PDA

View Full Version : Derin devlet olur da derin futbol olmaz mı ?

from_edi
07.Kasım.2005, 20:25
http://img471.imageshack.us/img471/4721/ayfersarikaya01318hq.jpg

http://img471.imageshack.us/img471/1886/ayfersarikaya01813qq.jpg

http://img418.imageshack.us/img418/1433/ayfersarikaya01616wz.jpg

http://img486.imageshack.us/img486/6370/ayfersarikaya01214tt.jpg

ewet işte Size Derin futboL :mrgreen:

Masadaki mandalin ve elma dilimleri , Bir an evvel şu program bitse de benim de esaretim son bulsa diye A.ptal Apta.Lbakan konu mankeni hanfendi :mrgreen: ( bknz : Resim 1 ) Bu arada o hanFEndi :mrgreen: orada olmasa reytingler yerlerde sürünürdüü adım gibi iblioruM... yAda hıncalla kız'ın yerini değiştirsinler reytingler yine düşEr... :mrgreen: zaten masadan uzak duruyoR az daha gelse kameraya girecek..

Ewet Sizinde yorumlarınızı alalım..

emirduman
07.Kasım.2005, 22:15
Her şey ortada zaten, yorum yapcak birşey yok...

semih5
07.Kasım.2005, 22:22
ordaki insanlar nasil dayaniyo bilmem dogru her sey ortada

dinaMYt
07.Kasım.2005, 23:24
yorum yok :P

mustio
08.Kasım.2005, 00:42
bu düpedüz derin yirtmac olmus :D

VoLkaN BaROs
08.Kasım.2005, 01:31
hey allahım yaa... ilgiyi çekmek için yakında çıplak kadınları yorumcu yapacaklar bunlar :mrgreen:

capriceman
08.Kasım.2005, 04:41
hey allahım yaa... ilgiyi çekmek için yakında çıplak kadınları yorumcu yapacaklar bunlar :mrgreen:

Lütfen Volkan daha yapıcı ol ! Gayette güzel program valla, sonuna kadar destekliyorum arkadaş... :mrgreen:

Bide şunu koyayım daha bi anlamlı olsun... (g) :mrgreen: :mrgreen:

Ha şuda takıldı kafama programda ki 'DERİN' tabiri acaba bize birşey mi anlatmak istiyorda, bizmi alamıyoruz? :roll: :mrgreen:

VoLkaN BaROs
08.Kasım.2005, 12:49
hani bir zamanlar Hıncal Uluç'la Erman Toroğlunun bir programı vardı ATV'de, burada bir pozisyonu anlatırken Erman, hıncalı ayağa kaldırır, arkadan şarj pozisyonlarında Hıncal'a yüklenirdi...

Şimidi Hıncal da bu bayana yüklenmesin yılların acısı diye :mrgreen:

capriceman
08.Kasım.2005, 13:04
Ya ben bu programı izlemedim hiç, peki bu sevgili kardeşimizin görevi nedir programda? :mrgreen:

Yani yorum falan mı yapıyor, yoksa böyle mandalin götür, kek getir tarzı bir olay mı? :mrgreen:

11
08.Kasım.2005, 13:48
son 1-2 yıldır çıktı bu kadın spor sunucuları ve yorumcuları,artık sebep kadınları da futbola çekmek yoksa sexi müzikten sonra futbola da bulaştırmak anlamadım.hayatında futbol topuna vurmamış birinin futbolla ne işi varsa.amaaan banane ya.

emirduman
08.Kasım.2005, 18:23
Bu kadın değil de, başka bir kız varken izlemiştim, o böyle bi sorular soruyodu, bi de sokakta dolaşıp, "sokaktaki adama" sorular soruyodu...

