PDA

View Full Version : Save Game Cleaner 2007[Kayıtlı Oyun Temizleyicisi]

infomus
15.Aralık.2006, 22:36
Arkadaşlar bu dosyayı yabancı bir sitede gezinirken buldum büyük ihtimal 2007 için hazırlanmış hiç deneme fırsatım olmadı.deneyelim hep beraber görelim :)

http://rapidshare.com/files/7631583/fmsavecleaner107.rar

Universal
15.Aralık.2006, 23:35
Bu yama hakkında bilgi:

Bu yama ile oyuynuzda gereksiz bilgilerden kurtulabilirsiniz mesala maçlardan sonra oluşan raporları silinir.

Temizleme yaptıktan sonra oyunun alanı küçülteceği için oyununuz daha hızlı çalışacaktır.

esmeria
15.Aralık.2006, 23:41
peki bunu nereye kuruyoruz onun içinde bir bilgi verebilirmisiniz

Universal
15.Aralık.2006, 23:44
Oyun içinde kurmana gerek yok. Programı açtıktan sonracleaning bölümen geliyorsun open file dosyasını tıklıyorsun orada kayıtlı oyunun bulup proceedbasıyorsun.

S3rhaTorres
15.Aralık.2006, 23:45
evet ßunu nereye Kurcaz ki Mesela oyun u Ne kadar hızlandırcakki En fazla %2 :D

ölümüne_mokoko
15.Aralık.2006, 23:47
evet eski oyunda vardı güzeldi baya gerçekten hızda gözle görülür bir hızlanma oluryor eywallh

esmeria
15.Aralık.2006, 23:52
teşekkurler oyunumuzun silinmesi gibi bi olayla karşılaşmayız heralde dimi ??

Universal
15.Aralık.2006, 23:53
Öyle bir sorun olmaz ama bu işlemi oyun kapalı iken yapınız. Ayrıca bu oyunuzu temizledikten sonra yedeğini oluşturuyor isterseniz eski bilgileri tekrardan yükleyerek temizlemeyi iptal edebilirsiniz.

alen13
16.Aralık.2006, 01:31
yaptigimiz taktikler gidecek mi

infomus
16.Aralık.2006, 02:20
hayır taktiklere etki etmez sadece kayıtlı oyunun çok fazla büyümesini sağlayan ve dolayısıyla yavaşlamaya neden olan gereksiz dosyaları siler mesela bir önceki senenin maç raporlarını, oyuncuların sakatlık raporlarını vs.

esmeria
16.Aralık.2006, 16:50
bişey sorucam biz oyunu açarken son oyunu yükle diyorum ben yoksa load game girip programın sıkıstırdğı dosyayımı seçip yüklücez

GeNç KaRTaL
16.Aralık.2006, 16:56
bişey sorucam biz oyunu açarken son oyunu yükle diyorum ben yoksa load game girip programın sıkıstırdğı dosyayımı seçip yüklücez
hayır şimdi dosyayı programda load ettirdikten sonra games bölümünde oluşan aynı diğer dosyayı silecen .fm ile biteni load edecen oyunu açacağında

BaD BoY
16.Aralık.2006, 17:18
Arkadaşlar Sakın İndirmeyin Çünkü Bu FM 05 / 06 İçin Ve Denedim FM 2007 ye Olmadı Boşuna İndiripde Ugrasmayın.Hemde Oyununuzu Bozmayın.İllhaki Ben Denicem Diyorsan Dosyaların Yedeğini Alın.

BeeTLeJuiCe
16.Aralık.2006, 18:50
Arkadaşlar Sakın İndirmeyin Çünkü Bu FM 05 / 06 İçin Ve Denedim FM 2007 ye Olmadı Boşuna İndiripde Ugrasmayın.Hemde Oyununuzu Bozmayın.İllhaki Ben Denicem Diyorsan Dosyaların Yedeğini Alın.

05-06 nın mı :S ya bu 07 yı etkılermı yanı bunu kullanırsak ne olur buyuk bı sorun olur mu?? oyun baya yavasladı ya ılk sezon gayet ıı gıdıyo sorakı sezonlarda cok fazla duraksamalar oluyor eger 07 ye oluyosa gercekten delı bısın bu :D

esmeria
16.Aralık.2006, 18:55
arkadaşlar bu arkadaşımızın dediği gibi bir sorun cıkarmı ???

