PDA

View Full Version : kontra atak secenegı

tiberias
27.Aralık.2006, 00:46
arkadaslar bu kontra atak secenegı bı garıp takımı full atak oynatıyorum bu secenegı ısaretledıgım zamn en basıt takımlara bıle yenılebılıyorum bazen.... galıba defansıf dusuncede agır basan taktıklerde ısaretlenmesı gerekıyor oyle degıl mı... cunkı bır takım full atak oynayıp aynı zmanda kontra yapamaz herhalde

esmeria
27.Aralık.2006, 00:53
kendi sorunun cevabını bulmussun zaten kontra atak oynamak istiyorsan atak oyuncularının iyi özelliklere sahib olması gerekiyor birde konuyu yanlış yere asmıssın taktik ve antreman bölümüne acsan iyi olurdu

taachinardi
27.Aralık.2006, 02:21
o senin görüşün ben fm 2005 ve 2006 da gayet iyi sonuçlaraldım kontra atak demek organize olmaya ihtiyaç duymadan doğrudan rakip kaleye donuk ataktır eğer forvetlerin hızlıysa mukemmel sonuç alabilirsin lakin yavaşsa kırkyılda bi işe yarar bu atak ve kötü sonuçta doğurabilir yapman gereken şey keyfine göre oyuncu değil taktiğine göre oyuncu almak ;)

spawn_21
27.Aralık.2006, 02:31
valla ben hucum oynuyorum ama kontratak seceneginide isaretliyorum,sonucta bir takim atakta yapiyo atakta yiyo,yedigin zaman hizli hucum etmen lazim...

kolpacino
27.Aralık.2006, 10:24
ben her takımda kontraatak kullanırım ve işe yarar hep

Ralph
27.Aralık.2006, 13:30
kontra atakta oyuncuları full ileri yaparsan yenilirsin tabii;) ayrıca konu yanlış yerde

Oghuse
27.Aralık.2006, 13:32
kontra atak defansif oyunda bayağı işe yarar rakibi üzerine çekersin ve hızlı atakla gol ararsın bunun için hızlı forvetlere ihtiyacın var

Sekopej
27.Aralık.2006, 13:37
Konu doğru yerine taşınmıştır...

Ralph
27.Aralık.2006, 14:27
ewet defansif oyunda bayağı bir işe yarıyo...ama bazen de oyüzden gol yiyebiliyosun..

fm_monster
27.Aralık.2006, 14:31
genelde kontra_atak ı kucuk takımlarda kullanırım işe yarıyo;;)

ahmettugra
27.Aralık.2006, 16:34
kontra atakta defans cok hata verıor fazla gol yersın yenecegın maclarda bıle zorlanırsın ama sansın yaver gıderse bol gol atarsın

_MoRpHeUs_
28.Aralık.2006, 21:00
Defansif bi taktik kullanıyosan,gol atmak için kontra ataktan daha iyi bi seçenek olamaz.Ama rakibe kalabalık bi şekilde baskı kurmak istiyorsan kontra atağı aklından çıkarmalısın.