PDA

View Full Version : Football Manager 2007 World Class League

sarilaci10
25.Aralık.2006, 02:46
Sarilaci10

Oyun Hakkında : Alın Arkadaşlar Sabahlara Kadar Ugraştım FM2007 World Class Liği Tamamladım Dünyanın En Prestijli Kulüpleri İngiltere Premier Liginde Alın Ben Uğraştım Siz Keyfini Çıkarın...!

Dengesiz Eleştirilere: Ya Millet Dengesizce Yorum Yapmış Düşünmek Lazım Biraz Fenerbahçeliyim Sonuna Kadar Ama Ben İkinci Ligden Alıp Yönetmek Daha Çok İsterim Hiç Art Niyet Düşünmedim İlk Olarak Düşüncem 1. ligde İngiltere ispanya italya oldu bende dünyanın diğer öncü kulüplerini aldım zaten fenerin rep. 8000 galatasarayın 7500 bunuda söleyin fenerbahçe çogu 8000 lik kulubu isim farkıyla geçiyor ve 20 sırada gözüküyor rep puan olarak inanmıyan oyun açtıgında bakar yinede eleştiri olcak ama istemeyen indirmez ben kendime yaptım sadece paylaşmak istedim çok bilen yapsın onunkini oynayalım

Link: http://rapidshare.com/files/8831566/World_Class_League.rar.html

World Class League Premier Division
http://members.lycos.co.uk/resimyklet/uploads/cf646f1d1f.jpg
World Class League First Division
http://members.lycos.co.uk/resimyklet/uploads/8b77538f68.jpg
World Class League Second Division
http://members.lycos.co.uk/resimyklet/uploads/904450bdb4.jpg
World Class League Third Division
http://members.lycos.co.uk/resimyklet/uploads/ac1e4f2fba.jpg
World Class League Consolation Division
http://members.lycos.co.uk/resimyklet/uploads/f034103825.jpg

zetes
25.Aralık.2006, 11:29
kardeş sen manyaksın bea fıstık kimin takımları nerdeyse amatör lige atmışsın :D
şaka bi yanada bu şekilde oyunun bi zevki kalmıor ki bunu yüklersek şayet Şamp. liginde oynamanın bi anlamı kalmıyor zaten şamp. liginde ki amaç dier ülkelerde takımları yenmek yani bi bakıma ulusal bi konu senin bu yaptığın lig ile birlikte bu olay ortadan kalkıyor. Tamam emeğine saygım var fakat oyunun bana göre zevki kalmaz. Şunu söylemek gerekirse tebrik etmek gerekir bu yaptığın gerçekten çok uğraş isteyen bişi tebrikler kardeşim.

gerrrard
25.Aralık.2006, 12:23
guzel ama kullanamam cunku premier ligde oynuyorum

canavar20
25.Aralık.2006, 13:08
saollllll ama premier lig yokkk

sefaburan
25.Aralık.2006, 13:54
yok abi ya o alt ligler olmamış bence ama sadece bir lig yapsan daha iyi olur

davidbechkam
25.Aralık.2006, 16:04
ellerine sağlık güzel olmuş ama şampiyonlar liginde bu takımlar kiminle karşılaşacak.

kolpacino
25.Aralık.2006, 16:07
valencia roma 2.ligde Fb 1.ligde daha neler

Oghuse
25.Aralık.2006, 16:24
bence ligler dengesiz olmuş kendine göre takımları eklemişsin 2ci grupta çok güçlü takımlar var

kolpacino
25.Aralık.2006, 16:27
aynen herhalde Fb'lisin de o yüzden takımı 1.lige koymuşun

uAburak89
25.Aralık.2006, 16:32
Fenerbahçe 1. ligte .. Galatasaray 2. ligte .. Roma, Valencia Sevilla da 2. ligte .. hLL olsun ne diyim .. Fenerlisin herhalde .. Takımına Torpil Geçmişsin ..

