PDA

View Full Version : FM Modifier (7.01) çıktı!

pumaking
29.Temmuz.2006, 21:42
bende calisti millet super bissey cok isime yarayacak bu :D

sivaslizoro
30.Temmuz.2006, 03:02
hileye karşıyııım :D

BaD BoY
13.Aralık.2006, 12:05
Evet Arkadaslar 701le Uyumlu FMModifier Çıktı.BuradaN (http://rapidshare.com/files/7282620/Football_Manager_2007_v701__Modifier_v211.rar.html )
İndirebilirsiniz.Kullanmanızı Tavsiye Etmem Ama Ben Kullanıyorum Sakatlıkları Düzeltmek Amacıyla Sizde Kullanmak İstiyorsanız Sadece Sakatlıkları Düzeltin Bence , Bide Bütün Sakatlıkları Düzeltmeyin.

mert961
13.Aralık.2006, 14:02
orjinal oyun olması mı gerekir.bide uyumlu olup olmayacağını nerden anlıcaz?

mert961
13.Aralık.2006, 14:04
bide nası kullancaz yardım edder misin?

BaD BoY
13.Aralık.2006, 20:49
Arkadasım Bu Football Manager 2007 v7.0.1 Olan Oyunlarda Kullanılır.Öbür Versiyonlarda Kullanılmaz.Orjinal Oyun Olması Mı Gerek Onu Bilmiyorum.Kullanımı Çok Kolay Kayıtlı Oyununa Girdikten Sonra Modifieri Aç Sonra Load ' a Baş "Enter name or Uid here" Yazılı Yere İstediğin Futbolcu İsmi Veya Takımını Yaz ve Sagdan İstegini Yap.

d_ted
14.Aralık.2006, 03:11
Evet Arkadaslar 701le Uyumlu FMModifier Çıktı. BuradaN (http://rapidshare.com/files/7282620/Football_Manager_2007_v701__Modifier_v211.rar.html )
İndirebilirsiniz.Kullanmanızı Tavsiye Etmem Ama Ben Kullanıyorum Sakatlıkları Düzeltmek Amacıyla Sizde Kullanmak İstiyorsanız Sadece Sakatlıkları Düzeltin Bence , Bide Bütün Sakatlıkları Düzeltmeyin.

Programı çalıştırana kadar ne olduğunu anlamamıştım. Bu bildiğimiz hile yahu... daha doğrusu "memory editor".

Güzel birşey ama birkez kullanırsam, birdaha kendimi durduramam. Oyunun 20-30 yılını bitireyim, sonra eğlence için kullanırım.

Paylaşım için teşekkürler.

kafkastik
14.Aralık.2006, 08:40
bence de hile ya uzak durmak lazım

BaD BoY
14.Aralık.2006, 12:27
Bende Ondan Sadece Sakatlıkları Düzeltiyom.

esmeria
14.Aralık.2006, 15:51
bencede arkadaşlar hileyi kullandıktan sonra oyunun bir zevki kalmıyor ama tabi siz bilirsiniz

Ralph
22.Aralık.2006, 23:00
eyw çok saol

UniqueWinnie
22.Aralık.2006, 23:22
Bu hile deil bence her maçta 5 tane oyuncum sakatlanıyor bu bi saçmalıktan öte ama bütün sakatlıklarıda düzeltmemek lazım...

kuskusuz
23.Aralık.2006, 01:09
Birazcıkda takım bütçesine katkıda bulunabiliriz tabiki:p
Paylaşım için sağol arkadaşım

kafkastik
23.Aralık.2006, 02:19

bütçeye fayda etcen de noolcak.besbelli hile.tabii yine de sen bilirsin kardeşim

mert961
23.Aralık.2006, 17:19
bencede kötü bişiy.ama sakatlıkları düzeltmek lazım.

mcbo
23.Aralık.2006, 18:54

Ne kadar hile olsada napalim para yetmiyo:D :D

kuskusuz
23.Aralık.2006, 18:58
bütçeye fayda etcen de noolcak.besbelli hile.tabii yine de sen bilirsin kardeşim

