PDA

View Full Version : FM 2006'da Gördüğümüz Hatalar-Sorunlar

Pages : [1] 2

RoCCo_42
04.Kasım.2005, 20:18
Arkadaslar ayri ayri konular acmayalim hepimiz herkez gördüğü hatalari , oyunda yasadiği teknik sorunlari buraya yazarsa daha iyi olacagini düşündüm.Toplu bir halde buraya yazarsak problemleri daha iyi olur ve bunların cözümünü ayri ayri degil hep bir elden yapmis oluruz.İlgili arkadaslarimada buradan konuyu sabitlemelerini rica ediyorum.Tesekkürler.

tontonzolamoukoko
04.Kasım.2005, 20:45
Türkiye de galibiyet alınmaması, her maça 1-0 mağlup başlaman, 1 farkla önde girdiğin her maçta ne yaparsan yap istinasız o maçın berabere bitmesi, bunları oyunun güzellikleri arasında sayabiliriz...

ogsusam11
04.Kasım.2005, 20:57
2 x Isaac Promise

Vieri
04.Kasım.2005, 21:32
tontonzolamoukoko, ya bende oynuyorum niye böyle bir sorun yaşamıyorum çok garip (o)

capriceman
04.Kasım.2005, 22:38
*İkinci Ligde yabancı transferi yapılması..

*Bazen fikstürün aynı maçı iki kez oynanacakmış gibi göstermesi

*Taylan Aydoğan, Promise, Fuat Usta gibi oyuncuların bilinmeyen eşleri olması.

*Bazı oyuncuların geçmişlerinin işlenmemesiş olması.

*Güç dengelerini pekde sahaya etki etmemesi (sorun sayılırmı bilmem)

Birde arkadaşın dediği konu var, bakın bunu ben ve bir arkadaşım daha yaşadı, neredeyse he rmaç adamlar mutlak 1-0 ile başlıyorlar maça. 5 kişiyle de savunma yapsan ilk 5 dakkada gol atıyorlar sürekli bana da ilginç geldi bu... Hata sayılırmı bilmem ama ilginçlik olduğu kesin. :/

yeniay
04.Kasım.2005, 23:19
2 x Isaac Promise

Garip ya bende iki tane cıkmıyor 1 tane var

dinaMYt
05.Kasım.2005, 00:30
sayılan hataların hiçbirine rastlamadım :idea:

RoCCo_42
05.Kasım.2005, 00:37

yoksa senin pc orjinal mi DİNAMYT?

capriceman
05.Kasım.2005, 02:59

Diğerleri okeyde, ikinci lige yabancı transferinedemii rastlamadın?

tontonzolamoukoko
05.Kasım.2005, 04:12
atletico b takımında 2 tane rodolfo var, soyadları yaşları herşeyi aynı ama biri isviçreli biri ispanyol, çok saçma yaaa..

Cengo
05.Kasım.2005, 05:05
Her oyunun başında Rıdvan Dilmen Konyaspor ile anlaşıyor muah :mrgreen:

Vieri
05.Kasım.2005, 07:54
Türkiye ligleri hata raporlamak için
http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/research

feritbozoglu
06.Kasım.2005, 20:15
Beyler ağda oyun oynarken mac esnasında bazen oyundan atıyo ve eğer bu maç esnasında olursa macı yardımcı ant kafasına göre yönetiyo varsa bi çözümü Allah aşkına yardım edin...

Sheriff
06.Kasım.2005, 21:05
Güç dengeleri kesinlikle sahaya etki etmiyor. 2. lig takımı benden daha iyi bir futbol oynuyor bazen.Alakasız oyuncular gol krallığı yarışında üst sıralarda oluyor.Ya ben çok beceriksizim taktik yapamıyorum ki denemediğim taktik kalmadı.yada burada bir gariplik var. :?: :!: :!: :!:

Adr1ano
06.Kasım.2005, 22:29
Benim Başıma Gelen 2 sorun var Biri 2 ligdeki yabancı Sorunu Dieri ise sezon bittiğinde gelmeyen Fikstür (c)

akrepveumut
06.Kasım.2005, 22:32
Oyunda oyunu masa altına alıp bi internet sitesi falan geziyim diom her masa altına aldığımda uyarı verip 800x600'e geçio sizce sorun ne (m) (m)

northwest
08.Kasım.2005, 03:09
oyunu büyük bir hevesle aldım şuanda güncellemesini yüklüyorum ama hevesim gerçekten kırıldı..noolmuş bu fm'ye ? ne yapmışlar efsaneyi ? umarım bu hatalar en kısa zamanda düzeltilir (o) 2005 de süper sayılabilecekken neden 2006 oyununda ciddi hatalar var ki ! çok kötü çoook napıcaz biz (o)

cgdsshn
10.Kasım.2005, 11:16
Şu ana kadar gözüme çarpan oyuncu istatistikleriyle ilgili bazı hatalar:
1- Bence Türkiye’nin en iyi sıçrayan ve kafa vuran oyuncusu Fatih Tekke’nin zıplama:13-kafa:14 yapılmış
2- B.Ostrava’da FC, Gladbach’da AMC, Çek milli takımında DMC, Galatasaray’da AML oynayan Heinz’in pozisyonu ne hikmetse sadece AMC’de “Natural” yapılmış.
3- Türkiye’de sol ayağıyla en iyi şut çeken oyunculardan biri olan ve sağ ayağıyla neredeyse top bile süremeyen (ben mi yanlış biliyorum) Malatyasporlu Bilal Kısa sadece sağ ayağını kullanabiliyor ve uzaktan şut=13 yapılmış.
4- En büyük sıkıntısı bitiricilik olan Youla’nın bitiriciliği 17 yapılmış.
5- Ümit Özat'ın iyi frikik kullandığı bir gerçek ancak Alex kadar değil. Dikkat ediyorum Fenerbahçedeki bütün frikikleri Ümit Özat kullanıyor ve frikik:17 yapılmış.

MARCO
10.Kasım.2005, 11:36
Benim başıma gelen Ankarasporlu Hasan Yiğit in Asist kraLLıgında 2. sırada 11 asistle gözüküyor olmasıydı ama işin ilginç tarafı oyuncunun profiline bakınca toplamda 4 asisti gözükmesiydi. :idea:

pc1_izmir
10.Kasım.2005, 11:47
arkadaşlar 2.sezon fikstür çıkmıyo bunun çözümünü bulan varsa bi yardımcı olun.....
bide ikinci lig e yabancı transferi saçma olmuş acilen düzeltilmesi gerk siz bana fikstür işini çözün....... (l)

Deza
10.Kasım.2005, 19:00
Oyuncularin statlarinin garipligi, cok oyuncuya random stat veridiginden olabilir, veya kötü aristimadan. Bunu düzeltmek icin calismalar var.

Ikinci sezon fikstürü cikmamasi bilinen bir hata, ve gelecek patch´da düzeliyor bu.

tontonzolamoukoko
10.Kasım.2005, 21:04
valla ben artık bu iğrenç oyunu oynamıyorum, çalışmıyo da ztn, açtım cm 03 04 mü seçtim Hataysporu, süper transferlerle, sezona bomba gibi girdim, inanılmaz zevkli oluyo fm 2006 dandiğine 1000 takar bu oyun...

semih5
10.Kasım.2005, 21:11
2 x Isaac Promise
dogru ya bende 2 tane genclerbirginde ısaac promise var ya

akrepveumut
10.Kasım.2005, 21:17
valla ben artık bu iğrenç oyunu oynamıyorum, çalışmıyo da ztn, açtım cm 03 04 mü seçtim Hataysporu, süper transferlerle, sezona bomba gibi girdim, inanılmaz zevkli oluyo fm 2006 dandiğine 1000 takar bu oyun...

hocam biraz saygılı konuşalım ama beğenmiyor olabilirsin fakat bu oyuna kötü söz sölemeni gerektirmez

tontonzolamoukoko
10.Kasım.2005, 21:28
sen niye herşeye atlıyosun ki yaa, işine bak biraz, yorumumu yazdım seni ilgilendirmez!

Vieri
10.Kasım.2005, 21:43
gençlik kimse kimseyi yargılamasın herkesin görüşü kendine.

tontonzolamoukoko
10.Kasım.2005, 21:54
yani bundan sonra benim msjımın altına yorum yapmasın da alay eder gibi, benle muhattap olacak yaşta değil ztn.

Cristiano Ronaldo
10.Kasım.2005, 23:04
Benim yaşadığım sorun da, nedense oyunu kac haftadır yükleyememiş olmam!! İtiraf ediyorum bende korsan cd aldım!! Hatta almadım hediye ettiler bana!! ama nedense bir türlü yükleyemedim hep " bu gerçek bir windows installer değildir.Lütfen oyunun satıcısıyla görüşünüz!! diyor!! Biliyorum Turksportal başka sitelere benzemez ve bu konuda bana kesinlikle yardım etmez!! Ben kendim kaşınmışım zaten en başından, korsan cd alarak!!

TurQuaz
11.Kasım.2005, 20:40
bu nasil gorunmez akil sir erdiremiyorum,
dedim fm2005 de de ayni hata vardi, cok buuk bir hata olur dedim , ama 2006 da da gorunce cildirdim,

Trabzonspor, Tranzonspor olarak yazilmis
N, B olacak

bugraturk
12.Kasım.2005, 16:57
Bunca zamandır bu oyunu oynarım böyle rezillik görmedim.6.0.1 patch'ini yüklemedim.
Orduspor olarak Türkiye Kupası'nda Kasımpaşa ile eşleştim ve maç uzatmalara ardından da penaltılara gitti.Penaltılarda adamlar beni elediler.Ancak o da ne!Haberler kısmına geldiğim zaman Orduspor ikinci turda yazısı.Maçın detaylarına baktım,penaltı kaçıran adamlarım penaltıları atmış,onların atan adamları ise kaçırmış gözüküyordu.Son penaltıyı ben kaçırmıştım onlar ise atmıştı,ama maç detaylarında benim son iki penaltım gol olmuş,onların ise son iki penaltısı kaçmış gözüküyor.Yani ben 4 penaltının 4'ünü de atmışım,onlar da 5 penaltının son ikisini kaçırmış gözüküyorlar,yani ben son penaltıya bile gerek kalmadan elemişim.Halbuki normalde onlar hiç penaltı kaçırmamıştı.92-93 senesinden beri oynarım bu oyunu,Böyle bir oyunda böyle bir hata göreceğim aklıma gelmezdi.Acaba patch yüklendiği zaman bu hata gideriliyor mu?Eğer giderilmiyorsa bu oyun bitmiştir benim için

deywigs
12.Kasım.2005, 19:59
oyunu batırmışlar,maç kazanmak zor en irenç takımlar sizi rahatça yenio falan filan,oyunun oynanma zevki kalmamış gerçekten kafayı yediriyo,sizinde fikirlerinizi dinlemek istiorm??!!!

akrepveumut
12.Kasım.2005, 21:23
ya şu opynu zor diip şikayet edenleri anlamıom ya ne güzel işte gerçekçi ve nedense ben hiç yenilmiom anlamadım gitti ya benim oyunun içine kolaylaştırıcı bişiler falanmı atıılar yoksa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ailton-kleberson
16.Kasım.2005, 22:01
tek sorunum sakatlık benim ilk dakkada yenen gol benimde dikkatimi çekti

RoCCo_42
16.Kasım.2005, 22:04
tek sorunum sakatlık benim ilk dakkada yenen gol benimde dikkatimi çekti

ilk dakikada bende gol yedim ama attıgımda oldu.Benimde dikkatimi ceken 3-0 olan bir mac kolay kopmusdur ama nedense bende 3-0 dan 3-3 oluyor hemde tek pozsiyonu yokken rakibin.

Ruud Van Nistelrooy
17.Kasım.2005, 11:22
uyuz olduğum bi nokta da oyuncunun kariyerine sadece ligde yaptığı maçlar işleniyo avrupa ve kupa maçlar işlenmiyooo

RoCCo_42
22.Kasım.2005, 13:53
uyuz olduğum bi nokta da oyuncunun kariyerine sadece ligde yaptığı maçlar işleniyo avrupa ve kupa maçlar işlenmiyooo

o konuda tamamen sana katılıyorum uluslararasi ve domestik kupalar history kısmına islenmiyor ve oyuncu sonradan oyuna girse bile parantez içinde yedek olarak girdigi görünmüyordu.History kısmı bence hoş olmamis bunun hemen eski haline getirilmesş gerekir bence.

Bir kac tanede oyuncularla ilgili sikayetlerim war.Yalnız bunlar yurtdısındaki arastirma gruplarının yapdıgı hatalar bence bizle alakasi yok ama genede site olarak bir database calısmamiz olursa bizlerde düzeltebiliriz.

Altach'da oynayan Hüseyin Tozlunun ismi Hüseiyn Tozlu olarak yazılmıs.

Fransada Sochauxda oynayan Mevlüt Erdinç'in ismi Mevlüt Erding olarak yazılmis ve ayni sekilde sadece fransiz vatandasi olarak gösterilmis.Ama daha gecenlerde Türkiye Ümit Milli takimina cagrildi.İkinci uyrugununda Türk yapılmasi lazim bence.Bunlar gözden kaçan ufak ayrıntılar ama genede bence bunlar üzerinde durulmalı yada en azından bu hatalari yapan Alman ve Fransiz arastirma gruplari ile irtibata geçilmeli.

Ruud Van Nistelrooy
29.Kasım.2005, 13:31
yaa bu oynda transfer anlaşmasına vardığım bi oyuncuyu almaktan vazgeçtim ama transferi iptal edemiyom yada farklı bi yolu mu var yardım lütfen (f)

apaydin2148
29.Kasım.2005, 13:43
Altach'da oynayan Hüseyin Tozlunun ismi Hüseiyn Tozlu olarak yazılmıs.

