Log in

View Full Version : Üst Seviyeye Tırmanan Geyik Olayları !

Mc.Speedy
24.Aralık.2006, 23:36
Üst Seviyeye Tırmanan Geyik Olayları Sayesinde Son Günlerde Sohbet Bölümünde Temizliğe ihtiyaç Duyduk.

Sohbet Bölümlerini Gerektiği gibi Kullanalım ! "BizBizeSohbetler" dahil.

Zamanı Geldi Bizde Yaptık daha Sıcak Sohbet Ortamı Oluşsun diye , fakat Böyle devam ederse sitede sohbet bölümleri diye bölümler kalmıyacak!

Açtığını konuların siteye uyup , uymuyacağını önce bir düşünün daha sonra Açın!
Aşırı Şekilde kirlilik oluşturuyor çünkü!

Kavgalarınızı , Tartışmalarınızı , Fan Cluplerinizi Forum ortamına taşımayın Özelden Halledin,Aksi taktirde gereken kişiler gereken cezaları alacaktır!

Nedvedmania
24.Aralık.2006, 23:37
evet baya cıvıtmışlardı işi ve sonunda sami abimiz geldi ve müdahaleyi yaptı :)

TheTrooper
24.Aralık.2006, 23:39
................................................

Mc.Speedy
24.Aralık.2006, 23:40
of yaa 937mesajım vardı 920ye düştü:Dben kendi fan kılabıma ne yatırımlar yapmıştım:n:yıkamassınızzz:Distemiyom:D

Tursportal Üyeleri malesef şu noktayı anlayamadı
Bizler mesaj sayısına bakarak üyelere değer derecemizi belirlemiyoruz,
isterse 20 mesajı olsun ama o 20 mesaj gerekli gerektiği gibi kullanılsın o bize yeter.

M.Scofield
24.Aralık.2006, 23:41
of yaa 937mesajım vardı 920ye düştü:Dben kendi fan kılabıma ne yatırımlar yapmıştım:n:yıkamassınızzz:Distemiyom:D

hala geyık var

TheTrooper
24.Aralık.2006, 23:43
tamam yaa sustum:(

Mc.Speedy
24.Aralık.2006, 23:49
hala geyık var

O Geyiğe devam eden kişiler yakında gerçekleri göreceklerdir.Emin olun.

Krusty
24.Aralık.2006, 23:50
Sami konuyu açmakla iyi yapmışsın. Söylediğin halde devam ediyorlar, bu çok şaşırtıcı bir durum. Ayrıca mesaj sayısı neden bu kadar takılıyor ki.. Bizleri mesaj sayılarımız ile mi yargılıyorlar?

Sekopej
24.Aralık.2006, 23:52
Evet arkadaşlar son günlerde gerçekten gereğinden fazla geyiğe döndü olay. Bu duruma dikkat edelim.

Ayrıca kafede de olsa kullandığımız üsluba ve Türkçe'mizin düzgünlüğüne dikkat edelim. Noktalama, imla hatalarını geçtim kelimelerin yazılışlarını doğru yapalım. Mesaja başlarken büyük harf kullanalım, cümle bitince nokta koyalım. Bu dil hepimizin, onun içine etmeyelim...

dick
24.Aralık.2006, 23:54
Gerek geyik gerek Türkçe'nin bozuk kullanımı olsun bu konunun sabitlenmesi çok iyi oldu.

Mc.Speedy
24.Aralık.2006, 23:57
Sami konuyu açmakla iyi yapmışsın. Söylediğin halde devam ediyorlar, bu çok şaşırtıcı bir durum. Ayrıca mesaj sayısı neden bu kadar takılıyor ki.. Bizleri mesaj sayılarımız ile mi yargılıyorlar?

Geç bile Kaldım Açmakla bu konuyu Can fakat Bu olaylar böyle devam etmez ,
yani biz yöneticiler illa sertmi olamamız lazım ?
Güler yüz gösterdikce olaylar çığrından çıktı , madem eski adete döneriz bizde.

Mc.Speedy
24.Aralık.2006, 23:58
Evet arkadaşlar son günlerde gerçekten gereğinden fazla geyiğe döndü olay. Bu duruma dikkat edelim.

Ayrıca kafede de olsa kullandığımız üsluba ve Türkçe'mizin düzgünlüğüne dikkat edelim. Noktalama, imla hatalarını geçtim kelimelerin yazılışlarını doğru yapalım. Mesaja başlarken büyük harf kullanalım, cümle bitince nokta koyalım. Bu dil hepimizin, onun içine etmeyelim...

