PDA

View Full Version : En Karizmatik Türk Genc Yetenek

gfb_sinan
03.Kasım.2005, 20:08
Evet arkadaşlarr:Hadi sizler fm 2006 da bulunan resimlerden genc türk oyuncuların resimleri var.Onlardan en karizmatiklerini bulun resimlerini koyalım.Biz de bakalım.Kim en karizmatik

akrepveumut
03.Kasım.2005, 20:47
Evet arkadaşlarr:Hadi sizler fm 2006 da bulunan resimlerden genc türk oyuncuların resimleri var.Onlardan en karizmatiklerini bulun resimlerini koyalım.Biz de bakalım.Kim en karizmatikhocam bi soru sorcam bu bir güzellik yarışmasımı (d) (d) :mrgreen: :mrgreen:

gfb_sinan
03.Kasım.2005, 22:39
Hayır alakası yok bu bir araştırma..Bakalım hem karizmatik hem futbolcu olunabiliyormu??
Genelde futbolcular karizmatik olunca başarısız oluyor

from_edi
03.Kasım.2005, 23:05
İlla genç olması şart mı peki ?

yeniay
03.Kasım.2005, 23:12
Genelde futbolcular karizmatik olunca başarısız oluyor

D.Beckham , C.Ronaldo , L.Figo , D.Cisse falan filan bunlar başarısızmı bence yanlıs bir genelleme

gfb_sinan
03.Kasım.2005, 23:41
hayır herkes için görüş farklıdır beckham veya figo bazılarına göre başarısız olabilir.

::::Bu arada ben Hani türklerden herkes fm 2006 nın sitesine girip oradan kendi resmini ve özelliklerini verip oyunda genc yetenek olarak cıkıyor ya onlardan birilerini secin dedimm

::::Yanlış anlama oldu galiba:::::::::::::.

takao07
05.Kasım.2005, 23:19
Lan En Karizmatik Bence (a) Anelka Tam Bir Karizmatik :mrgreen:

ertyq
06.Kasım.2005, 14:46
bencede (d)

RoCCo_42
06.Kasım.2005, 14:56

Adam Türk demiş ANELKA ne zamandan beri Türk vatandaşlıgına gecdi.Baslıgı okuyupda öle yazalim arkadaslar.Karizmatik derken neyi kastediyorsun arkadasim.Yakisikli desene dolu oyuncu war konuyu biraz daha acarmisin.Bide bunu bayanlar daha iyi bilir.Haliyle bizde güzel bayanlari biliriz. :mrgreen:

takao07
09.Kasım.2005, 00:37
ama anelka müslüman yani ben ona türk derim ve genc fazla olmasada hehehe

RoCCo_42
09.Kasım.2005, 10:34
Anelkanın müslüman olmasi türk oldugu anlamina gelmez.O zaman bütün müslümanlara türk mü diyecez.ANELKA FRANSİZDİR bu böyle bilinsin bu degistirilmez.Degistiremez kimse.

Türk olupda baska dinlere mensup kişilerde war.Onlar türk olmuyormu simdi.Alakali mesajlar yazin.

takao07
09.Kasım.2005, 14:47
tamam aama tek ben demiyom anelkanın internet sitelerine girince ne kadar karizmatik bir insan oldugu ortya cıkıyo

kralh
09.Kasım.2005, 17:07
Ya karizmatik futbocu aramak saçma.Bu bi oyun ve bizene adamların karizmasından......En iyi oynayan falan seçin desen daha mantıklı olur.

smnfrh
11.Kasım.2005, 12:15
Ya karizmatik futbocu aramak saçma.Bu bi oyun ve bizene adamların karizmasından......En iyi oynayan falan seçin desen daha mantıklı olur

yani

cüneyt11
31.Ocak.2006, 12:40
walla ya ne karizmatik oyuncusu yaw.sen furboluna bakacaksın.bak ronaldinho ya tip yok ama muhteşem oynuyo.tevez de buna örnek.

Cnkby
31.Ocak.2006, 13:23
Yaw arkadaslar yabancı adam yazıyorsunuz.Konuyu acan arkadas En karizmatik Turk Genç demiş.En karizmatik Turk GENÇ İbrahim AKİN...

nekop
01.Şubat.2006, 09:35
walla ya ne karizmatik oyuncusu yaw.sen furboluna bakacaksın.bak ronaldinho ya tip yok ama muhteşem oynuyo.tevez de buna örnek.
aynen katılıyorum

SYLaR
25.Nisan.2006, 22:50
aydın yılmaz
aydın yılmaz
aydın yılmaz

Nedvedmania
25.Nisan.2006, 22:54
Anelkanın müslüman olmasi türk oldugu anlamina gelmez.O zaman bütün müslümanlara türk mü diyecez.ANELKA FRANSİZDİR bu böyle bilinsin bu degistirilmez.Degistiremez kimse.

Türk olupda baska dinlere mensup kişilerde war.Onlar türk olmuyormu simdi.Alakali mesajlar yazin.
ya sayfayı şöyle bi okuyodumda birden bu yazıyı okudum korktumyaa:a: :D sakin ol biraz :D

korray87
26.Nisan.2006, 18:12
anelka cristiano klas

barahir
26.Nisan.2006, 18:45

Anelka Fransız değil Martiniqlidir yanlış olmasın

snbarca
30.Nisan.2006, 21:47
Arkadaşlar siz burayı savaş alanına çevirmişsiniz

crazy_aslan
30.Nisan.2006, 23:36
Anelka Fransız değil Martiniqlidir yanlış olmasın
yaw ben en karizmatik oyuncuyu söyleyecektim ama buraya bir baktim eger birini yazarsam siz kesin bana saldirirsiniz valla cok korktum:oama gercekten söylemek gerekirsee tabiki galatasarayli aydin yilmaz ve yabancilardan da song