Ama amaç belli tabi...

from_edi
08.Kasım.2005, 20:09
yaw sadece knu mankeni işte.... REytingleri yükseltmek için.. :mrgreen: Nasıl bir toplumuz biz alalhım.. (c)

capriceman
08.Kasım.2005, 22:01
yaw sadece knu mankeni işte.... REytingleri yükseltmek için.. :mrgreen: Nasıl bir toplumuz biz alalhım.. (c)

Sizin gibi insanlar yüzünden Türk futbolu ilerlemiyor kardeşim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ne güzel program işte :mrgreen:

from_edi
08.Kasım.2005, 23:07

Sizin gibi insanlar yüzünden Türk futbolu ilerlemiyor kardeşim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ne güzel program işte :mrgreen:

Türk Futbolu için canım feda... :mrgreen: warsın erman toroğlu cinsiyet değiştirsin o zaman (d) türk futbolu için...

Enjoy
10.Kasım.2005, 12:44
edüzcüm çok güzel bir konu...bayan yorumcunun daha güzel pozları var..koymak isterim ama kuralları delerim...

VoLkaN BaROs
10.Kasım.2005, 19:26
edüzcüm çok güzel bir konu...bayan yorumcunun daha güzel pozları var..koymak isterim ama kuralları delerim...
e TV'de gösterdilerse koy canım, güzele bakmak sevap :mrgreen:

from_edi
10.Kasım.2005, 19:49
Rtük bi şiy demediySee volkan abi hiç bi şiy demeZ... :mrgreen:

akrepveumut
10.Kasım.2005, 21:08
Rtük bi şiy demediySee volkan abi hiç bi şiy demeZ... :mrgreen:ewet ya madem rtük bişi demedi volkan abi hiçbişi demez hadi koy güzele bakalım azcık gözümüz ferahlasın(((((((((ltf yanlış anlamayalım burda ciddi bir mesele konuşuyoruz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ))))))))

Enjoy
10.Kasım.2005, 21:40
http://img127.echo.cx/img127/4963/ayfersarikaya0133dp.jpg
http://img127.echo.cx/img127/9481/ayfersarikaya0093bs.jpg
http://img127.echo.cx/img127/6820/ayfersarikaya0109yx.jpg
http://img127.echo.cx/img127/5552/ayfersarikaya0147ew.jpg

http://rapidshare.de/files/1513049/ayfer_sarikaya_016.zip.html

resimlerde yorumcuların gözlerine bakın..:)

VoLkaN BaROs
10.Kasım.2005, 22:01
Sen bizim aklımıza mukayyet ol allahım, amin :mrgreen:

En son resimdeki "Bir Can Kaç Puan eder" artalanı çok iyi oturmuş, onu stüdyodaki erkeklerin canını alan bayana sormak lazım :)) Hıncalın sağındaki spor yazarı amcamız Atilla Gökçe ya kalpten gidecek gibi yada az sonra kıza saldıracak gibi duruyor :)

Bu resinlerde kızın tam bacak değiştirirken bi fotosu yokmu :roll: :mrgreen:

Enjoy
10.Kasım.2005, 22:07
abi çok güzel bi istek yapmışsın ama şu anda yok..daha sonra çıkar mı bilmem..:)

VoLkaN BaROs
10.Kasım.2005, 22:12
Alın size Ayfer Sarıkaya'nın Hürriyet Gazetesine verdiği röportajı:))

Özellikle Programa başlamadan önce futbolla bir bağınız var mıydı? ve Hıncal Uluç sizi yazdı mı? Biliyorsunuz onun yazdığı ünlü oluyor... sorusunun son cümlesine

Ofsayt nedir? ve Futbol yorumcusu mu olacaksınız? sorularının cevabına dikkat edin :mrgreen:

Sizce ne olacak bu Fener'in hali?
Fener'in halini ben de bilmiyorum. Çok üzülüyorum aslında. Çünkü ben Fenerbahçeliyim. Düzelir inşallah.

