less likely to accept a wage drop
- Added a few smaller contract tweaks
- Staff are now less likely to accept shorter contract lengths on the same wage

Editor
- Added Feeder Clubs
- Added read only unique id fields
- Added Is Covered and Has Undersoil Heating fields to Stadium Panel
- Fixed not being able to enter negative club balances
- Fixed swapping between Ascended/Descended sorting
- Number fields now auto select all text when tabbing to them
- Swapping two teams will now also swap their nation

MeMo
07.Aralık.2006, 18:32
ne degisiklikler var tsinin calismalarai varmi

maslow
07.Aralık.2006, 18:33
suan bu link in doğru olup olmadığı muallakta, ve si forumları karışmış durumda...
yeni patch in çıktığına dair topic açılmasına rağmen offical bir link koymadılar ve bu link inde çalışıp çalışmadığını doğrulamış değiller henüz...

ceza_baris
07.Aralık.2006, 18:36
ne degisiklikler var tsinin calismalarai varmi

Fixlist

- Fixed problem when in rare circumstances a players contract end date would change when rejecting a contract
- Fixed crash in network game when client selects 'Domestic' in a national team squad screen
- Fixed crash in MLS due to contracts being offered twice
- Fixed problem with certain clubs kits not being displayed correctly
- Fixed random freeze when processing
- Fixed player rejecting contract due to contract length when they were offered the contract they required
- Fixed coach rejecting contract when they were offered the terms they asked for
- Fixed rare instance of player not accepting or rejecting a contract offer
- Co-ownership deals are now no longer always accepted after being negotiated
- Players are now even more less likely to accept a wage drop
- Added a few smaller contract tweaks
- Staff are now less likely to accept shorter contract lengths on the same wage

Editor
- Added Feeder Clubs
- Added read only unique id fields
- Added Is Covered and Has Undersoil Heating fields to Stadium Panel
- Fixed not being able to enter negative club balances
- Fixed swapping between Ascended/Descended sorting
- Number fields now auto select all text when tabbing to them
- Swapping two teams will now also swap their nation

tek bunlari yapmislar.

ceza_baris
07.Aralık.2006, 18:37
suan bu link in doğru olup olmadığı muallakta, ve si forumları karışmış durumda...
yeni patch in çıktığına dair topic açılmasına rağmen offical bir link koymadılar ve bu link inde çalışıp çalışmadığını doğrulamış değiller henüz...

ben su anda indiriyorum patchi benim arkadaslar indirmisler bile ve patchin calistigini soyluyorlar.

maslow
07.Aralık.2006, 18:42
edit: an itibariyle gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz

yeppy
07.Aralık.2006, 20:53
7.01 de finansta bir hata vardı teklif ettiğin oyuncuyu 2 katı fiyatına alıyordun bu patchle hata giderilmiş mi bilen bi arkadaş var mı?

jacke
07.Aralık.2006, 20:59
arkadaşlar indirelimmi bi faso fiso yok diimi çünkü bu günlerde sigames iyice çalkalanıyo bi problem yok dimi?

maslow
07.Aralık.2006, 21:00
indirin beyler ama paranın ikiye katlanma sorunu korsan oyunlarda oldugundan bu yamayla giderildimi bilmiyorum

jacke
07.Aralık.2006, 21:13
türk ligine önem verseniz ölürmüsünüz be...stadiumlarda alttan ısıtma falan eklenmiş dior

ceza_baris
07.Aralık.2006, 21:15
türk ligine önem verseniz ölürmüsünüz be...stadiumlarda alttan ısıtma falan eklenmiş dior

alttan ısıtma fm 07 ilk ciktiginda vardi bile :cool:

GeNç KaRTaL
07.Aralık.2006, 21:18
abi valla bu sene bu si den nefret etmeye başladım yaa

jacke
07.Aralık.2006, 22:05
];416236']alttan ısıtma fm 07 ilk ciktiginda vardi bile :cool:

aaa hadiya harbimi :) kardeş onu biliorum heralde onla ilgili bişeyler eklemişler bu patchde onu demek istedim ben.

jacke
07.Aralık.2006, 22:06
Yazılan mesajları görürseniz bu gerçek mi? Sorun var mı? diye sorular soruluyordu. Ben de linki resmi yayıncının yayınladığı linkle değiştirdim. Yani yama resmi olarak yayınlandı.

Ayrıca lütfen yazdığınız mesajlarda saygılı olalım, üslubunu hiç beğenmedim...

evet bencede moderator doğrusunu yapmış.çünkü dediğim gibi sigames çalkalanıyor kimsenin kimseye güveni kalmadı.

perpetua
07.Aralık.2006, 22:07
aaa hadiya harbimi :) kardeş onu biliorum heralde onla ilgili bişeyler eklemişler bu patchde onu demek istedim ben.