mertsane
17.Aralık.2006, 14:48
merak etmeyin çalışıyo.denemekten korkanlar save'ini kopyalasın kopyasına denesin ve sonucu görsün ;)

infomus
18.Aralık.2006, 22:41
eyw saol arkadaşım çalışıyor da bunu kullandığım zaman bende futbolcu geçmişleri silindi :(

evet futbolcu geçmişleri, sakatlık bilgileri, eski maçların raporları vs. siliniyor ve bu şekilde kayıtlı oyunun boyutu küçülüyor ve dolayısıyla oyunumuz daha hızlı bir şekilde oynanabiliyor,yani oyun için herhangi bir problem arz etmiyor ama isterseniz open file dan dosyayı açtıktan sonra proceed demeden önce player's stat history kısmında ki tiki kaldırırsanız oyuncu geçmişi silinmeyecektir.

t_01
19.Aralık.2006, 16:28
evet futbolcu geçmişleri, sakatlık bilgileri, eski maçların raporları vs. siliniyor ve bu şekilde kayıtlı oyunun boyutu küçülüyor ve dolayısıyla oyunumuz daha hızlı bir şekilde oynanabiliyor,yani oyun için herhangi bir problem arz etmiyor ama isterseniz open file dan dosyayı açtıktan sonra proceed demeden önce player's stat history kısmında ki tiki kaldırırsanız oyuncu geçmişi silinmeyecektir.

hadi ya saol onu bilmiyordum öyle yapıyım =)

KORNy
22.Aralık.2006, 22:16
yaw bu program poyunu hızlı yapıo vs ama futbolcuun geçmişini silio örneğin tuncayın vea alexin 2006 2007 sezonundaki kariyerini filan göremiom ve eski oyunu geri yüklemek istiom
bunun bi çöüzümü yok mu
yani eskiye dönemezmiiz

Ralph
23.Aralık.2006, 18:32
bu 2006 dada wardı we acaip işe yarıo kim bulduysa allah razı olsun :D

sefaburan
23.Aralık.2006, 20:38
oyuncunun geçmişini siliyosa oyunun tadı kaçar diye düşünüyorum

infomus
24.Aralık.2006, 05:54
yaw bu program poyunu hızlı yapıo vs ama futbolcuun geçmişini silio örneğin tuncayın vea alexin 2006 2007 sezonundaki kariyerini filan göremiom ve eski oyunu geri yüklemek istiom
bunun bi çöüzümü yok mu
yani eskiye dönemezmiiz

üstte belirtmiştim ama tekrar söyleyeyim...eğer oyuncu geçmişlerinin silinmesini istemiyorsanız proceed demeden önce player stat's history kısmında ki tiki kaldırın...bu şekilde oyuncu geçmişleri silinmeyecektir...ayrıca bu program gereksiz dosyaları silmeden önce yedekleme yapıyor ( oluşturulan bu yedekleme dosyası oyununuzun bulunduğu yerde oluyor), eğer oyunu geri yüklemek isterseniz programı açtıktan sonra restore kısmından yedek olarak oluşturulan dosyanın üzerine tıklayarak yapılan işlemi geri alabilirsiniz...

Ahmet_77
30.Aralık.2006, 19:51
oyuncunun yada takimin gecmisini silio mu

ben oyunun yedeini almadım ama tekrar eski haline döndürebilir miyim?

kral_67
27.Ocak.2007, 00:22
eyvallah çok saol benim gibi 10 ligle oyuna başlayanlar için baya gerekli bir program...

Universal
29.Ocak.2007, 00:54
oyuncunun yada takimin gecmisini silio mu

ben oyunun yedeini almadım ama tekrar eski haline döndürebilir miyim?

Sanırım silmiyor. Ama eğer dosyayı silerken yedeğini almadıysan tekrar eski haline getiremezsin.

Ahmet_77
30.Ocak.2007, 10:50
Sanırım silmiyor. Ama eğer dosyayı silerken yedeğini almadıysan tekrar eski haline getiremezsin.

püh be ben bu dosyayı çok önceden yüklemiştim
şimdi ligde ardarda kaç kere şampiyon oluom
haberlerde 2 yıldır şampiyon oluo yazıo

demlicay
31.Ocak.2007, 20:09
programı kullandım oyuncu gecmisleri silindi 2018 e gelmistim oyunuma yazık oldu şimdi gene basladım:(

wonderking
04.Şubat.2007, 18:15
adamlar yapmış abi vardır bi hikmeti :D

anil luque
07.Şubat.2007, 21:49
tesekkurler herkese abı bnm oyunda cok yawas calısıyordu faydası olur inş.

FedeX
08.Şubat.2007, 13:18
teşekkürler özellikle benim gibi işlemcii düşük arkadaşları yavaş çalışma ızdırabını azaltacaktır..ellerineze saglık...

Oghuse
19.Haziran.2007, 14:56
Bu konu sabite alınsa çok iyi olacak.

errqud_gfb
19.Haziran.2007, 21:06
Bence de konu sabite alınsın ve arkadaşım teşekkürler işe yarıyor sağol.