BeeTLeJuiCe
25.Aralık.2006, 17:28
fifa sıralamasına gore yapılsa daha doru sekılde olabılır takımların gucu acısından :D ama bole de hos teskurler!!! :D

RoNNiE91
25.Aralık.2006, 17:30
fiorentina yı alıp en alt ligden taşımak harika olur heralde ama bende diğer arkadaşlara katılıyorum.şampiyonlar liginin özelliği kalmazz

mertayasava
25.Aralık.2006, 17:49
arkadaslar terbiyesizlik yapmayin adam uqrasmis gecesini gunduzunu buna vermis siziz solediklerinize bakin beqenmiosaniz indirmeyin o zaman adam size indirin diomu

eline s**lik arkadasim

gecmez1990
25.Aralık.2006, 19:12
abi bence guzel olmus bende zamaninda yapmistim ama bir lig yapmistim neyse guzel olmus tebriklerrr

dentaconstantin
25.Aralık.2006, 19:21
eline sağlık ama ben indirmeyeceğim pek hoşuma gitmiyor bu şampiyonlar ligi yalan olur bunda sezon boyunca zor maçların olacak sevenler indirebilir tekrar ellerine sağlık

spider3784
25.Aralık.2006, 19:22
galatasarayın prestiji fenerden daha yüksek bence eğer bi valencia 2. ligte ise bu işte şike var derim

esmeria
25.Aralık.2006, 20:18
eline ve emegine sağlık kardeşim

crazysebo
25.Aralık.2006, 20:44
eline sağlık . bakıyım nasıl bişeymişş

Mateja-Burak
25.Aralık.2006, 20:58
ellerine saglik kardesim cok super olmus

mert961
25.Aralık.2006, 21:00
(ı) eline sağlık kardeşim.saol.güzel olmuş.ama....
biraz takım dağılımı dengesiz olmuş gibi.fb yi de 1.lige atman olmamış:)

mert961
25.Aralık.2006, 22:17
ya arkadaşlar ben indirdim bunu ama nereye yüklücem??????

Ralph
25.Aralık.2006, 22:20
saol ama normal oynamak daha zewkli ama deişk bi zewk tabii saol ;)

mert961
25.Aralık.2006, 22:41
ya arkadaşlar ben indirdim bunu ama nereye yüklücem??????

yaw yok mu yardım eden ya.

FatalRhymeR_58
25.Aralık.2006, 22:59
arkadaşım şamp liginde sıfır çekmiş bi takımın 1. ligde ne işi war. daha bu sezon dinamo kievi iki maçtan birini farklı yenilip diğerinde yenilen fenerbahçe 1. ligde ise ozaman barcelona weya chelsea yi çıkar dinamo kivi koy yerine. hadi onu geçtim valencia we raoma o 1. ligi en çok hakeden takımlar. bence bu yama harcadıın emeğe değmemiş çünkü kafana göre koymuşsun takımları. udinese trabzonla aynı ligde türkiye liginde kalma mücadelesi weren bir takım ile italyanın orta sıra takımını aynı lige nie koydun. tamam udinese müthiş bi takım dil ama 2. ligi hakediyor bence. saymakla bitmiyor hatalar. AYRICA: Sol Cambell Türkiye'den en çok tanıdığım takım GALATASARAY feneri öyle pek olumlu bi ününü duymadım diyerek fenere gelmeyi reddetmedi mi ha? helal olsun arkadaşım ben daha ne diyim kötü yama işte. yukarıda yazdıklarım da bunun kanıtları. dediim gibi hatalar saymakla bitmio. bence bu yazdıklarımı iice bi düşün!

kadirserhat
25.Aralık.2006, 23:02
Prafo Kardeş HeLaL oLsun Fenerßahçe'ye yakışır Ama Türk TakımLarınıda 1.Ligde yapsaydın daha iyi oLurdu.

FatalRhymeR_58
25.Aralık.2006, 23:34
Prafo Kardeş HeLaL oLsun Fenerßahçe'ye yakışır Ama Türk TakımLarınıda 1.Ligde yapsaydın daha iyi oLurdu.

al bi de burdan yak. yahu objektif diyoruz, tarafsız dioruz pehh

alen13
26.Aralık.2006, 01:04
gereksiz olmus ama ellrine sglik kardesimmm yinede zahmet edip bizler icin bu yukun altina girmissn

coltulu
26.Aralık.2006, 01:07
İlk oalrak tebrik ederim. Çünkü baya kasılıp baya sanki World Class diğe yeni bir ülke oluşturulmuş. Yalnız premier lige gs yi geçtim fbyi bile koyman mantıksızlık. Orda oyanyabilecek çok daha büyük takımalr var.
Sonracıma oynanırlığına gelirsek bence zevki olmaz çünkü sadece lige konsatre olunup diğer işler güme gider zevki kalmaz.