Özellikle bu Sorun "Konu Başlıkları" için geçerli ,
Biraz görünüm'e önem verelim

Başka Bir Nokta , Ki Eğer Bu geyik mesaj sayıları artırmak için Kullanılıyorsa tam olarak farkına varırsak onunda çözümü basit Mesajlar: 1.629 ( mesaj sayısını ) kaldırırız ;)

IcedEarth
24.Aralık.2006, 23:59
Bundan sonra dikkat etmeye çalışacağım.

M.Scofield
25.Aralık.2006, 00:06
Özellikle bu Sorun "Konu Başlıkları" için geçerli ,
Biraz görünüm'e önem verelim

Başka Bir Nokta , Ki Eğer Bu geyik mesaj sayıları artırmak için Kullanılıyorsa tam olarak farkına varırsak onunda çözümü basit Mesajlar: 1.629 ( mesaj sayısını ) kaldırırız ;)

veya sohbet alanındakı mesajlar sayılmasın

Mc.Speedy
25.Aralık.2006, 00:13
Belkide suç bizden Siteye taşıdığımız için yada üyelerimiz fırsat bilip makarayı çayıra saldıkları için.

Flawless Victory
25.Aralık.2006, 00:45
Valla cok yerinde oldu bu. Eger biraz egleneceksek bunu Turksportal Enstantane alaninda yapalim. Ben oyle yapiyorum. Kusurumuz olduysa ozur (öö)

El Comandante
25.Aralık.2006, 02:34
Bencede sohbet alanindaki mesajlar sayilmasin daha iyi olur eger sohbet alanindaki mesajlar sayilmazsa.

Aydin
25.Aralık.2006, 02:43
Tamam bence daha fazla uzatmaya gerek yok. gerekli mesajlar gerekli kişilere gitmiştir herhalde.

bir de anket açarken "sabah sütü hangi elinizle içerisiniz" misali anketler açmasak bir zahmet. yani geyik de bir yere kadar

SYLaR
25.Aralık.2006, 02:43
İyi ki fenerbahce58 için fan club açtık önüne gelen fan club açmış

Mc.Speedy
25.Aralık.2006, 03:44
işi tadında bırakabilsek ne mutlu bırakamayınca malesef bu olaylara başvurmak zorunda kalıyoruz bizdede bi yere kadar sabır var yani ;)

Sheriff
26.Aralık.2006, 18:42
Tamam bence daha fazla uzatmaya gerek yok. gerekli mesajlar gerekli kişilere gitmiştir herhalde.

bir de anket açarken "sabah sütü hangi elinizle içerisiniz" misali anketler açmasak bir zahmet. yani geyik de bir yere kadar
Çok güzeldi yaa çok güldüm demek böyle insanlarda vardı ha:D
Mesaj sayısını bukadar takanlara söylüyorum benim mesaj sayıma bakın.

Redrum
26.Aralık.2006, 20:44
Şunu bilmenizi isterim.Burası bir CAFE olabilir ama her yerin, herşeyin bir adabı vardır.Sen gelir burada,kocum,aslanım,beyler, vs. gibi asılsıf cümleler kullanarak bişeyler yaptığını düşünüyor iseniz üzgünüm. Bizler bunları yaparak sadece hep alt seviyede ki vasıfsız insanlar olarak kalırız.
KURALLARIMIZ (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358)
abicim beyler lafında ne asılsızlık var ki? yani kocum ,aslanım, olum faaln onu anladık da beyler neden öyle diosun ki?

TheTrooper
26.Aralık.2006, 22:09
Tamam Ben Anlıyorum ama Nolur Bİrazda Siz Bizi Anlayın.
Hergün O Okula Gidip Onca İğrenç Dersi Çekiyorum.Ondan Sonra Bazı Ev İçi Sorunlarım Var.Kız Meselesi Bi Başka...
Eve Geliyorum Sıkıntıdan Patlıyorum Canım Hiç Ders ÇAlışmak İstemiyor.Değişik Bişeyler Arıyorum.Tek Eğlencem Olan TSİye Giriyorum Hayatın Bunalımından Kurtulmak İçin.Yaşadığım Sıkıntıları Burdaki Esprilerle Yenmeye Çalışıyorum.Duygularımı Herşeyimi Sizinle Paylaşıyorum Mizahi Bİ Şekilde.Burada da Böyle Şeyler Yaşarsam Napacağım BEn.Bu Sadece Benim İçin Geçerli Deil.Büyük İHtimal Çoğu TSİ Üyesi Benim Gibi Düşünüyodur.Umarım Beni Anlıyorsunuzdur.Saygılarımla...