Fransada Sochauxda oynayan Mevlüt Erdinç'in ismi Mevlüt Erding olarak yazılmis ve ayni sekilde sadece fransiz vatandasi olarak gösterilmis.Ama daha gecenlerde Türkiye Ümit Milli takimina cagrildi.İkinci uyrugununda Türk yapılmasi lazim bence.Bunlar gözden kaçan ufak ayrıntılar ama genede bence bunlar üzerinde durulmalı yada en azından bu hatalari yapan Alman ve Fransiz arastirma gruplari ile irtibata geçilmeli.[/b]

tahminim o hatalar bilerek yapılmış.bu telif hakkı olayı için heralde.

ligleri tescilli olduğu için bazı futbolcuların isimlerinde ufak değişiklikler yapılmış olabilir ama tam emin değilim.

apaydin2148
29.Kasım.2005, 13:53
yaa bu oynda transfer anlaşmasına vardığım bi oyuncuyu almaktan vazgeçtim ama transferi iptal edemiyom yada farklı bi yolu mu var yardım lütfen (f)

evet bende ona gıcık oluyorum transferden vazgeçince iptal edilmiyor.

yada bir yolunu bilen varsa anlatsın lütfen

francesco10
29.Kasım.2005, 19:05
eğer transferi "approach to sign" olarak yaptysanız vazgeçemiosunuz bu fm serisinde böyle maalesef ama bonservisi parayla aldysan adam gelmeden iptal edebiliosn
youla saçma olmuş bitiricili 17
milli takımda hala ersun yanal var
bide göztepeli olarak dikkatimi çekti göztepe 1 .ligden manyak futbolcu alıo itirazım yok tabii ama iskender tuğsuz u abromoviç gibi yapmışlar pek gerçekçi deill :mrgreen: :mrgreen:

Alex_61
29.Kasım.2005, 19:55
ya benim sorunum var mesela; bazı antrönörlerden 2 tane var (fm 2005 dede vardı) hadi buna birşey demiyorum .
1-Türk takımları hilesiz ş. liginde asla başarılı olamıyor.
2- Ben barcelonayım fakat bi sakatlık yüzünden kadromda oyuncu kalmıyor, ne takım yenebiliyorum nede ronaldinhoyu oynatabiliyorum. Nereye koyduysam olmadı ronaldinhoyu. Koskaca ronaldinho hep 5 oynuyor.
3- oyun o kadar ozorki bütün oyuncularım kötü oyunculara top kaybediryor örn;deco

4-daha ne diyeyim oyun çok zorlaştı birşey yapamaz oldum ligde 1-0 yeniuyorum 1-1 yaptı 2-1 yaptım 2-2 yaptı 3-2 yaptım 3-3 yaptı 3-4 yapıp bitti maç . Böyle birşey olmaz koskoca barça a.madiridi nasıl yenilir anlamam!!!
5- betisi 3-0 yenerken evimde dk. 89 du ne yaptı ne eti 4-3 yaptı atağı ben yapıyorum golleri yiyorum anlamadım üfff (c)

Erorr
29.Kasım.2005, 20:13
Ewt biraz garib olmuş bu gerçek hayatta bile böle olmuyo

Alex_61
29.Kasım.2005, 20:16
ha bide benim oyunumdaki grafikler ile sizin resimlerinizdeki grafiklere baktım sizinki benimkinden nden farklı?

emirduman
29.Kasım.2005, 20:45
Tema dediğimiz mükemmel eklenitler yüzünden...

jee_han_86
30.Kasım.2005, 00:40
Beşiktaş'la Ş.liginde kendi evimde Manu'ya 6-0 yenildim inanmicaksınız gollerin hepsini Nistelrooy attı ve Manu'nun sadece kaleyi bulan 7 sutu var altısı gol. Bundan daha otesi yoktur heralde (c) (c) (c) (c)

francesco10
30.Kasım.2005, 01:17
2 den sonra emra aşık+toraman a adam adama verseydn en azından nistelrooy dan yemezdn golleri ve sakatlanabilirdi :mrgreen:

kbk
05.Aralık.2005, 14:35
bence oyuna gerçekçilik verilmesi iyi olmuş neydi eskiden forumu okurdum millet hatayla ne bileyim malatyayla şampiyonlar ligini almış hem de üç defa sanki sokaklar menajer dolu o kadar kolaydı da gerçek teknik direktörler salak mı 03-04 alırdım cerci'yi roncatto'yu adamlar 16,17 yaşında gol kralı olurdu gerçekte bu kadar iyi futbolcu var mı? hatta todorov falan kendi takımında adam olmaz bende şampiyonlar liginin gol kralı olurdu bunların düzeltilmesi iyi olmuş fakat şu var ki şimdi de küçük takımları yenmek zor büyük takımlar yenmek imkansız örneğin arkadas fenerle juveyi herşeyi denese de yenemedi adamlar 5 fark atana kadar azmış köpek gibi saldırıyo farkı açınca salak salak şutlar atıyolar bence gerçekten zor ama imkansız olmamalı ve sakatlıklar da çok tabii (f)

capriceman
05.Aralık.2005, 17:45
eskiden forumu okurdum millet hatayla ne bileyim malatyayla şampiyonlar ligini almış hem de üç defa sanki sokaklar menajer dolu o kadar kolaydı

Tamam da niye örnek olarak Malatya'yı veriyon? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ferhatsenturkey
12.Aralık.2005, 16:18
ARKADAŞLAR ASLINDA 2 SENEDİR İNÖNÜ STADYUMUNUN KAPASİTESİ 32145 OLAMASINA RAĞMEN ESKİ KAPASİTESİYLE DEVAM EDİYOR

KillerWhale
14.Aralık.2005, 11:04
Türkiye liglarinde kadroda öngörülenden fazla yabancı oyunuc bulunudrabiliyorsun. Nasıl derseniz szöleşmesi bitenlerle 6 ay önce anlaşma yaparsanız kadrosnuza dahil ediyor. Bir Keresinde Galatasaraya 14 tane yabancı aldım. Crespo- Adu-Veron-C.Zanetti-Dani ve daha bir çoğu, Bence oyun eksik biraz daha, Mesela İş aramalarında sade ce bulunduğun ülkeye başvurabiliyorsun bu çok kötü.

Bayağı oynuyorum bu oyunu iş yok evde ve işte günde 8-10 saat kadar

güzel bir oyun

Dikkat EDin

BaTuHN
20.Aralık.2005, 20:06
ilk senem bitti bir iki hafta geçti oyun ilerlemiyo bi yerde takıldı devam diyorum ilerlemiyo

capriceman
21.Aralık.2005, 00:04
ilk senem bitti bir iki hafta geçti oyun ilerlemiyo bi yerde takıldı devam diyorum ilerlemiyo

Resmi yamalar 6.0.1 ve 6.0.2 yi indir ;)

TüMeR_yAğıZ
22.Aralık.2005, 02:25
Bu fikstür sorunu hallolursa iyi olur.Türkiye liginde bu sorun var.İtalya yada Diğer ülkelerde kurulan oyunlarda sorun olmuyor.Kayıtlı oyunlarda da bu sorun çözülebilirse mutlu oluruz.

Nuri Alco
22.Aralık.2005, 19:38
Hemen her maçın ilk 5 dakikası içinde kesin bir gol oluyor.
Ve çok daha önemlisi 3.sezonun başında "cannot load fixtures" hatası veriyor oyun. Üstelik hata T2A'da değil İspanya ve Fransa liglerinin iknci liglerindeki fixtürler yüzünden oluyor. (f)
Şu an 6.02 patchi indiriyorum. Yeniden başlıycam yazık oldu o kadar emeğe. (c)

Google
23.Aralık.2005, 00:01
Bayerni aldım.Werderle kupa finaline çıkıcam.Özendim bezendim yenecek akdroyu kurdum.Ama Makaay ve Pizzaro gidince 4-6-0 oynadık.Berabere bitti 2-2.

Uzatmalar gene beraberlik sürdü.

Penaltılarda 4-2 kazandık.Kutlamalara başladım.Evin içinde timsah yürüyüşü yaptım.Bilgisayara döndüm sapce ye bastım.

Karşımda ki haber 4-3 Werder seni yendi diyordu."Hadi lan ordan dedim" Yüzümü yıkadım döndüm baktım hla aynısı yazıyordu.Hatta galibiyetin kilit ismi Delpierru olmuş diyordu.O hışımla kapadım. :)

Sonra yeniden açtığımda 3-0 la geçtim.... :)

Ruud Van Nistelrooy
23.Aralık.2005, 15:05
edit: Bu site FM TÜRKİYE RESMİ sitesidir. Korsan CD, ***** vb destekleyici programlarla alakalı bilgi paylaşımı yasaktır.

Gelecekteki dikkatiniz için teşekkürler ;)

#capriceman#

mustang
26.Aralık.2005, 18:20
ben new castle oynuyorum everton'la kupa maçı yapıyordum neyse maç 1-1 bitti ve penaltılara geçtik ben penaltı atacak oynuncuları seçtim .penaltılar atılmaya başladı ben 3-2 yeniliyordum ama birden birşeyler oldu ve haberlerin geldigi yere geldim haberde ben 5-4 evertonu yenmişim ama ben 3-2 yeniliyordum penaltı kaçıran oyuncularım penaltıyı atmış gibi gösteriliyordu bunu bir türlü anlamadım.

emirduman
26.Aralık.2005, 18:49
ben new castle oynuyorum everton'la kupa maçı yapıyordum neyse maç 1-1 bitti ve penaltılara geçtik ben penaltı atacak oynuncuları seçtim .penaltılar atılmaya başladı ben 3-2 yeniliyordum ama birden birşeyler oldu ve haberlerin geldigi yere geldim haberde ben 5-4 evertonu yenmişim ama ben 3-2 yeniliyordum penaltı kaçıran oyuncularım penaltıyı atmış gibi gösteriliyordu bunu bir türlü anlamadım.

Ben de ona benzer bir hata oluşmuştu, benim de takım Newcastle'dı (şans mı yoksa bir alakası olabilir mi bilmiyorum ama) Milan'la UEFA'da oynuyorduk maçı 2-0 Milan aldı ama skorda 1-0 Milan yazıyordu, dedim ne oluyor neyse dedim maç bitti bakalım ne olcak, maçtan hiç çıkamadım, "continue"ya basıyorum... hiç... tın...

Ben de son kayıdımdan devam etmek zorunda kaldım...

fatihbaz
26.Aralık.2005, 20:51
arkadaşlar dosyalar bölümünden indirdigim antreman ve taktikleri oyunda bi türlü açamadım.acaba nereden açılıyor?yüklenmesi gereken tüm yamaları yükledim.gerçekten güzel olmuş ama bide antreman ile taktik yükleyebilsem,daha iyi olacak...

bu arada ben aşırıya kaçmamak kaydıyla küçük takımların büyük takımları yenmesine şaşırmıyorum.ben her maçı alacaksam ne zevki kalacak oyunun.gs,fb yada barca,chelsea hiç mi yenilmiyor ufak takımlara...bence o yönü güzel olmuş.bu arada ben henüz oyunu oynayamadım,sadece bu konudaki fikrimi belirtmek istedim....

efeibrahim
27.Aralık.2005, 17:51
arkadaşlar oyuna 2 defa yeniden başaldım bu oyunda ilk sezondan sonra fizture çekilmiyor nerde o eski fm lerrrrr

ilkankoc
27.Aralık.2005, 18:28
arkadaşlar birdenbire save game açılmaz oldu neden acaba bilen bir arkadaş varsa yardım edbilirmi.. hata şu THE SAVE GAME COULD NOT BE LOADED yardımlarınızı bekliyorum:(

emirduman
27.Aralık.2005, 18:45
Oyunu kaydederken bir hata oluşmuş olabilir, bir kere bende tam kaydederken elektrik gitmişti, bir daha oyunu açamamıştım....

Tabi kayıtlı oyunun bozulması için illa kaydedilirken elektriğin kesilmesi gerekmiyor, her türlü şey olmuş olabilir...

ilkankoc
27.Aralık.2005, 18:50
hayır hiç elektirik gitmedi akşam kapattım sabah hiç bir şey yapmadan açıyım dedim ama açılmadı böyle bir şey 2005 de de olmuştu oyunu yeniden yükledim düzeldi bunda yaptım ama olmadı. bir çaresi yokmudur..:(

berk42
28.Aralık.2005, 14:01
beyler Allah aşkınıza yardım edin 2 sezon oldu fikstür gelmedi off

ugurbeckham
30.Aralık.2005, 18:19
beyler Allah aşkınıza yardım edin 2 sezon oldu fikstür gelmedi off
update 2 dosyasını indir bastan basla oyuna düzelir

ugurbeckham
30.Aralık.2005, 18:21
tsl'de oynuyrm gs ile heinz 2sezonda 7.59 ve 7.89 ortalama ile oynadı attıgı ve yaptıgı asistleri düşünün parası 3000k gelen teklif 2,2ama 1,9u 24ay taksit 150k 10gole 150de peşin başşka teklif yok ilicde öle bu teknik sorun değil mi

ugurbeckham
30.Aralık.2005, 18:24
Türkiye liglarinde kadroda öngörülenden fazla yabancı oyunuc bulunudrabiliyorsun. Nasıl derseniz szöleşmesi bitenlerle 6 ay önce anlaşma yaparsanız kadrosnuza dahil ediyor. Bir Keresinde Galatasaraya 14 tane yabancı aldım. Crespo- Adu-Veron-C.Zanetti-Dani ve daha bir çoğu, Bence oyun eksik biraz daha, Mesela İş aramalarında sade ce bulunduğun ülkeye başvurabiliyorsun bu çok kötü.

Bayağı oynuyorum bu oyunu iş yok evde ve işte günde 8-10 saat kadar

güzel bir oyun

Dikkat EDin

o dediğin 2005 de oluyordu

ugurbeckham
30.Aralık.2005, 18:24
Bu fikstür sorunu hallolursa iyi olur.Türkiye liginde bu sorun var.İtalya yada Diğer ülkelerde kurulan oyunlarda sorun olmuyor.Kayıtlı oyunlarda da bu sorun çözülebilirse mutlu oluruz.
yama ile düzeliyotr ama kayıtlı oyunlar calısmıyor

ugurbeckham
30.Aralık.2005, 18:27
arkadaşlar oyuna 2 defa yeniden başaldım bu oyunda ilk sezondan sonra fizture çekilmiyor nerde o eski fm lerrrrr
ya güncellemeyi indir yada 2.lig byi secme

fb_sinandemir
30.Aralık.2005, 18:57
Arkadaşlar ben oyunda proced yani(devam et)e basınca oyun hiçdurmadan ilerliyor.duruyor ben birşey yapmadan tekrar ilerliyorr.Lütfenn yardımmm

burak_unal
31.Aralık.2005, 20:42
yaw bende photoshop yüklü mdf ve mds dosyaları photoshop dosyası gibi görülüo napcam ben nası çalıştırcam bu dosyaları??? oyunu makinaya yüklemio

KhetChuP
02.Ocak.2006, 17:31
tek we en buyuk sorunum sakatlıklar takımın nerdeyse tamamı sakat bırtek maca bıle %100 kondisyonla hiç bir oyuncum baslamadı kalecıler bıle durmadan sakatlanıor çok aptalca bı durum. bu durumu nasıl aşabilirim, yardımlarınızı beklıorum şimdiden tesekkurler.

fatih1984
02.Ocak.2006, 18:22
fb sinan demir arkadaş ayarlar kısmına bak oyunun türkçe ise orada sol tarafta başlamadan sonra devam et diye bir kısım var oraya o an seçeneğini seçmen lazım ingilizce ise oraları kurcala oradan yaparsın ama bence o oyunu hızlandıryor gereksiz mesajlar üzerinde durmadan devam ediyor.
oyun bence çok güzel ama insana gerçek bir menajer ruhu vermiyor desem yalan olur.

oğuz aga
04.Ocak.2006, 20:19
bn logo paketini indirdim
ondan sonra paketi klasöre çıkart dedim pictures e yapıştırdım bu arada noolur noolmaz diye pictures deki logo dosyasını masaüstüne attım
ama olmadı
nası yapıcam logo paketini

her zaman kazanmak için değil bazen eğlenmek için oynayın

oğuz aga
05.Ocak.2006, 22:35
gençlerbirliği li İsaac tan aynı takım da iki tane var
birini ii birini kötü yapmışlar
ayrıca ikisi de forvet

oğuz aga
07.Ocak.2006, 17:50
iki ek paketi de indir revulation update ile 6.0.2 yi hiç bi sorun kalmaz
ayrıca
oyun çok da güzelleşio bu ek paketlerle bn bizzat çok daha keyif alıyorum artık oynamaktan...