Ekledikleri: Editor'de stadyumlarin alttan isitma'li oldugunu belirtebilmeniz.

Editor Michael Nygreen'in SI games'e katilmasi ile beraber yenilenmeye basladi, bu nedenle Editor FM 2006'da oldugundan cok daha az bilgiyi degistirmenize izin veriyor. Bundan sonra cikan her surumle beraber, Editor uzerinde de gelismeler olacaktir.

Krusty
07.Aralık.2006, 22:14
Daha sabahleyin 7.0.1´i indirdim fakat bu patch yeni çikmiş. ADSL'im kotalı, bu dosyanin boyutu da 80 mb, bunu da indirsem 80+80´den 160 mb yapacak. Zaten geçen aydan 700 mb´lık ekstra bir ücret gelecek, bu ay yine aşarım kesin. O yüzden diğer ay indireyim.. (:D çok mu konuştum :roll: ?)

tosunpasa
07.Aralık.2006, 22:21
ister kotam dolsun taşsın ister para çok gelsin (:p) yinede indireceğim :D

Emurafu
07.Aralık.2006, 22:21
Ne gibi degisiklik var

jacke
07.Aralık.2006, 22:30
arkadşlar 80 mb dosyayı 1 saattir hala indiriom 1MB hız ile indirmeme rağmen yavaş inior.fakat başka bi dosya indirdim 80 mb lık o çok hızlı indi.linklerin yoğunlundan olsa gerek...

Bülent Sert
07.Aralık.2006, 23:06
80 mb lık dosya 60.5 mb indirince bitti. anlamadım valla.

Deza
08.Aralık.2006, 02:52
Rapidshare den indirin. En hizlisi o.

maslow
08.Aralık.2006, 03:30
bu yamayla oyun çıktığı günden beri en iyi haline geldi diyebiliriz.

yeppy
08.Aralık.2006, 09:57
sigames forumlarında da okudum orjinal oyunu olanlarda da finans sorunu devam ediyor. ben de simdi indiriyorum ama değişmicek galba

F9DeviL
08.Aralık.2006, 10:34
Valla bende 2 kat para gitmesi gibi bi sorun yoktu zaten.Gorebildiim tek sorun kontratlardaydi onu da duzeltmisler.Ama datada bi yenilik olmamasi kotu....

Emurafu
08.Aralık.2006, 12:22
beyler bu kayıtlı oynu etkılermı ben ordu ıle oynuyomda

jacke
08.Aralık.2006, 12:48
valla gördüğüm kadarıyla sigames eskisi gibii ciddiyetli davranmıyor bu oyuna bence cok ilgi azalcak..

onurozkan10
08.Aralık.2006, 15:13
acaba bu yama oyuncuyu teklif ettiğinin 2 katı paraya alma durumunu ortadan kaldırıyo mu?bilen var mı?

Emurafu
08.Aralık.2006, 15:15
kaldiriyor tabiki kardes mesajlari okumadan niye yaziyorsun bak cevaplara

mericx
08.Aralık.2006, 15:27
acaba bu yama oyuncuyu teklif ettiğinin 2 katı paraya alma durumunu ortadan kaldırıyo mu?bilen var mı?

zaten o sorun sadece orjinal olmuyan oyunlarda vardi.

sigamesteki sorun kontratlarla ilgiliydi hala ikisini ayiramadiniz...

2 kati para verme veya alma olayi orjinal olanlarda yok, hic olmadi.

real_footballer
08.Aralık.2006, 16:17
bunun önce çıkardıkları 7.0.1 den tek farkı editorde stadyumlarin alttan isitma'li oldugunu belirtebilmemiz mi

Redrum
08.Aralık.2006, 16:19
beyler bende ne kontratta, ne de iki katı para verme die bişe oluyor ama oyunum sahte.kontratlardaki sorun nedir acaba?

dinaMYt
08.Aralık.2006, 16:59
si bir ilki daha başararak patchin patchini çıkardı(!)

perpetua
08.Aralık.2006, 17:44

Gecen sene de 6.0.3 yamasi 6.0.2'nin yamai degilmiydi?

Hatta 6.0.2'den hemen sonra ufak bir hatayi duzelten bir yama daha cikmisti..

aLka
08.Aralık.2006, 17:45
fm 2005'de 5.0.3'den bi kac gun sonra da 5.0.5 cikmisti ;)

mericx
08.Aralık.2006, 18:23

evet kardeş cok komik ya...

patchin patchi hehe :)

Cyzio
08.Aralık.2006, 18:42
TSL deki hatalar ve TSI nin çalışmaları eklendimi?
Senenin en berbat oyunlarından birine imza attığını düşünüyorum SI'nin.Gerek patchsiz oyundaki dolu hata ve patch çıktıktan sonra yine aynı tas aynı hamam.