Biliyorum kardes hile ama Galatasarayin durumu belli napalim:D :D

kafkastik
23.Aralık.2006, 19:00
orası da öyle

Flawless Victory
25.Aralık.2006, 16:08
Abi bunu bi kullanirsan bir daha birakamazsin. Su oyuncunun sakatligini duzelteyim, bir de sunu Turk yapayim, maas butcemi artirayim derkeeen bakmissiniz ki takiminiz dunyanin en iyisi olmus :D YANLIS :( Beni ornek alin daha bir kupa sampiyonlugum bile yok ama oyle olursa bir Barcelona`yi yenmek o kadar keyifli oluyor ki anlatamam. Deneyin gorun.

kolpacino
25.Aralık.2006, 16:14
bence de emrah bu bağımlılık yapar sonra bırakamazsınız

Oghuse
25.Aralık.2006, 16:17
Abi bunu bi kullanirsan bir daha birakamazsin. Su oyuncunun sakatligini duzelteyim, bir de sunu Turk yapayim, maas butcemi artirayim derkeeen bakmissiniz ki takiminiz dunyanin en iyisi olmus :D YANLIS :( Beni ornek alin daha bir kupa sampiyonlugum bile yok ama oyle olursa bir Barcelona`yi yenmek o kadar keyifli oluyor ki anlatamam. Deneyin gorun.

+1 fena halde alışkanlık yapıyor benden tavsiye asla denemeyin

BaD BoY
25.Aralık.2006, 20:53
arkadaşlar tamamda kullanan kullanır kullanmayanda kullanmaz ben kullanıyorum ama sadece sakatlıklar için kullanıyorum ama karsı takımların sakatlıklarınıda düzeltiyorum ve çok mutluyum oyunumdanda çok tad alıyorum alamayanlar kullanmasın ben sadece programı burada sundum kullanmayacaklar indirmez olur biter olayı neden bu kadar büyütüyorsunuz anlamadım bi kişi "bu kötü" demiş arkadakilerde "aynen" demiş....ben şuana kadar sakatlıklar dısında hiçbişey yapmadım ve yapmamda

Flawless Victory
25.Aralık.2006, 21:29
Bak sana anlatayım ben bunu fm 2006 da coook kullandım. Konyasporu dunya klasmanında 1. sıraya taşıdım. 5 yıl üstüste ŞL şampiyonu oldum. Sonra da zaten fm 2007 oynamaya başladım. Jimmy Briand diye bir forvetim vardı. Her yıl her turnuvada gol kralı oluyordu. Ama yenilme diye bir şey yoktu. En fazla maçta 1 gol yiyordum. Şimdi soruyorum : Bu oyunu oynamaktaki amaç ne? Hani bi Fifa oynasan bellidir. İki tane güzel gol atayımdır amaç. Ama bu oyunun amacı futbol yeteneğini, biraz da bilgisayar oyunlarındaki yeteneğini ölçmek. eee sen hileyle dünyanın en iyi takımını kurarsan artık önünde bir hedef kalmıyor ki! Hedef olmadan olur mu? Mesela hilesiz oynasan o sene şampiyon olsan da bir sonraki sezon ilk 5' giremeyebilirsin ve bu kez ünvanını korumak için mücadele edersin. Kısacası her zaman bir hedefin olur. Hep zevk alırsın. Ben o Konyaspor'dan hiç zevk almıyormuşum bunu yeni anladım. Olaylar bölümünden benim açtığım konuya bakarsan hiç bir başarımın olmadığını görürsün. Ama yazılarımı okusan bu adam kesin 7 kere ardarda şampiyonlar şampiyonu olmuştur dersin. Bu tabi biz hile sevmeyenlerin görüşü. İsteyen istediği hileyi yapabilir. Biz sadece fikrimizi söylüyoruz. Sana bir fikir versin diye. Ligde şampiyonluk kovalayacağım derken şu an 7. sıradayım ve 15 maçtır yenemiyordum. Bunların çoğu beraberlik ama işte bu yenilmezlik serisini korumak bile çok zevkli. Şu an bu seri bitti ama çok iyi maçlar çıkardım bu sürede ve ben bundan zevk aldım.

