PDA

View Full Version : Bu nedir tam rezillik

turknemesis
13.Kasım.2005, 20:26
Arkadaslar kadromu sayayımmı milon dolarlar harcayarak yaptıgım takım yerlerde surunuyor desem az olur sanırım. Volkan babacan ali gunes adem dursun ibrahim toroman ugur ucar alex tümer kleberson okan koc anelka ilhan mansız kulubum borcta bu kadroyla daha bir şey yapamadım nedir bu oyunun zorlugu cok sacma geldi bana

akrepveumut
13.Kasım.2005, 20:30
Arkadaslar kadromu sayayımmı milon dolarlar harcayarak yaptıgım takım yerlerde surunuyor desem az olur sanırım. Volkan babacan ali gunes adem dursun ibrahim toroman ugur ucar alex tümer kleberson okan koc anelka ilhan mansız kulubum borcta bu kadroyla daha bir şey yapamadım nedir bu oyunun zorlugu cok sacma geldi banaarkadaşım artık oyun sırf ii oyuncu ile olmuo önce taktik oyuncu ve takım talimatları ayrıca bide antremanı ayarlaman lzm (b) (b) (b) (b)

batuhan673
13.Kasım.2005, 20:35
Evet taktik ve antrenman daha önemli (b)

FM_manyagi01
13.Kasım.2005, 20:40
evet katılıyorum takım işi kurtarmıyor artık oyunda çok aktif olman lazım,en ufak detaylarla bile ilgilenmen grekiyor.

tombul taho
13.Kasım.2005, 20:48
gerçekten harbi harbi menejer oluyosun yane!!! adamın moralini düzeltmek bile nerdeyse senin işin!!! nerdeysesi bile fazla bi evelki cümlemin artık sen düşün!

akrepveumut
13.Kasım.2005, 20:52
gerçekten harbi harbi menejer oluyosun yane!!! adamın moralini düzeltmek bile nerdeyse senin işin!!! nerdeysesi bile fazla bi evelki cümlemin artık sen düşün!aynen öle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

the_dunker
13.Kasım.2005, 21:01
bende yürekten katılıyorum...

gozgoz
13.Kasım.2005, 21:20
menajerlik biraz daha ön planda artık..böyle daha zevkli olmuş bence kazanmak çok zor artık :mrgreen:

imported
13.Kasım.2005, 21:29
Zor Değil Zevkli...
Takımını Motive Ederek Oyunu Düşünerek Taktik Yaparak ve Ant. İyi Olursa Şampiyon Olmak Çok Kolay sadece Gallas ve Owen ı Aldım ve Harika Bir Seri Yakaladım Barcelona İle Şampiyon oldum Şampiyonlare Liginde ve Ligde (a)

semih5
13.Kasım.2005, 22:21
ya ben bjk ye halil,emre b.,yildiray,adu,guarin gibi yildizlari aldim bi de eskiler düsünün yani ama basari yok bunlari 2.sezonda aldim ilk sezon eskiler daha iyiydi anlamdim gitti

tombul taho
13.Kasım.2005, 23:36
arkadaşlar eskiden fm2005te sadece taktiği oturtmanız yetiyodu. fakat artık öyle değil işte. siz eskiden taktik + güzel 2-3 oyuncuyla işi bitirip kupaları silip süpürüyodunuz. öyle tahmin ediyorum ki si games artık bunu iyice anladı ve oyunu daha çok gerçek hayata benzetip zorlaştırdı. bana göre daha iyi yaptı. çünkü belli bi zaman sonra her sene liginizde şampiyon ve 2 senede bir de şampiyonlar ligi alacak düzeye geliyodunuz. işte o yüzden format değişti.taktiği oturtsanız bile oyuncularınız sorun çıkarabilir. oyuncularınız yerini benimsemez orda iyi oynayamaz. gerçek hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunlar artık fm2006da da çıkacak. o yüzden başarıyı yakalamanız için daha uzun süreli oynamanız gerekecek ?

umarım yazım arkadaşlara yardımcı olmuştur...

gozgoz
13.Kasım.2005, 23:38
arkadaşlar eskiden fm2005te sadece taktiği oturtmanız yetiyodu. fakat artık öyle değil işte. siz eskiden taktik + güzel 2-3 oyuncuyla işi bitirip kupaları silip süpürüyodunuz. öyle tahmin ediyorum ki si games artık bunu iyice anladı ve oyunu daha çok gerçek hayata benzetip zorlaştırdı. bana göre daha iyi yaptı. çünkü belli bi zaman sonra her sene liginizde şampiyon ve 2 senede bir de şampiyonlar ligi alacak düzeye geliyodunuz. işte o yüzden format değişti.taktiği oturtsanız bile oyuncularınız sorun çıkarabilir. oyuncularınız yerini benimsemez orda iyi oynayamaz. gerçek hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunlar artık fm2006da da çıkacak. o yüzden başarıyı yakalamanız için daha uzun süreli oynamanız gerekecek ?

umarım yazım arkadaşlara yardımcı olmuştur...