Deza
08.Aralık.2006, 19:01
TSL deki hatalar ve TSI nin çalışmaları eklendimi?

Ne yazik ki hayir. Ama unofficial yamayla bu calismalar cikacak.

BaD BoY
08.Aralık.2006, 19:46
Arkadaslar ,
Korsan Oyun Oynayanlarda Bu Hatalar Meydana Gelir ; v721 Yazması , Transfer Parasının 2 Katına Çıkması ...vb Durumlar Oluyor ama Orjinal Oyunlarda Bu Durumlar Söz Konusu Degildir...Yani v701 Patch'i Sağlıklı Bi Şekilde Oynamak İçin Orinal Almanız Gerekir ve Öneririm...

jacke
08.Aralık.2006, 19:52
Arkadaslar ,
Korsan Oyun Oynayanlarda Bu Hatalar Meydana Gelir ; v721 Yazması , Transfer Parasının 2 Katına Çıkması ...vb Durumlar Oluyor ama Orjinal Oyunlarda Bu Durumlar Söz Konusu Degildir...Yani v701 Patch'i Sağlıklı Bi Şekilde Oynamak İçin Orinal Almanız Gerekir ve Öneririm...

bill gates bi lafı var..her sorunun bir çözümü var..çünkü sonucunu düşünerek sorunlar yaratılır anlayan anladı :)

Gonziarm
08.Aralık.2006, 20:24
Pasha26 isimli arkadasımız o patchlerin niye arka arkaya cıktıgını basarlı bir sekilde anlatmış.Kapısıp duruyorlar perpetua ile o ara okudum :DBence siz de okuyun ilginç ::D http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=28067&page=12

Deza
08.Aralık.2006, 21:30
Pasha26 isimli arkadasımız o patchlerin niye arka arkaya cıktıgını basarlı bir sekilde anlatmış.Kapısıp duruyorlar perpetua ile o ara okudum :DBence siz de okuyun ilginç ::D http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=28067&page=12

Patchlarin arka arkaya cikmasinin tek nedeni, ilk patchla birlikte büyük bir sorun(contract bug) tespit edilmesi ve bunun hemen düzeltilmesi.

crazysebo
09.Aralık.2006, 18:25
si yi hiç anlamıyorum .oyunu adamalr yaparken sorunları gormuyorlarmıı .koskocaman oyun yapımcılarına bak . bune bole indrimekten yorulduk yaff aaa bari ugraştırmasınlar bi tane çuıakrsın lar geç çıkarsınlar adam gibi çıkarsınlar

_SasKIN_
09.Aralık.2006, 19:07
yilin en berbat oyunu fm 2007 baksana gunde bi yama cikariyolar... çok sorumsuz çalışıyo bu si ya neden böle yapıyolarki yaparken görmüyolar sanki bu hataları madem çıkartıyosun oyunu adam gibi yap öle çıkar:mad:

dentaconstantin
09.Aralık.2006, 19:24
keşke süperlig düzeltilseydi:(

Deza
09.Aralık.2006, 19:30
yilin en berbat oyunu fm 2007 baksana gunde bi yama cikariyolar... çok sorumsuz çalışıyo bu si ya neden böle yapıyolarki yaparken görmüyolar sanki bu hataları madem çıkartıyosun oyunu adam gibi yap öle çıkar:mad:

Sorumluluk acisinda SI bilgisayar oyunu pazarinin en sorumlu üreticilerinden biri. Sorumluluk duymasa SI neden oyunu düzeltmek icin ugurassinlar, yamalar cikartsinlar. Her oyunda sorunlar oluyor, bu kacinilmaz, ama bu sorunlari düzeltmek icin calismak gerek ve SI de aynen bunu yapiyor. Büyük sorumluluk.

jacke
09.Aralık.2006, 19:39

arkadaşm sigames oyunu biraz zorlaştırıcam birazcıkta görsellik katayım derken işin cıvığını çıkardı..bu adamlar saçmalamaya başladılar demedi demeyin FM git gite pes6 gibi oyunlara benzemeye başladı.

Gonziarm
09.Aralık.2006, 20:25
Sorumluluk acisinda SI bilgisayar oyunu pazarinin en sorumlu üreticilerinden biri. Sorumluluk duymasa SI neden oyunu düzeltmek icin ugurassinlar, yamalar cikartsinlar. Her oyunda sorunlar oluyor, bu kacinilmaz, ama bu sorunlari düzeltmek icin calismak gerek ve SI de aynen bunu yapiyor. Büyük sorumluluk.
o zaman bu Sigameste coluk cocuk calısıyor demek ki.Son 2-3 yılda bu kadar hatayı işi iyi bilen biri yapamaz.Gözümüzde büyüttüğümüz kadar kaliteli bir firma değil demek ki.