BaD BoY
26.Aralık.2006, 12:39
Tartışma Olmasın,
Arkadas Şimdi Oyunun Hedefi Bellide Bi Oyunun Hatası Yüzünden Biz Futbolsuz Mu Kalıcagız Ben O Zaman Ligde ve Avrupada Hayatta Başarılı Olamamki O zaman Sigamesde Adam Gibi Sakatlık Yapsın Hergün Bi Adam Sakatlanır Mı? Hayatta Birgün Birisi Sakatlanmadan Durmuyor Takım , Hem Ben Haberlerde Çıkan Sakatlıklarıda Düzeltiyorum ve Oyunum Mükemmel ve Fenerbahçede İken 2yıl üst üste ssmpiyon oldum bide uefa kupasında final oynadım sonra portsmouthta gittim ve çok heyecanlı oluyor. Başka Kişiler Ne Yaparsa Yapsın Onlar Beni İlgilendirmez Onlar Kendi Oyunlarıdır İstediğini Yapsın

Flawless Victory
26.Aralık.2006, 13:33
Zaten oyunda olan sakatliklar cok az. Asil sakatliklar antrenmanda oluyor. Oyundakiler normal yani. Insallah duzeltirler yamalarla

d_ted
26.Aralık.2006, 23:04
Sakatlıklardan şikayet edenler 701 yamasını bence de denesinler. Ben kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim. Artı sakatlık o kadar kötü değildir (bence). Yedek ve genç oyuncularınızada şans vermiş olursunuz. Yedekler fazla şikayet etmez, gençler daha çabuk gelişir vs..

JunkChorn
26.Aralık.2006, 23:42
Bak sana anlatayım ben bunu fm 2006 da coook kullandım. Konyasporu dunya klasmanında 1. sıraya taşıdım. 5 yıl üstüste ŞL şampiyonu oldum. Sonra da zaten fm 2007 oynamaya başladım. Jimmy Briand diye bir forvetim vardı. Her yıl her turnuvada gol kralı oluyordu. Ama yenilme diye bir şey yoktu. En fazla maçta 1 gol yiyordum. Şimdi soruyorum : Bu oyunu oynamaktaki amaç ne? Hani bi Fifa oynasan bellidir. İki tane güzel gol atayımdır amaç. Ama bu oyunun amacı futbol yeteneğini, biraz da bilgisayar oyunlarındaki yeteneğini ölçmek. eee sen hileyle dünyanın en iyi takımını kurarsan artık önünde bir hedef kalmıyor ki! Hedef olmadan olur mu? Mesela hilesiz oynasan o sene şampiyon olsan da bir sonraki sezon ilk 5' giremeyebilirsin ve bu kez ünvanını korumak için mücadele edersin. Kısacası her zaman bir hedefin olur. Hep zevk alırsın. Ben o Konyaspor'dan hiç zevk almıyormuşum bunu yeni anladım. Olaylar bölümünden benim açtığım konuya bakarsan hiç bir başarımın olmadığını görürsün. Ama yazılarımı okusan bu adam kesin 7 kere ardarda şampiyonlar şampiyonu olmuştur dersin. Bu tabi biz hile sevmeyenlerin görüşü. İsteyen istediği hileyi yapabilir. Biz sadece fikrimizi söylüyoruz. Sana bir fikir versin diye. Ligde şampiyonluk kovalayacağım derken şu an 7. sıradayım ve 15 maçtır yenemiyordum. Bunların çoğu beraberlik ama işte bu yenilmezlik serisini korumak bile çok zevkli. Şu an bu seri bitti ama çok iyi maçlar çıkardım bu sürede ve ben bundan zevk aldım.

helal olsun!!!!herkese örnek olmalı.....

BaD BoY
26.Aralık.2006, 23:46
Sakatlıklardan şikayet edenler 701 yamasını bence de denesinler. Ben kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim. Artı sakatlık o kadar kötü değildir (bence). Yedek ve genç oyuncularınızada şans vermiş olursunuz. Yedekler fazla şikayet etmez, gençler daha çabuk gelişir vs..

eee benim avrupadaki basarım ne olcak ben genç futbolcu yetiştirmek için fenerbahçeyi almamıstım ben genç futbolcu yetiştiirmek isteseydim giderdim bi tane anadolu takımı alırdım biterdi iş...Büyük Takımlar Futbolcu Yapmaz , Futbolcu Alır(Anlayan Anladı)...

emrekalender
26.Aralık.2006, 23:48

valla ben de bi kaç yazını okudum, cidden eğlendiğin çok belli.. kupa finali oynarken bi maçı 500 kere yeniden başlatanlar da var.. herkesin kendi zevkine kalmış bi olay.. ama hiç hile yapmadan başarılı olmak ise bambaşka bi duygu

d_ted
27.Aralık.2006, 03:46
eee benim avrupadaki basarım ne olcak ben genç futbolcu yetiştirmek için fenerbahçeyi almamıstım ben genç futbolcu yetiştiirmek isteseydim giderdim bi tane anadolu takımı alırdım biterdi iş...Büyük Takımlar Futbolcu Yapmaz , Futbolcu Alır(Anlayan Anladı)...