World Hollow o1
26.Aralık.2006, 01:11
Emeğe Saygı Duyacağınıza Laga Luga yapıyonuz yaaa :(

Emurafu
26.Aralık.2006, 01:25
Fenerbahçe 1. ligte .. Galatasaray 2. ligte .. Roma, Valencia Sevilla da 2. ligte .. hLL olsun ne diyim .. Fenerlisin herhalde .. Takımına Torpil Geçmişsin ..
evet ayni cevabi ben onabaska forumda verdim

canavar20
26.Aralık.2006, 13:10
nereye yukleyecegiz

onurozkan10
26.Aralık.2006, 15:42
eline sağlık.çok emek vermişsin.

kolpacino
26.Aralık.2006, 16:12
ya emek için sağol ama takımları dengesiz sınıflandırmışsın

Ghonedre
26.Aralık.2006, 17:40
Fenerbahçe 1. ligte .. Galatasaray 2. ligte .. Roma, Valencia Sevilla da 2. ligte .. hLL olsun ne diyim .. Fenerlisin herhalde .. Takımına Torpil Geçmişsin ..Fenerin 1. Ligde olmasına tepkini anladım Roma nın ve Valencia nın 2. ligde olmasına olan tepkinide anladım Ama galatasarayın 2. ligi bile hakettiği mechul ona bakarsan galatadan ne kadar üstün takımlar olan Udinese Villarreal vb. hepsi 3. ligde buna niye karşı cıkmadın

maniax
26.Aralık.2006, 17:47
arkadaşlar lütfen emeğe saygı.arkadaş gecesini gündüzüne katarak yapmış.lütfen.eğer sevmiyorsanız indirmeyin.indirmek zorunda değilsiniz.ama lütfen arkadaşa ve emeğe saygı.ve arkadaşı bu yamayı yaptığı için teşekkür ediyorum.ben indirmedim.ama güzel yama gibi.

Ralph
26.Aralık.2006, 18:03
eweteme ewrmiş...güelbir yama eline sağlık kardeş

canavar20
26.Aralık.2006, 19:28
nereye yukleyecegiz

cevp bekliyorum

Sheriff
26.Aralık.2006, 19:34
diğer türlü 1.lik ispanya italya ing. ve almanyadan olusurdu sadece.
hem türkiyeden bir takım olmasını istemiştir belkide bence güzel olmuş:) tebrikler;)

mert961
26.Aralık.2006, 19:41
cevp bekliyorum

bekleme kardeş.kardeş ben konu açtım.bunun için bile konu açtırırlar adama.basit bişiy yardım eden yok.:mad: belki biri görür de söler.
sarılaciye de özelden mesaj attım ama hiç...
iş sadece yama yapmakta deil.insan yardım eder biraz.

SaRPeR1903
26.Aralık.2006, 19:48
buradan volkan barbarosa sesleniyorum benimle poleniğe girme arkadaş :D ha bu arada bu dosyanın bi benzeri var bende yapan arkadaşa teşekkürler yinede

amorti
26.Aralık.2006, 19:55
Cok ugrasmis oyuzden bravo..
ama yamayla ilgili genel yorumum : gereksiz ve bosuna caba..

xeuszt
27.Aralık.2006, 03:47
bekleme kardeş.kardeş ben konu açtım.bunun için bile konu açtırırlar adama.basit bişiy yardım eden yok.:mad: belki biri görür de söler.
sarılaciye de özelden mesaj attım ama hiç...
iş sadece yama yapmakta deil.insan yardım eder biraz.

öncelikle 7.01 in yüklü olması lazım.... sonra bu indirdiğiniz dosyayı ......football manager 2007/data/db içine atın... (orada 2 dosya wardır 700 we 701 die onların yanına) sora oyuna girin we yeni oyun u seçin.. database seçiminizi soracak... Burada attığınız klasörü seçerseniz bu yamayı kullanmış olacaksınız....

ilk mesajım... forumunuza hoşgeldim....

SAYGILARIMLA....

canavar20
27.Aralık.2006, 12:59
arkadalar 701 olmadan olmazmi

Alladierre
27.Aralık.2006, 13:09
Arkadaşım madem World Class League diosun fener in 1. ligte ne işi var.
uçmuşsun sen

fsavgi
27.Aralık.2006, 16:46
Arkadaşım madem World Class League diosun fener in 1. ligte ne işi var.
uçmuşsun sen

sana katılıyorum

Hugo
27.Aralık.2006, 20:38
saçmalığa bak.. gs 1.ligte fener premier de

Kastle
28.Aralık.2006, 00:14
emeğe saygı uğraşmışsın ama bişi söylemek istiyorum sence FB oraya yakışıyomu o ligi normal olarak bir sezon kendi halinde bırak küme düşmezse bırakıyorum bu oyunu.

