PDA

View Full Version : Turksportal Super Small Face Pack

tunca23
05.Ağustos.2006, 15:44
Baska bir yere upload etmeniz mumkun mu? Link calismiyor.
Tesekkurler

semistan
06.Ağustos.2006, 19:39
emeğine sağlık güzel çalışma ancak ben siteye üye girişi yaptığım halde bana üye girişi yapmamı söylüo verdiğin link yardımcı olursan sevinirim. herşey için tekrar teşekkürler

barahir
07.Ağustos.2006, 03:39
Dosya Geçici Linke Aktarılmıştır..

Turksportal Super Small Face Pack (http://www.dosyaupload.net/download.php?file=987754)

yusufyusuf21
14.Ağustos.2006, 00:31
İşte Şahane Bir Çalışma Daha

Sekopej
10.Aralık.2006, 17:55
Önsöz:
2007'nin bizlere sunduğu yeniliklerden biri de küçük yüzler. Oyuncuyu sağ tıkladığımızda ya da sol altta oyuncu seçmek istediğinizde bu yüzleri görebiliyoruz. Yamada İtalya'dan Serie A, Serie B, İngiltere'den Premier League, İspanya'dan La Liga, Fransa'dan League 1, Almanya'dan Bundesliga olmak üzere 6 ligden binlerde oyuncu fotoğrafı bulunmaktadır.

Oyununuzu daha renkli hale getirmek için yapmış olduğum bu çalışmada ermoon(Eray), hurmet(Burak), Batuhan1907(Batu)'ya onların çalışmalarını kullanmama izin verdikleri için teşekkür ederim. Ayrıca özel bir teşekkür de Jesus_FB(Tarık) 'a her çalışmamda verdiği sonsuz destek ve yaptığı yardımlar için.

Kurulum:
İndirdiğiniz bu paket içerisinden çıkan dosyayı yüklemeniz yeterli olacaktır...
Çalismamasi durumunda "C:\Documents and Settings\....\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007" Klasörünün içinde bulunan "cache" adlı klasörü silin. Noktalı kısıma (\....\) kendi bilgisayarinizin adini yazin örnek: sekopej gibi.
Application Data klasörü bazı bilgisayarlarda gizli dosya halinde bulunabilir Windows Görünüm seçeneklerinde "Gizli dosya ve klasörleri göster" seçeneğini işaratleyin.

Lisans:
Her hakkı Serkan Özışık (sekopej) ve Turksportal.net'e aittir...
Herhangi bir sitede veya yayın organında yapımcı kişilerin izni olmaksızın yayınlanması kesinlikle yasaktır... Aksi bir durum söz konusu olduğunda kanuni müdahaleler yapılacaktır...

Keyifli oyunlar...

Yamayı indirmek için tıklayınız. (http://www.turksportal.net/dosya/fm/28513/bilgi/)

Jesus_FB
10.Aralık.2006, 18:51
kardeşim yine muhteşem bir yama yapmışsın eline koluna sağlık

MeMo
10.Aralık.2006, 18:53
tesekkurler ellerinize saglik

barahir
10.Aralık.2006, 18:54
of of of döktürmüşüz yine yaw:D süpersin:D

GeNç KaRTaL
11.Aralık.2006, 19:01
serkan abi sen bu işin piri sin yaw mükemmel bir çalışma birde serkan abi bunun türkiye ligi çıkacakmı?

Sekopej
11.Aralık.2006, 19:29
Sağolun arkadaşlar, umarım beğenmişsinizdir...

serkan abi sen bu işin piri sin yaw mükemmel bir çalışma birde serkan abi bunun türkiye ligi çıkacakmı?

Evet yakın zamanda Türkiye için de yapılacak. Fotoğraflar elimizde onu da yakın zamanda Tarık'tan bekliyoruz.(Duy sesimizi Tarık):D

Jesus_FB
12.Aralık.2006, 00:46
Evet yakın zamanda Türkiye için de yapılacak. Fotoğraflar elimizde onu da yakın zamanda Tarık'tan bekliyoruz.(Duy sesimizi Tarık):D
sana güzel bir asist yapabilirim istersen canım kardeşim :)

Sekopej
13.Aralık.2006, 00:40
sana güzel bir asist yapabilirim istersen canım kardeşim :)

Kardeş sınavlar bitti bu ara hastalıkla uğraşıyorum, sen biraz daha topu sür, ben yakında isterim pası:)

Krusty
14.Aralık.2006, 21:12
Siz hiç merak etmeyin ben yarın yaparım sizlere Türkiye için. :) Ayrıca ellerine sağlık Serkan Bey.

esmeria
14.Aralık.2006, 21:18
ellerine ve emegine sağlık bu arada geçmişte olsun

nekop
15.Aralık.2006, 00:35
teşekkürler serkancım bir ss atsaydında o küçüçük resimleri görseydik :n: :D

S3rhaTorres
15.Aralık.2006, 00:38
EyvALLAH ßaßa Sağolasın

Sekopej
15.Aralık.2006, 13:06

Tarık'tan pası aldım, en yakın zamanda gol yapacağım, çok az kaldı;;)

teşekkürler serkancım bir ss atsaydında o küçüçük resimleri görseydik :n: :D

Laf sokma laf sokma, sen oynamana bak:D

serwo07
25.Aralık.2006, 09:19
oncelikle calisamalariniz icin tesekkurler.yanliz benim oyunda kurmayi basaramadim face pack.ilk once set uptan kurdum olmadi.sonra application data da cache dosyasini sildim ama noktali kisim dediginiz silmeden adini mi degistiricez.bi turlu yapamadim sunlari arkadaslar bi yardimci olursaniz cok sevinirim

TULLEF
27.Aralık.2006, 03:46
öncelikle yama icin cok tesekkurler ama bobo gibi bazı futbolcuların resimleri
neden gozukmuo öğrenebilirmiyim...