Google
08.Ocak.2006, 17:45
yaw bende photoshop yüklü mdf ve mds dosyaları photoshop dosyası gibi görülüo napcam ben nası çalıştırcam bu dosyaları??? oyunu makinaya yüklemio

Belgelerim-Sol Üstte Araçlar-Seçenekler-Dosya Türlerini aç

Ordan Mdf ve mds dosyalarını seç.Birlikte açtn Darmon Tools u işaretle...

Thierry Henry
11.Ocak.2006, 02:06
6.0.2 ile tranfer doneminden once aldığımız adamları sonradan transferlerini iptal edebiliyomuyuz yani transferden vazgecebiliozmu?

oğuz aga
11.Ocak.2006, 15:13
hayır transferden vazgeçemiyosun anlaştığın oyuncuyu almaktan başka seçeneğin YOOOK

SuLLeY
13.Ocak.2006, 19:32
Ibrahima Yattara'nın oyundaki hali bu oyundaki en büyük hatalardan biri... Dünya'nın sayılı kanat oyuncularından biri olarak gösteriliyor bu adam. Herkes ortalarını ve çalımlarını konuşuyor ama gelin görün ki oyunda Galatasarayın beş para etmez alt yapı oyuncularından (örneğin uğur uçar) daha kötü. Siz nasıl bir staff a sahipsiniz ki takım aşkı ve renkleri bu işi yaparken dürüstlüğün ve tarafsızlığın önüne geçiyor?

Beşiktaş'ın yeni yeni piyasa yapmaya başlayan genç oyuncusu Mehmet Sedef oyunda kaleci olarak görünüyor. Galatasaray ve Werder Bremen maçında kenini kanıtlayan çok parlak bir geleceğe sahip bir oyuncu olduğu aşikar. Ama oyunda Uğur Uçar'ın yanına bile yaklaşamaz. Hadi bunu geçtim. Adamın Mevkii bile random!!! 6.0.2'de açtığım bir oyunda kendisi kaleci olarak görünüyor
http://img463.imageshack.us/img463/9788/yillarinkalecisi8ij.th.jpg (http://img463.imageshack.us/my.php?image=yillarinkalecisi8ij.jpg)

Devam edelim... GaziAntepspor'un altyapısı mübarek Ajax'ın alt yapıısından daha iyi... Kayserispor'un altyapısı sanki Brezilyadan besleniyor... Ben sizin yaptığınız işi cidden anlamıyorum abicim. Bu kadar trabzon düşmanlığı olur mu??.. Cidden sıktı artık.. Üstelik T.T. kardeşimiz Trabzonspor için çalışıyor ama 1. dereceden sorumlu olduğu bir oyunda Trabzonspor'un bu derece küçümsenmesine anlam veremiyorum.

Umut Bulut... Bu adamın ligde attığı golleri avrupada görmeniz bile zor. Çok teknik ve süper bir golcü ama oyunda Özgürcan Özcan ve Cafercan adlı geleceğin -ki gelecek hangi gelecek?- yıldız adayları olduğu iddia edilen adamların 100'de 1'i kadar özelliği yoK. Beyler bu adam TSL'de kalburüstü bir golcü ve milli takımlara seçiliyor!! Özgürcan ve Cafercan dediğiniz adamlar da kim yahu!!! Umut Bulut nere? Cafercan Özgürcan nere??? Neden bu adam kayırmalar???

Ya Malatyaspor'daki Catatau'ya ne demeli? Adam Ronaldinho mübarek. Rizesporlu Douglas bu adama 10 çakar ama gelin görün ki random olmuş. Catatau ise süper yıldız...

Sivasspor'da oynayan Dennys isimli kardeşimiz ise efsane... Yeni ronaldo olarak lanse ediliyor oyunda. Yeni Ronaldo'nun Sivasspor'da işi ne diye sorarlar adama... Abdullah Ercan ve Arif Erdem hala milli takimda ya buna ne demeli???

Fatih Tekke,Gökdeniz Karadeniz,Hüseyin Çimşir başta olmak üzere Trabzonspor'da oynayan Trabzonlu oyuncuların Favori Takımlarında NEDEN TRABZONSPOR YAZMAMAKTA? Neden oyundaki ilk sezonun ortasında Bu oyuncular transfer olmak istemekte ve Trabzonspor'dan ayrılmak istemektedir? Halbu ki bu oyuncular her fırsatta Trabzonsporu ne kadar sevdiklerini dile getirmelerine rağmen neden hala tüm bunlar yokmuş gibi sayılıyor ki? İnsanda heves bırakmıyorsunuz inanın. Her sene belki düzelmişlerdir diye bir ümitle oyunu orjinalinden satın alıyoruz ama değişeceğiniz falan yok sanırım...
Bu oyuna Toz kondurmayanlara Kapak olsun tüm bunlar...

tolgahan132t
15.Ocak.2006, 18:30
ya bende şöyle bi sorun var maçı farklı galibiyetle yendiğim zaman oyuncularda sit yazıyo bu neden???

can777
15.Ocak.2006, 21:32
bence artık şu menüye dönme olayını yapsınlar masaüstüne dön tekrar fm yi aç uzun oluo..

bir tane daha vardı aklıma gelirse yazarım....

can777
15.Ocak.2006, 21:34
sit demek senin medyay ya verdiğin demeçler tepki ya da kazandığın maça tepki tabi bu iyide olabilir kötü de

Selman Ozturk
16.Ocak.2006, 21:15
ileriki yıllarda çıkan oyuncular güçleri mükemmel olmasına rağmen berbat oynuyolar...deli oluyorum yaw

can777
16.Ocak.2006, 22:12
Del Piero nun frikiği nasıl 14 olur :confused: ........

tolgahan132t
17.Ocak.2006, 17:21
antremanla dostum

can777
17.Ocak.2006, 17:43
antremanla düşmez ki yükselir ....

tolgahan132t
17.Ocak.2006, 19:41
heralde kondisyondandır

nekop
23.Ocak.2006, 21:16
benim oyunda hic penaltı kacırılmıyor bazen kaleci tutuyo ama hic avuta gitmiyo ve direkten dönmüyor

genzo
23.Ocak.2006, 21:33
benim de en büyük sorunum türkiye ligini oynadıktan sonra bi sonraki sezon lig baslamıyor baskada sorunum yok valla

Alpertunga
24.Ocak.2006, 04:44
haberler hata dolu...

burada yazmistim
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=4802

gncilker
24.Ocak.2006, 09:10
2.ligde yabancı transfer oluyo

unforgivenbm
31.Ocak.2006, 06:50
bir de ben sorunlarımı yazayım bari gecenin bu saati bu oyun yüzünden deli oldum yaaa... cm4 te ki gibi bir sürü sakat oluyor oyunda oynatacak oyuncum kalmıyordu o zamanlarda ama şimdi ona zeval vermemek için her mevkiden en az 5 oyuncum var yani 50 tane falan oynucu fişrst team sayfasında yer alıyor... yani bunu cm4 te aşmıştım ama kardeşim bu kadar da abartılmaz ki bütün defans oyuncuları nasıl oluyor da aynı zamana sakat giriyorlar uefa kupasını kaçırdım ne yaptıysam olmadı... sakatlanmasın demiyorum ama şu ana kadar elimdeki tüm oyuncular sakatlık geçirdi var mı böyle bişey ya... bir de diğer şikayetleri okudum da millet gerçekten haklı. maçtan bir türlü kopmuyor karşı takım. istanbulspor ikinci ligte iken türkiye kupası finaline çıkıyor üstüne üstlük ben 3 farkla yenerken kalecilerini değiştiriyorlar (ben daha hiç görmedim durup dururken kaleci değiştirilsin diye gerçekte) kalecinin özellikleri de berbat ama kaleci maçın yıldızı olacak düzeyde iyi oynuyor hatta kalenin boş kaldığı durumlarda bile nasıl oluyorsa finishing 20-17-18 olan oyuncularımın hepsi teker teker boş kaleye auta atıyorlar diyeceksiniz ki biri murat sözkesen (finishing20) biri ibrahim akın (fns17) atamasınlar hadi ama anelka diye bir isim var adam görmüş geçirmiş diye atar ya... nasıl olsa hiç özelliği olmayan ama adı olan isimler çok süper oynuyorsa anelka da en azından istanbul spora karşı öyle oynamalı sonra penaltılara kaldım orada da takım oyuncularınıpenalty taking sırasına göre dizdim ama ne hikmetse en iyileri kaçırıp en kötüleri (en kötüsü hariç) golleri hep attı. en kötüsaü kaçırdı onlar attı ve yenildim. neyse ya artık uyuyayım bari yarın yamaları yüklerim belki sorun hallolur.

Eray Dengiz
31.Ocak.2006, 09:01
En kötüsüde her maçta 2-0 yenerken yarı olunca Futbolcularıma çok iyisiniz bu performansı kaybetmeyin uyarısını veriyorum ve her maçta (fenerbahçe özellikle) 3-0, 2-0 iken maç 2-2 veya 2-3 gibi skorlara dönüyo ama kesin yani .. çok saçma olmuş orası ..

Maymuncuk
01.Şubat.2006, 21:25
Orası çok saçma olmamış..aksine çok da güzel olmuş..ordaki yorumu iyi yapmana kalmış orası;)

cureshot
02.Şubat.2006, 14:06
1. sakatlık
2. penaltılarla kazanıp ana ekrana dönünce elendiniz yazısı
3. bosmanla transfer için anlaşılan futbolcunun transferini cancel edememek (adama gelme kardeşim demek bu kadar mı zor ya)
4. restart game modunun olmayışı
5. soğuk algınlığına yakalanan veya virüs kapan bir futbolcuyu diğerlerine bulaştırmasın diye eve yolladığım halde her seferinde daha fazla adamın bu derde yakalanması (gizli gizli tesislere mi geliyor nedir)
6. sakatlık demiş miydim (antreman filan demeyin bozulurum)

ailton-kleberson
02.Şubat.2006, 22:21
siz bide bana sorun neler çektim sakatlıktan yaw bu kadarda olmaz ki bide ben hem bjk hemde türk milli takımının başındayım penaltılarla zar zor yenmişim ingiltereyi 2010 world cupta yenilmiş gösteriyo bide o kadarla klasa iyi penaltıyı atan oyuncuların bazılarını atmamış gösteriyo karşı takımın atmayanlarıda attı gösteriyo aynı şey benim arkadaşın başına turkey cup finalindede geldi bide haberlerdeki abartıyı bende gördüm 1-0 biten maça acayip ezdi parçaladı sildi sahadan gibi şeyler yazıolar yada ne biliym 20 tane gol kaçırıp 3-1 yenmişim mesela inönüde bitiricilik farkı diyo kardeşim bitiricilik farkı olsaydı maç 15 olurdu ama sakatlığı çok saçma yapmışlar ey site ahalisi hiçbir oyuncusu en ufak bir sakatlık bile geçirmden1 ay oynayan varmı valla ben 2011deyim yok illa en az 3-4 sakatlıkartık 2 hafta sakatlanmalara falan şükrettik tutuyo 3 ay umarım fm 2007de sakatlığı düzeltirler gerçekte bir takımda o kadar sakatlık olsa küme düşer yaw bide hersene bi oyuncu seçiyolar gol krallığında almış başını gidiyo sırf sizin takımın golcüsüyle yarışsın diye ve ne hikmet sizin golcünüz sakatlanırken gol kralı adayı arkadaş hiç sakatlanmıyo ve dandik dundik takımlara fark atcam diye bekliyosunuz tek fark yada beraberlik oluyo ama orta sıralardaki bi takıma hiç beklemediğiniz anda 6-7 atabiliyosunuz bide şampiyonlar liginde grubu lider bitiriymde kolay takım gelsin diye beklemeyin tutup en kazığı çıkıyo bi kere seri başı diye bişey var nasıl oluyosa artık

eGowiCh
03.Şubat.2006, 00:23
Sebahattin Şahin, oyunda hakem olarak görev yapıyor. Ama kendisi hakemliği bıraktı ve şu an hakemlik değil, gözlemcilik yapmaktadır.

Bilginize...

Maymuncuk
03.Şubat.2006, 12:29
1. sakatlık
2. penaltılarla kazanıp ana ekrana dönünce elendiniz yazısı
3. bosmanla transfer için anlaşılan futbolcunun transferini cancel edememek (adama gelme kardeşim demek bu kadar mı zor ya)
4. restart game modunun olmayışı
5. soğuk algınlığına yakalanan veya virüs kapan bir futbolcuyu diğerlerine bulaştırmasın diye eve yolladığım halde her seferinde daha fazla adamın bu derde yakalanması (gizli gizli tesislere mi geliyor nedir)
6. sakatlık demiş miydim (antreman filan demeyin bozulurum)

3-4-5 maddelerine katılıyorum ne gusel cm 3 te wardı restart modu:)

sametkavakli
03.Şubat.2006, 14:26
aga ben bır turlu yapamıyorum olmuyo fm 2006 v6.0.2 paketini kurmasını bilen warsa yardımcı olsun lütfen çok çaresızım oyunu ılk ılk defa oynadıgım ıcın ole bakıyom ekrana hıc bı sey yapamıyom barı turkce olsada bı seyler yapabılsek yardım edin lutfen (//y)

acivic
03.Şubat.2006, 14:52
FM-6.0.2 yükledim, çok memnunum. Ancak bir gariplik var ki bir türlü çözemedim. Çok farklı kazandığım maçlarda bile topla oynama oranım %50 yi geçmiyor. O.Saha hakimiyeti hep rakipte. Tüm taktikleri denedim. Oyuncu talimatlarını en ince noktasına kadar dikkat ederek ayarladım. TSL de ve EU.CL. de bariz bir üstünlük kurmama rağmen pozisyon yüzdesini, lehime çeviremedim.

mustafa6685
07.Şubat.2006, 16:28
FM-6.0.2 yüklü taktiklerde oyuncuyu sürükleyemeyorum yani isteyen adam penaltı kullanıyo isteyende frikik

Eray Dengiz
08.Şubat.2006, 13:50
1. Penaltı atışları artık çok belli ediyolar kim atacak kim atamayacak anlıyoruz.. Uzun durursa futbolcu yani orada isim çıkmazsa hemen atamıyo.. Hemen topun başına gelip atarsa gol kesin..