Güzel bacaklı ve Fenerbahçeli olmanızın dışında siz kimsiniz?
- 20 yaşındayım. İstanbul doğumluyum. Aslen Muşluyuz. Babam İSKİ'de devlet memuru, annem ev hanımı. Annem 35, babam 40 yaşında. Ailemle arkadaş gibiyim. Açıköğretim fakültesi birinci sınıftan terkim. Üç sene Eczacıbaşı'nda voleybol oynadım. Bir sene Başak Gürsoy'da fotomodellik yaptım. Şimdi yalnızca televizyon var.

Derin Futbol programına nasıl başladınız?

- Ajans'tan kız istemişler. Bir sürü kızla birlikte ben de görüşmeye gittim. Beni seçtiler.

Futbol programına ‘‘kız’’ istemelerinin sebebi nedir?
- Programın formatı böyle. İtalyan programlarını hiç izlemediniz mi? Orada da futbol programlarında çok hoş kadınlar hosteslik yapıyor. Biz de İtalyan programlarına benzemek istiyoruz. Program arasında küçük sunumlar yapıyorum. Bir de dış çekimlere gidip, halka futbol ile ilgili sorular soruyorum.

Cevap veriyorlar mı?
- Genellikle kadınlara soruyorum. Cevap vermeye çalışıyorlar. Cevap veren de veremeyen de beni öpmek istiyor. Öpüşüp, ayrılıyoruz. Ben bir kadın olduğum için kadınların da futboldan anladığını anlatmaya çalışıyoruz.

Programa başlamadan önce futbolla bir bağınız var mıydı?
- Hiç anlamazdım. Hatta voleybol oynadığım dönemde, spor deyince yalnızca akla futbol geldiği için çok kızardım. Artık futbolu öğrenmeye başladım. Hıncal Uluç, Atilla Gökçe ve Melih Şendil bana çok şey öğretiyorlar.

Ofsayt nedir?
- Birinci cevap: Bilmiyorum. Vurulan pozisyonla ilgili bir şeydi. Şaibeli bir pozisyona ofsayt deniliyor galiba.

Röportajın bitiminden 20 dakika sonra gelen cevap: Rakip forvetin fileye, rakip savunmadan yakın olması.

Futbol yorumcusu mu olacaksınız?
- Hayır. Ama televizyonda kalıcı olmak istiyorum. Bütün yönetmenler suratımın kameraya çok yakıştığını söylüyorlar. En yakın çekimde bile suratım patlamıyor. Ben bile bazen, bu surat benim mi, diyorum. Yarım kalan eğitimimi televizyon konusunda tamamlamak istiyorum. Daha çok küçüğüm zaten.

Beğendiğiniz futbolcuları sayar mısınız?
- Tip olarak hayran olduğum biri yok. Hiç öyle bakmadım. Oyununu beğendiğim futbolcular var. Rüştü mesela.

Her programda etek giyiyorsunuz. Sözleşmede mini etek şartı var mı?
- Programın formatı böyle. Güzel bir kadın her yerde dikkat çekiyor. Bir futbol programında bir kadının olması çok güzel. Çok açık giyindiğimi de söyleyemeyeceğim. Mini etek giyiyorum, o kadar. Basit durmuyor bence. Ben kıyafetimi taşıyabiliyorum.

Oturmak kalkmak sorun olmuyor mu?
-Ben o konuda çok dikkatliyimdir, asla frikik vermem.

İyi para kazanıyor musunuz?
- Çok iyi değil. Ama bu bir başlangıç. Parasında değilim.

Sizce kim şampiyon olacak?
-Bilmiyorum, Beşiktaş olacak galiba...

HINCAL ULUÇ BENİ HAFTANIN ŞIKI YAPTI

Hıncal Uluç sizi yazdı mı? Biliyorsunuz onun yazdığı ünlü oluyor...
- Beni, Şamdan'da köşesine koydu. Herkes sürekli beni soruyormuş. Beni haftanın şıkı yaptı. Ama Hıncal Uluç da diğerleri de beni çok seviyor. Aramızda bir abi-kardeş ilişkisi oldu.

Sokakta tanınıyor musunuz?
- Evet. Yolda çevirip 'Hıncal'a selam söyle' diyorlar.