Benim yazıma verdiğin cevapla benim mesajımın pek alakası yok Bad Boy. Ben "kimse futbolcu almasın" demedim. Lafı "hileyi ne kadar az kullanırsanız, o kadar iyi"ye çekmek istemiştim.

Düşüncen bana göre yanlış bunuda belirteyim. Büyük takımlar neden futbolcu yetiştirmesin? Dünyanın en büyük kulüpleri bile kendi fotbolcularınıda yetiştiriyor. Sen büyük takımsan; onları kadronda oynatmaz, kiralık verirsin.

Saygılar

kolpacino
27.Aralık.2006, 10:07
emrah44 sana helal olsun.herkes seni örnek almalı

NoFeaR788
27.Aralık.2006, 10:13
Bencede Hile Oyunu Bozuyor Fakat Sakatlıkları Da Düzeltmeli Ben İndiriyorum..

ahmettugra
29.Aralık.2006, 19:45
hile bu yaw

eren45
30.Aralık.2006, 12:09
Bence böyle editörler oyunun gerçekliğini hemde zevkini yok ediyor.Editörsüz de oynayabiliriz.Çok mu zor....

LaKe
30.Aralık.2006, 12:14
Ben size modifier ile oyunu dahada zevkli hale getirme yöntemlerinden birini söyleyeyim :);

Oyun artık size monoton geliyor ise, TSL'de mücadele eden, tüm takımların oyuncularına girip, özelliklerini 20 yapın :) 1 saatinizi falan alır, ama oyun harbiden çok zevkli oluyor :) Ben bunu 2007'de denemedim ama 2006'da yapmıştım. Tam bir taktik savaşına dönüşüyordu oyun :)

eren45
30.Aralık.2006, 12:16
Oyun bize monoton gelmeye başladığı zaman o oyunun kitabını yazmaya başlarız zaten.Kaç yıldır oynuyorum bu oyunu hiç monoton gelmedi....

BaD BoY
30.Aralık.2006, 18:01
Ben size modifier ile oyunu dahada zevkli hale getirme yöntemlerinden birini söyleyeyim :);

Oyun artık size monoton geliyor ise, TSL'de mücadele eden, tüm takımların oyuncularına girip, özelliklerini 20 yapın :) 1 saatinizi falan alır, ama oyun harbiden çok zevkli oluyor :) Ben bunu 2007'de denemedim ama 2006'da yapmıştım. Tam bir taktik savaşına dönüşüyordu oyun :)

aslında iyi fikir ama avrupada hem türk takımlar finalde olur

LaKe
30.Aralık.2006, 20:45
aslında iyi fikir ama avrupada hem türk takımlar finalde olur

Aslında o oyunu dahada güzelleştiriyor ;;) Türk takımlarıyla, ligde olduğu gibi avrupa arenasında da kapışıyorsun :)

eren45
31.Aralık.2006, 11:12
tamam ben ona bişey demiyorum.Ama kendi takımının parasını yükseltmek oyuncularını geliştirmek...Bunları yaparsak oyunun zevki kalmazzz....

omer-faruk-14
02.Ocak.2007, 15:02
ben bi kullandım bırakamıyorum inndirmeyin ssaakkkkıınn

Jackal Mert
23.Ocak.2007, 16:52
KardeŞİm Ben Anlamiyorum Walla Ben Normal Bİ Antreman Sİstemİ İle Oynuyorum AgresİflİĞİmİ Normal Olarak SeÇİyorum We Sİzİnde SÖyledİĞİnİz Gİbİ SÜreklİ Adamim Saktlanmio Ayrica Bnce Bu TÜr Modİfİer Ler Oyuun Kalİtesİnİ DÜŞÜrÜo Bnce Neyse Yİnede İyİ Oyunlar...