JunkChorn
28.Aralık.2006, 00:23
Paylasım harika!!!!
EMEGE SAYGI LUTFEN....

JunkChorn
28.Aralık.2006, 00:24
emeğe saygı uğraşmışsın ama bişi söylemek istiyorum sence FB oraya yakışıyomu o ligi normal olarak bir sezon kendi halinde bırak küme düşmezse bırakıyorum bu oyunu.

bak ben bi fenerbahçeli olarak sana katılıyorum...
fanatiklik yakışmamış...

muay_thai
28.Aralık.2006, 16:18
hocam saol aslinda oyun orada daha zevkli olur ben mesela turkiye ligindeki tum takimlari edit ile guclendirmeyi dusunuyom para antrenor stad ve oyuncu ozellikleri o zaman lig zorlasir daha hos olur

yigitkonur
28.Aralık.2006, 22:32
mükemmelsin kardeşim süperin harikasın

bu yama çok çok çok çok güzel

Allah bin kere razı olsun senden

kalem
29.Aralık.2006, 13:03
ya bence şampiyonlar liginin tadı kalmaz uefa yalan olur hiç bulaşmayın böle güzel ha tabikide emeğe saygı saol

ahmettugra
29.Aralık.2006, 19:19
gercek olmayan guzel degıldır ben pek fazla begenmedim

xeuszt
30.Aralık.2006, 02:12
arkadalar 701 olmadan olmazmi

olmaz arkadaşım...

baskan106
30.Aralık.2006, 10:51
ya arkadaslar ben koyu fb liyim ama ne fb ne gs 1. lige olmaz olamaz. 3 ligden baslasinlar en uygun orasi bence.Emegine saglik yine ugrasmissin

eren45
30.Aralık.2006, 11:37
takımların liglere dağılışı saçma olmuş uefa puanına göre olsaydı daha iyi olurdu.....

bugrafb
30.Aralık.2006, 17:25
nasil yukleyecez bunu

King_91
30.Aralık.2006, 23:53
arkadasım önce ellerine sağlık çok süper olmuş takımların liglere dağılımının yanlış oldugunu düsünüyorum ve diğer arkadaslara katılıyorum ama keske premier lig yerine meksika ligini falan silseydin

pumacell
31.Aralık.2006, 06:47
Gercekten super olmus. cunku aldiginiz takimda genelde kolay lig sampiyonu olunuyor. sonra hedef avrupa oluyor ve koskocabi ligi formalite icabi oynuyoruz ve sadece avrupa maclari keyifli oluyor. b yerden sonra da sikiyor. ellerine saglik arkadasim super olmus. besiktasla bu ligde oynamak benisimdiden heyecanlandirdi. besiktasliyim ama fenerbahceyi premier lige almani yadirgamadim. e o kadar da olsun dimi o da senin hakkin. emegin icin tesekkurler,,,
arkadaslara da biseyler soyleyim. bunu yapan arkadas farkli bi boyut getirmis. alternatif sunmus ve cok da iyi yapmis. zorla yukleyin diyen de yok.

GeNç KaRTaL
31.Aralık.2006, 09:47
kardeşim paylaşımın için sağol ama indirmeyeceğim eskiden olsa indirirdim ama şim di böle şeylere heves duyuyorum çünkü amaç greçeklilik ayrıca aşağıda arkadaşlar belirtmiş takım dağılımını biraz daha adaletli yapabilirdin:)

IcedEarth
31.Aralık.2006, 09:48
ben beğenmedim kullanmayacağım ama kullananlar olacaktır daha iyi çalışmalarını bekleriz

Ahmet_77
31.Aralık.2006, 15:05
bnce güsel bi çalışma
ellerine sağlıkta
biraz gariplikler war :D:D:D

omer-faruk-14
02.Ocak.2007, 14:52
cl nin ne anlamı kaldı o zaman

anlatmaliymis_meger
07.Nisan.2007, 17:51
world dream leauge önceki fm versiyonlarında yayınlanmış bi paket,tamamen farklı bir tat,heyecan.çok aramama rağmen fm2007'nin world dream league'ni bulamamıştım.bende kendim yapmaya karar verdim.yaklaşık 1 aydır uğraşıyorum,en ince ayrıntısına kadar herşeyin tam olmasını istiyorum.liglerdeki takımların dağılımını fifa sıralaması,uefa klasmanı,takımların göstermiş olduğu performansa göre sıraladım.tamamen güçleriyle orantılı ligler kurdum.birkaç eksik kaldı onları da tamamlayıp siteye vericem yayınlanması için.ilgililere duyurulur.
bu arada arkadaşım uğraşmış bi gecede nasıl yaptı bilmiyorum ama yine de teşekkürler eline sağlık

sampiyonfb
07.Nisan.2007, 18:07
helal olsun harika bi çalışma burda konuşanlar çok biliyolarsa daha iyisini kendileri yapsınlar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bi allahın kulu nasıl yüklenceğini söylememiş ya

anl2002
07.Nisan.2007, 19:09
saol kardes teskkrler (/z)