BaD BoY
09.Aralık.2006, 20:44
bill gates bi lafı var..her sorunun bir çözümü var..çünkü sonucunu düşünerek sorunlar yaratılır anlayan anladı :)

işte bi kişi daha sonra hatalardan yakırnırsın hayatında hiç orjinal oyun almamıs üstüne üstelik hatalardan yaakınıyor sen kimsinki hatalardan yakınıyon orjinal oyun almamısın konusmucan o zaman , bide korsanı savunuyor sonrade biz neden avrupa birliğine giremiyoruz . orjinal oyunların pahalı olması türkçe dil destegi olmaması sizin gibilerin yüzünüzden sonrada bunlardan yakınırsınız ne deyebilirim ki
korsan almısın madem sus

Deza
09.Aralık.2006, 20:48
o zaman bu Sigameste coluk cocuk calısıyor demek ki.Son 2-3 yılda bu kadar hatayı işi iyi bilen biri yapamaz.Gözümüzde büyüttüğümüz kadar kaliteli bir firma değil demek ki.

En büyük sorunlar orjinal oyunu oynamayanlarda cikiyor. Orjinal oyunun yoksa oyun sana cok sorunlu gelebilir.
Orjinal oyunlardaki sorunlari da düzeltmek icin ugurasiyor adamlar. Oyunu yapmak ve dogru calismasi zor isler, tabi ki sorunlar olacak, bu dogal.
Ama adamlar en azindan sorunlari gidermek icin calisiyorlar, daha ne istiyorsun?

Gonziarm
09.Aralık.2006, 21:12
En büyük sorunlar orjinal oyunu oynamayanlarda cikiyor. Orjinal oyunun yoksa oyun sana cok sorunlu gelebilir.
Orjinal oyunlardaki sorunlari da düzeltmek icin ugurasiyor adamlar. Oyunu yapmak ve dogru calismasi zor isler, tabi ki sorunlar olacak, bu dogal.
Ama adamlar en azindan sorunlari gidermek icin calisiyorlar, daha ne istiyorsun?

Yok kafamı karıştıran hataların cok büyük olması:Bir de pashanın söyledikleri adam bayağı yazmış mantıklı geldi olabilir mi ki diyorum?Çünkü patchin patchi cıkar oldu.Pek normal bir durum değil bu.
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=28067&page=11

BaD BoY
09.Aralık.2006, 21:29
bak kardeş.birincisi konuşma uslubunu hiç beğenmedim.ikinci olay ise sen benim ne yazdığıma bi bak.ben hatalardan hiç yakınmadım..oyunum orjinal değil ama senin 90 milyon verip oynadığın oyuna ben para vermeden babalar gibi oynuorum.ayrıca bu korsanlıkla avrupa birliğine girememe nedeninin ne alakası var?yani türkiyede herşey tam bi tek biz orjinal oyun almıyoruz diye avrupa birliğine mi giremioz?bu ne saçma mantık.Türkiyenin finansal gücü avrupayla birmi?adam yemek yemeye para bulamıyor 90 milyon oyuna mı versin.eskilerden 98 yıllarında hiçböle sorunlar yoktu.neden ? çünkü o zamanlar orjinal oyun fiyatları 5-10 milyon arası bişeydi.hatta worldcup98 almıştım orjinalini..ve c..r..a..c.kk gerektirmeden bu oyunu nasıl çalıştıracağımıda biliorum.bütün sitelerde var..neden 90 milyon ytl bi oyuna vereyim.ayrica türkçe dil desteği eskilerde vardıda şimdi niye yok oldu..bu adamlar tam takır oyun yapsalar 100 de veririm 200 de veririm.ama hersene aynı şey oluyo.bizi kobay olarak kullanıolar müşterileri...hersene piyasaya sürüolar aaa hata varmış deyip patch çıkartıolar.yahu hiç düşünmüolarmı herkesin evinde internet varmı herkes böle patchlerden anliormu?böle internete girip dosya indirmekten anliormu?adam oyun alio hata cıkıyo varmı böle mantık

1)avrupa birliği ile hiç alakası yok dogru sölüyon be abi
2)orjinal oyun alanların hepsinde internet vardır sen merak etme abi
3)yemek parası bulamıyor ama bilgisaray alıcak parası buluyor vay be abi
4)sen 98 le 07 yi kiyaslıyon yaa inanılmazsın abi (98de fenerde rıdvan vardı ama şimdi yok)
5)Şimdiki Teknoloji O zaman Olsaydı 100de olurde 200de olur abi
6)Oyunun İlk Çıktıgında Sadece İngiltre Ligi Vardı. Bu Yıl Orjinal Oyun Artısı Olsa Seneye Türkçe Olmıyacagı Ne Maglum Unutmaki Herkes İşine Gelenini Yapar

