PDA

View Full Version : Arkadaşlar Oyunum Hata Veriyor

Oğuzcan
17.Aralık.2006, 22:11
Slm arkadaşlar fm de 2008 yılındayım ve oyunun ortasında error diyip appoliciton data falan hatası veriyor 2008 yılına kadar bikerede vermişdi oyunu sil baştan aç dediler bende sildim yeniden kurudm oyunu yine aynı hatayı veriyor sizce neden oyunun ortasında o hatayı veriyor hata raporu çıkıyor gönderme diyorum fm 2007 simge durumuna düşüyor gönderme diyince çıkıyo neden böle arkadaşlar yok mu bunun çaresiii yardımcı olursanız sevinirim...:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Vieri
18.Aralık.2006, 12:36
oyun klasöründe bir dmp dosyası oluşturur. Bu dosyayı rapidshare e upload eder misin

Oğuzcan
18.Aralık.2006, 21:32
slm mustafa abi hangi dosyayı dmp dosyası olarak oluşturcam birazdaha açıklarmısın tam olarak anlıyamadım .Cevap için tşk ederim sağol.

divanidestan
19.Aralık.2006, 15:56
Slm arkadaşlar fm de 2008 yılındayım ve oyunun ortasında error diyip appoliciton data falan hatası veriyor 2008 yılına kadar bikerede vermişdi oyunu sil baştan aç dediler bende sildim yeniden kurudm oyunu yine aynı hatayı veriyor sizce neden oyunun ortasında o hatayı veriyor hata raporu çıkıyor gönderme diyorum fm 2007 simge durumuna düşüyor gönderme diyince çıkıyo neden böle arkadaşlar yok mu bunun çaresiii yardımcı olursanız sevinirim...:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Bende siteden yamalari indirdim ama oyun acildiktan sonra calismayip ayni sende oldugu gibi hata verdi. ama bende ki bu sorun yama yukledikten sonra oldu. ve oyun ekranindaki en ust kisimda hic bir resim bayrak flama kalmadi hepsi pert olmus.

Bu sorundan anlayan biri var mi

Oğuzcan
19.Aralık.2006, 23:01
Arkadaşlar bunu konu hakkında bize yardımcı olan birisi yokmu :( :( bilen birkişi bilgilerini bizle paylaşırsa seviniriz. Valla senin ki yamadan olmuş benim ki durup dururken hata raporu veriyor.Savelerden olabilirmi acaba bu hata

Oğuzcan
22.Aralık.2006, 14:04
--------------------------------------------------------------------------------

Slm arkadaşlar fm de 2008 yılındayım ve oyunun ortasında error diyip appoliciton data falan hatası veriyor 2008 yılına kadar bikerede vermişdi oyunu sil baştan aç dediler bende sildim yeniden kurudm oyunu yine aynı hatayı veriyor sizce neden oyunun ortasında o hatayı veriyor hata raporu çıkıyor gönderme diyorum fm 2007 simge durumuna düşüyor gönderme diyince çıkıyo neden böle arkadaşlar yok mu bunun çaresiii yardımcı olursanız sevinirim... Arkadaşlar bu konuda yardım edicek kimse yokmu....

esesfanclup
22.Aralık.2006, 14:48
:2: BEN FM 2006 OYNUYORDUM...
2020 YILINDA İDİM
BİRDEN OYUN HATA VARMEYE BAŞLADI...
O KADAR SİNİRLENDİM Dİ NEREYSE AĞLICAKTIM ....
BİR ÇARE BULAMAYINCA SİLDİM.... AMA
,______HATA ŞU OLABİLİR__________

OYUNUN EDİTÖRÜNDEN OYNAMA YAPTIYSAN ;YANİ TAKIM FELAN OLUŞTURDUYSAN YADA OYUNCUNUN ÖZELLİĞİYLE OYNADIYSAN ;
HATA BUNDAN OLABİLİR:::2: ,

[email protected]

sedatb
22.Aralık.2006, 17:08
oyun klasöründe bir dmp dosyası oluşturur. Bu dosyayı rapidshare e upload eder misin

http://rapidshare.com/files/8529224/FM_2007_v7.0.0.89297__2006.12.22_15.50.57_.rar bu benim dmp dosyam umarım bir çözüm bulunur parada yok ki orjinalini alalım gerçi orjinal oyn sahipleride yaşıyormuş bu sorunu :2:

mert_serdar
22.Aralık.2006, 17:30
yaa :((:(:(:(:(:( aynı hatayı bana da verdi lütfennnnn yardımmm