2. Kendi takımımdan biri kırmızı kart gördü, ardından hemen maç dönüyo 1-0 iken 1-1 hatta 1-2 oluyor.. Başka maçta 1-1 giderken adamlar 60.dk kırmızı kart görüyo ama maç sonucu 1-1 madem yapıyosun eşit yapın o zaman..

meric
12.Şubat.2006, 23:39
fm2006 saçmalıklar yumağı say say bitmez zaten.yaw teamtalk i bu kadar önemsemeleri ilginc.ben önceden kullanmıodum 4-5 tane yiodum sonradan dengeli bi şekilde kullanır oldum ve türkiye liginde liderim.ayrıca mesela v.manisasporda meduna denilen forvet var adamın özellikeri muhteşem yaw o takıma göre.lig dengesizzzz

drciwan
28.Şubat.2006, 04:53
afellay önceden türk diye geçiyordu. şimdi türk deil.

speca
08.Mart.2006, 12:31
Türkiye kupası g.anteple çeyrek final oynuyom ilk maç antepte 2-2 bitiyor.(15dk. 10 kişi kalmıştım.) ikinci maç samiyende 1-1 ben tur atladım diye seviniyom bi baktım extra time yani uzatmalar deplasman gol kuralı yok anlayacağınız.

speca
08.Mart.2006, 12:34
mübarek uğur uçar değil sanki cafu ilk sezon oynatayım dedim sağ bekte iyide oynadı 8 civarı bir ortalama sezon sonu bi baktım chelsea - arsenel - r.madrid - milan - barca - juve hepsi gelmiş uğur uğur diyo şaşırdım waalla hemde 10-15 milyon $ arası teklif ilginç.

speca
08.Mart.2006, 12:36
Türkiye hiç bu kadar futbolcu ihraç etmemiştir yurt dışına sergen - g.ünal - tuncay - mehmet topuz - necati -ü.karan - hasan şaş -bilal kısa - sabri - cafercan - özgürcan - emrrre aşık daha niceleri avrupaya transfer oluyo oyunun başında

Eray Dengiz
09.Mart.2006, 14:38
1-1 giden herhangi bir maçta 80' eğer karşı tarafın puana ihtiyacı varsa 10' boyunca atak yapıyor. Ama sizin puana ihtiyacınız varsa o 10' su gibi akıyor..

ridvanu
09.Mart.2006, 15:53
1-1 giden herhangi bir maçta 80' eğer karşı tarafın puana ihtiyacı varsa 10' boyunca atak yapıyor. Ama sizin puana ihtiyacınız varsa o 10' su gibi akıyor..

kesinlikle katılıyorum
uyuz olduğum bi duurm
ve ben öndeysem hakem 4 dakka uzatma işaret ediyo 5 dakka oynatıyo
yeniliyosam 2 dakka uzatma hiç pozisyon göstermeden bitiyo

Maymuncuk
09.Mart.2006, 16:36
aslında sana öle geliyor :)

Normalde çünkü saatler hızlı veya daha yavaş çalışmaz :):)

ridvanu
09.Mart.2006, 17:35
saatin çalışma saatinden şikayetçi diiliz zaten
biz öndeysek pozisyon üstüne pozisyon yaşanıyo
adamlar öndeyse hiç pozisyon olmadan bitiyo maç

Cengo
09.Mart.2006, 18:20
saatin çalışma saatinden şikayetçi diiliz zaten
biz öndeysek pozisyon üstüne pozisyon yaşanıyo
adamlar öndeyse hiç pozisyon olmadan bitiyo maç

Yapay zekanın son dakika taktiklerine hiç baktınız mı?
Pozisyon olması çok doğal; 4-2-4, 2-3-5 gibi taktikler ile oynuyorlar ve tamamen skora yönelik olarak ofansif oynuyorlar.

Son dakikalarda yenikseniz ve skoru çevirmeniz gerekiyorsa son şans olarak çok ofansif oynamalı ve önde pres yapmalısınız..

ridvanu
09.Mart.2006, 19:51
bende onu diyorum işte
ben gerideyken
ful atak oynasamda kontra oynasamda normal oynasamda
benim atağım olmuyo
ama onların oluyo

kadirsa
09.Mart.2006, 20:40

+61 :mad:

Birde kritik maçlarda ya oyuncunuz sakatlanıyor yada kırmızı yiyor, hemde 2.dk gibi abuk sabuk vakitlerde.

Olur olmaz değil ama tarih bu kadar kısa süredede tekerrür etmez heralde.

HA birde sakatlık mevzusu. Eğer önemli bir maç varsa derbi vs. birkaç gün öncesinde kesinlikle ama kesinlikle kilit bir oyuncunuz sakatlanıyor.

Bir keresinde bir baktımki ilk 11'den 7'si sakat. İnsanı sinir eden mantıksızlıklar çok oluyor.

Maymuncuk
09.Mart.2006, 20:45
+61 :mad:

HA birde sakatlık mevzusu. Eğer önemli bir maç varsa derbi vs. birkaç gün öncesinde kesinlikle ama kesinlikle kilit bir oyuncunuz sakatlanıyor.

Bir keresinde bir baktımki ilk 11'den 7'si sakat. İnsanı sinir eden mantıksızlıklar çok oluyor.

Antreman programı şart ;;)Tabii ki hilesiz

kadirsa
09.Mart.2006, 23:01
Yani yanlış veya eksik antrenmandan dolayı mı diyorsun? sağolasın, olabilir haklısın.

Gravity
10.Mart.2006, 00:02
Arkadaşlardan birisi bir açık bulmuş ve bu durumla ilgili bir konu başlığı açmış. Aşağıda direkt linkini veriyorum.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=6587

tumanhan
10.Mart.2006, 01:47
benim sorun tamamen farklı 6.0.2 yamalı ama oyuna her baslangıcta para birimi taylant bahtı ve otokayıt hergün e geçiyor. ama asla düzelmiyor bıktım arkıttttt cevabını bilenler lütfen mail atsınlar.!!!

kadirsa
10.Mart.2006, 20:35
Ayrıcaa, şu zaman geçirme olayı. Eğer rakip zaman geçirmek isterse (galipse veya beraberliğe yatmak istiyorsa) kalecinin bir degaj kullanması veya bir duran top (frikik taç vs) kullanılması 1 dakikayı buluyor.

Gel gelelim biz zaman geçirecek pozisyonda isek kalecimiz süpercentilmen özelliğiyle hemmen degaj kullanıyor vs (takım emirlerinden zaman geçirme komutunu "sık sık" konumuna getirdiğim halde).

Yani her zaman olan şeyler bunlar, yanlış anlaşılmasın. Yoksa futbolun içinde olabileceklere hazırlıklıyız ama böyle mantıksız tekerrürler saçma!

speca
13.Mart.2006, 16:08
Bir hata daha 2. sezonun başında Türkiye Terim'i kovdu bende başvurdum kabul ettiler.Neyse kadroya bakıyom emre 6 maç alpay 6 maç serkan balcı 4 maç cezalı isviçre maçından dolayı tamam buraya kadar herşey normal bu adamlar cezalı olduğu için kadroya almıyom doğal olarak ama bir türlü cezaları düşmüyor birde cezalı cezalı kadroya alayım dedim baktım o zaman cezaları düşmeye başladı saçmalık bence.

Gravity
14.Mart.2006, 04:03
Buna hata denilebilir mi bilemiyorum tam olarak ama yazmam gerektiğini düşündüm. Bir forvet oyuncumu 3 sezon uğraştıktan sonra gerçekten çok güzel bir hale getirdim. Chelsea, Barcelona, Juventus dahil çeşitli kulüplerden ziyadesiyle yüklü ücretler karşılığı transfer teklifi alan bir oyuncu haline geldi. 4. sezonun başlarında oyuncum yaklaşık 10 haftalık bir sakatlık yaşadı ve daha 2. haftadayken öylesine açıp baktığımda aşağıdaki tabloyla karşılaştım. Daha önce bitiriciliği 20, hızı 17, yaratıcılığı 16, pası 18 gibi değerlere sahip olan oyuncum şu hale gelmişti:
http://img154.imageshack.us/img154/1577/deniz9uq.jpg

Yani bu demek oluyor ki bu oyuncuyu tekrar eski haline getirmek için en az 1 sene daha uğraşacağım. Buna hata mı dersiniz, saçmalık mı bilemiyorum ama söylemek istedim.

kadirsa
14.Mart.2006, 18:40
Aynısı benimde başıma geldiydi ama merak etme. Sakatlığı geçince antrenmanlara başlayınca hemen eski özelliklerine kavuşuyor. ;;)

Gravity
14.Mart.2006, 19:42
Umarım öyle olur.

digilaz
15.Mart.2006, 19:47

+10000000

aynen valla ben yeniliyorsam yada beraber kalıyorsam hoop diye maç bitiveriyor.Eğer bir farkla öndeysem +95. dakikaya kadar bitmiyor ve çoğu zaman son saniyede gol yiyorum...

ufuboz
16.Mart.2006, 04:08
bendeki problem düşman başına gelmesin :mad: eğer maç penaltılara kalıyorsa istediğiniz kadar kazanın sizi kaybetmiş olarak gösteriyor hatta o yüzden süper kupa şampiyonluğum gitti allahtan save lemiştimde bi daha açtım ve intikamımı aldım:cool:

doom39
16.Mart.2006, 17:36
selam ya ben save ettiğim bi oyunu tekrar oyun içinde açmak istiyorum ama olmuyo yani maçta final maçında yenildim ve takrar açmak istiyorum save ettiğim yerden başlamak istiyorum ama oyundan çıkıp tekrar girmem lazım. Acaba bunu başka bir yolu varmı. Yardım edersiniz sevinirim

MuS_T
17.Mart.2006, 01:29
abi bide ben şöle bi durumla karşılaştım ben karşıyakayı aldım TSL ye yükseldim neyse Türkiye kupası maçlarında çeyrek finalde Beşiktaş ile karşılaştım ilk maç onların sahasında 1-1 bitti ikinci maç benim sahamda 0-0 bitti ve ne enteresandır ki maç uzatmalara kaldı ben mi yanlış biliyorum yoksa oyunda yanlış mı yapmışlar 1-1 in rövanşında 0-0 kalırsan avantaj bende olur ben tur atlarım ve nitekim o uzatmalar sonucu penaltılarda yenildim şimdi gelde delirme kardeşim

SYLaR
17.Mart.2006, 03:25
sezon bittiğnde bazen fikstür gelmiyor,turkiye liginiş bşampiyon bitiriyon (0 dolar kazandığınız haberi geliyor) bazende 3-4 haziran tarihlerinde oyun ilerlemiyo baya bi bekliyo bi gün geçmesi için bu beklenen sureyle 20 gün gfeçirilir

nart_susruko
17.Mart.2006, 03:26
hangi versiyonu oynuyorsun sen...

Jesus_FB
17.Mart.2006, 03:41
sezon bittiğnde bazen fikstür gelmiyor,turkiye liginiş bşampiyon bitiriyon (0 dolar kazandığınız haberi geliyor) bazende 3-4 haziran tarihlerinde oyun ilerlemiyo baya bi bekliyo bi gün geçmesi için bu beklenen sureyle 20 gün gfeçirilir

6.0.1 de vardı bu hata 6.0.3 çıktı bunu yüklemelisin ;;)

Gravity
17.Mart.2006, 05:46
İşte bir hata mı desem ne desem karar veremediğim durum daha. Kaleye yaklaşık 30 metre mesafeden rakip takım serbest vuruş kazandıysa "Aha gol yedim." diyorum. Yani penaltılar bile bu kadar gol olmuyor. Oturdum, bir sezon boyunca yediğim neredeyse tüm golleri izledim, bana karşı kullanılan 10 penaltıdan sadece 4'ü gol olmuş (kaçanların 1'i aut diğerlerini kaleci çıkarmış) ama 21 serbest vuruşun 16'sını yemişim. Sıkılmadım bu serbest vuruşları kullanan oyuncuların profillerine baktım, 12-15 arası değerlerde neredeyse hepsi. Yani benim serbest vuruşu 20 olan adamım dağlara taşlara vuruyor ama 12 olan adam rakip takımdaysa 90'a çakıyor. Hayır antrenmandan, hocadan desem değil zira tüm yıldız seviyelerim 4'te. Bir sürü değişik şey denedim, hatta barajı kaldırdım değişen hiçbir şey olmadı. Garip yani.

SYLaR
28.Mart.2006, 16:40
oyunda belirgin bir şekilde 20 zenginliği var
zlatan ibrahimovicde 13 tane 20 vardı gördüm şaşırdım
databaseden hepsini 20 yapsan bile oyunda o kadar 20 olmaz işe yaramaz adamlarda bile 3-4 tane 20 var oyunda özellikleri baya bi yükseltip yapmışlar

Turkgenc52
29.Mart.2006, 01:57
Selam Ben Bu programı İndirdim Ama ÇAlıştıramıyorum Uygulama Dosyası Bulunamadı Diyor Hangi Dosyadan Bahsediyor bu Yeni Versiyon Cözemedim Bir Yardımcı OlaBilirmisiniz Tşkler Şimdiden

fast-player
30.Mart.2006, 19:33
siteden türkçe fm yi indirdim.oyun türkçe oldu.sonra remake&mix skin ini yükledim skin i kullandığımda oyun ingilizce oluyo .ne yapa bilirim?:confused:

vita es morte
30.Mart.2006, 20:45
bu fikstür gelmemesi olyı hangi vesiyonda görülüo

Maymuncuk
30.Mart.2006, 20:49
6.0. da görülüyordu ...

vita es morte
30.Mart.2006, 20:55
peki hangisini yükliim güncellemelerden(datasız)

Maymuncuk
30.Mart.2006, 21:09
6.0.3. sonra her sitenin kendine has güncellemesi.Turksportal da iken Demirhan1984 ve Jesus_fb'nin hazırladıını indirebilirsin ;)

vita es morte
30.Mart.2006, 21:13
en iisi hangisiyse bi link atsan bn şimdi 6.03 ü yüklüorm

bi de 6.03 de herhangi bi sorun belirlendi mi

Selman Ozturk
31.Mart.2006, 00:17
en iisi hangisiyse bi link atsan bn şimdi 6.03 ü yüklüorm

bi de 6.03 de herhangi bi sorun belirlendi mi

Buyur arkadaşım güncellemeyi aşağıdaki linkten indirebilirsin.Yalnız dikkat et bunu 6.0.3'ün üzerine kuracaksın.Diğer versiyonlarda(6.0.1- 6.0.2) sorun çıkarabilir..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=6688 (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=6688)

vita es morte
31.Mart.2006, 00:33
saol selman abi

Selman Ozturk
31.Mart.2006, 00:47
saol selman abi

Reca ederim :n::n::n:

NiC 3 9
01.Nisan.2006, 12:57
ya ben yabancı kontenjanına taktım kafatı.gerçekte FB de fabiano kiralık.ve 6 yabancı var.FM de ise 7 gösteriyo toplamda ben bi oyuncu satsam da alamıyom fabiano yüzünden 6. olarak gösteriyor.6+1(fabiano)gerçekte birini yollasan alırsın!!!

gokhangider
02.Nisan.2006, 00:59
maçı kazanıyorum seriye son verdi yazıyo ara sıra da kazanıyorum yönetim yenilgiye üzüldü yazıyo valla anlayamadım...

Maymuncuk
02.Nisan.2006, 01:04
Maçı kazanıp seriye son verdi demesi..Duruma göre değişiyor..Bazen üst üste bilmem kaç maç sonra kaznıyorsun,kaybedeyorsun ya da berabere kalıyorsun..

Diğer dediğini biraz açarmısın..

gokhangider
02.Nisan.2006, 01:22
mesela ben maçı 3-1 kazanıyorum yönetimden şöyle bi cevap geliyo.....Karakartal yönetimi (herhangi bi takım) yenilgiden dolayı üzgün yazıyo....