BeeTLeJuiCe
07.Nisan.2007, 19:42
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method3/trank2007.html

buyrum uefa nın takım sıralaması kimse kimseyle su takım daha ii yerlerde olmalı die bişi yapmasın:D

bu sıralamaya gore yapılsa

bjk ve fb 3.ligde gs 4.ligde olması lazım :D ama sadece uefanın kine gore tum dunyada bi sıralama yapsak turkiyeden takım giremez galiba:D

the_imam912
07.Nisan.2007, 19:55
süper paylaşım ama başka lige yapsaydın keşke....

Wesley Sneijder
07.Nisan.2007, 20:11
Bence süpersin. O kadar kusur kadı kızında da olur(FB). Sağol.

anl2002
07.Nisan.2007, 21:32
ya bunu nasil yukluoz yardim edin editorden mi yoksa kopyala yapistirmi yapcam nasil olcak bilgisi olan var mi_

ForeverGs
07.Nisan.2007, 21:41
wlaa ben bunu beklıodum cıktıgına ıı olmus
ztn oyunda 1 2 sene sonra yenılmez oluosunuz lıge ambargo koyuyorsunuz bencu bu lıg ıle daa zorlu zevklı olcak
gs yı alıp 1.lıge cıkarıp samp yapmak ıcın oynucam zeevklı olcak emınım

orjınal olmayan oyunlardada oynanabılıomu acaba::???????
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ztn ılk sezonda kume duser nıe buna taktınız bukadar:D

Aşk-ı Şehir
07.Nisan.2007, 22:50
arkadaşım dielim ben eskişehirsporum canım uçukluk yapmak istiyor bu oyunda eskişehirsporu seçip oynamak istiyorum bu ligde nasıl oynicam?

thelion1905
08.Nisan.2007, 00:32
hem hiçbir art niyetim yok dion hemde GS yi 2.lige koyuyon...heycanla girdim konuya aşırı soğudum hayatta indirmem...biliorum isteyen indirmesin yzazmışsın..sora yok fb nin repi daha yüksek fln saçmalık herneyse fenerliler indirsin oynasın onlar içn süper bi yama..
Her ne olursa olsun..! Emeğe saygı ! Saol uğraştıın içn ve fenerlilerle paylaştıın içn !

Ronaldinho_99
08.Nisan.2007, 00:59
Bu oyunda Galatasaray'ı ya da başka bi takımın 1. ligden başlamasını istiyorsanız;
örneğin "SWAP_TEAMS" "1871" "82" yazıp Football Manager/ data/ db/ 700-701-702'den biri)/ edt/ harcester dosyasına kopyalayın.
1871= Galatasaray'ın ID numarası
82= Boca Juniors'un ID numarası
Bunu yaptığınızda iki takım yer değiştirip diğerinin eskiden oynadığı ligde oynamaya başlayacak.

Wesley Sneijder
08.Nisan.2007, 10:13
Çok taktınız bence. FB zaten o ligde gerçekten 1 sene sonra küme düşer. Takmayın bu kadar.

Leoucwhsua
08.Nisan.2007, 11:13
komik hemde cok

starfreedom
08.Nisan.2007, 11:16
Tek kelimeyle komedi. Sevilla son UEFA şampiyonu 2.ligde ama avrupa'da hiçbir başarısı olmayan Fener 1.ligde. Valencia 2 sezon üstüste CL finali oynamış uefa kupasını kazanmış (ki hepsi son 3-4 sene içerisinde) 2.ligde ama Fener 1.ligde.
Gerçektende çok gerçekçi olmuş.

