PDA

View Full Version : Kayıtlı Oyunu Saklama

bortecine
03.Kasım.2005, 16:04
Arkadaşlar ben kayıtlı oyunuma sürekli değişik yerlerde devam etmek zorunda kalıyorum.Benim durumumda olan arkadaşlar varsa zorluğunu bilirler.Yani asıl soracağım kayıtlı oyunları güvenli bir şekilde saklayacağımız bir yöntem yok mu ?

NOT:CD'ye yazdırmak her zaman mümkün olmuyo.Mail adresime atmaya çalıştım ama beceremedim.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ...

apaydin2148
03.Kasım.2005, 17:08
www.rapidshare.de adresine upload edip istediğin yerden indirebilirsin.

ama yüklemek(oyun 2008 yılında olursa) 1-1.5 saat arası sürüyor ve dosyayı sıkıştırman lazım.

bortecine
03.Kasım.2005, 20:25
www.rapidshare.de adresine upload edip istediğin yerden indirebilirsin.

ama yüklemek(oyun 2008 yılında olursa) 1-1.5 saat arası sürüyor ve dosyayı sıkıştırman lazım.

Bunun dışında başkja sorun yoksa çok teşekkürler ...

apaydin2148
03.Kasım.2005, 23:43
başka sorun yok tabiki.

BaD BoY
10.Temmuz.2006, 20:45
Nasıl Ya Ben Anlamadım Sen Nie Upload EdioN Kİ Oyun "C" ye Yüklü İse "D" de biyerlede sakla "D" Yok İse "C" Saklamaya dene

r_a_z_o_r
10.Temmuz.2006, 20:47
Winrar'la sıkıştır cd'ye kaydet ben öyle yapıyorum.

BaD BoY
10.Temmuz.2006, 21:21
arkadaslar sorunu ben anlamadım ben çoq meraklıyımda

r_a_z_o_r
10.Temmuz.2006, 22:03
Arkadaşlar ben kayıtlı oyunuma sürekli değişik yerlerde devam etmek zorunda kalıyorum.Benim durumumda olan arkadaşlar varsa zorluğunu bilirler.Yani asıl soracağım kayıtlı oyunları güvenli bir şekilde saklayacağımız bir yöntem yok mu ?

NOT:CD'ye yazdırmak her zaman mümkün olmuyo.Mail adresime atmaya çalıştım ama beceremedim.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ...
Bi adet flashdisk al olsun bitsin.

miharbi
12.Temmuz.2006, 04:20
Ya arkadaş herhalde int. caf.de oynuyo oyunu o yüzden böle bi sorun war herhalde . bende sana flashdisk almayı öneririm