PDA

View Full Version : enteresan bir grafik problemi!!

impkepo
08.Aralık.2006, 16:20
arkadaslar oyunu gayet normal oynarken (bu arada oyunum orijinal ayrica java falan dil ayarlari hersey olmasi gerektigi gibi) oyunun basindan kalkip 1 saat sonra geldigimde oyundan cikmis buldum bilgisayuari ve onemli bir hata olustu sistem kurtarildi gibi bi yazi vardi ayrica altta toolbar da da corrupt file gibi bi uyari vardi fm ile ilgili. sonra bilgisayari restartlayip oyuna tekrar girdim oyunda acaip bir grafik problemi war manager veya options gibi bolumlere girmeye kalktigimda managere bastigimda altta acilan yazilarin tumu birbirine girmis haldeydi hicbir sey okunmuyodu. tabi bu kisimlara basamiyodumda tum yazilar biribiri icine giriyo oyun oynanamaz hale geliyo sadece oyuna dewam edebiliyodum ne takimima ne taktiklerme falan ulasamiyorum sildim tekrar yukledim ayni problem dewam ediyo bir yardim ederseniz cok sewinicem..
simdiden saolun..

impkepo
08.Aralık.2006, 16:27
bu arada buna benzer bir problemle acilmis baslik warmi diye baktim aksamdan beri ama bulamadim heralde bu sorun tek bende olustu ne bahtim warsa artik!

impkepo
08.Aralık.2006, 16:41
kendi sorunumu kendim hallettim bu arada application datada ki dosyayi temizleyince kendine geldi oyun gorusmek uzere..