S-B-Z
27.Aralık.2006, 09:32
Tamam Ben Anlıyorum ama Nolur Bİrazda Siz Bizi Anlayın.
Hergün O Okula Gidip Onca İğrenç Dersi Çekiyorum.Ondan Sonra Bazı Ev İçi Sorunlarım Var.Kız Meselesi Bi Başka...
Eve Geliyorum Sıkıntıdan Patlıyorum Canım Hiç Ders ÇAlışmak İstemiyor.Değişik Bişeyler Arıyorum.Tek Eğlencem Olan TSİye Giriyorum Hayatın Bunalımından Kurtulmak İçin.Yaşadığım Sıkıntıları Burdaki Esprilerle Yenmeye Çalışıyorum.Duygularımı Herşeyimi Sizinle Paylaşıyorum Mizahi Bİ Şekilde.Burada da Böyle Şeyler Yaşarsam Napacağım BEn.Bu Sadece Benim İçin Geçerli Deil.Büyük İHtimal Çoğu TSİ Üyesi Benim Gibi Düşünüyodur.Umarım Beni Anlıyorsunuzdur.Saygılarımla...

seni anlıyorum ben kendi adıma ama bu tip sorunlarını illaki bu şekilde dile getirmemelisin.yada ne bileyim bu şekilde rahatlamaya çalışmamalısın.burada hepimiz arkadaşız sonuçta ve forumda bu tip konular yerine tek bir konu altında bütün dert ve sıkıntılarımızı paylaşabileceğimiz bölümler var.sonuç olarak düzgün bir üslupla paylaşmayı başarabiliriz diye düşünüyorum.sözüm sadece sana değil genele yanlış anlama.
sami bu konu için sana çok teşekkür ediyorum.belki bazı arkadaşlar farketmiştir.bu cıvıma yüzünden 2 haftadır cafe bölümüne pek takılmıyorum ben.umarım faydası olur bu uyarının.

Mc.Speedy
28.Aralık.2006, 19:35
bu tür sorunlar herkesde var ;)

GsDoruk
28.Aralık.2006, 20:15
Bencede sohbet alanindaki mesajlar sayilmasin daha iyi olur eger sohbet alanindaki mesajlar sayilmazsa.

kesinlikle katılıyorum!!

Krusty
28.Aralık.2006, 20:47
Ya mesaj sayılarına çok takılıyor bir de. Herkesin mesaj sayılarını sıfırlayın da olsun bitsin.. =)

tosunpasa
28.Aralık.2006, 21:23
Ya mesaj sayılarına çok takılıyor bir de. Herkesin mesaj sayılarını sıfırlayın da olsun bitsin.. =)

Evet.Hazır repler gitmişken mesajlarda gitsin.Herkes 0'dan başlasın.

S-B-Z
29.Aralık.2006, 08:26
bu bana taşkının imzasını hatırlattı(onundu heralde)
turkcell süper lig baştan başlasın :)

Universal
25.Ocak.2007, 14:42
Bende şuan yönetici değilim o yüzden yaacaklarımı kimse baskı altına aldığımmı sanmasın.

Bende özellikle C@fe bölümüne girdiğim zaman çok fazla gereksiz mesaj görüyorüm. Bu da benim konuları takip edemem veya benim mesajıma yapılan alıntıları takip edememe gibi durumlara yol açıyor. Bu yüzden özellikle C@fe bölümüne mesaj yazarken selam naber gibi kelimlerden oluşan mesajlar yazmasak gerçekten çok sevineceğim.

El Comandante
25.Ocak.2007, 16:51
Bende şuan yönetici değilim o yüzden yaacaklarımı kimse baskı altına aldığımmı sanmasın.

Bende özellikle C@fe bölümüne girdiğim zaman çok fazla gereksiz mesaj görüyorüm. Bu da benim konuları takip edemem veya benim mesajıma yapılan alıntıları takip edememe gibi durumlara yol açıyor. Bu yüzden özellikle C@fe bölümüne mesaj yazarken selam naber gibi kelimlerden oluşan mesajlar yazmasak gerçekten çok sevineceğim.

haklisinda batuhan orasi Cafe yani,sohbet bölümü selamlasmadan sohbetmi edilir?bence orada istiyen istedigini yazmali(küfür,hakaret vb. disinda).

