PDA

View Full Version : Menajer Kontratları

semih5
03.Kasım.2005, 18:39
size kac kez takim baskanlari size kontirad onerdi bana onerdiler ama ben kabul etemdim ya mukemmel bi sey ya bu fm 2006 ama bi de TÜRKCE olsa

FeYYaz1989
03.Kasım.2005, 19:10
Ben Dardanelspor'dayken ligin devre arasında A.Sebatspor'dan teklif geldi.Parası iyiydi :mrgreen: şartlarıda fena değildi.Bende kabul ettim.

akrepveumut
03.Kasım.2005, 19:14
bende eskişehirdyken karşıyakadan teklif geldi parası iidi bende kabul ettim ve ewet bu çok güzel bişi

from_edi
03.Kasım.2005, 23:29
Ben Dardanelspor'dayken ligin devre arasında A.Sebatspor'dan teklif geldi.Parası iyiydi :mrgreen: şartlarıda fena değildi.Bende kabul ettim.

sattın dimi 3 kuruş para için dardanel'i :mrgreen:

ogsusam11
03.Kasım.2005, 23:37
aydınspordayken daha hiçbir başarım yokken malatyaspordan teklif geldi. 17. lerdi süper ligde. kabul etmedim. aydında hedeflerim vardı (ı)

sonra hikmet tanriverdi sinirlendi gitmediğim için (k)

FeYYaz1989
04.Kasım.2005, 00:10

sattın dimi 3 kuruş para için dardanel'i :mrgreen:
ya kader utansın ne diyeyim ya. :mrgreen: :mrgreen:

capriceman
04.Kasım.2005, 02:13
1 seneye yakın oldu bende niye yok öyle bir olay ya :/

Warrior
04.Kasım.2005, 09:07
hehehe .Zamanla zamanla seninde kontratın olur :D

emir077
03.Ağustos.2006, 21:29
klubüm hep biterken önerir

pilgrimage
25.Ağustos.2006, 09:42
İşin En Kotu Tarafı Benim Hedefim Turkiyede Fenerle Şampiyonluklar Yasayıp Avrupaya Transfer Olmaktı.İyi de Kariyer Yaptım.Ama Ne yapmısım biliyomurusnuz Oyunu Kurarken Ekledim liglere Sadece Goruntulenebilir demişim Oı yuzden Teklif gelmiyormus.Ben Bu Gorunutlebiliri Oyanablir lig nasıl yaparım Kayıtlı ligde Yaw yoksa bosuna gitti herşey yaww :)

AneLKa_90
27.Ağustos.2006, 00:20
İtalya ile EURO 2008'i kazandıktan sonra Milan'dan teklif gelmişti :)

03besiktas
27.Ağustos.2006, 00:44
ben türkiyenin manegeriliğini yaparken trobzondan teklifler geldi hemde2 defa ama ben türkiyeyi dünya şampıyonu yapmadan bırakmam

FRUKO777
27.Ağustos.2006, 02:59
Kardeş benim bildiğim hem bir milli takımı hem de bir klübü aynı anda yönetebiliyorsun.Mesela ben hem Fnerbahçe'yi hem de Türkiyeye'yi yönetiyorum ;;)

emrec15
27.Eylül.2006, 21:28
bana hep ankaragücünden geliyodu sonra bi taktikle gelmedi

fenerli_çocuk
27.Eylül.2006, 21:33
fenerbahçedeyken samsun dan teklif geldi elimin tersiyle ittim tabiiii ki..

y_layta
27.Eylül.2006, 22:41
ya siz 3sene şampiyon olup şl kupası alın kim istifa ederse size teklif gelir özellikle bi liste war ona girerseniz

Atakan38
28.Eylül.2006, 00:32
bana oyunun ıLk senesınde hep yonettıgım takımdan geLıo
ama 2007-2008 yıLLarında geLıo hep ozeLLıkLe mıLLı takımLardan

ealcom
28.Eylül.2006, 11:12
Avrupa'da 3. Olduktan Sonra TÜrkİye'nİn BaŞinda İken NorveÇ, Meksİka Ve Çek Mİllİ Takimlarindan Teklİf Geldİ Cvp Tabİİ Kİ Hayir

ultraslanerdem
28.Eylül.2006, 11:57
banada samsunspordayken 2 sezonunun ortasında beşiktaştan geldi teklif hemen uçtum

pascal88
28.Eylül.2006, 13:40
benim klup tarafından geliyo lyonu çalıştırıyorum sözleşmem bitiyodu adamlar sözleşme önerdi bana sundukları teklifler içersinde hepsini fulledim öle kabul ederim dedim onlarda tama dedi :) şaşırdım valla işte dünya kupasında başarı gösteremeyen takımlar yaptı teklif bide fenerde süper bi sezon geçirirken valencia dan teklif geldi

starfreedom
28.Eylül.2006, 14:00
Ben Adana Demirspor ile oynarken ingiltere leauge two takımlarından teklif geliyordu! 2. sezonumda a grubunda oynamaya başladım bu sefer leauge one takımlarından geldi teklifler! Onlarıda reddettim 1.lige çıktım! Bu sefer championship takımlarından geldi(ingiliz vatandaşşıyım ve o sıralar ünüm local :D)Sonra birinci lige çıktım. Forumları didik didik gezdim. Brezilya pazarından 6 tane genç yeteneği kadroma kattım! Ligde 4. oldum ve türkiye kupasını kazandım. Ünüm national oldu! Sezonun bitmesine 1 maç var! Eğer Newcastle, Villereal gibi takımlardan teklif gelirse hiç düşünmeden gideceğim! Çünkü elimdeki genç yeteneklere büyük takımlar talip oldu ve ben çocuğunu reddettim! Bu sefer bu veletler huzursuzluk çıkardı gitmek istiyorum felan diye! Mecburen bende gideceğim! Eğer orta sıralara oynayan bir takımdan teklif gelmezse championship seria b yada second division'a gidecem. Oralardan yağmur gibi teklif yağmaya başladı

istanbul1453
29.Eylül.2006, 17:47
aydınspordayken daha hiçbir başarım yokken malatyaspordan teklif geldi. 17. lerdi süper ligde. kabul etmedim. aydında hedeflerim vardı (ı)

sonra hikmet tanriverdi sinirlendi gitmediğim için (k)
Bendede colombiya liginden teklif geldi..Son şampiyon olan takımdan ilk kez geçen sezonda şampiyon olmuş hll vallaa...Ama teklif ettiği yeni sezonun ortalarında 3, sırada idi...Teklif geldi bende sakaryaspordaydım kabul etmedim başkanı o takımın kızdı bana...:D Sakaryayı 2, ligden getirip Ligde 3, yaptım sonraki sezon 4, oldum...Takımda alt yapı süper yetenekli potansiyeli yüksek oyuncuları aldım koydum alt yapıya bırakır mıyım...:D:D:D:

ekrem384
03.Ekim.2006, 17:23
bende inegölsporla oynarken bikaç andolu takımından teklif geldi hep reddediyordum en son göztepeyi kabul ettim ancak sonra oyuncularımı yüzüstü bırakmak istemeyip çıkıp tekrar girdim ve inegöl ile devam ettim
pişman değilim

bu arada teklif geldiği sırada inegöl kötü durumdaydı ve düşebilirdik ligden ama ertesi sene 2011 yılı 10 maçta 8 galibiyetim var bu yüzden pişman değilim