PDA

View Full Version : Süper Lig ve Lig A Update

EL-Hadji
15.Aralık.2006, 03:20
İyi Günler;
Merhaba dostlar uzun zamandır üzerinde çalıştığım update' i tamamlamak üzereyim. Mustafa(Vieri) ile de görüştük haftaya yayınlayacağız inşallah. Biraz içerikten bahsedeyim süper lig, lig a ve lig b ağırlıklı avrupa takımlarında bütçeleri düzenledim sadece. Özellikle lig a dan takım almak isteyen arkadaşlarım gönül rahatlığıyla oynayabilecekler, lig b ile ilgili çalışmaları da ekliyip sonuçlandırcam, lig b den tavsiyesi olan arkadaşların tavsiyelerini alabilirim özel mesajdan da gelebilirsiniz teşekkürler

harun26180
15.Aralık.2006, 14:01
Eskişehirsporda bazı hatalar var onlar düzeltildimi acaba ???

Aşk-ı Şehir
17.Aralık.2006, 13:06
evet eskişehirspor da bayağı bir hata war düzeltildimi? düzeltildiyse süper olmuştur abi yinede saol

harun26180
19.Aralık.2006, 10:44
Genede eline emeğine sağlık, Hee bu arada özel mesaj göndermişsin hadji daha bu sabah gördüm. Özel mesaj klasörünü kontrol etmeyi unutma.

berat26
21.Aralık.2006, 15:12
eskişehirli abi bende esesliyim eskişehirsporda eksik varmı

Ahmet_77
23.Aralık.2006, 19:23
7.1 gerekiomu yoqksa 7.0 da da çalışıomu

eneshan
29.Aralık.2006, 17:44
abi oftas lig A da birinci ama fm 07 de cok berbat yapmislar takimi.

EL-Hadji
29.Aralık.2006, 19:50
İyi Günler;
Arkadaşlar update 1 hafta içerisinde çıkacak demiştim ama biraz uzadı nedeni de şuan devre arası olduğu için sirkülasyon var sürekli oyuncular takımçalışmalardan değiştiriyor bu yüzden erteleme kararı aldım, Update hakkında bilgi vermek istiyorum
- Update 7.0.1 ile çalışıyor
- Süper Lig ve Lig A ağırlıklı Lig B ve Avrupadan da transfer ve data güncellemleleri var. [ Ör: Caner Altın(Cska Moskova) , Higuain(R. Madrid), Deniz Kolgu(Istanbulspor) ].
- Oyuncuların mevkii, current ability, potantial ability ve favori personel, verileri güncellendi.
- Avrupanın büyük kulüpleri ve Türkiye kulüplerinin favori isimleri, ezeli rakipleri ve bütçeleri gerçeğe göre düzenlendi.
- Takımların moralleri lig sıralamasına göre tekrar düzenlendi
- Türk liglerinde gelecek vaadeden oyuncuların özellikleri güncellenip potansiyelleri artırıldı. Ör: Eyüp Kadri Ataoğlu Trabzonspor-Sarıyer(kiralık), Özgürcan Özcan Galatasaray, Cafercan Aksu Galatasaray - İstanbul B.Ş.B.(kiralık), Erhan Kuşkapan Ankaraspor, ve diğerleri
- Oyuncuların yaygın isimleri düzeltildi. Ör: Bülent Bölükbaşı, Mehmet Topuz, Serdar Sinik, Mehmet Al, İsmail Güldüren, Mehmet Yozgatlı
Şimdilik bunlar tavsiyelerinizi bekliyorm veya avrupa' dan transferi kesin sonuçlanan oyuncular varsa buradan da bana aktarabilrsiniz.

omer-faruk-14
30.Aralık.2006, 12:00
ya abı takımların bütçeleri çok az biraz yükseltsen çok ii olur

EL-Hadji
30.Aralık.2006, 21:16
ya abı takımların bütçeleri çok az biraz yükseltsen çok ii olur

Evet bütçelere el attım hatta gazeetede bir yazı buldum ona göre yapıyorm

EL-Hadji
04.Ocak.2007, 02:54
Arkadaşlar günlerdir update ile uğraşıyorum fikirlerinizi bekliyorum ama ilgilenen arkadaşlar çok az, çıktığında eleştireceksiniz çıkmadan olması gerekenleri belirtseniz, beklentilerinizi fikirlerinizi çok daha iyi olacak ama duyarsız davranıyorsunuz

