PDA

View Full Version : FM2006 FM.EXE SORUNU

legendmantrr
13.Kasım.2005, 14:30
arkadaşlar oyunu yukledim fm 6.0.1 patch ınıde yukledım snra onunda bı kucuk yaması war 12mb olan fakat oyunu acmaya calıstıgımda fm.exe sorunu werıo acılmıo acaba 2. patch ımı yanlıs yukledım yardımcı olursanız cok sewınırım

Vieri
13.Kasım.2005, 16:09
o dosyayı yanlış indirmiş olabilirsin. tekrar indirmeyi dene bence

semih5
13.Kasım.2005, 20:25
banada oyle oldu ben bjk ile basladim mi hata vermiyo pazarspor(yani 2. ligten)bir takim sectim mi hata veriyo hem turksportal den hemde dfm nin sitesinden indirdim yine aynisi oldu

tombul taho
13.Kasım.2005, 21:04
arkadaşlar sanıyorum ki oyunun korsan.. sigamesin patchlerini yüklerseniz fm.exe hatasıyla karşılaşabilirsiniz. eğer oyununuz orj. olsaydı böle bi hatayla karşılaşmazdınız. o yüzden öyle sanıyorum ki o dosyayı kaldırmanız gerekiyor oyundan!

semih5
13.Kasım.2005, 22:13
hangi dosyayi kaldiralim ya benim korsan ben kabul ediyom da ama ne diyom kucuk takima karsi hata veriyo aliyom bjk yi hata vermiyo buna ne dersin peki

tombul taho
13.Kasım.2005, 23:27
(e) (o)

hmmm wala semih orasını bilemeyecem kardeş! oyunun bi hatasıdır belki! sitedeki hata raporu sayfasına gir ve yaz bunu...

ya da patchleri kaldırmayı dene bakalım öyle olacak mı ?

VoLkaN BaROs
13.Kasım.2005, 23:48
yahu semih bas bas oyunum kopya diyor siz hala akıl veriyonuz :)

Vieri
15.Kasım.2005, 21:39
(e) (o)

hmmm wala semih orasını bilemeyecem kardeş! oyunun bi hatasıdır belki! sitedeki hata raporu sayfasına gir ve yaz bunu...

Hayır o form türkiye araştırması için lütfen oraya yazmayın.

semih5
15.Kasım.2005, 23:42
(e) (o)

Hayır o form türkiye araştırması için lütfen oraya yazmayın.
peki ya nereye yazalim ya hata iste bu bizde hata raparu diye yazcaz ya

ugurerman
21.Kasım.2005, 19:28
ya benımkı de kopya bende de oole hata verıyo ama aldıım cd cıde calısıyo kafayı yıcem yav

Vieri
21.Kasım.2005, 19:54
Orjinal oyun alıp oynamayı deneyebilirsin böylece kafayı yemezsin.

ugurerman
30.Kasım.2005, 21:41
orjınal cd ler ne kadar bu arada onerı ıcın cok saol vıerı

aliufuk
31.Mart.2006, 09:40
bende de exe sorunu oyunu 75ytl ye aldım www.dr.com.tr (http://www.dr.com.tr) den üstelik register kaydını yaptırdım kabul edildi teşekkür ettiler oyunu büyük bir hevesle kurdum oyunu pach siz sorunsuz şekilde açtım oynadım neyse pach v6.0.1 kurdum sorunsuz kuruldu oyunu açacagım zaman bana dgru cd romu tak diyor bilinen ***** hatası bu nasıl iş ben oyunu orjinal aldım ve kayıt ettirdim seri numaram dahi onaylandı şimdi oyunu açamıyorum belki burası yeri degil özür dileyerek soruyorum fm turkce oynamak için herhangi bir yama kurmak zorundamıyız yani pach falan kurmadan oynuyabilirmiyiz şimdiden teşekkür ederim şuna emin olunki ben bu oyuna 75ytl verdim kayıtta yaptırdım oyunum kesinlikle orjinal lütfen yardımlarınızı bekliyorum

junior_gonzales
31.Mart.2006, 21:15
orjinalde sorun olması ilginç bence.