GeNç KaRTaL
25.Ocak.2007, 16:56

yaw bende onun için biraz uğraşıyorum sohbet ortamı kurmaya çalışıyom sadece slm larla bir sayfa doluyor neredeyse

Universal
26.Ocak.2007, 13:34
haklisinda batuhan orasi Cafe yani,sohbet bölümü selamlasmadan sohbetmi edilir?bence orada istiyen istedigini yazmali(küfür,hakaret vb. disinda).

Sadece anlamsız bir selam vermekle sohbet açılacağını sanmıyorum. Herkes iki sayfa boyunca selam selam yazarsa hiç bir anlamı olmaz. He yazarsın selam diye ama devamına da sohbet edilecek bir şeyler yazarsın kuru kuru selamlarla herkes rütbesini artırabilir.

El Comandante
26.Ocak.2007, 16:16
Sadece anlamsız bir selam vermekle sohbet açılacağını sanmıyorum. Herkes iki sayfa boyunca selam selam yazarsa hiç bir anlamı olmaz. He yazarsın selam diye ama devamına da sohbet edilecek bir şeyler yazarsın kuru kuru selamlarla herkes rütbesini artırabilir.

bende 2 sayfa boyunca selam verilmesinden yana degilim zaten,güzelce bir sohbet edelim falan diyorum ama her gelen selam veriyor ve böylece zaten 2 sayfa doluyor.Ayrica rütbeye takanlar fazla yoktur kanimca,ben önem vermiyorum rütbeye,mesaj sayisina,önem verenlerde az kisilerdir zaten.

GeNç KaRTaL
26.Ocak.2007, 17:48
öncelikle konunun genel amacı ile ilgili sizden özür diliyorum "fenerbahçe58ile msn konuşmam" konusunu açarak fazla ortamı sulandırdım bundan dolayı özür diliyorum
ayrıca sohbet alanında slm laşma konusunda biraz bu aralar hassas davranmaya çalışıyom sohbet ortamı kurmaya çalışıom genelde ve bunu bu aralar başardığımı düşünüyorum

Universal
26.Ocak.2007, 23:22
bende 2 sayfa boyunca selam verilmesinden yana degilim zaten,güzelce bir sohbet edelim falan diyorum ama her gelen selam veriyor ve böylece zaten 2 sayfa doluyor.Ayrica rütbeye takanlar fazla yoktur kanimca,ben önem vermiyorum rütbeye,mesaj sayisina,önem verenlerde az kisilerdir zaten.

İşte önemli olan bunlara dikkat etmek. Bende eskiden girdiğimde selam verirdim ama gereksiz olduğunu gördüm. Çünkü selam yazdıktan bir dk. sonra o selam bir iki sayfa geriye gidiyor ve anlamını kaybediyor. Ama sadece mesaj sayısını artıryayım deyip te her selama yanıt verenler de var.

SYLaR
29.Ocak.2007, 11:26
Cafe Turksportal 2 konusunda atılan mesajlar kişinin mesaj sayısını arttırmıyordu.Bu yüzden o sıra cafeye mesaj yazanlar hep muhabbet amaçlı mesaj atıyorlardı

Cafe Turksportal 3 konusunda ise atılan mesajlar kişinin mesaj sayısını arttırdığı için post kasma derdi olan gelip oraya bi selam yazıyor.İki dakika sonra gelip tekrar selam yazıyor.Böylece post kasma işlemini başarı ile tamamlamış oluyor.

En iyi yöntem yeni bir cafe açılıp mesaj sayısı etkilenmeyecek şekilde açılmalı.Böylece oraya kimse gidip kuru kuru bir Selam yazmaz

GeNç KaRTaL
29.Ocak.2007, 11:30
Cafe Turksportal 2 konusunda atılan mesajlar kişinin mesaj sayısını arttırmıyordu.Bu yüzden o sıra cafeye mesaj yazanlar hep muhabbet amaçlı mesaj atıyorlardı

Cafe Turksportal 3 konusunda ise atılan mesajlar kişinin mesaj sayısını arttırdığı için post kasma derdi olan gelip oraya bi selam yazıyor.İki dakika sonra gelip tekrar selam yazıyor.Böylece post kasma işlemini başarı ile tamamlamış oluyor.

En iyi yöntem yeni bir cafe açılıp mesaj sayısı etkilenmeyecek şekilde açılmalı.Böylece oraya kimse gidip kuru kuru bir Selam yazmaz
en iyisi aşkın abinin dediği gibi yapmak