Kaynak: Hürriyet

Enjoy
10.Kasım.2005, 22:15
Alın size Ayfer Sarıkaya'nın Hürriyet Gazetesine verdiği röportajı:))

Özellikle Programa başlamadan önce futbolla bir bağınız var mıydı? ve Hıncal Uluç sizi yazdı mı? Biliyorsunuz onun yazdığı ünlü oluyor... sorusunun son cümlesine

Ofsayt nedir? ve Futbol yorumcusu mu olacaksınız? sorularının cevabına dikkat edin :mrgreen:

Sizce ne olacak bu Fener'in hali?
Fener'in halini ben de bilmiyorum. Çok üzülüyorum aslında. Çünkü ben Fenerbahçeliyim. Düzelir inşallah.

Güzel bacaklı ve Fenerbahçeli olmanızın dışında siz kimsiniz?
- 20 yaşındayım. İstanbul doğumluyum. Aslen Muşluyuz. Babam İSKİ'de devlet memuru, annem ev hanımı. Annem 35, babam 40 yaşında. Ailemle arkadaş gibiyim. Açıköğretim fakültesi birinci sınıftan terkim. Üç sene Eczacıbaşı'nda voleybol oynadım. Bir sene Başak Gürsoy'da fotomodellik yaptım. Şimdi yalnızca televizyon var.

Derin Futbol programına nasıl başladınız?

- Ajans'tan kız istemişler. Bir sürü kızla birlikte ben de görüşmeye gittim. Beni seçtiler.

Futbol programına ‘‘kız’’ istemelerinin sebebi nedir?
- Programın formatı böyle. İtalyan programlarını hiç izlemediniz mi? Orada da futbol programlarında çok hoş kadınlar hosteslik yapıyor. Biz de İtalyan programlarına benzemek istiyoruz. Program arasında küçük sunumlar yapıyorum. Bir de dış çekimlere gidip, halka futbol ile ilgili sorular soruyorum.

Cevap veriyorlar mı?
- Genellikle kadınlara soruyorum. Cevap vermeye çalışıyorlar. Cevap veren de veremeyen de beni öpmek istiyor. Öpüşüp, ayrılıyoruz. Ben bir kadın olduğum için kadınların da futboldan anladığını anlatmaya çalışıyoruz.

Programa başlamadan önce futbolla bir bağınız var mıydı?
- Hiç anlamazdım. Hatta voleybol oynadığım dönemde, spor deyince yalnızca akla futbol geldiği için çok kızardım. Artık futbolu öğrenmeye başladım. Hıncal Uluç, Atilla Gökçe ve Melih Şendil bana çok şey öğretiyorlar.

Ofsayt nedir?
- Birinci cevap: Bilmiyorum. Vurulan pozisyonla ilgili bir şeydi. Şaibeli bir pozisyona ofsayt deniliyor galiba.

Röportajın bitiminden 20 dakika sonra gelen cevap: Rakip forvetin fileye, rakip savunmadan yakın olması.

Futbol yorumcusu mu olacaksınız?
- Hayır. Ama televizyonda kalıcı olmak istiyorum. Bütün yönetmenler suratımın kameraya çok yakıştığını söylüyorlar. En yakın çekimde bile suratım patlamıyor. Ben bile bazen, bu surat benim mi, diyorum. Yarım kalan eğitimimi televizyon konusunda tamamlamak istiyorum. Daha çok küçüğüm zaten.

Beğendiğiniz futbolcuları sayar mısınız?
- Tip olarak hayran olduğum biri yok. Hiç öyle bakmadım. Oyununu beğendiğim futbolcular var. Rüştü mesela.

Her programda etek giyiyorsunuz. Sözleşmede mini etek şartı var mı?
- Programın formatı böyle. Güzel bir kadın her yerde dikkat çekiyor. Bir futbol programında bir kadının olması çok güzel. Çok açık giyindiğimi de söyleyemeyeceğim. Mini etek giyiyorum, o kadar. Basit durmuyor bence. Ben kıyafetimi taşıyabiliyorum.