_SasKIN_
10.Aralık.2006, 09:49

haklı olabilirsin ama oyunu 1-2 ay geç çıkarsalardı adam gibi olsaydı şimdi hangi yamayı indiriyim ben 2-3 gün sonra tsl yaması çıkar dediğim gibi biraz daha geç çıkarsalardı ama düzdün çıkarsalardı (//d) geç olsun ama güç olmasın(//d)

Mireina
10.Aralık.2006, 11:51
ilk patchi yükleyip ardından 2. patchi mi yükleyecem yoksa sadece 2. patchi yüklemem yeterli mi? 2.patch 1. patchi kapsıyor mu?

Deza
10.Aralık.2006, 15:19
ilk patchi yükleyip ardından 2. patchi mi yükleyecem yoksa sadece 2. patchi yüklemem yeterli mi? 2.patch 1. patchi kapsıyor mu?

Emin degilim ama kapsiyor herhalde. Büyüklükler ayni, 80.5 mb civarinda ikiside.

dinaMYt
10.Aralık.2006, 15:30
Gecen sene de 6.0.3 yamasi 6.0.2'nin yamai degilmiydi?

Hatta 6.0.2'den hemen sonra ufak bir hatayi duzelten bir yama daha cikmisti..

ben ilk kez aynı isimle çıkarılan bir öncesindeki hatayı düzeltmek amacıyla çıkarılmış bir patche rastlıyorum.kaldıki bunun ilk yada ikinci olması değil sigamesin bu kadar çok hata yapması canımı sıkan..

marquinho
10.Aralık.2006, 16:21
si games forumlarindan anladigim kadariyla sadece 2. yamayi yuklemek yeterli

onursen_59
10.Aralık.2006, 16:42
beyler yükledinizmi nasıl yama bizde yüklüyelim mi bi problem var mı yokmu biri söylesin yaaa

t_01
10.Aralık.2006, 18:24
bir problem yok kontrat problemi düzeltilmiş oyuncu satın aldığımda öyle 2 katı param gitmedi o top toplayıcılar düzeltilmiş yani kaleci topu almak için ordan oraya koşmuyor walla şuan öyle büyük bir porblem görmedim db ye bakmadım ama hiç kayıtlı oyunumdan devam ettim bence iyi olmuş bu son çıkan yama

onursen_59
10.Aralık.2006, 22:43
nasıl abi bu yama iii mi yüklüyelim mi yoksa gene sorun varmı?

onursen_59
11.Aralık.2006, 15:32
benim oynadığım bi oyun var bu yamayı yüklesem o oyunda dewam etcekmi yoksa yeni oyun mu açmak zorunda kalcam

RoNNiE91
11.Aralık.2006, 17:30
bildiğim kadarıyla yeni açman gerek

Deza
11.Aralık.2006, 17:32
benim oynadığım bi oyun var bu yamayı yüklesem o oyunda dewam etcekmi yoksa yeni oyun mu açmak zorunda kalcam

Devam edebilirsin.

BaD BoY
11.Aralık.2006, 22:43
Sadece Transferler Olmuyor Öbürki Özellikler Oluyor Die Biliyorum.

dentaconstantin
11.Aralık.2006, 23:14
sevmediğim antreman özelliği devam ediyor yaz dönemi özellikleri artan oyuncunun 1-2 ay sonra düşüyor ne anladım ben antremandan

aLka
11.Aralık.2006, 23:19
oyuncu 2-3 gunlugune bile sakatlansa ozellikleri baya bi düsüyor

mericx
14.Aralık.2006, 19:02
yenilik menilik yok

bekleyin ocak sonu cıkar adam akıllı bir yama

hatta gecen sene midle season update cıkmıştı ama tabii ki bu yama sigamesin yaması degildi fakat superdi

yine ogle bir yama cıkartırlar arkadaşlar bizde oynarız bekleyin...

onursen_59
17.Aralık.2006, 16:29
arkadaşlar ben yüklüyorum bu yamayı ama hala sürüm 7.0.0 diyo ya kafayı yicem biri yardım edebilirmi ltfnnn :(:(

_ADANALI_
17.Aralık.2006, 23:00
Valla bende bi sorun yok yeni oyun açtım bi sıkıntım kalmadı ama yine de bi tsl güncellemesi iyi olur...

kakaka
19.Aralık.2006, 02:14
ya bu yamanın ne farkı var biri bana söyleyebilecek mi?7.0.1 in orjinalden pek farkı yoktu da...