King_91
04.Ocak.2007, 17:57
neden hepsi 7.0.1le çalışıyo ikisiylede uyumlu olan bişeyin yapılması mumkun mu

bigvocate
04.Ocak.2007, 18:57
Arkadaşlar günlerdir update ile uğraşıyorum fikirlerinizi bekliyorum ama ilgilenen arkadaşlar çok az, çıktığında eleştireceksiniz çıkmadan olması gerekenleri belirtseniz, beklentilerinizi fikirlerinizi çok daha iyi olacak ama duyarsız davranıyorsunuz

dostum benim şahsi kanaatim şu ki bence türkiye ligi oyuncularının özellikleri çok düşük yapılmış.hatta ve hatta türkiyedeki kaliteli yabancılar bile türkiyede oynuyor diye özellikleri düşmüş.özellikle Galatasaray kulübü dikkatimi çekti yani bir Arda bir Sabri bu kadar düşük özelliklere mi sahip ? ne bilim bi Aykut bu kadar kötü bi kaleci mi ? mehmet topal sağ kanat oyuncusu mu ? özgürcanın çalışma azmi bu kadar düşük mü gerçekte ? yani kısaca birkaç kulüpte genç oyuncuların özellikleri çok düşük.bu neden kaynaklanıyor bilmiyorum bizim Türk milletinin kompleksi midir nedir anlamıyorum.Arda'nın Sabri'nin Burak'ın fenerli Volkanın avrupadaki yaşıtlarından neyi eksik ? ben galatasaraylı olmama rağmen fenerbahçeli volkanı çok beğeniyorum bence onun özellikleri çok düşük yapılmış.
bilmiyorum dostum yani takdir senin tabi ki ama bence bunlara bi gözat

çalışmaların için teşekkür ederim kolay gelsin Allah razı olsun ellerine sağlık

Scocco
04.Ocak.2007, 19:04
Buraya bir önceki yamadaki eksikliklerin neler olduğunu belirtirsek yamanın istenilen şekilde çıkmasına yardımcı oluruz.

harun26180
04.Ocak.2007, 21:43
Ertelemen iyi olmuş şimdiye kadar yaptığını deneme sürümü olarak çıkartırsan test edebiliriz. Böylece nelerin eksik olduğunu görebiliriz. Yada şimdiye kadar nelerin düzeltildiğini buraya aktarırsan ona göre bir yorum yapabiliriz.

EL-Hadji
05.Ocak.2007, 02:08
Ertelemen iyi olmuş şimdiye kadar yaptığını deneme sürümü olarak çıkartırsan test edebiliriz. Böylece nelerin eksik olduğunu görebiliriz. Yada şimdiye kadar nelerin düzeltildiğini buraya aktarırsan ona göre bir yorum yapabiliriz.

Bakınız aynı sayfada 6 mesaaj üstte yaptığım güncellemelerden bazılarını yazdım

World Hollow o1
05.Ocak.2007, 12:28
Ellerine SağLık aRkadaşım Benim Bir isteğim oLucak MEHMET Ayaz (B.Merinos) da değilki Yalavospor da ona da bir el atarsan Sevinirim

EL-Hadji
05.Ocak.2007, 23:09
Ellerine SağLık aRkadaşım Benim Bir isteğim oLucak MEHMET Ayaz (B.Merinos) da değilki Yalavospor da ona da bir el atarsan Sevinirim

tff sitesinden kontrol ettim verdiğin bilgi doğru dataya işledim yalovaspor olarak

EL-Hadji
06.Ocak.2007, 16:05
Arkadaşlar Finallerim Nedeniyle Çalışmaya Ara Verdim büyük Bi Aksilik Olmassa 18 ocak ya da 19 Ocak'ta yayınlıycam kesin tarih bu 2 sinden biridir (tabi büyük bi aksilik olmazsa) beta olarak denemek isteyen arkadaşlarım varsa özelden mesaj atsınlar maillerine göndereyim deniyip fikirlerini paylaşsınlar. Başlık süper lig lig a update ama avrupa ligleri de dahil

perpetua
09.Ocak.2007, 16:48
Konuya alttaki adresten devam..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=31424