+1

kral_67
13.Kasım.2005, 23:39
arkadaş kusura bakma ama bu kadro çok ahım şahımda değil bunun 10 katı daha iyi kadrolarla yerlerde sürünen takımlar var.....

tombul taho
13.Kasım.2005, 23:40
arkadaş kusura bakma ama bu kadro çok ahım şahımda değil bunun 10 katı daha iyi kadrolarla yerlerde sürünen takımlar var.....
+1

turknemesis
14.Kasım.2005, 14:12
İyi ama benim ingilizcem 0 Turkcesi cıksada eglensek dimi ben bole bodos mantıkla oynuyorum

FM_manyagi01
14.Kasım.2005, 15:25
[quote="Çağrı Zorkol"]arkadaşlar eskiden fm2005te sadece taktiği oturtmanız yetiyodu. fakat artık öyle değil işte. siz eskiden taktik + güzel 2-3 oyuncuyla işi bitirip kupaları silip süpürüyodunuz. quote]
bu sözlerine sonuna kadar katılıyordum fm 2005 ile koskoca 1 yılı aynı taktikle geçirdim tek yaptığım transferdi.

akrepveumut
14.Kasım.2005, 15:27
yani uzun lafın kısası artıkbeleşe maç yok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

h_snmz
16.Kasım.2005, 07:36
Senin iş te şimdiki real madrid gibi; takım ne kadar kaliteli oyunculardan oluşursa oluşsun, taktiklerin ve transferlerin yerinde olmadı mı yandın... (ı)

turknemesis
16.Kasım.2005, 19:50
Eee bir şey soracam (l) Siz kaleci volkan babacan demişinzde aldım adamı 2 macta 7 gol yedi :s

Cisse
16.Kasım.2005, 20:35
2 maçta yedi gol
o da iyi 10 gol yememiş (c) (c)

ailton-kleberson
16.Kasım.2005, 21:47
arkadaslar valla benim taktik harika oturdu bjk kasıp kavuruyo ortalığı ama maç arası konuşmalar maçı çok etkiliyor

akrepveumut
17.Kasım.2005, 18:08
arkadaslar valla benim taktik harika oturdu bjk kasıp kavuruyo ortalığı ama maç arası konuşmalar maçı çok etkiliyordoru sölüosun maç arası konuşmalar oyuncuları acayip deiştirio (b) (b) (b)

turknemesis
17.Kasım.2005, 18:57
Arkadaşım nasıl bir taktik ayarladıgını solermisin bana ya bjkdeyim bi turlu taktik oturtturamadım takıma..Neyse demişsinizki mac arası konsumalar cok etkiliyor.Bu mac arası konusmaların ne anlama geldigini yazarmısınız mesela we can win this____>Turkcesi???

sezeraci
17.Kasım.2005, 21:09
Arkadaşlar oyunda taktik oyuncu hepsi önemlide.Abi 9-1,9-2,5-5 gibi tuhaf skorlar olması oyunu çok saçma yapıyor.Ben konya ile oynarken BJK kendi sahasında 4-0 yendiği Shaktara deplasmanda 9-2 yenildi.GS kendi sahasında 3-0 yenildiği L.Moskowayı deplasmanda 5-1 yendi.Ajax Man U ile 5-5 berabere kaldı.Bu sonuçlardan sonra oyunu hiç oynayasım gelmiyor.Bu hatalar düzeltilene kadar oyunu oynamayacağım zaten...
(f) (f) (f)

turknemesis
17.Kasım.2005, 21:48
Eee normal o beşiktaş defansı ole aptalca(kusura bakmayın) hatalar yapıyorki chelseayi 1 0 yeniodum son 10 dk 3 tane gol yedim yok böyle bir şey fm 2005 te oynamam bu saatten sonra.. Fm 2005 le afferin dediğimiz adamları oturup eleştirir duruma geldik. Oyunu zor kılmak daha cok zevk vermez. 1 sene tum kupaları aldıktan sonra 2. sene bir bakyıyorsun rezil oluyorsun Ben 13. yum fenerbahce 18. öyle düşünün

akrepveumut
17.Kasım.2005, 23:36
turknemesis demişki:

Bu mac arası konusmaların ne anlama geldigini yazarmısınız mesela we can win this____>Turkcesi???

arkadaşım dediğin ''kazanabiliriz'' anlamına geliyor ve daha bir sürü şey sen yaz ben sana tüürkçelkerini sölim (d) (d)

ertyq
18.Kasım.2005, 01:52
oyun zor falan değil

11
18.Kasım.2005, 08:40
oyun zor falan değil

hangi takım hangi taktikle oynuyorsun?

akrepveumut
18.Kasım.2005, 16:30
oyun zor falan değil

hangi takım hangi taktikle oynuyorsun?sanırım ikinci lig takımıyla oynuyrdu!!!

turknemesis
18.Kasım.2005, 17:28
Tamam o zaman sölesin bize nasıl bi taktik yapıoomus

dmx_dogukan
23.Kasım.2005, 12:07
SENDE HERKES yürüyen ouncu bu arada.......
sana buna göre taktikkk onereyimm4-1-2-1-2
oynatmaya bakkk olmazsaaaaa revizyona gittt