LvEbGm_
08.Nisan.2007, 11:42
uefa kupası ve super kupayı alan GALATASARAY 2. ligde.. vay anasını bea.. fb 1. ligde yinede emeğe saygı ama k.bakma indirmeyi düşünmüyorum. :)

emrecants
08.Nisan.2007, 12:51
bence bu yama harcadıın emeğe değmemiş çünkü kafana göre koymuşsun takımları. udinese trabzonla aynı ligde türkiye liginde kalma mücadelesi weren bir takım ile italyanın orta sıra takımını aynı lige nie koydun. tamam udinese müthiş bi takım dil ama 2. ligi hakediyor bence. saymakla bitmiyor hatalar. AYRICA: Sol Cambell Türkiye'den en çok tanıdığım takım GALATASARAY feneri öyle pek olumlu bi ününü duymadım diyerek fenere gelmeyi reddetmedi mi ha? helal olsun arkadaşım ben daha ne diyim kötü yama işte. yukarıda yazdıklarım da bunun kanıtları. dediim gibi hatalar saymakla bitmio. bence bu yazdıklarımı iice bi düşün!

anladığım kadarıyla Sende galatasaraylısın Trabzonspora sallamışsınn kim küme düşme mücadelesi verioo sizz önce milyon dolarlık borçlarınızı ödeyinn yetimm evlat gibisinizz ligde ancakk fenerden öle balına şampiyonluk alırsınızz iştee...

Wesley Sneijder
08.Nisan.2007, 14:45
Bence bu tartışma artık son bulmalı. İstemeyenler kullanmasın. Kimse zorla kullanmıyor bu yamayı.

ronaldo98
08.Nisan.2007, 17:59
çok güzel olmuş ya kim yapmışsa eline sağlık
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
feneri koymaları kötü olmuş ama lig güzel

Pully
08.Nisan.2007, 18:41
emege saygi güzel bir düsünce ama premier lig yok ve bir soru daha sorcam simdi diyleim ben bunu indirdim ve türkiye ligini açtim galatasaray i aldigim da iki ligde de mi mücadele etçem .Güzel bir sey yapmissin hakketten de ama gerçekçi degil kesinlikle benim oynuyacagim oyun gerçEkci olcak hile yapmayi sevmem ama yinede belirtmisin kendim için yaptim istiyen oynar diye .Yinede emege saygi emek vermisin sabaha kadar

ForeverGs
08.Nisan.2007, 19:17
orjınal olmayan oyunlardada oynanabılıomu acaba::???????

ardatuncer
08.Nisan.2007, 19:40
Worldclass Ligler yaması çıktı. Lig bilgilerine aşagıdan ulaşabilirsiniz.
İlk dosya linki kaybolunca takımlar aynı olacak şekilde herşey aynı olarak ayarlanarak yeni bir paket çıkarıldı.
7.01 build üstüne kurulmuş durumdadır.
--------------------------------------------------------------------

İndirmek için tıklayınız... (http://files.filefront.com/Realfmsoccer_Byk_ligler_yirar/;7092183;/fileinfo.html)

--------------------------------------------------------------------
REHBER:
Realfmsoccer Super Lig:
-Fenerbahçe
-Galatasaray
-Barça
-R.Madrid
-Bremen
-Valencia
-İnter
-Milan
-Lyon
-Arsenal
-Hamburg
-Chesea
-Man Utd.
-Liperpool
-Mühic
-Sao Paulo
-Cruzerio
-Boca
-----------------------
Realfmsoccer 2. Lig:
-River
-İnternacional
Corinthians
-Juventus
-Fiorentina
-Ajax
-Psv
-Porto
-Benfica
-Sporting CP
-Beşiktaş
-Trabzon
-Stutgart
-Schalke
-ST Etienne
-Everton
-------------------------
Realfmsoccer 2. Lig A Katagorisi
-Vestel Manisa
-Ç.rize
-Konya
-Malatya
-NEC Breda
-Boavista
-Independiente
-Arjantinos
-Ath. Parananse
-Sheff Utd.
-Aston Villa
-Leeds
-West Brown
-Lille
-Lazio
-Catania
-Dundee Utd.
-Zaragoza
-Deportivo
-----------------------------------
Realfmsoccer 2.Lig B Katagorisi
-Az Alkmar
-Hereven
-Velez
-Fluminense
-Pamerias
-Wigan
-Porsmouth
-Middlesbroygh
-Bolton
-Celtic
-Rangers
-Paris
-Monaco
-HullCity
-Dormund
-Levekusen
-Udinese
-Kayserispor

canarya
08.Nisan.2007, 19:46
helal olsun ama su premier lig fotografini da degistirseydin.