World Hollow o1
19.Aralık.2006, 12:41
Ne Düzenlemeler diyoruz İng. yazılar yazıyosun Türkiye ye özel ßişeyler varmı ?

crazysebo
19.Aralık.2006, 17:16
sigames in sitesindeki indirme link te 7.0.1 yazyıo new buıld mi 7.0.1 mi

uAOnuR
19.Aralık.2006, 21:17
patch ne yazikki cok az bir gelisme saglamis tam olarak bir gelisme gostermemis bana gore beklentileri karsilayacak duzeyde bir patch olmamis ozellikle sakatlik ve kart problemi tam olarak giderilmemis ve oyuncu satislarindaki sacma problemler devam ediyor ne yazikki

uAOnuR
21.Aralık.2006, 01:30
su sakatlik probleminden nefret ettim insallah bir sonraki patch e duzelir 4 haftada 9 adam sakatlandi ya nefret ettim ne bicim patch yapmis sigames berbat bir patch 7.0.1 insallah digeri adama benzer bu sakatlik problemini cozmus olurlar

fortsecue
21.Aralık.2006, 17:34
bi indirelim bakam güzelmi

kafkastik
21.Aralık.2006, 22:19
vallah ben patchde fazla olumlu bi değişiklik bulamadım

uAOnuR
21.Aralık.2006, 22:41
vallah ben patchde fazla olumlu bi değişiklik bulamadım

bende cacik bir patch olms

esmeria
23.Aralık.2006, 00:53
evet değişen bişey yok bencede

uAOnuR
23.Aralık.2006, 07:46
liverpool um mark gonzalez müthiş bir form yakalamıştı önce steven gerard sakatlandı 2 ay neyse dedım 2 maç sonra chelsea maçının arifesinde mark gonzalez 6 ay sakatlandı ardıdan crouch 4 hafta gıttı çıldırıcam ya bu sakatlıklardan ne bu ya hala da sigames yetkilileri normal diyorlar buna değerli forumlarında gidip sağlam bi sövmek lazım ki bir dahaki patchde düzeltsinler şu sakatlık sorunlarını gidip ss koycam paTLADIM YA

mertsane
23.Aralık.2006, 12:21
maç motoru aşırı yavaş..replayler bile maçtan daha hızlı :@

berkey
24.Aralık.2006, 22:08
oyuna etki edimi bu yama yeni mi baslamak lazim yoksa bisi olmaz mi?

spider3784
25.Aralık.2006, 19:27
ya beyler yeni yama ne zaman çıkacak bi fikri olan vamı 7.2

lousy
26.Aralık.2006, 00:31
arkadaşlar ben bu patch i yükledim fakat şu an oyun açılmıyor please insert the correct CD-ROM hatası verio ne yapabilirim yardım bekliyorum :(

perpetua
26.Aralık.2006, 01:31
arkadaşlar ben bu patch i yükledim fakat şu an oyun açılmıyor please insert the correct CD-ROM hatası verio ne yapabilirim yardım bekliyorum :(

Oyunun orjinal CD'sini oyunu baslatirken kullanman gerekli.

lousy
26.Aralık.2006, 16:06
neyseki sistem geri yükleme yapınca düzeldi :D

muay_thai
26.Aralık.2006, 20:36
bu patch orjinal olmayan oyunlara kurulmuyo sanırım

dogus4621
28.Aralık.2006, 20:17
ben patch i yüklüyorum ama oyunda bir değişiklik yok

Football Manager
29.Aralık.2006, 19:14
ben 7.0.1 yamasını yükledim üstüne new build 92685 yükledim yanlış mı yapmışım eyvah

mert_fox
03.Ocak.2007, 23:07
ben arkadaşta gördüm çok güzeldi

Arslanali
06.Ocak.2007, 17:21
fm2007 mini image le çalişyomuş diye duydum da nerden bılabilrim onu bilen varmi ):
:s_bayern: :confused:

onurozbal
06.Ocak.2007, 17:33
hala meduna yla birlikte oynamak garibime gidiyor :)

tigris
10.Ocak.2007, 15:30
patchi yükledim sürekli crash yani masaüstüne atıyor hiç oynanmıyor eski 7.00 haline nasıl getirebilirim ???

tigris
10.Ocak.2007, 15:45
patchi yükledim sürekli crash yani masaüstüne atıyor hiç oynanmıyor eski 7.00 haline nasıl getirebilirim ??? oyunu yeniden yüklüyorum napiyim

Gonziarm
12.Ocak.2007, 01:46
Arkadasım burada **** konusunda bilgilendirme yapmak yasak.Ancak Sana sunu söyleyebilirm.Sorununun çüzümü var fakat yanlış yerlerde geziniyorsun.Birazcık arastırırsan bulabilirsin.

