PDA

View Full Version : Takım Oyunu????

ahmettugra
26.Aralık.2006, 15:15
Arkadaslar benim istedıgım taktik dar alanda kısa paslar yaparak ataga katılıp guzl ve organize goller atmak ıstıyorum ama hangı taktık bu dedıklerıme uygun olur yardım ederseniz cok sevınırım?:confused:

dentaconstantin
26.Aralık.2006, 19:02
takım komutlarından genişlik ve pas türünü ayarla dediklerine göre oyuncu komutlarını da buna göre ayarla

ahmettugra
26.Aralık.2006, 20:52
daha fazla bilgi verirseniz sevinirim
????????????????????????????

ForCimbom
26.Aralık.2006, 22:38
kardeş takım oyunu oynayacaksan oyunu kontrol altına almalısın. kontrol altına alman için de biraz defansif oynaman gerekir. yani ayarlarını bunlara göre yapmanı tavsiye ederim

ahmettugra
26.Aralık.2006, 22:40
saol çok teşekkur ederim (peki elinde böyle bir taktiğin var mıdır)

ForCimbom
26.Aralık.2006, 22:44
saol çok teşekkur ederim (peki elinde böyle bir taktiğin var mıdır)

benim taktiğim öyle ama sen pek beğenmedin :)aslında bir kaç haftada otururdu o ama neyse.. al başka bi taktik:
http://rapidshare.com/files/9050520/yenilmezlikiksiri.tac.html

ahmettugra
26.Aralık.2006, 22:51
saolasın kardesim deneyecegım obur turlu hurra top oynanmasını sevmıyorum ama gene defansımdakı alpay ve song gelene direkt cakıyorlar oyuna top sokamayıncada pozısyon yaratamıyorum
(ilgin için tesekkur ederim)

ForCimbom
26.Aralık.2006, 22:55
saolasın kardesim deneyecegım obur turlu hurra top oynanmasını sevmıyorum ama gene defansımdakı alpay ve song gelene direkt cakıyorlar oyuna top sokamayıncada pozısyon yaratamıyorum
(ilgin için tesekkur ederim)

bişey değil ne demek.. ;)

JunkChorn
26.Aralık.2006, 23:08
dm ile oynarsan plamakerda o olursa topa daha fazla sahip oılursun ama sistemin oturmadan dediin gibi gol atamazsın...kolay gelsin

ahmettugra
27.Aralık.2006, 13:05
saol tessekkurler