TüMeR_yAğıZ
02.Nisan.2006, 02:26
benim oyunda ilginç olarak her frikik gol olmaya başladı.atan oyunculara bakıyorum frikik özelliği 9 olan adam bile gol atıyor.artık frikikler penaltıya döndü benim oyunda.başka karşılaşan varmı bu sorunla?

vita es morte
02.Nisan.2006, 02:42
benim oyunda ilginç olarak her frikik gol olmaya başladı.atan oyunculara bakıyorum frikik özelliği 9 olan adam bile gol atıyor.artık frikikler penaltıya döndü benim oyunda.başka karşılaşan varmı bu sorunla?

ah ah keşke bnde de olsa

Maymuncuk
02.Nisan.2006, 10:41

O senin taktik becerin :n:

TüMeR_yAğıZ
02.Nisan.2006, 12:50
ya sadece atmıyorum golüde yiyorum adamlar tak tuk doksana asıyorlar lamba gibi :D

Maymuncuk
02.Nisan.2006, 12:57
O da bilmemenden kaynaklanıyor dermişim :D:D:D :n:

vita es morte
02.Nisan.2006, 13:29
ya sadece atmıyorum golüde yiyorum adamlar tak tuk doksana asıyorlar lamba gibi :Dilginç bişi

SYLaR
05.Nisan.2006, 15:57
2011 deyim barcelona başındayım dikkat ettiğim bişey war chelsea sadece ilk sene pablo orzaizi almış ve başka hiç bir futbolcuyu almamış
abramovic adam almadan durmaz ondan daha önemliside kadrolarında kimse kalmadı

jacke
10.Nisan.2006, 19:21
2011 deyim barcelona başındayım dikkat ettiğim bişey war chelsea sadece ilk sene pablo orzaizi almış ve başka hiç bir futbolcuyu almamış
abramovic adam almadan durmaz ondan daha önemliside kadrolarında kimse kalmadı

evet kardeş sana cok katılıorum

halidozsoy
12.Nisan.2006, 23:27
Benim ki daha garip

Barca ile oynuyordum. grubuma trabzonspor çıktı. Ama oyunu açarken database yi küçü yapyığımdan normal ts li oyuncular gözükmüyordu.
Kendi sahamda oynarken ilk golü attım , ilk yarı bitmeden iki tane gol yedim. 90 dk. sonunda Barcelona 2-1 yenmiş gzüküyodu. Hem 3 puan aldım hemde galibiyet primi olan 220.000 i nasıl oldu anlamadım

Nuri Alco
16.Nisan.2006, 03:43
bi oyuncuya minimum fee den fazla bonservis teklif etmesi bi klübün hata gibi bişe olsa gerek. hangi mantıklı insan yapar böyle bişeyi?

meddah
17.Nisan.2006, 11:26
Kopya CD sorunları ve verilen cevaplar silindi..

okocha
18.Nisan.2006, 22:31
Arkadaşlar benimde dikkatimi çeken sorun şu. Oyuncumuzu başka takımlara önermek istediğimizde önceden birçok seçenek çıkıyordu. Asistanınızın önerdiği takımlar , diğer büyük takımlar vs. gibi. Ama 2006 da önerme bölümünü açtığımda seçenek çıkmıyor. Bu sorunla karşılaşan ya da br önerisi olan varmı?...

usakli64
20.Nisan.2006, 14:53
ya ben bir patch yamasi indirmistim ama su an ben yeniden oyun baslatamiyorum ancak kayitli oyunlarimi oynayabiliyorum lütfenn yardimm [email protected] --->>>burdan ulasin lütfennn

keymark9
24.Nisan.2006, 11:52
ben corinthians tayım aynı gün içinde 2 maç yaptım biri ligde diğeri libertadores te ama işin ilginç tarafı oyuncularımın büyük kısmı milli takımdaydı ve iki maçıda yedeklerle oynamak zorunda kaldım

intermania_ad
24.Nisan.2006, 13:33
slm arkadaslar ben fenerbahceyle yeni bi oyun actim defansın soluna brezilyalı süper yetenek ronny'i aldım sezon ortasında espanyol kira için istedi 2 M$ ücret istedim verdiler ronny espanyola kiralik gitti sözleşmede 30.06.2006 geri gelecek diyodu 15.08.2006 hala geri gelmedi ve profiline baktığım zaman Espanyol B TAKIMINDAN KİRADA diyor yani bende kiralık oynuyo gözüküyo fakat benim kadromdada siyah gözüküyo ismi yani ne benim takımda ne onların takımda :confused: :confused: yardım eden olursa sevinirim arkadaslar

casecan
28.Nisan.2006, 18:52
arkadaşlar bu tr yamayı indirdim ve kurdum ama hiç degişiklik olmuyor bunun sebebi nedir acaba rica etsem bir yardım eden olur mu lütfen

Maymuncuk
28.Nisan.2006, 19:04
Burası Fm 2006'daki teknik sorunlar ...

Sen Türkçe ile ilgili Teknik Sorunlara uğra istersen :)

casecan
28.Nisan.2006, 19:13
arkadaşlar bu türkçe yamayı kurdum ama nedense hiç birşey degişmedi yükledim ama yok yani yardım eden olursa sevvinirim

casecan
28.Nisan.2006, 19:14
nasıl girebilirim burasını buldum sadece sagol ilgilendigin için ama biarz daha yardım lazım :)

casecan
28.Nisan.2006, 19:29
fm exe nerde olacak ve bu ne demek bilen var mı

Shani
28.Nisan.2006, 21:14
fm exe oyunun kurulu oldugu klasörün içindedir..

cüneyt11
28.Nisan.2006, 23:31
ya walla benim en çok kafaya taktığım sorun.hep köşelerden gol oluyo.

shahinler
29.Nisan.2006, 09:46
arkadaşlar bu daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama benim çok dikkatimi çekti.şu an kartalspordayım ve 2012 yılındayım.şampiyonlar ligi yada uefa kupalarına katılan takımlara baktığımda 2005-2006 sezonunda hangi takımlar varsa 6 sezondur aynı takımlar katılıyor:confused: :confused: :confused: :confused:

pessy
29.Nisan.2006, 10:18
antrenmanlardan hiç bir şey anlamadım sinirlendim sildim oyunu

aLka
29.Nisan.2006, 10:38
arkadaşlar bu daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama benim çok dikkatimi çekti.şu an kartalspordayım ve 2012 yılındayım.şampiyonlar ligi yada uefa kupalarına katılan takımlara baktığımda 2005-2006 sezonunda hangi takımlar varsa 6 sezondur aynı takımlar katılıyor:confused: :confused: :confused: :confused:
o sectigin ülkelere göre degisir mesela sen türkiye ile ingiltere'yi secersen bu puan durumuna göre c.l'ye giderler ama secmedigin ülkelerin puan durumunu görmedigin icin hep 2005-06 sezonundaki takımlar katılıyor olabilir tabi bu benim fikrim

shahinler
29.Nisan.2006, 10:53
o sectigin ülkelere göre degisir mesela sen türkiye ile ingiltere'yi secersen bu puan durumuna göre c.l'ye giderler ama secmedigin ülkelerin puan durumunu görmedigin icin hep 2005-06 sezonundaki takımlar katılıyor olabilir tabi bu benim fikrim
haklısın galiba bende sadece türkiye ligi seçili. bu aklıma gelmemişti. ama yinede her sene bu şekilde olması sıkıcı.eski oyunlarda böyle bi şey yoktu.:rolleyes:

mertmuhsin
30.Nisan.2006, 10:25
ben bunu indridim ama omadi sitedeki soylediklerini uyguladim ama genede olmadi yapan varsa bir yardim edin arkadaslar simdiden tesekkurler:)

erdemerok
04.Mayıs.2006, 00:39
penaltı atıslarında ama sadece mıllı takımlarda penaltılar sonunda mesaj kutusunda kazanan tarafın maglup gozukmesı tam 3 kez basıma gledı
ılkınde yenık gsterdı cıkıp yıne oynadım dıer ıkısınde tersı oldu yıne yenıden oynadım ama yendım:)

whirlwind
06.Mayıs.2006, 12:24
yaa beyler benim sorunum 1. para olayı her zaman tayland bahtı yazıyoo (ABD doları olmuyoo) ABD yapıyorum oyuna dönüyorum tayland bahtı oluyoo tekrar ve kayıt günleride her gün oluyooo delirecem yawwww

Del Piero_10
08.Mayıs.2006, 17:30
sakatlıklarda oyuncuların herşeyi abartılı bir şekilde düşüyor.

dnz498
09.Mayıs.2006, 14:48
geçen gün de benim başıma çok ilginç bi olay geldi oyuncularımdan biri ikinci sarıdan kırmızı yedi atıldı ama atılmadı yani hala daha sahadaydı koç gibide oynadı maç bitti haberlere baktım bu konuda hiçbir şey demiyordu ne ceza alan oyuncu ne de başka bi şey ama ben kırmızı yediğini gördüm spikerde söyledi anlamadım ne olduğunu

gookhan
09.Mayıs.2006, 19:12
dakka 45+ iken oyun surekli duruo

emreuste
12.Mayıs.2006, 16:14
arkadaşlar 6.03 güncellemesini turkpostal daki link den indiremiyorum

Baska bir yerden bulgum exe dosyasıda win 321 hatsı veriyor ve açılmıyor ne yapmalıyım

tosunpasa
13.Mayıs.2006, 16:42
ben bunu indridim ama omadi sitedeki soylediklerini uyguladim ama genede olmadi yapan varsa bir yardim edin arkadaslar simdiden tesekkurler:)
aynı problemi bende yaşıyorum lütfen yardımm

joseph che
27.Mayıs.2006, 18:19
Transfer edilen oyuncunun sozlesmesini iptal edilmemesi cok mantikli bi durum...Ayrica kotu takimlarin buyuk takimlari yenmesi ve ligin 20. haftasi olmasina ragmen bi futbolcunun ilk golunu size atmasi da bence mantikli.Türkiyeden ornek verirsek sinan kaloglu vestel manisa-fenerbahçe macina kadar biri penatlidan 3 gol atmisti..ayni gol sayisini tek macta tekrarladi...yildiz oyuncularin kotu oynamasi ise tamamen antrenör beceriksizliğidir

thegrandfather
27.Mayıs.2006, 21:28
ARKADAŞLAR MAÇ BOYUNCA 35-40 ATAK YAPIYORUM.KARŞI TAKIM 4-5 KEZ GELİP 4-0,5-0 FARK ATIP GİDİYO BU BUGMI?NEDİR Anlamadım walla :(:(

kakagökhan
01.Haziran.2006, 22:58
arkadaslar turkiyede trnsfer sezonu normalde 1 haziranda baslıo ama fm 2006 da temmuzda baslıo neden acaba??????????*****

TiRaNTx
02.Haziran.2006, 20:02
arkadaşlar merhaba ben windows fiestayı kurdum ondan önceki windowsta fm2006 düzgün çalışıyordu ama şimdi çalışmıyor cd den çalıştırdığımda fm.exe hata veriyor virtual ****** kullandım bu seferde sürücüde cd yok diyor anlamadım gitti napabilirim?

engin_can
04.Haziran.2006, 14:00
baba gol atınca bir hata cıkıyo personel<>< gibi şeler on lar ne oluyo bütün güncelemeler war:S:S

ewet arkadaslar bir hata daha tsl de transfer dönemi 1 haziranda baslıyo ama burda neden 1 temmuzda ????

arkadaslar yine ben :D evet benim oyunda oyuna damgayı vuranlar hep kaleciler oluyo adam 20 macta 32 gol yiyio her macata 66 gibi bit kötü performans la oynuyo ama :@ benim maça gelince 8-9-10 gibi bir perfornmansla oynuyo birde öne gecince rakip hemen zaman geciriyorlar :S:S

ribery21
05.Haziran.2006, 09:19
Selam ArkadaŞlar Benİm Sorunum Onlİne Oynarken Server OlduĞumda KarŞi Taraftakİ ArkadaŞima Hata Msj I Gelİo Ve Uncovered Team Pack Dİe BİŞey Çikio Verİsyonlarimiz Ve Data Updatelerİmİz Ayni Bu Neden Kaynaklanir Ve Nasil ÇÖzÜlÜr Yardimci Olabİlİcek Warmi?

orpitik
06.Haziran.2006, 03:55
Arkadaslar bende sectiim takımın logosu ve forması cıkmıyor diğer tum takımların forma ve logoları cıkarken nie sectiim takımda forma ve logo yok bu normal bi durummu yardım pls :confused:

delasuna
06.Haziran.2006, 20:05
arkadaşlar devre arasında yada maç sonrasında taktik konuşması kısmı bende gelmiyor eskiden ilk yarı bittiği zaman otomatik olarak oyuncu değiştirme yada taktik kısmına geçiyordu ekran ama şimdi ben kendim taktik demem lazımki devre arasında oyuncu değişiklikleriş yapabileyim bu seferde taktik konuşması kısmı yok yanlızca taktik var maç konuşması yok bu neden olur lütfen acil yardım

Pilav
08.Haziran.2006, 19:33
bende yazacaktım baya bir şey ama zannedersem hiç bir çözüm bulunmuyor burada. söylediğimizle kalıyoruz.

ms1907
09.Haziran.2006, 22:28
ya bnce mutlaka şampiyonlar ligi vs. de torba sistemi olmaması kötü.Bi de dünya kupası vs. de numaraları secemion 1,2... die gidiyo...

ToRoSKaPLaNı
10.Haziran.2006, 17:22
kaleci degaj kullandığında top benim oyuncunun önünde sekiyor ama benim oyuncu hiç müdahale etmiyor topada koşmuyor ta 20 metre öteden geliyor diyer takım oyuncusu kapıyor topu

tHeWofM
10.Haziran.2006, 19:29
FM2006 da oyuncularin ant. grafgine baktigim zamaan ordaki yukselisler/dususler gercekleri yansitmiyor.
yada oyuncunun tum ozelliklerinde dusus gosterirken! > aslinda oyuncu en iyi zamaninni geciriyor ve herkesten ovgu aliyor yani tam tersi hepsi yukseliste.. bole hatlar (bug) oldugunu tespit ettim ...

ozzyy_gop
11.Haziran.2006, 03:19
Ya Ben Oyunu Önceden DÜzgÜn Bİr Şekİlde Oynuyordum Daha Sonra Bİlgİsayarima Format Çekİldİ Ve Oyunu Tekrar YÜkledİm,
Oyuna BaŞladim İlk Sezon Bİttİ 2. Sezona GeÇtİĞİmde FİksÜr Kuralari Çekİlmedİ Yanİ Lİg MaÇlari Oynanmiyor Sadece Kupa MaÇlari Acaba Bunun Sebebİ Ne Olabİlİr??
YannliŞlikla BİŞeymİ SİlmİŞ Olabİlİrİm Ama Oyunu Tekrar YÜkledİm Yİne Ayni Sorunla KarŞilaŞtim Yardimci Olabİlİrsenİz Sevİnİrİm.. :(

Maymuncuk
11.Haziran.2006, 12:14
Herhalde 6.0.1. yaması olduğu için öyle ;)

O hata 6.0.2 ve 6.0.3 yamalarında düzeltildi. Onları -daha doğrusu 6.0.3.'ü- indirirsen hatan düzelir ;)

vita es morte
12.Haziran.2006, 15:45
kayıtlı oyun yüklenemedi demesinin nedeni ne abi arama yaptım ama kayda değer bi halt bulamadım..

versiyon 6.03, Turksportal Tr yamalı versiyon 1.01

istanbul1453
14.Haziran.2006, 19:35
Benim Başıma Gelen 2 sorun var Biri 2 ligdeki yabancı Sorunu Dieri ise sezon bittiğinde gelmeyen Fikstür (c)
Ewet arkadaş doğru söylüyor tamamen turksportaldan idndirdiğim türkiye ligi 6,03 v2 kurulu sezon bitti fiksitür gelmedi yawwwww....Sadece şampiyonlar ligi grup fistürü war...(//r) (c)

ayberk228
15.Haziran.2006, 16:58
fikstür bende de gelmedi buna bi çare bulalım arkadaslar türkiye ligi oynıyamıcaz mı biz yaw

BaD BoY
16.Haziran.2006, 19:03
Arkadaslar bende bi olay oldu hazırlık maçında atak yapıom top geri geldi kaleciye kadar kaleci defans a verdi oradan rakip gelde ve tam topu kaparken kaleciye verdi hekm faul dedi sonra kalecim kırmız kart gördü direk kırmız kart ben anlamadım neden kırmızı kart gördü sonra ligde oynayamadı kaleci 3 maç nie kırmızı kart gördü analamadım bide neden ligde oynayamıo onuda anlamadım

vita es morte
17.Haziran.2006, 03:56
benim oyunda hic penaltı kacırılmıyor bazen kaleci tutuyo ama hic avuta gitmiyo ve direkten dönmüyoraynı yahu..sıktı be hep gol gol

Arkadaslar bende bi olay oldu hazırlık maçında atak yapıom top geri geldi kaleciye kadar kaleci defans a verdi oradan rakip gelde ve tam topu kaparken kaleciye verdi hekm faul dedi sonra kalecim kırmız kart gördü direk kırmız kart ben anlamadım neden kırmızı kart gördü sonra ligde oynayamadı kaleci 3 maç nie kırmızı kart gördü analamadım bide neden ligde oynayamıo onuda anlamadımpası ayağıyla attıysa kaleci de eline aldıysa normaldir abi.

