PDA

View Full Version : FM Orijinal Arayanlara Müjde !!

preximo
10.Kasım.2005, 22:18
An itibariyle sendit.com oyunu posta dahil 19.49 paund a yani yaklaşık 47 liraya satıyor. :) Önceden oyunu satın alanlardan edindiğim bilgiye göre ürünün elimize ulaşması 10 günü buluyor. Aral oyunu bildiğiniz üzere piyasa hala süremedi. (Bandrol sorunu imiş !!!!) Sitesinde 14 kasım da çıkar demiş ama bence o tarihte de süremezler. Yinede onlara para vermekten se yurtdışından gelecek kopyamı beklerim daha ii :) Hem 47 lira çok çok ii bir fiyat !! Aral ın oyunu 70-80 aralığında piyasaya süreceği kesin. İlgilenenlere :)

Başlık ilgi çekerse sipariş aşamalarımı da burada paylaşabilirim

necrosis
10.Kasım.2005, 22:23
24ünde yollanmasına rağmen hala bekliyorum ayrıca fiyatta inmiş sanırım, ben kargo dahil 26pounda aldım tabi artık sabır diye bir şey kalmadı. gelsin artık (f)

FeYYaz1989
10.Kasım.2005, 22:26
Şimdi bu oyun orjinalmi olacak sahtemi?Bİrde ben alırsam oyun Türkçe olsun diye alırım.Dışarıdan orjinal aldıktan sonra ne anlamı kaldı?

necrosis
10.Kasım.2005, 22:30
Şimdi bu oyun orjinalmi olacak sahtemi?Bİrde ben alırsam oyun Türkçe olsun diye alırım.Dışarıdan orjinal aldıktan sonra ne anlamı kaldı?

orjinal olacak, türkçe yamayıda eklersin sonra tabi benimde ilk orjinal oyunum olacak.

preximo
10.Kasım.2005, 22:30
"necrosis" ben oyunu pre-order ile alan 2 kişi ile konuştum. Onların siparişi bayramdan önce gelmişü seninkinin gelmemesi ilginç ama burası Türkiye her an böyle sorunlar çıkabilir garipsememek lazım zaten sipariş verirken bu riskleri göze alıyoruz ama merak etme bugün yarın eline gelir. Ayrıca konu ile ilgili mail atmalısın ilgileniyorlar. Hatta sana bir kıyak dahi yapabilirler.

"Feyyaz" elbette orijinal olacak :) Oyunda tabii ki yine türkçe yok.

necrosis
10.Kasım.2005, 22:33
"necrosis" ben oyunu pre-order ile alan 2 kişi ile konuştum. Onların siparişi bayramdan önce gelmişü seninkinin gelmemesi ilginç ama burası Türkiye her an böyle sorunlar çıkabilir garipsememek lazım zaten sipariş verirken bu riskleri göze alıyoruz ama merak etme bugün yarın eline gelir. Ayrıca konu ile ilgili mail atmalısın ilgileniyorlar. Hatta sana bir kıyak dahi yapabilirler.

"Feyyaz" elbette orijinal olacak :) Oyunda tabii ki yine türkçe yok.

yarında gelmezse mail atıcam tekrar yolluyolarmış arkadaşım dvd sipariş ediyo devamlı ondan öğrendim ama bide benim pre-order değil ama yine de gelsin.11 iş günü geçti. ben ptt den şüpheleniyorum valla sorun onlarda bana kalırsa :!:

preximo
10.Kasım.2005, 22:42
Doğru ya oun 21 de çıktı demi! Ben seninkini de pre order sandım. O zaman merak etme gelir. yani 11 gün normal. BU site yazarlarından dı sanırım "Axel" oda pre order yapmıştı kopyası bayramdan önceki pazartesi yani ayın 1 inde gelmişti ki onun oyunu 20 sinde postalamışlar (shipping) 20 den 1 ine kadar 12 gün geçmiş. senin siparişi vereli 11 oldu diyorsan normal zira verdiğin anda gemiye konumuyor oyun 1-2 gün (sen daha ii bilirsin) onay aşaması var onlarıda hesaba kattınmı toplamda en fazla 2 hafta içinde eline ulaşmalı. Merak etme yani :)

necrosis
10.Kasım.2005, 22:46
bakalım heyecanla bekliyorum, bu sefer dedim kopya almıyim orjinal olsun kutusundan çıkartıp oynıyim sabrım da tükenmek üzere neyse gelecek inş. eninde sonunda. patch'ler de hazır bekliyo onları bile indirdim oyun eksik sadece (o)

VoLkaN BaROs
10.Kasım.2005, 22:53
sendit.com bu konularda baya iyi, özellikle de Türkiyede satılan orjinal oyunları herşey dahil çok uygun fiyatlara veriyorlar... Tabi ülkeler arası prosedürlerden oyuna biraz gecikmeli ulaşma durumunuz da var... ama sonuçta orjinal ve neredeyse TR dekinden yarı fiyatına...

