PDA

View Full Version : Ilginc bir olay

ulasfb
14.Aralık.2006, 09:11
sezonun ilk yarisi 11 puan onde farkla 1/idim ikinci yarisinda taktigimi mi cozduler nolduysa kotu sonuclar ladim taktigi mi mi cozduler sizce

kerimoglu
14.Aralık.2006, 11:24
aslında mantıklı çnkü bndede buna benzer bşy oldu.ilk yarıdaki başarıyı yakalayamadı takım ve taktikte deişiklğe gitmek zorunda kaldım.

esmeria
14.Aralık.2006, 16:07
evet buyuk ihtimalle tatikgini çözmüş olabiliriler bence 2 temel taktik kullanmanı tavsiye ederim ben takımlarla öle başa çıkabildim çünkü hepsi bana karşı devleşti bende çareyi 2'inci taktikle buldum

sanalbela44
14.Aralık.2006, 16:19
mantıklı birşey aslında bende bayern ile ilk senemde açık ara şampiyon oldum ama şimdi kovulma tehlikem bile var şampiyonlar liginde kayıpsız gidior herşey ama ligde öyle bir katılaşma varki defansları geçmek imkansız ligin başında vitti sayesinde 8 maç üst üste kazandım ama şimdi sadece o galibiyetlerim var 17. hafta ve şuan lige 8 galibiyet 5 bereberlik ile ligde pek bir iç açıcı durum yok
birde şu meşhuuur serhat antremanının linki nerde aranızda bilen varmı?

y_layta
15.Aralık.2006, 14:27
bunda bişi yok oyuncular antrenmanlarda iyice batmıştır çözüldüyse yeni taktik yap sasit olay

Valheru
15.Aralık.2006, 18:24
yok arkadşm taktiği çözdüklerine ben pek inanmiorum.ben fenerle 2015 yılındaym başladğm seneden beri hiç şampionluğu kaptırmadan. zaman zaman zorladılar ama hep üst üste şampion olddum.9 sene üst üste şampion oldum valla.tabi avrupada iyi işler çıktarttım ama kupa alamadım