tosunpasa
13.Ocak.2007, 15:17
yaaa ben yapamıyorum ***** istio napçam kiiiii nerden bulcam *****

C.rack için tıkla... (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=30908)

TeNaciOUS MidFieLdeR
14.Ocak.2007, 15:48
orjinal fm oyununu kaca nerden alirim?
artik abuk sabuk sorunlar yasamak istemiyorum.
keyif almak istiyorum.

ceasy
19.Ocak.2007, 01:01
fm 07 nın en yenı patch ının nerden ındırılecegını bılıyomusunuz !!!?

gorkem35
20.Ocak.2007, 01:17
ya bu 7.0.1 new build.. eskideki ozelliklerin ustune mi bunu katmis yoksa sade bu ozelliklermi war... eskisinde suruyle ozellik degismisti bunda 10 satir bisey yazio..

vineto
23.Ocak.2007, 15:44
pardon ama win32 uygulaması değildir diye bir sorun çıkıyor. Neden ve nasıl çözebilirim?

scorpion_55_
24.Ocak.2007, 21:53
Yaw arkadaşlar ben süperligten takım alıorm.oyuncu arattırmaya giriorm.gerçeğe uygun olmayanları temizle diorm.ama çıkan oyuncular hep türkler.yani yabancı oyuncular görünmüyo.nasıl olcak bu bilen var mı??????acil cvp bekliorm
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
slm arkadaşlar.ben süperligten bi takım alıorm.oyuncu aramaya giriorm.ordan gerçeğe uygun olmayanları seçtiriryorum.ama çıkan oyuncuların hepsi türk oyuncular oluo.yani yabancı oyuncu çıkmıo listemde.bilen varsa hemen cvlasın bekliormmm

Varonil
25.Ocak.2007, 19:50
Rapidsharden Indirecem Sorun Cikmaz Demi

gslianil58
26.Ocak.2007, 18:46
Beyler Bende De Sorun Verior Ss Koyacagim Da Nasil Koyacagim Yardimci Olursaniz Sevinirim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
BEYLER BEN ACMAYA CALISINCA SOLE YAZIO

WINZIP SELF-EXTRACTOR HEADER CORRUPT.POSSIBLE CAUSE:bad disk or file transfer error
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bir An Once Yardimci Olursaniz Sevinirim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayrica 7.0.1 Patch Dosyasini Bulamadim Olmazsa Onu Deneyeyim Cvplarinizi Bekliorum
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
beyler 7.0.1 patch i de indirdim yine ayni sorunu veriyor allahin bi kulu yok mu yaf yardim edecek bunda da WINZIP SELF-EXTRACTOR HEADER CORRUPT.POSSIBLE CAUSE:bad disk or file transfer error

yazior

chingy_31
27.Ocak.2007, 00:29
valla ya bendede aynı sorunu verio ne olcak bu böyle ya bişiler yapın
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ben başka pcden indirdim si gamesten sona kendi pc e aldım dosyayı.ama olmadıWINZIP SELF-EXTRACTOR HEADER CORRUPT.POSSIBLE CAUSE:bad disk or file transfer error hatasını verdi ne olcak yardım edin beyler

gslianil58
27.Ocak.2007, 23:18
Kardes Ben Sorunu Hallettim

Dosyayi Ben Belgelerime Indirmistim Ordan Olmuyo Bak Simdi Napacaksin Belgelerimdeki Dosyayi C Den Fm2007 Deki Db Dosyasini Icine At Ve Ordan Acmaya Calis O Zaman Kuruluo

chingy_31
28.Ocak.2007, 21:42
ben oraya attım dosyayı ama yine olmadı aynı hatayı verdi.yalınz bişi farkettim normal 701 e ters tıklayıp özelliklerine giriyorum yukarıdaki seçeneklerde archive diye bişi çıkıo ama new build de böle bişi yok bunla alakası olabilirmi?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
yalnız benim dosya 7.0.1 new build fark varmıdır diğerinle bilmiyom ama yinede söyliyim dedim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaşlar ben bu sorunu çözdüm dosyanın uzantısını şu şekilde yaptım "dosyanınismi.exe.exe" diye yazdım oldu.belki sizdede olur inşallah yardımcı olabilmişimdir

tolgam
31.Ocak.2007, 16:32
beyler bu yamayi ben yukledim sonra oyun acilmadi editore girdim ozellikler cok degisiyor...fakat bu yamayi yukledikten sonra fm 07 calismiyor bilen biri yardimci olsun ...eyw

cinego_35
31.Ocak.2007, 18:48
pardon ama win32 uygulaması değildir diye bir sorun çıkıyor. Neden ve nasıl çözebilirim?