ozguur
25.Ocak.2007, 13:38
bu ,modifier icin size bi oneri

alakasiz ligden bir oyuncu secin 16 yasinda fln olsun butun ozelliklerini 19 20 yapin potansiyelini 200 yapin dunyadaki ununu (reputation) yuksek tutun sonra bakin nasi savas cikiyo buyuk takimlar arasinda :D

napster
25.Ocak.2007, 21:07
aslında bu modifier i sakatlık için kullanmak ideal zırt pırt adam gidio fenere 13milyondolara taş gibi vilvidia yı aldm adam 2 maç sonra 3 4ay gitti.Saçmalık ya..

forzaOnur
31.Ocak.2007, 12:08
Arkadaşlar bunun türkçe yaması filan warmı we ya sakatları düzeltme nasıl oluyo anlatırmısınız??

pesimist1905
31.Ocak.2007, 12:24
aslında bu modifier i sakatlık için kullanmak ideal zırt pırt adam gidio fenere 13milyondolara taş gibi vilvidia yı aldm adam 2 maç sonra 3 4ay gitti.Saçmalık ya..

bunlar iyi doktorlarınız olmamasından kaynaklanıyo ilk başta bendede bi sakatlık dört beş ay sürüyodu şimdi en fazla 1 ay sürüyo oda çok kötü sakatlanırsa
nanni diye bi doktor var onu alın mutlaka

mericdoner
09.Şubat.2007, 08:57
aga nasil indirecez ben onu anlamadim.Indiriyorum dosya hasarli dio. Bi de dosya 6kb neresini yukliicez anlamadim.Acaba bende mi hata var yoksa link mi kirik

Wesley Sneijder
09.Şubat.2007, 10:23
7.0.0'a da oluyor. ;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Benim doktorum çok iyi fizyoterapi 20 falan ama bende de oluyor uzun sakatlık. Bazen birkaç hafta bile kayıp. Benim doktor Tomislav Vrbnjak(Milan), çok iyi aslında. Mesela Inter'le maçım oluyor Dida Pirlo falan sakat olunca çok kötü oluyor. Hile de yapmak istemiyorum.

LegolaS_76
09.Şubat.2007, 11:43
ya arkadaşlar ben indirdimde çalıştıramadım nasıl yapcaz oyunu açıp loada basmıcaz mı öle yapıorum altta "19436 datas read,search is enanbled" die bi yaı çıkıo anlamadım ne iş bi yardımcı olun...

Wesley Sneijder
09.Şubat.2007, 11:45
O demek ki:
"19436 adet veri okundu,artık arama yapabilirsin"
;)
Yani hata değil.

LegolaS_76
09.Şubat.2007, 11:45
tamam arkadaşlar hallettim ama size yinede teşşekkür ediyorum saolun...

Wesley Sneijder
09.Şubat.2007, 12:00
Önemli değil. Ama modifier kullanma bence. ;)

eXcitinG
09.Şubat.2007, 12:15
herkesin kendi zevki.. her zaman derim zevkLer ve renkLer tartısıLmaz.. ben kuLLanmadım kuLLanmicamda..insanı hedefLerinden uzakLastıran bişey. sakatLıkLar icin kuLLanmak biLe bence gereksiz.Fm yi tümü iLe kabuLLendiysen oynicaksın yoksa..beğenmediğin sacma dediğin yanLarı varsa oynama o zaman !! ama yine diyorum herkesin zevkide rengide düsünceside kendisine aittir.

slayer_26
09.Şubat.2007, 12:38
ya arkadaslar kimse yardimicida olmadi bu 701i yukledim ama bi yerden onu secmek falanmi gerekio orda preferencesta hala 700 yazio yukledikten sonra biseymi yapmak gerekio lutfen yardimci olun cook sewinirim

jaku88
13.Şubat.2007, 19:10
ya arkadaşlar ben hile yapmıyorum ama korktuğum takımlarda başlamadan kaydediyorum kaybedersem tekrar giriyorum o hile olurmu

zzzeeeggg
22.Şubat.2007, 18:26
ya ben bunu yükledim hatta 7.01 patch yükledim -oyunda 7.0 yazıyor- load girdiğimde search is enanbled yazıyor bu ne demek ? canın çok sıkıldı biraz değişik şeyler yapmak istiyorum.