RoNNiE91
27.Aralık.2006, 13:43
ellerinize sağlık,müsait olduğumda hemen indireceğim

digichaos
04.Ocak.2007, 02:33
oncelikle calisamalariniz icin tesekkurler.yanliz benim oyunda kurmayi basaramadim face pack.ilk once set uptan kurdum olmadi.sonra application data da cache dosyasini sildim ama noktali kisim dediginiz silmeden adini mi degistiricez.bi turlu yapamadim sunlari arkadaslar bi yardimci olursaniz cok sevinirim

Arkadaşım öncelikle oyunu hangi hardiskine kurduysan oraya kur bu yamaları misal c,d,e vs. eğer çalışmaz ise "C:\Documents and Settings\....\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007" içinde cache klasörünü sil
\....\gelen yerede bilgisayarında oyunu hangi hesaba kurduysan onun içinde
\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007 girecekksin ve kalsörü sileceksin bilmem annata bildimmi.

burakaltinay
05.Ocak.2007, 03:44
üstadına ve yardımcı olan tüm dostlara teker teker minnetar olası bir emek harikası.... 10 seneyi aşkın bir süredir oynadığım bu seriye ben ve benim gibi sevenlerine yapmış olduğunuz bu kıyaklar için bütün patchlere ayrı tşekkür etmek yerine tek bu başlıkda toptan minnetimi bildirmek isterim....

saygılarımla...

PİTBULL_1978
08.Ocak.2007, 06:48
ellerinize emeğinize sağlık teşekkürler

ker
10.Şubat.2007, 10:54
emeğinize sağlık teşekkürler

alidartanel
11.Şubat.2007, 01:19
tesekkur deiyorum

inter_23
11.Şubat.2007, 01:28
Sağ ol arkadaşım, fakat normal menüde oyuncuların yüzleri gözüküyo, lakin takımımın içinde bakarken futbolcunun yüzü gözükmüyor acep nedendir?

King_91
13.Şubat.2007, 18:45
süpersiniz ellerinize sağlık tam bekledigim yama

byCaNBeRK
13.Şubat.2007, 19:51
elinize saglik

blagovest
11.Haziran.2007, 00:40
super calisma gercekden eliniz dert gormesinnn saolunn arkadaslar

Ahmet_77
11.Haziran.2007, 09:16
Abi ellerine sağlık süper bi çalışma

sadd
20.Haziran.2007, 15:36
arkadaşlar ben bu dosyayı kurdum ama çalışmadı bundan daha önce 4 büyükler face paketini kurmuştum o çalışıyor. acaba o paketi silip bunu tekrar yüklersem çalışırmı. Bir de cache klasörünü sildim. gene çalışmadı.
bu dosyaları oyunun kurulduğu dizinemi açacığız çünkü ben 4 büyükler paketini oraya açtım. yani C:\Program files\Football Manager\data\graphics\player içine açtım acaba hepsini mi bunun içine açacağız ya da C:\Program files\Football Manager\data\graphics\player\ small , normal dosyalarına mı açacağız. yardımcı olursanız sevinirim.
birde şunu sormak istiyorum yüz paketlerinin hepsini mi aynı klasöre çıkarcağız yoksa farklı klasöremi çıkaracağiz yukarıda anlattığım gibi player mı yoksa player\small , normal bunları da yazarsanız iyi olur.
Çok açıklama yaptığım için özür dilerim ama kimse derdini benim gibi anlatamazdı.

AneLKa_90
30.Haziran.2007, 00:32
Hocam tebrik ederim süper çalışma yalnız bunların small değilde normal olanı yok mu?

mangamali
05.Temmuz.2007, 11:49
sekopej çok tşkkürler

ugur223
06.Temmuz.2007, 14:43
Eline emeğine sağlık

sehzadee
13.Temmuz.2007, 00:18
Yaw kardes bı baksan oyuncuya sağ tıkladıgımızda resım gozukuyor profılde gozukmuyor acep nedendır bı yardım etsen?

zemlinskis
13.Temmuz.2007, 17:04
güzel çalışma

uA_izmirli
09.Ağustos.2007, 16:36
kardeş ellerine sağlık

barahir
09.Ağustos.2007, 19:05
Yaw kardes bı baksan oyuncuya sağ tıkladıgımızda resım gozukuyor profılde gozukmuyor acep nedendır bı yardım etsen?

Zaten bu yamanın amacı da o bu yama da sadece sağ tıkladığınızdaki boşlukta gözüken resimler vardır.. Profildeki resimler için diğer large veya normal facepack lerimizi denemeniz gerekmektedir..

osmanfb1987ksk
09.Ağustos.2007, 20:14
turksportaldan inmiyodu gecici link super olmus emegine saglik

tunciz
12.Ağustos.2007, 16:15
teşekkürler

turgaycinar
13.Ağustos.2007, 14:30
cok saol bravo