Oturmak kalkmak sorun olmuyor mu?
-Ben o konuda çok dikkatliyimdir, asla frikik vermem.

İyi para kazanıyor musunuz?
- Çok iyi değil. Ama bu bir başlangıç. Parasında değilim.

Sizce kim şampiyon olacak?
-Bilmiyorum, Beşiktaş olacak galiba...

HINCAL ULUÇ BENİ HAFTANIN ŞIKI YAPTI

- Beni, Şamdan'da köşesine koydu. Herkes sürekli beni soruyormuş. Beni haftanın şıkı yaptı. Ama Hıncal Uluç da diğerleri de beni çok seviyor. Aramızda bir abi-kardeş ilişkisi oldu.

Sokakta tanınıyor musunuz?
- Evet. Yolda çevirip 'Hıncal'a selam söyle' diyorlar.

Kaynak: Hürriyet

aklıma başka bişeyler geliyor..anladın sen anladın... :mrgreen:

VoLkaN BaROs
10.Kasım.2005, 22:32
bak ben daha derinlerini buldum :))

öhöm öhöm :mrgreen:

http://ayfer.aramizdakalsin.com/images/ayfer_sarikaya78.jpg

http://ayfer.aramizdakalsin.com/images/ayfer_sarikaya66.jpg

http://ayfer.aramizdakalsin.com/images/ayfer_sarikaya01.jpg

http://ayfer.aramizdakalsin.com/images/ayfer_sarikayas.jpg

hacker666
10.Kasım.2005, 22:36
valla volkan abiye katılıyorum gerçekten öyle yapacaklar (a)

Enjoy
10.Kasım.2005, 22:38
abi sen bu ayfer'i çok sevdin..:) gerçekten baya derin..sonuncu resim Derin Darbe olmuş..:)

FeYYaz1989
10.Kasım.2005, 22:39
Ayfer Sarıkaya iyide bildiğim kadarıyla ya bu program kalktı yada sunucu değiştirildi.(diye biliyorum).Yani o yüzden yeni resimler bulamayacağız galiba.

emirduman
11.Kasım.2005, 00:59
Abi bayıldım röportaja yanlız...

Şaibeli bir pozisyona ofsayt deniliyor galiba.

ehue....

from_edi
11.Kasım.2005, 11:08
volkan abi resimler çook feci gerçekten... tolganınkileri ezdi geçti.. :mrgreen:

yalnız orada erman torolu'da olsaydı keşKee... kesin bi pot kırardı bizde gülmekten ölürdüK.. (b) :mrgreen:

akrepveumut
11.Kasım.2005, 15:03
walla sölücek söz bulamıom dilim tutuldu,başımdan kaynarsular döküldü (o) (o) (e) (e) (e) (r) (r) :mrgreen: :mrgreen:

emirduman
11.Kasım.2005, 19:25
Son fotolarına doğru biraz Jenna Jameson'a benzettim kendisini...

Vieri
11.Kasım.2005, 19:54
olm haftaya gelcem ben türkiyeye özlemişim beee buradaki futbol programlarında yaşlı yaşlı futbolcular var ne öyle insanın izleyesi gelmiyor bunları görünce eheueh :mrgreen:

Enjoy
11.Kasım.2005, 20:16
volkan abi resimler çook feci gerçekten... tolganınkileri ezdi geçti.. :mrgreen:

yalnız orada erman torolu'da olsaydı keşKee... kesin bi pot kırardı bizde gülmekten ölürdüK.. (b) :mrgreen:

edizcim benim resimleri geçmesi normal...:)...

batuhan673
11.Kasım.2005, 20:37
müthiş ya devamını isterim haa :mrgreen: :mrgreen: (d) (d) (g) (ı) (ö)

akrepveumut
12.Kasım.2005, 13:14
abi susuyorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: