PDA

View Full Version : Work Permit sorunu

kanunsuz_1907
16.Aralık.2006, 17:33
arkadaşlar ben chelsea nin basındayım ve takıma mokoena ve cesar delgadoyu transer ettim ancak bu oyuncuların isminin sol tarafında 'wp' yazıyor ve ben bu oyuncuları kadromda görünmesine rağmen mac kadrolarına alamıyorum ltfen bilen arkadaşlar yarım etsin...

reyhantiger
16.Aralık.2006, 19:06
kardeş bendede galatasaraya aduyu almıştım oynatamadım meğerse onun bonservis parasının taksitleri tamamlanmamış

Universal
16.Aralık.2006, 19:41
Konunun başlığını değiştirdim. Çünkü konu başlıklarında "yardım, lütfen" gibi kelimler kullanmayınız.

emreakcell
16.Aralık.2006, 21:58
Work Permit calisma iznidir ; bazi oyuncular Ingiltere#de calisma izni alamazlar bu yuzdende oynayamazlar ileriki yillarda alabiliyorlarmi bilmiyorum...
Bendede cogu Brezilyalim work permit sorununa takildi Chelseade

darthrevan
17.Aralık.2006, 10:47
ayni sorun bende de var eddie johnson guarin ve bir brazilya li bekliyorum galiba belli bir sure yasadiktan sonra ingiliz li oluyor adu mesela ingiliz oldu

coltulu
17.Aralık.2006, 18:38
Ben Chelsea deyken ya ilk sene yada 2. sene Freddy Guarin'i aldıydım. Chelsea'den ayrıldım sene 2012 oldu ama hâlâ bakıyorum adam wp alabilmiş değil :)

ddoouu
09.Şubat.2007, 05:50
milli takımda oynamış olması lasım ingltere lgnde oynatablmen içn WP ondan kaynaklanır work permit yani.

garydelgadov
09.Şubat.2007, 05:54
dogrusunuz abi onun para ile ilgisi yok tuncayı toledoyu filan alamıyorum genelde