Selam arkadaşlar bende de aynı problem var.Yardımcı olursanız sevinirim. !
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
7,01 patch'de dediğim hatayı veriyor..Bende bu patch'i yükleyeyim dedim ama 2 saattir yüklüyor.. % 35'te şu an..Herkeste bu kadar ağırmı..

Sorunum içinde yorumlarınızı bekliyorum

World Hollow o1
01.Şubat.2007, 17:31
Arkasim Tekrar download yap..

cinego_35
01.Şubat.2007, 19:45
Arkadaşlar şimdide ERROR: Could not locate FM 2007 installation folder, please browse and open fm.exe diyor..Bunu nasıl hallederim.Setup dedikten sonra verilen hata bu !

DarKKniGhT
02.Şubat.2007, 00:46
yaa arkadaslar bende ne sigamesin orjinal yamasi nede turksportalin unofficial yamasi calisiyo sorun ne olabilir sizce bi yardim edin

su soruya cevap verdiginiz icin sagolun:confused:

JunkChorn
02.Şubat.2007, 00:49
oyunun orjinal değildir!!!!

World Hollow o1
02.Şubat.2007, 00:50
su soruya cevap verdiginiz icin sagolun:confused:

Nasil yani abi calismiyor bi aciklama yap biraz yardimci olmaya calisirim..;;)

DarKKniGhT
02.Şubat.2007, 18:54
oyunun orjinal değildir!!!!

orjinal olmayan oyunlarda calismiyomu bu pack

fmsmyrna
02.Şubat.2007, 20:36
sigames yeni paketi ne zaman çıkarır acaba devre arasında pek çok transfer oldu

eren97
02.Şubat.2007, 22:18
C.rack ve muhteviyatı (program vb.) ile ilgili bilgi alamaz ve/veya bilgi veremezsiniz..

Lütfen Forum Kurallarını Okuyunuz..

FenerBahceLi....

mathmetu
06.Şubat.2007, 15:30
yaww bu fm2007 ne bela bişe oldu çıktı kardeşim ya yükliyeceğime yüklediğime pişman oldum valla şimdi si nin ilk yaması 7.0.1 patch i yukluyorum da bide bunu gördüm bu da onun üstüne mi yukleiyor yoksa sadece bunu yuklesek onuda kapsıyor mu?? valla kıl oldum yaa zaten şu dili eng yapmada ayrı bi sinir bozuculuğu!!

ibochi
07.Şubat.2007, 21:43
aynen usta dediklerine katiliom pek cok yenilikle beraber sorunlarda ardi ardina gelio tam oldu biti derken bi hata daha hadee tekrar bastan kur bastan ayarla harbidende ugrastirio

sivaslizoro
08.Şubat.2007, 14:59
abi bu 7.1 falan ne işe yarar bi bilen varmı yazsın noolur

slayer_26
09.Şubat.2007, 00:37
arkadaslar bunu yuklemek icinnormal 701'n olmasimi gerekio biri yardimci olsun lutfn 701i yukluorum ama preferencesta yine 700 yazio biri yardim etsn bi yerden secmem falanmi gerekio acil yardm plssss

supersuper
14.Şubat.2007, 18:43
ya bu 7,0,1 kaç mb bilen varmı

jaku88
14.Şubat.2007, 19:06
80 mb olması lazım

canaryasfb
15.Şubat.2007, 12:53
7.0.1 ile oynayan arkakadaslar yardim edin bi lutfen...

turkce fm cekili onun ustunede 7.0.1i cektim ama oyunda 7.0.0 gozukuyor bu sorun nasil duzeltilecek yardim edin lutfen...

Orjinal CD almalısın. Nedeni budur. Bu konuda yardımcı olamiyoruz.
Coskun ÖZdemiR

emrecants
15.Şubat.2007, 18:51
bu bişe deiştirmiyoo gibi yha

Varonil
18.Şubat.2007, 23:05
hangisinden indrmek daha kisa surer

zotee
19.Şubat.2007, 00:12
Arkadaslar bir sorum olacak ben fm 2007 ilk ciktigi gunden beri oynuyorum yalniz ewime daha yeni neti baglattim we fm 7.0.2 nin cikmasini bekliyorum ama yalniz bu patch ciktigi zamaan benden ilk once 7.0.1 patchini isticek mi eger isticekse bu patch i cekcemde istemicekse 7.0.2 cikana kadar beklicem simdiden sagolun........

mustafa35
19.Şubat.2007, 16:41
Degisiklikleri turkcelestirebilecek yok mu :confused:

zotee
19.Şubat.2007, 17:31
Zaten 7.02 çıktığında update yi oyunun üstüne yani şuan kullandığın datanın üzerine yüklücek.

Werdigin bilgi icin saol o zaman 7.01 cekmenin bir anlamı yok bu ayın sonunda flan cıkar yeni surum herhalde