PDA

View Full Version : 4-4-2 Canavar Taktigi-en Iyi Fm07 Taktigi!!!

tuncer
10.Aralık.2006, 19:20
evet arkadaslar sizlere 4-4-2 canavar taktigimle karsinizdayim bence oyunun en iyi taktigini yaptim kucuk takimlarla denedim hep ve basarili oldum hepiniz alin kullanin yorumlarinizi mutlaka bekliorum arkdaslar cok ugrastim bu taktik icin cunku ayrica maclariniza cikmadan once devre arasu ve sonunda mutlaka mac konusmalarini siz yapin diger tavsiyelerim ve oyuncu onerilerim asagida;
ankaragucu\erciyes\torini\gimnastic clublerinde denenmistir fmde en onemli sey jumping 17 jumpingli 2 forvet bulup oynarsaniz oyun sizindir.unutmayin en az 17 jumpingli strikerlar bulun gerisi sorun deil defansada 17 jumpingli bi adam koyun tamam 2 forvete bu taktikte target man vereceksiniz....
iste oyuncu onerilerim;
andrade omar-superrr forvet
ismailoglu murat-manyak forvet
sainio kari-super defans
leo pereira-en iyi sag acikalrdan
hleb-dehset otesi
meric esen-en iyi sol aciklardan
engin hossoy-en iyi ortasaha
vitti
sevki tural
mputu
cardenas
paul hubertz
blackstad
agustin delgado
murat ozatak
cem beceren
ilkay margilicli
timur yanyali
serkan gedik
sertan gunes
kem izzet
alejandro gomez
sosa
trejo
aziz sen
barut barbaros
ali ayan
ozan yorukcu
haluk turkeri
bu oyunculari en kotu klube bile cok ucuza alip\zaten bazilari free sampionluk bile yasayabilirsiniz
kenan sahin-belkide oyunnu en iyi forvetlerinden
unutmayin arkadaslar sag forvetinze en iyi jumpingli adami solada ayni sekilde bu oyunun en onemli seyi bu........
YORUMLARINIZI BEKLIORUM KI YEPYENI TAKTIKLER SUNAYIMN SIZLERE....
ISTE TAKTIGIM;
http://rapidshare.com/files/6904186/canavar1__Ankaraguecue__Sep_2006_.tac.html

MeMo
10.Aralık.2006, 19:26
Ah bide ss olsa :D

kerimoglu
10.Aralık.2006, 19:42
eet bide ss koysanda görsek

masteroffutbol
10.Aralık.2006, 20:16
ss olmadan taktik dikkatimi çekmio ve inanmıorum
ss daha gerçekçi yapıo merak ediom

konstantin
10.Aralık.2006, 22:14
evet kardes ss koy

mangamali
10.Aralık.2006, 22:22
Ss Koyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

tuncer
11.Aralık.2006, 00:19
arkadaslar ss de koyucam en son taktigimi chievo verona ile denemekle mesguldum sonuc yine iyi gerci benficaya 3. on eleme macinda elendim sampionlar ligine giremedim ama apoele 4 tane attim uefa 1. turda arkadaslar size nie yalan soyleyim guzel bi taktik yaptim ve uygulamaya koydum basarili oluor tabiki dediklerimi uygularsaniz ha bide solemeyi unutmusum kendi evinizde her rakibe normale yakin atakta oynayin ama deplasmanda normal oynayin hadi basarilara birlikte....

tuncer
13.Aralık.2006, 21:33
valla taktigim ne kadar iyide olsa tribochide olsa bu italya liginde hic bi ise yaramaz acaip zor bi lig gerci chivo ile orta siralardayim uefada gruptan ciktim ama gercekten takimlar bende dahil evimizde yenmesekte yenilmioz ama deplasmanlarda her takim yenilebilior cok zor bi lig......

tuncer
14.Aralık.2006, 02:00
arkadaslar ozenerek yaptigim ve kucuk takimlari ligde tutulmalarini saglayan buyukleri ucuran ve her takimda zevk veren bu taktigi hala deneyen yok mu bi yorum yapinda bilelim....

demaio
14.Aralık.2006, 13:13
valla taktigim ne kadar iyide olsa tribochide olsa bu italya liginde hic bi ise yaramaz acaip zor bi lig gerci chivo ile orta siralardayim uefada gruptan ciktim ama gercekten takimlar bende dahil evimizde yenmesekte yenilmioz ama deplasmanlarda her takim yenilebilior cok zor bi lig......

O kadar da zor degil takimi oturttuktan sonra... Sanirim taktigin veya oyuncu yonetimin pek basarili degil...

Saygilar...

Emurafu
14.Aralık.2006, 13:24
SS koysana kardes oyle daha guzel olur

tigris
14.Aralık.2006, 16:52
dened'm olmamis saol yinede

esmeria
14.Aralık.2006, 18:13
denicem yorumu yaparım

zetes
15.Aralık.2006, 12:03
ss pLeaSe. . .

katrina
15.Aralık.2006, 18:24
paylaşım için sgllll

OmErCaGaTaY
15.Aralık.2006, 22:45
deneyelim bi

tuncer
16.Aralık.2006, 22:39
yorumlarinizi bekliorum taktigi deneyen arkadaslardan bu arada chievo ile italya liginde en cok gol atana 2. takimim 19 macin sonunda ve taktik cok gzel seyir zevki verior mutlaka deneyin target man olarak once sagdaki oyuncuyu sonra soldadkini sececeksiniz yani ikiside olacak ama sagdaki forvet jumping mutlaka en az 17=18 olmali benim onerim italya liginde fabio grosso turkiyreliginde ise murat ismailoglu veya omar andrade yorumlarinizi sabirsizlikla bekliorum dostlarim....

Murderer26
17.Aralık.2006, 13:58
cok saol kardes

tuncer
20.Aralık.2006, 23:48
devam edelim