preximo
10.Kasım.2005, 22:58
"necrosis" bende senin gibi patch leri bile indirmiştim aral ticarete güvenip (f) ama malum... Şimdi sanki içimde yeniden bir çiçek doğdu :mrgreen: Bekliyeceğiz bakalım. Bu arada senin için kısa bir araştırma yaptım sendit.com dan alışveriş yapanların neredeyse tamamı memnun yani "aman sakın almayın" diyen yok. Sorun yaşayanlar ise en fazla gecikme olduğunu belirtmiş. senin durumunda da bayram araya girdiği için mal gümrüğe gelmişse de orada takılmış olması yüksek ihtimal malum TR de bayram tatili nedeniyle gümrük işlemleri aksamıştır.

necrosis
10.Kasım.2005, 23:08
evet muhtemelen öyle olmuştur eğer gelmezse de ki umarım gelir mail atıcam artık yenisinimi yollarlar yoksa elim boş mu dönerim bilmiyorum ama bir gün erişeceğim bu merete (m)

preximo
10.Kasım.2005, 23:18
Bu arada sevincim kursağımda kaldı zira fiyatı bu kadar indirince adamların stokları bitmiş :( Ama yine de siparişimi iptal etmedim zira fiaytı çok uygun. Bu oyunun bana ulaşma süresine 3-4 gün ekleyebilir yani öyle demişler. Artık bakacağız !

e_mali
11.Kasım.2005, 10:41
Gör Sigames gör orijinal icin neler yapıyor Türk insanı :mrgreen: Duy sesimizi artıkkkkkkk (ı)

Emirbt
11.Kasım.2005, 14:14
Ve üstelik ülkemizde satışa sunulmamışken ve dağıtıcı firma bir türlü oyunu getirmeyi başaramamışken Türkiyede ki FM ciler yurtdışından da olsa binbir zorluk içinde oyunu almaya çalışıyorlar,ama halen oyuna Türkçe dil desteği eklenmiyor,yazık.

Saygılarımla,

preximo
17.Kasım.2005, 12:31
Puslu bir ingiliz akşamında oyun bana ulaşmak üzere yola çıkmış bulunmaktadır (a) Yani öncelikle Aral İth. tebrik ediyorum. Hala getirme aşamasındalar 19.49 pound a benim siparişim yola çıkmışken !! Biraz daha kasarlarsa benim siparişimin elime ulaşmasından bile (ki malumunuz ben siparişi çok geç verdim, oyun çıktığında verenlerin FM leri çoktan ellerine ulaştı) geç olarak oyunu piyasaya sürecekler. Söyleyeceğim şudur ki orijinal düşünenler kesinlikle Aral ı beklemeyin hemen sendit.com dan sipariş verin üstellik kargo dahil 45 YTl ye ! TR fiyatı bunun neredeyse iki katı olacaktır.

tolginho
17.Kasım.2005, 13:52
valla bize direk SI GAMES'ten geliyor, halen gelmedi benim ki. 2 sene öncede yolda hiç olmuştu yine.

axel
18.Kasım.2005, 19:53
sendit ten kargo dahil 65 YTL ye aldım oyunu.site müşteri hizmetleri bakımından süper istediğiniz sorun samimiyetle cevaplıyolar 20 ekimde kargoya verildi ürün 1 kasımda geldi.donanımhaberde sendit ten f.e.a.r ı alan bi arkadaş vardı onun da oyunu 10 gün civarında geldi.

Emirbt
18.Kasım.2005, 19:58
Selamlar,

Arkadaşlar selamlar oyunu bugün İstanbuldan Bimeksten 75 liraya aldım,sonunda çıkmış. (f) İsteyenler artık Türkiyedede bulabilir,Aral sağolsun büyük bir hızla getirdi. :roll:

Saygılarımla,

kaiserkaan
22.Kasım.2005, 01:43
arkadaslar aral saolsun oyunu piyasaya jet hızıyla sunmus.istanbulda varmıs ama ankarada hala yok ne zaman gelicek nereye gelicek bileniniz varmı? bu arada su aral dan coook şikayetciyim ne oyunu hızlı cıkarıyolar ne sorulara cevap veriyolar ne kaale alıyorlar bi rahatlık bi vurdumduymazlık resmen cile (f) .bu ilk ve son alısverişim olucak aralla seneye param işini iyi yapan hızlı olan kaale alan ingiliz lere helali hoş olsun

preximo
22.Kasım.2005, 21:11
Yine bandrol sorunu olmasın ANKARA ya özgü ! :mrgreen: (f) Walla bunlar böyle benim de Aral ın forumunda ki sorularımı yayınlamadılar. Tekrar etmeye gerek duymuyorum ben siparişimi sendit.com dan verdim. En iisi yurtdışı siteler. Her şartta Araldan hızlı ve ucuz.

tolginho
02.Ocak.2006, 23:32
Ve üstelik ülkemizde satışa sunulmamışken ve dağıtıcı firma bir türlü oyunu getirmeyi başaramamışken Türkiyede ki FM ciler yurtdışından da olsa binbir zorluk içinde oyunu almaya çalışıyorlar,ama halen oyuna Türkçe dil desteği eklenmiyor,yazık.

Saygılarımla,

valla söz konusu firma oyun stoklara girince, bize uygun fiyatla vererek yardımcı olacağını söylemişti. Ama oyun yok ortada ,biz de kala kaldık.

Hoş SI Games'in gönderdikleri yeni geldi daha.