TiRaNTx
22.Haziran.2006, 11:46
slm arkadaşlar benim bir sorunum var

önceden fm2006 yı sorunsuz türkçe oynuyordum ama şimdi birden ingilizceye döndü ne yaptıysam olmadı oyunu sildim yeniden yükledim gene aynı yamaların hepsini tekrar kurdum gene olmadı napabilirim
yardımlarınızı bekliyorum tşkler

istanbul1453
22.Haziran.2006, 21:42
arkadaşım sen zaten türksportalın hazırladığı yerden indirdiğin türlçe programını çalıştırdıb-n mıı oyun türkçe oluyor ...FAkat sen bu program sağ altta saatin orda varken çıkış demezsen oyun türkçe çalışmaz...İlk önce çıkış diyeceksin sonra tekrar programı çalıştırıp oyunu açacaksın....Yalnız sen direkt programı çalıştırmaya çalışırsan öyle türkçe olmaz....

sardokar
23.Haziran.2006, 14:04
oyun o kadar mantıksız olmuşki anlatmam.

ilk sezon iyi güzel gitti herşey tabi acaip derece sakatlıklar yüzünden 2. sezon her mevkiden 3 4 adam bulundurmak zorunda kaldım.Tabi buda maaş bütçesini yüksek tutmama ama transfer bütçesini az almam anlamına geldi.

1.saçma sapan takımların saçma sapan oyuncularının sizin maçlarınınzda adeta maradona kesilmesini.

2.kaleciler acaip abartılmış bende kalecilere gol atmak o kadar zorki adam 30 metreden doksana şut çekiyor kaleci uçuyor.ceza sahası içinde karambolde şut çekiyor kaleci uçuyor kurtarıyor.öyle vuruyor olmuyo böyle vuruyor olmuyor.Kaleci tsl ligi dandik kalecisi hiç bir özelliği yok ama sanki dida yada iker casillas

3.oyunda uzun şutlardan fazlasıyla gol oluyor.adamlar 30 metreden 40 metreden vuruyor ve gol!aynı uzun şutları ben yapıyorum kaleci gene dida kesiliyor.oha yani.

4.Takımlar arasındaki güç dengesi die bir şey yok uşak spor lige yeni çıkmış ama benim maçımda sanki real madrid!top yüzü göstermiyor.

5. Üstün olduğunuz maçlarda bile pozisyon yüzdeleri eşit gözüküyor!

vs. vs. daha şuan aklıma gelmiyen bi sürü saçmaklık oluyor.En sonunda istifa edicem galatasaraydan.Nasıl olsa çek milli takımına aldılar ordan dewam edeyimde lig sinirlerimi hoplatmasın.!

BaD BoY
24.Haziran.2006, 11:07
Evet bencede bazı yerleri salaksa ama oyunun zor olması iyi ona bakarsınız fenerbahçe bu kadro ile 1. olur hemde hiç yenilmemisi gerek bi anelka denizliyi toplasan ceyregi olmaz

TiRaNTx
24.Haziran.2006, 14:17
arkadaşım sen zaten türksportalın hazırladığı yerden indirdiğin türlçe programını çalıştırdıb-n mıı oyun türkçe oluyor ...FAkat sen bu program sağ altta saatin orda varken çıkış demezsen oyun türkçe çalışmaz...İlk önce çıkış diyeceksin sonra tekrar programı çalıştırıp oyunu açacaksın....Yalnız sen direkt programı çalıştırmaya çalışırsan öyle türkçe olmaz....

arkadaşım sen yanlış anladın ben oyunu kapatıpta yeniden girmiyorum oyunu pc yi kapatıp açtıgımda ilkkez girdiğimde gene ingilizce oluyor saatin ordakini kapatıyorum yama yı tekrar kuruyorum gene aynı oyunu silip kurdum gene aynı noldu anlamadım

mertalp03
27.Haziran.2006, 17:28
arkadaşlar benim transfer ücretleriyle ilgili bi sorunum. Örneğin kulübüyle 1 milyon£ karşılığında anlaştığım bi oyuncuyu transfer edince transferine 2 milyon € ödemiş gözüküyorum ve transfer bütçem hemen tükeniyo lütfen yardım edin!!!

BaD BoY
27.Haziran.2006, 20:50
Belki sözleşmesi ile bonservis bedelini toplamıdır

tmac_91
28.Haziran.2006, 12:01
6.03 yükleyince oyun açılmıyor artık o hata çıkıo hani please correct the cd-rom ve sağ tıklayıp özelliklere giriyom uyumluluk die bişe yok

oyun o kadar mantıksız olmuşki anlatmam.

ilk sezon iyi güzel gitti herşey tabi acaip derece sakatlıklar yüzünden 2. sezon her mevkiden 3 4 adam bulundurmak zorunda kaldım.Tabi buda maaş bütçesini yüksek tutmama ama transfer bütçesini az almam anlamına geldi.

1.saçma sapan takımların saçma sapan oyuncularının sizin maçlarınınzda adeta maradona kesilmesini.

2.kaleciler acaip abartılmış bende kalecilere gol atmak o kadar zorki adam 30 metreden doksana şut çekiyor kaleci uçuyor.ceza sahası içinde karambolde şut çekiyor kaleci uçuyor kurtarıyor.öyle vuruyor olmuyo böyle vuruyor olmuyor.Kaleci tsl ligi dandik kalecisi hiç bir özelliği yok ama sanki dida yada iker casillas

3.oyunda uzun şutlardan fazlasıyla gol oluyor.adamlar 30 metreden 40 metreden vuruyor ve gol!aynı uzun şutları ben yapıyorum kaleci gene dida kesiliyor.oha yani.

4.Takımlar arasındaki güç dengesi die bir şey yok uşak spor lige yeni çıkmış ama benim maçımda sanki real madrid!top yüzü göstermiyor.

5. Üstün olduğunuz maçlarda bile pozisyon yüzdeleri eşit gözüküyor!

vs. vs. daha şuan aklıma gelmiyen bi sürü saçmaklık oluyor.En sonunda istifa edicem galatasaraydan.Nasıl olsa çek milli takımına aldılar ordan dewam edeyimde lig sinirlerimi hoplatmasın.!
sana bütün yorumlarınla katılıyorum çok saçma
ya galatasaray fenerbahce maçı yapıom tamammı 1 maç önce chelseanin kalecisi chech e 3 attım şamp maçında 3*0 yendim kadıköyde bu maç da kadıköyde
gs de özgürcan ,oguz sabankoy mudur öle kişiler var bide ü.karan necati serbest kalmış 2007 deyim
benim alex,yasin karaca,affelay,tuncay,halil altıntop hücüm hattım
onların defasnı güngör öztürk,song ,ugur ucar falan filan;
benim önder turaci,cristian pander(schalkedeki),vanden borre,juan(breilya milli takımındaki)
orta sahalar onların pienar,sabri,h.şaş, falan
benim gene işte alex affelay ,selçuk aynı orta saa genelde hücüma dönük
ben 4-2-3-1 oynuom
onlar 4-4-2 oynuo
ya 2-0 yeniom dk 61 tamammı genç bi herif girdi 18 yaşında 6 gol attı 6-2 bitti allahtan ilgisayar kendine restart attı deli oluodum
chelsea maçından sonra save yapmıştım bir daha yaptım 2-0 yendi o herif girdi bişey yapamadı adamın güçleri
bitiriş 12
hız 7
hızlanma 8
kafa 9
uzun şut 4
takım oyunu 1
teknik 11
top sürme 13
orta 14
bu herif nasıl oluyorda 6 gol atıyor sasıyorumn
bide mesela bende 25 trilyonluk adam reala gideince 100 oluo ben ş.ligini bile kazansam en fazla 5 trilyon artıor değeri
bu da çok saçma bir herifin değeri her yerde aynı olur
şimdi sheva chelsea ye gitti diye değeri değişio mu
tuncay 25 ken milan da 48 oluo
ayrıca lige yeni çıkan takımlar kendi kendine neden yabancı transferi çok az yapıo 1-2 tane alıolar o kadar
ve son sorun kayserispordaki viriosein sinani gibi bi aptan saptan bi herif var
her maçta bana gol atıo
ligde benim maçıma kadar 14 maçta 1 golü var nasıl oluoyarda bana 1 maçta 4 gol atıo gıcık oluom tamam benim maçıma kadr 5 golü olsa neyse dicem 1 golü var bana hemde juan,pander,önder,borre defansa 4 gol atıo
herfin 2 özelliği var hız 15 bitiriş 17
bende onun gibi herkes halil bitiriş 20 hız 14 top sürme 20 kafa 20 bide
tuncayın orta,kafa,bitiriş,top sürme 20 hız ve teknik 18 ama sinani daha ii oynuo ulan alıyım dedim 15 maç maç aralıksı oynattım 1 gol bile atamadı bu en saçma yanı oyuunun ve bitirişi 20 olan bir herifn 5 pozisyon dan en az 3 ünü atması gerekirken
herfiler 10 da 2 atıo
o sinani 4 pozisyonda morgan de santic i 4 kez avladı bide de santic reflex 18 bire bir 16 hava hakimiyeti 17 ayak gücü 18 iletişim 15 yumruk egilimi 14 bölge hakimiyeti 20 ve farklılık 19 nasıl oluo anlamıom
trabzonun kalecisi var jefferson güçleri 17-18-19 kalecilik gol yemiyor trabzonda satmıor ben fener le oynuom herif yüzünden trabzon ligde 19 gol yedi ya ben sadece 1 gol attım
ve alex in penaltı 20 olmasına rağmen hep kaçırıo penaltıları auta da atmıo kalecinin kucağına atıo
nedense köşeye giden toplar hep gol oluo kaçırmak sadece üzerine vurunca
2006 berbat hatalar kaynıo 2007 insallah güzellerşir

Adana_UA
28.Haziran.2006, 18:39
Doğrusunu söylemek gerekirse Fm diyince aklıma hep buglar,saçmalıklar vb birsürü kötü şeyler gelmiyor değil.Neyse benim tespit ettiğim bazı hatalar:

1)David Jarret olayı.(Adam 05 te en kral scout 06 ta bırakın kötü olmayı local bile)
2)Genç yetenek diye tabir edilen oyuncuları 1-2 sene sonra manyak oynuyor.Ama gerçekte öylemi bir oyuncunun pişmesi,gelişmesi,oturması yıllar alıyor)
3)restart game rezaleti.
4)Bence dakikada bir yok patchmiş,yok grafik paketiymiş,yok updateymiş vs çok saçma geliyor.Aslında bütün patcleri kapsayan kolay kurulumu olan ve işe yarayacak patchler çıkarsalar çok güzel olurdu.(Kota meselesi dahil.)
5)Bazı oyuncuların 2 hatta 3 tane olması (bknz.promise ve bazı İspanyol oyuncular)
6)Trabzonspor oyun başında 14 milyonla falan başlıyor ve bu bence abartılı)
7)Örneğin yeni bir oyun açıyoz ve o oyunda türkiye ve italyan ligleri açık sadece.Birkaç sezon sonra bakıyozki Türkiye'de dolu italyan,İtalya'da dolu Türk transfer olmuş heryer italyan,türk kaynıyor.
8)Bazı oyuncular kariyerlerinin son dönemlerini ülkelerinde geçirmek ister ama Fm de bundan eser yok.
9)Bir oyuncu emekli olmaya karar verdiğinde ikna seçeneği var ve o seçenek hiçbir işe yaramıyor.Adam illede emekli olacak.
10)Bence databize i normal yaptığımızda bile çok az oyuncu açılıyor bence daha çok oyuncu açılması lazım.
11)Birde Nando Rafael durumu.Adam Angola'lı dünya kupası kadrosunda yok ve Ntv sitesindeki dünya kupası incelemeleri bölümünde Angolanın Avrupada oynayan oyuncusunun olmadıgını yazıyor.Adam Herta'da.

asamedtekin
28.Haziran.2006, 22:22
bende fm 2006 c r a c k istio acil bana lazım hemen yollayın lutfen olan hemen benle irtibata geçsin [email protected]

TiRaNTx
29.Haziran.2006, 10:15
bende fm 2006 c r a c k istio acil bana lazım hemen yollayın lutfen olan hemen benle irtibata geçsin [email protected]

dostum bu site resmi ste burda o aradıgını bulamazsın

ibrahimk.1907
29.Haziran.2006, 11:34
Arkadaşım bende 2. lig B ve diğer 5 grup da takım çalıştırdım ama hepsindede aynı sorunla karşılaşılaşıyorum. Sorun ise şu ; 1. seneden sonra fikstür çekilmiyor. Tam 3 sene bekledim ama yinede çekilmedi. Niye acaba. Hiç bir ayarıylada oynamadım.

backstreetboy30
04.Temmuz.2006, 21:00
Arkadaslar Bu Oyunda Ytl Kullanulamazmi????????????

krtlkrl
07.Temmuz.2006, 16:45
arkadaşlar para birimi tayland bahtı ve hergün otomatik save yapıooo lütfenn yardımm!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BaD BoY
07.Temmuz.2006, 20:56
Arkadaşım bende 2. lig B ve diğer 5 grup da takım çalıştırdım ama hepsindede aynı sorunla karşılaşılaşıyorum. Sorun ise şu ; 1. seneden sonra fikstür çekilmiyor. Tam 3 sene bekledim ama yinede çekilmedi. Niye acaba. Hiç bir ayarıylada oynamadım.
v6.0.3 versiyonu yükle

asaylar
08.Temmuz.2006, 18:03
ben sorun değil de öneri yazacağım
ileriki oyunlarda bence takımla maç öncesi konuşma ( ki 2007 de olacakmış galiba) bi de şu hakemler hakkında yorum yapma ( bazen gerçekten sinir bozuyorlar) olsun lütfen

muhtar15
10.Temmuz.2006, 02:08
bence alman milli takımın seçilemez olması

Archilles_TR
10.Temmuz.2006, 16:26
Ben İtalya Ligi'ni oynayamıyorum
Ascoli takımında fikstür problemi mi ne çıkıyo oyun İtalya Ligi açılmıyo
bunu için ne yapabilirim

bide bişey var
örneğin Zidane 2008 yılında emekliliğini açıklamış 2007 yılında sözleşmesi bitiyor
ama kulüp onunla 2008'e kadar sözleşme yapamıyor veya adam transfer olamamıyor öyle 1 sene boş boş free transfer'de duruyor
adam emekliliğini açıklamış olsa bile sözleşme uzatabilmeli veya transfer yapabilmeli

mrx1987
14.Temmuz.2006, 21:06
Arkadaşlar benım bi sorunum var çözemedim simdi güncelleştirme paketini kurdum bi tane skin yukledım bıde türkce versiyonunu yükledım ama sımdıde oyunu kuramıyorum yeni oyun dediğimde hata mesajı cıkıyo anlamadım hata mesajında da böle bişi yazıyo : A serious error was encountered and the application will close an error file has been genereted in : /D:/FM 2006 böle bisi yazıyo acaba yanlıs bisimi yaptım... :confused:

Kinghorn
14.Temmuz.2006, 23:37
benim fmde sürekli kayıtlı oyun yüklememe hatası verio uyuz olyrm.tam zirveye çıkıorum seneler gçiooo pattt o oyun bidaha açılmıooo yazık çok yazıkk......

belkide bi çözümü vardır-------varsa yardım..

ekucuk
15.Temmuz.2006, 13:32
Ben bu konuyu forumda arattım ama sonuçların içinde kayboldum ve sonuca ulaşamadım.

Sezon sonunda gidecek oyuncularınız var ve transfer sezonunda günler çakıştığı için sezon içinde anlaştığınız yabancı oyuncularınız maalesef takıma katılamıyorlar. Anlaşılmamış gözüküyorlar, tekrar sözleşme önerdiğinizde talipleri arttığından gelmesi zorlaşıyor yada gelmiyorlar.

D'Alessando için yabancı yetenekli bir oyuncumu transfer sezonundan önce serbest bıraktım maalesef hemen valencia kaptı. (dervite 18-19 yaşında bir oyuncu tavsiye ederim. daha önceki oyunda chelsea 20 m$ vermişti)

istanbul1453
16.Temmuz.2006, 00:46
Bende de daha önce yazmıştım ikinci sezon gelmedi..Sonra şampiyon oldum süperim ikinci sezon başlamadan bahisler veriliyor bize verilen ihtmal 5000 de 1 yani iyi çalışmanız lazım diyor ..Küme düşebilirsiniz diye çok saçma fikstürde gelmedi sadece bizim ligde..

fmsmyrna
17.Temmuz.2006, 23:32
evet 2.lig saçma bide ben türkçe paketi indirdekten sonra 2.lig b de yi de seçip lig açtımmı diğer sezonun fikstürü gelmiyor bide ilk dakikalrda gol yeme olayı var

sardokar
21.Temmuz.2006, 18:14
ilk dakikada gol yeme veya atma zaten baya bi saçma olmuş hadi 50,100 maçta 1 sürpriz olur atarsın yada yersin ilk dakikada bir gol ama her 3 5 maçta bir de olmazki bu.

benim gördüğüm bir başka saçmalıkta denemeye aldığın oyuncuları lig maçlarına sokabiliyorsun :F

istanbul1453
22.Temmuz.2006, 01:55
Bu hatalarda baya kafa sıkıcı yaa..

JunkChorn
22.Temmuz.2006, 09:41
Arkadaslar ayri ayri konular acmayalim hepimiz herkez gördüğü hatalari , oyunda yasadiği teknik sorunlari buraya yazarsa daha iyi olacagini düşündüm.Toplu bir halde buraya yazarsak problemleri daha iyi olur ve bunların cözümünü ayri ayri degil hep bir elden yapmis oluruz.İlgili arkadaslarimada buradan konuyu sabitlemelerini rica ediyorum.Tesekkürler.

kardes simdi ben bu nostalji patchi indirmek istedim siteden indiremedim bi sorunla karsılastım wede cok hosuma gitti hem turkce hemde digeri olmadı lutfen bi yardımcı olursan sewinirim simdiden tesekkurler

fmsmyrna
26.Temmuz.2006, 20:03
v6.0.3 versiyonu yükle
abi bu v6.0.3 ü yükleyince çözülüyomu bu sorun

bir gün herkes FENERBAHÇE'li olacakTÜRKİYE TÜRKlerin

anlatmaliymis_meger
30.Temmuz.2006, 13:02
fenerbahçe ile 5 şampiyonluk 4 türkiye kupası aldım..ama ülke sıralamasında falan 48 puanım var gözüküyo..oysaki 200 küsür olması gerekiyo ama ben sıralamaya bile giremedim..sizce nedendir arkadaşlar ?

Archilles_TR
31.Temmuz.2006, 02:03
yabancı bir oyuncuyu başka takıma gönderdiğin zaman yabancı kontenjanından düşmesi lazım fakat düşmüyor
gerçekte bir oyuncu kiralık gittiği zaman eski takımın kontenjanında yer açılıyor ama oyunda bu yok

Hugo
01.Ağustos.2006, 00:12
yabancı bir oyuncuyu başka takıma gönderdiğin zaman yabancı kontenjanından düşmesi lazım fakat düşmüyor
gerçekte bir oyuncu kiralık gittiği zaman eski takımın kontenjanında yer açılıyor ama oyunda bu yok

emin misin??

hasan_26
02.Ağustos.2006, 11:24
abi bendede hep aynı para birimine dönüye girdiğimde

abi hep aynı para birimine kaydedersen geri dönüyo

abi süper fazla puan vermiyo ingilterede olsa 220falan olurdu

alperen1907
04.Ağustos.2006, 17:02
ya karşı takımdan biri kırmızı kart görünce daha iyi oynamaya başlıo bu sorun fm 2005 te de vardı.size de oluyo mu yoksa benm oyunda mı bi gariplik var

istanbul1453
06.Ağustos.2006, 13:43
EEe o çıkan kişi yerine daha iy motive oluyorlar da ondan ...

Bende de futbolu bırakan gençler var....
Bir de Kurtulus Halim i Antrenör yapıyor sadece konuşmada ama...NE saçmalık yaa...
http://img86.imageshack.us/img86/2614/samalkzj6.th.png (http://img86.imageshack.us/my.php?image=samalkzj6.png)

Bunlarda genç yaşda futbolu bırakanlar ...Bana baya saçma geliyor...az dolaşın kardeşim belki sizi alan olur yaw...:)

http://img82.imageshack.us/img82/7025/brakma3tx8.th.jpg (http://img82.imageshack.us/my.php?image=brakma3tx8.jpg)
http://img85.imageshack.us/img85/738/brakma2pc4.th.jpg (http://img85.imageshack.us/my.php?image=brakma2pc4.jpg)
http://img240.imageshack.us/img240/3779/brakmaas3.th.jpg (http://img240.imageshack.us/my.php?image=brakmaas3.jpg)

Fm nin bazı saçmalıklarıda hiç çekilmiyor heee...;)

ediz1990
06.Ağustos.2006, 15:22
bende prefferences bölümünde ki para ayrını eoru yapıyorum sonradan hep thai baht mıdır nedir öle bir para oluyor bide autosave ii ayda bir veya neye çevirirsem çeviriyom her güne dönüyor sinir ediyor.her gün kendi kendine auto save oluyor.

Celebi123
07.Ağustos.2006, 08:49
bendede kayıtlı oyun yuklenemedi hatası weryior help me

garandiru
07.Ağustos.2006, 13:40
kiralık oyuncu yüzünden 6 yabancıyı alamıyorum fenere çok saçma

skyline_a
08.Ağustos.2006, 13:25
yaw benim oyundasürekli parabirimim deişiooo ve oto kayıt tı ben kapalı yapıyorum kendi kendine hergün oluyoo oto kayıt buna bi çözüm bulusanız sevinirm arkadaşlar

bende prefferences bölümünde ki para ayrını eoru yapıyorum sonradan hep thai baht mıdır nedir öle bir para oluyor bide autosave ii ayda bir veya neye çevirirsem çeviriyom her güne dönüyor sinir ediyor.her gün kendi kendine auto save oluyor.
katılıyorum aynısı bendede olyorrrrrrrrrr

unverdic
08.Ağustos.2006, 15:18
buna gerçekten bir çare bulmalı!
adamı fmden soğutuo

istanbul1453
09.Ağustos.2006, 01:13
Yaw bı oyunda herkese başka sinir bozucu sorun veriyor yaa ... En fazla 10 15 kişi aynı dertten muzdarip... Bazen hiç duymadığım ya da karşılaşmadığım hataları görüyorum... Yani hataları saymakla bitmiyor....BU nedri bee cm 2003-2004 de bile bu kadar hata yok du yaa....En azından bende...

Brooklian
10.Ağustos.2006, 14:49
hayatımda oynadıgım en dandik oyun..yemin ediyorum 10 sene evvelki oyunlar daha gerçekçiydi..gerçekçilik 0..

1 ) oyunculara puanlar niye verilmiş anlamıyorum; hızı : 8 , hızlanması: 6 yer tutuşu: 9 olan bir adam hız puanları 17-18 olan bir adamı geriden gelip yakalayabiliyo...saçmalıgın daniskası..

2 ) takımların kaleci transfer etmesine hiç gerek yok; çünkü 16 yaşındaki bütün puanları 6-7 olan bir kaleci bile şampiyonlar ligi şampiyonu takımın avrupa gol kralı forvetlerinin önünde 10 la oynayabiliyor..

3 ) EN BÜYÜK SORUN :: Nedense oyun başladıgımızda başka liglerin büyük takımlarında bazı -gerçekte olmayan- oyuncular oluyor(hani isimleri hafif silik olarak yazılanlar)...hem puanları bütün oyunculardan daha iyi oluyor, hem de bu takımlar, gerçekte ole oyuncular olmadıgı için onlara hiç para odemiyor..bu oyunun müdavimleri nelerden bahsettigimi anlamışlardır.

4 ) 2-3 sene üstüste avrupa şampiyonu bile olsanız bazı meşhur oyuncular size transfer olmak istemiyorlar.

5 ) yıllık 50.000 euro alan bir genç futbolcu bir sezonda 10-15 maç oynayınca aldıgı maaşın 15 katını istiyebiliyor.

6 ) dünyaca meşhur bir oyuncuyu bedavaya satış listesine koydugunuzda bile talibi olmayabiliyor.(örnek: mascherano)

7 ) dünyanın en iyi altyapısına sahip takımı ajax ile başladıgınızda bile altyapıdan hiç oyuncu yetişmezken; adı sanı belli olmayan takımlar süperstar yetiştirebiliyorlar.

bende bu oyunun müdavimiydim..ama artık yüzüne bile bakmıyorum.. çünkü eğer bu oyunda yukarda yazdıgım herşeye ragmen 15-20 sezon başarılı olan veya kafayı yemeyen bir arkadaş warsa aşşagıdaki mail adresine mail atsın da nasıl oluyo anlatsın..

[email protected]

Thmz
10.Ağustos.2006, 15:38
Birde ligde yer alan oyuncu fiyatları çok düşük bence...! Milyon dolar olan oyuncu sayısı düşük? Sizde öyle mi bilemem ama bende durum bundan ibaret.

Del Piero_10
10.Ağustos.2006, 15:50
en büyük ve affedilmez hata ibrahimoviç denilen kazmanın uçuk biçimde şişirilmesi

Jesus_FB
10.Ağustos.2006, 16:19
en büyük ve affedilmez hata ibrahimoviç denilen kazmanın uçuk biçimde şişirilmesi

sen hiç kazma görmemişsin

Hugo
10.Ağustos.2006, 16:25

ağlamak istiyorum!

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

ne diyor bu adam :confused: :confused:

Del Piero_10
11.Ağustos.2006, 13:06
sen hiç kazma görmemişsin

gördüm crouch

BaD BoY
11.Ağustos.2006, 13:40
Arkadas Tamam İbrahimoviç Abartılmış Ama Futbolcu Kötü Degil

emere
11.Ağustos.2006, 14:22
oyunda çok surun var hangisinden başlıcağımızı bilemioz artık

ugur060713
11.Ağustos.2006, 15:33
Bence En Önemlİ Sorun Bazi Oyuncularin Çok Fazla AbartilmiŞ Özellİklerİ Oldugu Öng 20 Yasinda Sİmon VukÇevİÇ Bu Kadar İyİ Oyuncu Olsa BÜyÜk Takimda Oynar Amaprtİzanda Oynuyor Bu Oyuncunun Özellİklerİ Hep 18-19-20

eaglenette
14.Ağustos.2006, 03:56
yukarıda sayılan sorunlara rastladımda benim bir düşüncem var onu sizle paylaşmak istedim ondan cvb yazdım doğrusu sizce nasıl olur?
ya benim oyunların çoğunda hersene bir türk takımı Kıbrıs Rum Kesmi takımlarıyla eşleşiyordu bu arada aklıma birşey geldi abi malumunuz KKTC'ye ambargo uygulanıyor bunu oyunda olsun delme şansımız var mı?
mesala editörden işe yaramaz bir ülkenin adını vs değiştirip daha sonra oyunda o işe yaramaz ülkeyi KKTC olarak görmek mümkün mü oyuncusunun falan görünmesine gerek yok başarı falan da istemiyorum takımı falan da görünmesin yeter ki Kıbrıs Rum Kesminin olması gibi KKTC'de olsun isterim...
yada bu işe yarayacak bir tür yama vs var mı? yada yapılabilir mi?
düşüncelerinizi bekliyorum

TheTrooper
14.Ağustos.2006, 16:29
walla ben onu bunu bilmem en büyük hata sonradan bazı gençler çıkıyo ya özelliklerine bi bakıyoru nerdeyse tüm özellikleri 20ama bi b.. yaptığı yok tööbe tööbbee adamın frikikleri 11 bana frikikten gol atıyo olur mu böyle bişi

astute
16.Ağustos.2006, 01:27
merhaba arkadaslar belki biraz eski bi sorun ama ben halledemedim.oyunu kurdum V.6.0.3 update yaptım.ama oyun hala V.6.0.2 diye açılıyo.para birimi tayland bahtı ve oto kayıt hergün diye gözüküyo.oyuncu satma ise daha bi problem karsıma takım seceneği filan çıkmıyo.

oyunu direk kuruyorum V.6.3 updatesini yapıyorum ve türkçe dil paketini yüklüyorum ama yukamrıdaki hatalar yüzünden oyunu bi türlü ağız tadı ile oynayamadım. çıldırmamak elde diil.hala fm 2005 te takılıyorum.sıkıldım artık.

ne olur bu oyun kurma cahiline bi yardım....

anilucer35
16.Ağustos.2006, 14:28
**** türkiye de şampiyon olunca prim 0 dolar yazıyo anlayacağınız şampiyonluk 5 para etmiyo.........

ufucuk
17.Ağustos.2006, 03:23
bir keresinde anderson adındaki bir kaleciye arezzo takımı 2011 yılından 2090 yılına kadar sözleşme yapmıştı! yıl 2012 idi.

bir savunma oyuncum da ahmet aylazdı adı dc oynuyordu ama positions a baktığımda o mevkide bile "unconvincing" gösteriyordu yani turuncu renkteydi başka da oynayabildiği yer yoktu!

zenith peterburg'un nikolay larionov adlı çalıştırıcısının en sevdiği kişisine bakın o da nikolay larionov! tıkladım belki aynı adda başkasıdır diye yine kendisi çıktı!

rustem goldberg
19.Ağustos.2006, 14:19
**** türkiye de şampiyon olunca prim 0 dolar yazıyo anlayacağınız şampiyonluk 5 para etmiyo.........
aynen katılıorum

r_a_z_o_r
20.Ağustos.2006, 04:28
En büyük sorun rakip kaleye 40 şut çekip 30'u kaleyi buluyor ve 3 veya 5 gol çıkıyor bunların en az 10'u kaleci ile bire bir kalınan pozisyonlar saatlerce uğraş taktik yap defansın beynini döndürüyorum ama kaleci geçilmiyor maç motoru bu kadar pozisyon üretmesin o zaman bizde taktiklerimizi ona göre yapalım.

32arti1
20.Ağustos.2006, 13:41
Ben oynamayı İbrahim Üzülmez'in bana attığı 2freekick golünden sonra bıraktım... pes yani dedim...

adem1905
23.Ağustos.2006, 22:20
arkadaşlar bende komik resimler varda bunu nasıl ekleyebilirim

BuriBurhan
24.Ağustos.2006, 23:49
fikstür gelmesi için 1 ay gibi bir süre geçmeyi

sirseri20
30.Ağustos.2006, 18:15
Garip ya bende iki tane cıkmıyor 1 tane var

ama biri gaziantepte biri gençlerbirliğinde oynuyor
yaşlarıda farklı

gençlerdeki gelecek vadediyor
bide
;;)

yunus3537
02.Eylül.2006, 15:17
arkadaşlar bende almaya vb bazı takımların oyuncularının isimleri değişik ve sönük.mesela ballack var ama almanya milli takımındaki ismi hofman bütün özellikleri aynı.klose yok yerine başka isimde adamlar var özellik yine aynı.benden başka karşılaşan var mı böle bişi ile.varsa nasıl çöze bilirim.????

http://img61.imageshack.us/my.php?image=almanyatd7.png

işte takım ???????????????

yalovakartali77
04.Eylül.2006, 00:49
arkadaslar merhaba bu siteyi yeni buldum...bendede fm 2006 var!yuklemesini herseyini yaptım oyunu oynuyorum guzelce ama sorun ilk yıl bittikten sonra ikinci yılda fikstur yok lig macı oynayamıyorum sadece kupa amcları var ve samp. ligi ile uefa kupasını takip edebiliyorum...nasıl olacak fikstur nasıl cıkacak bilen varsa aynı sorunla karsılasan varsa cozum yolu solerlerse sevinirim...tesekkurler...

Sekopej
04.Eylül.2006, 00:53
yunus buraya bakarsan sorunu halledersin;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=14300

yalovakartalı öncelikle hoşgeldin aramıza;

Sen de buradan sorununu halledebilirsin....

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=16359

yalovakartali77
04.Eylül.2006, 14:01
sekopej tesekkurler...dosyayı indirdim kurucam saolasın...

hakanmrcfm
04.Eylül.2006, 17:39
yaa ben şu editörde liverpool un transfer bütçesini arttırmak istiyorum fakat transfer bütçesini girdiğim yerde ha bire sorun çıkıo
yazıyorum miktarı fakat değişiyo bunun nedeni lütfen yardım edin

Jeust
04.Eylül.2006, 19:32
2 x Isaac Promise
Evet oyunda iki tane Isaac Promise var.İkiside gençlerbirliğinde.

mysterio-ali-87
07.Eylül.2006, 23:17
ya beyler ben yanı baslıyıcamda fm yaa
turkce yapamadım bı yardımcı olurmusunuz lutfen
ındırdım tukce yamayı olmuyo bı yardım etsenız

Prowler84
08.Eylül.2006, 11:44
ÖNEMLI TURKIYE LIGI SORUNLARI & ISTEKLERI...
- Sezon sonları klüplere ligi bitiriş sırasına göre para ödeniyor ama türkiye liginde şampion bile olunsa "0" lira elde etti yazıyor!
-Türkiyenin ve Türk liginin ünü düşük olmamasına ragmen (oyunun editöründen kontrol ettim) sponsor gelirleri sadaka kadar az!
-Yabancı sınırlaması ve sayısı değiştirilemiyor editörde sadece türk olmak için olan gerekli olan 5 yıl yaşama şartını azaltabiliyoruz.

BUNLAR OYUNUN KENDI EDITORUNDEN DUZELTME SANSIMIZIN OLMAYAN SORUNLAR O YUZDEN ÖNEMLI !! herkesin kendisinin düzeltebilcegi sorunları burada
gelip sormasının anlamı yok.önemli olan böyle düzeltme şansımız olmayan dosyalarla ilgili bir çalısmanın olup olmaması

anil luque
08.Eylül.2006, 13:39
serıous error hatası cok sınr bozucu bıse gecen gun besıktasla muthıs maclar cıkardm uefa'da gruptan cıktm ama kaydedemeden oyundan attı

ferdi.
10.Eylül.2006, 14:21
turkiye takımları avrupada kazandıgı haric bir turlu dogru duzgun para kazanamıyor ayrıca sampiyona prim verilmiyo

24bozkurt_fb
12.Eylül.2006, 12:07
ya beyler cd den yükledim oyunu v6,0,3 ü yükledim ve üstünede data update v3 ü yükledim oyunu açtım v6.0.3 yazıyo oyuna girdim sadece bi değişiklik var oda uğur yıldrım fenere gelecek tek değişiklik bu v3 ü yüklerken yazıyoki 1eylüle kadar olan transferler(delgado kezman...) baktım hiçbiri yoq gelecek trans.lere baktım oradada yoq napıym şimdi yardım edin

tarum74
13.Eylül.2006, 13:42
ya aynı sorun bende de var yani lig bittiğinde yeni fikstürün bir türlü gelmemesi sorunu. acaba bir çözüm buldun mu?

rectangle
13.Eylül.2006, 13:46
bi maçta tatile gitmiştim maç sonu haberde maçın 1-1 berabere bittiği yazıyordu ama maça girdiğimde1-2 aldığımı gördüm maçı

Amroth61
13.Eylül.2006, 14:01
son guncellemede cok yanlıs yapılmıs yaa trabzonda mert korkmazın ne isi var

ayrıca marcelinhonun forma numarası 10 yazılmıs yattara nın 19 ersen martin 13 hepsi yanlıssss..

emrec15
14.Eylül.2006, 12:10
benim gördüğüm bir hata değil ama bir beklenti.hani oyuncuyu cezalandı seçeneği varya birde oyuncuyu ödüllendir olsa daha çok iyi olur.

rustem goldberg
14.Eylül.2006, 17:05
son dakkalarda sürekli taç oluyo ben kullanıorum herifler kafayla taca atıo....hep bole devam edio oyun motorunun sucu

-eng-
16.Eylül.2006, 01:32
17 yaşındaki kaleciler 20 penalty taking'li oyuncuların penaltısını bir çok kez kurtarıyor ve hiç bir zaman bi kaleci ders köşeye yatmıyor.

dick
16.Eylül.2006, 01:49
Penaltıları eğer atan oyuncu köşelere değil de düz atarsa yüzde yüz kaleci çıkarıyor.Hiç düz vurulan penaltının gol olduğunu görmedim kaçan penaltılarımın neredeyse tamamı böyle oluyor.

AnGeL Paradoks
16.Eylül.2006, 03:59
Ya arkadaşlar lütfen bu sorumu cevaplayın yoksa kendimi kaybedecegim lütfennnnn maçlarda hazırlık yada kupa maçı farketmiyo hep sabit dakikalarda göller geliyo açıklamak gerekirse ben sezonda 100 gol attıysam bunların %90-95 yakını ilk yarının hemen başlarında yada sonlarında (15 dakikaya kadar ve 44 üncü dakikadan sonra) ikinci yarıda ise daha dramatik 57 dakika ile 60 arası yada çok az bir ihtimal 70 dakika sonu biri buna bir bakabilirmi yoksa futbol menejer kariyerim sona erecek çok kötüyüm bildiginiz gibi değil.ben bunu manisasporun başında yaşadım belki sizde farklı dakikalarda ama yine hep aynı dakikalarda oluyodur lütfen bir cevap yada çözüm ne yaptıysam fark yokkk lütfennnnnnnnnnn

niceray
16.Eylül.2006, 12:50
benim orjinal cd hiçbir hata yokkk

Amroth61
16.Eylül.2006, 17:04
fm 2006 da hatadan ziyade sacmalık var gaziantepsporla deplasmanda mac yapıyorum 186 kisi macı izliyor hemde lig macı

ibrahimovic R
17.Eylül.2006, 14:39
benim gördüğüm bir hata değil ama bir beklenti.hani oyuncuyu cezalandı seçeneği varya birde oyuncuyu ödüllendir olsa daha çok iyi olur.
:cool: sana tamamen katılıyorum.Mesela oyunda maç yaparken kendimi kaybediyorum ''GOL AT SANA PRİM BE HADİ BE'' yada ''O ADAMI GEÇİRME PRİM'' gibi laflar ediyorum prim verme olsa çok iyi olur inşallah FM2007de olur:D

RaP_StAr
19.Eylül.2006, 12:07
Abi ben de oyunu kuramıorum ya su fm.exe hangi klasör olucak bi yardımcı olun ya

gulcem
20.Eylül.2006, 10:40
biriniz bana başlattan programlar/sports interactive/football manager 2006/editöre girip oradan herhangi bir dosyayı açıp tuncayın ismini yazıp reputationdaki ayarlarını söyleyebilirmi?(ayarları değiştirmemiş olanlar söylesin)

kerem9
21.Eylül.2006, 13:57
Benim sorunum büyük ne zaman yeni lig kursam 20 veya 23 mayıs 2006 da oyun kendi kendine oyudan çıkıyo bi yardm ne olabilir acaba

lada
22.Eylül.2006, 15:05
6.0.3 yamasını yükledim ama açılışta doğru cd romu takın diyor. değiştirilmiş exe dosyasının linkini yazabilecek olan varmı. dilerseniz [email protected] a da atabilirsiniz. çok teşekkür ederim.

suloss
23.Eylül.2006, 01:19
aynı sorun bende de oldu türk telekomsporla oynuodum ilk sene normaldi ama 2. sene fikstür çıkmadı hem bende (2. lig) hemde süper lige gözükmüodü fikstür:(

alperenözcimder
25.Eylül.2006, 12:47
sevgili arkadaşlar oyunun kurulumunu açıklayan bir yer varmı.
oğluma oyunu bir türlü kuamadım bana yardımcı olurmusunuz
selamlar

sandstorm07
16.Ekim.2006, 15:03
benim sorunumsa fm2006 nın 6.0.3 veriyon güncelleştimesini yüklemeden önce 5 yıl türkiyede oynamış yabancı futbolcular türk statüsünde oynuyolardı.güncelleme patch yükledikten sonra hiç birşekilde türk olmuyolar.2007/2008 sezonundayım fb de aurelio hala türk olmadı.bu 6.0.3 versiyon yenileme mi yoksa eskilememi anlıyamadım:)

mdss
17.Ekim.2006, 14:43
hakemler kötü mac yönetince önceden oldugu gibi haklarında konusabiliyomuyuz..şikayet edebiliyomuyuz.. bide penaltılarda ortaya giden tüm şutları kaleciler kurtarıyo.ilginç tabi..

canerkes
22.Ekim.2006, 00:18
ya arkadaşlar ben fm 2006 ya editörden girdim oyuncu transferi düzeltmeler yaptım kaydedip çıktıp sonra normal yoldan girdim düzeltmelerin olması için yeni oyun açıyodum türkiye çıkmadı editörden direk geçiş var mı oyuna

Jesus_FB
22.Ekim.2006, 00:33
ya arkadaşlar ben fm 2006 ya editörden girdim oyuncu transferi düzeltmeler yaptım kaydedip çıktıp sonra normal yoldan girdim düzeltmelerin olması için yeni oyun açıyodum türkiye çıkmadı editörden direk geçiş var mı oyuna

editörde bir hata yapmışsındır ondan olur böyle şeyler

OnuldinhoHizmet
27.Ekim.2006, 15:12
benim başımada geliyor bu tür olaylar ama benim canımı sıkan lig fikstürünün gelmemesi tam 12 sezondur kayserisporun başındayım ve fikstür bu sezon gelmedi oyuna yeniden başlamak zorunda kaldım...

ERSIN-GS
29.Ekim.2006, 19:24
Artık bu hatamıdır bilmiyorum ama gerçekte olmayacak şeyler oluyo mesela ben chelsea ya 16 yaşındaki bir oyuncuyu almak istedim(ne değeri nede maaşı var) adama sözleşme önerdim kabul etmedi.bida önerdim onuda kabul etmedi.iş inatçılığa bindi.hayatı boyunca göremeyeceği kadar para teklif ettim yine kabul etmedi.bu olabilirmi gerçekte

fb_16
25.Kasım.2006, 04:45
arkadaşlar 6.0.3 patch i yükledim ancak oyuna girmek istediğim zaman şu pencere ile karşılaşıyorum lütfen yardım edin başka yardım alabileceğim yer olduğunu sanmıyorum :(

http://img176.imageshack.us/img176/9665/ads305zlk9.jpg

resitasar
07.Aralık.2006, 17:30
ya benim aldığım cd de mdf dosyaları ile yapmışlar ve deomond değide alcho52 kullanılmış bende kurdum ama çalışmadı

soner190520
08.Aralık.2006, 19:14
ardaslar fm 2007 oynayan warmi yaa ben oyundayken "array access out of bounds" diye bi hata veriyor ve oyundan cikiyor bunu neden yapiyo yardimci olursaniz sevinirim

anex
21.Aralık.2006, 13:47
ya arkadaşlar ben oyunu kurdum kendim profilimi yükleyemiyorum..devam edince oyun kendisi oynuyor...

eerrkkaann55
26.Aralık.2006, 19:18
slm beyler ben oyunu oynarken ayrlardan oto kayıtı kapalı yapayorum ama 1 2 kere ileri deyince o otomatik olarak her gün kayde gelior lütfen yardımcı olunn bunu nasıl cozeceğim ;;)

ozanersin
25.Ocak.2007, 12:39
Ya Arkadaşlar benım sorunum FM2006 yı türkçeleştirdikten sonra 2. sezonun başında kayıtlı oyunu bulamamasıdır.Bunun nedeni oyunun korsan cd oldugundan kaynaklanabılırmı acabaaa... Ama orjinalleri çok pahalı ne yapiim ...

snoophan
28.Ocak.2007, 01:03
arkadaşlar benim sorunumla daha once hiç kimse karşılastımı bilmiyorum sorun fm2006 oynadığım oyunu kayıt ettim kayıt bittikten sonra cok acelem vardı makinayı reset attırdım açılmadan kapadın ertesi gün oyunu açtığımda save dosyası açılamadı dio ama ben kayıt bittikten sonra reset attım hatta biraz bekledimde neden böyle bir sey yapabilir bana yardımcı olabilirmisiniz