bu arada fenerin birinci ligde olmasi cok normal gs gibi borc batagindaki kulubun ne isi var devlerin arasinda :PPPPPP
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadas fenerlilere yapmis siz yuklemeyin alla alla ya ne cins adamlarsiniz

dakara
08.Nisan.2007, 20:19
ya neden olayı fenerbahçe galatasaray rekabetine getirdiğinizi anlamıyorum isteyen bunu indirdikten sonra tekrar editore girer ve takımları yer değiştirir bu arada fikir gerçekten yaratıcı ve güzel tebrikler

14perseus04
08.Nisan.2007, 20:42
valla emegine saglik cok guzel
bi fenerli olarak elbette takimini en ust lige koyacaksin
bunda elestirilecek pek bise yok

gecmez1990
08.Nisan.2007, 20:43
baba bisi sorcam ben besiktasla harika bi takim kurdumgenc yildizlarim falan 2010 daim ordan devam edebilirmiyim?not cok guzel lıgler falan harıka ozellıkle bırıncı lıg

Ahmet_77
08.Nisan.2007, 20:45
baba bisi sorcam ben besiktasla harika bi takim kurdumgenc yildizlarim falan 2010 daim ordan devam edebilirmiyim?not cok guzel lıgler falan harıka ozellıkle bırıncı lıg

ben cevap veriyim hayır devam edmessin

World Hollow o1
08.Nisan.2007, 20:46
Paylaşımın için sağol arkadaşım ellerine sağlık.

2.lig A Katagorisi biraz dengesiz olmuş.!

eses26eses26
08.Nisan.2007, 23:02
coskun sen nasıl buldun
bence hiç fen degil hem fener 1 ligde olsada önemli degil bence nasılsa onların arasından düser :))

sitte
09.Nisan.2007, 20:12
eline sağlık ama fener 1. GALATASARAY 2.ligdeyse benden kalsın

Wesley Sneijder
10.Nisan.2007, 20:11
Aynı tartışma başlamasın yine lütfen.

Noz
10.Nisan.2007, 20:20
emegine saglik urasmissin ama bunu sadece fenerliler bi de turk takimi tutmayanlar indirir :D

cyprusboy
10.Nisan.2007, 21:26
Herşeyden önce ellerine ve emeğine sağlık kardeşim.Her zaman emeğe saygı!!Evet takım dağılışları pek iyi olmamış ama yine de ellerine sağlık. Sonuçta bunun üzerinde data editör aracılığıyle oynayabiliriz;)örneğin at feneri bu lig dışına yerine al bolivyadan bir takım:D:D:Dşaka şaka!Ama fenerin yerine cimbomu 1. lige alacağım kesin.Tekrardan ellerine sağlık.

Saboteur
10.Nisan.2007, 23:30
Arkadaşlar emeğe saygılı olalım lütfen çok güzel olmuş sonuçta arkadaş uğraşmış begenen oynar begenmeyen oynamaz ama emek vermiş arkadaş güzel olmuş sağol teşekkürederiz gibi mesajlar yazın ki paylaşım şevki kırılmasın kimsenin. Arkadaş kendi zevkine göre yapmış onada saygı duyalım bu arada ben Fenerbahçeli değilim :) ve oyunun orjınal halini oynamayı seviyorum.

fatiherkol
13.Nisan.2007, 14:05
çok güzel olmuş eline sağlık. isteyen oynar istemeyen oynamaz. popüler olmayan takımlar zamanla lig düşerler bu kadar yazacak ne var. fantazi olmuş işte. ş.liginde daha farklı takımlar görücez yani. bence güzel bi çalışma olmuş. teşekkür ederim. farklılık güzel oluyor.

RapCo
15.Nisan.2007, 01:21
Yaa aRkada$Lar inDirDim Yeni oYun aC Dedim aMa ßu Ligi ßuLamıYoRum ..
EdiTörDeNmi YaPıLcaK ßiri YaRdım eTSin
ßıraKın Fener Gs TarTı$maSını da ßiLen waRSa YaRdım eTsin LütFeN oYunu naSıL aCaCagım .. ???

istanbul1453
16.Nisan.2007, 11:45
Ya iyi hoş güzel..Şahsen ben denemem...Ancak eksik gördüğüm sadece telkinde buluncağım...Takımları dengeli yapamamışsın gibi geldi...Eline sağlık emek harcamışsın hakkınıda vermek gerekir...

OgUzHaN10
27.Nisan.2007, 17:44
Gerçekten güzel ama Fenerbahçe ile o ligin zirvesinde olmak insanı biraz art niyetli düşünmeye zorluyor!

TheCure
27.Nisan.2007, 18:16
emeğine sağlık denicem

mustafa35
27.Nisan.2007, 19:35
Gerçekten çok çalışmışsın belli.. Emeğine sağlık süper çalışma olmuş..

ForeverGs
27.Nisan.2007, 19:56
ya bn Cimbomluyum ama arkadasa fazla kızmıyorum..
belkı ben yapsam aynısı yapmazdım ama sonucta arkadas fenerlı ve kendı takımını bırıncı lıge koyması gayet dogal kendı ıcın yapmıs calısmasını bızede ısteyen veya begenen olursa dıye paylasmıs bence gayet ııde yapmıs
eger oyunum orjınal olupda db kullanabılseydım cokdan ındırmıs kullanıyo olurdum:)

anil luque
27.Nisan.2007, 21:13
güzel çalışma eline sağlık

Varonil
29.Nisan.2007, 10:02
Guzel calisma elllerine saglik..

ThersoN
30.Nisan.2007, 17:50
Guzel calisam ellerine saglık... Bayagı ugrasmıssın belli oluyo bravo :)
Fakat benimde soylemek istedigim bisiy var bence biraz heyecan yaratmak için keşke guney amerika (bre- arj) takımlarını almasaydın. Onlar dahil olunca gerek şampiyonlar ligi gerekse kıtalararası kulüp şampiyonası mantıksız kalıyor...
Ayrıca keşke tek bir division şeklinde olsaydı...Böyle bi sürüm ya da yama yapabilirseniz indirmek isterim,sevinirim. Cünkü böyle alt liglerde oldu mu bir cok turnuva anlamsız kalıyor...Ve en buyuk guzelliklerden biri transfer guzelligi kayboluyor... Cunku takımlar aynı ligde oynadıkları takımlara oyuncu vermekte cok zorluk cıkarabiliyor...Ayrıca brezilye ve arjantin takımlarını işin içine katmak ordan lige gelecek olan genc- süper yıldız kapasiteli oyuncuları öyle basit bir şekilde alamaman anlamına geliyor...

1905BARCEL10A
01.Mayıs.2007, 17:59
bence Her lıg kendı tadında guzel oluyorr. bu bı bakıma sampıonlar lıgıne vede Kıtalarası kulupler sampıonasına gerek kalmıo elıne emegıne saglık. ama guzel bı fıkır bence....:)

mustafa6685
02.Mayıs.2007, 21:00
bencede pek hoş olmamış

Selim55
02.Mayıs.2007, 21:18
Öncelikle emegine saglik böyle birseyi yapmasi kolay degil gercekten tebrik ederim. Ama benim hedefim bu Sampiyonlar liginde gercek sampiyonlarla oynamak ama bütün sampiyonlar burda olunca böyle birsey olmuyor tabi ama genede emegine saygi

wowo206
05.Mayıs.2007, 10:11
Kardeşim Tebrik Ederim Çok Güsel Bi Çalışma Olmuş Bırak Dileyen İstediğini Sölesin. Sunu Unutma MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR...
(44)

canavar20
05.Mayıs.2007, 11:16
saol ben sonunda yaptım:)

ceren2005
05.Mayıs.2007, 15:21
baba eline saglik emege saygi duymak lazim biraz duzenlenirse iyi olur olumlu elestiriler goz onune alinarak tabiki

olumelegi
05.Mayıs.2007, 20:05
Fenerlıysen gecıceksın......

sergioagüero
05.Mayıs.2007, 21:08
emeğe saygı ama oyunun orjinalliği kalmıyor

ederson
06.Mayıs.2007, 00:48
7.0 a uymuyo galiba bende olmadı
yazıların tamamını okumadım yazıyosa ozur

joskun
18.Mayıs.2007, 00:51
kardeş bakma sen arkadaşlara süper olmuş eline yüreğine emeğine sağlık ;)

Nocna Mora
18.Mayıs.2007, 00:53
Çok güzel olmuş ..

Gerrard1903
26.Mayıs.2007, 21:24
napak bunu ya... sen git fenerbahce cumhuriyeti kur ... sadece onunla oyna tamam...

kay_jay
26.Mayıs.2007, 22:21
ÇOk GüZEl Olmuş ArKAdaş...HeLaL OLSUN...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Eline Sağlık ARkaDAş..SÜpEr OlmuŞ...

ChAoS
27.Mayıs.2007, 17:07
Güzel ama ben yapmıştım böyle bişey zaten ......

Eline sağlık sen eleştrilere kulak asma

numetaller
27.Mayıs.2007, 18:51
güzel olmuş bence eline sağlık