PDA

View Full Version : abi nedir bu saçmalık ya

chipyu
15.Kasım.2005, 00:20
ya abi benim yıllardır oynayıp ta 99-00 sezonundan beri oynuyom yok böyle saçmalıklar valla uğruna abimden hergün azar işittiğim hergün oyunu pcye kurup kaldırıdığım (çünkü günde 10saat oynardımda) oyunu soğuttular benden ya nedir bu iş abi brazilya 18 yaşından altındaki oyuncularamı ne öneremiyorsun yada u18 takımında olanlara neyse öneremiyorum anladık peki benfica corinthians niye önerip alıyor bu oyuncuları gözümün önünde niye öne geçiyorum durmadan adam beni yakalıyor paso 5 kere öne geçtim 5 kere yakaladı beraberliği ya hemde tek ataklarla adamlar en sonunda maç bitmeden kapattım sinirlendirm neir bu ya adam gibi bir yama çıkartsınlar deli oldum ya (l) (l) (l)

Rocko
15.Kasım.2005, 02:17
Arada bir kaç tane noktalama işareti kullansaymışsın daha anlaşılır olurmuş derdin :)

impala64
15.Kasım.2005, 23:29
abi bnde 98/99 dan beri oynuyom sirf bu oyun yüzünden gözlerim bozuldu ama artik bilde öbile yüli dğll yaw takim her maç yniliyo anlmym bn öne gçym onlar yklıyoo nasil iş anlamadim en yakin zamanda patch bklyrm...

h_snmz
16.Kasım.2005, 08:05
Haklısınız arkadaşlar.. Ben 01/02den beri oynuyorum ama hala o oyunu (ı) ...
Çünkü her yeni çıkan daha saçmalıyo; sonuncusu için de ilk sen patlamışsın zaten (c)

akrepveumut
16.Kasım.2005, 16:16
ya beyler düzenli ve detaylı bir taktik ayrıca anteraman prg kurdunuzmu yoksa az bişi elliip demi oyunu bıraktınız çünkü ben oynuom paso yeniom anlmıom herkes nie böle dio? (m)

ailton-kleberson
16.Kasım.2005, 21:52
bende dağıtıyom ortalığı açık ara şampiyonum

yeniay
16.Kasım.2005, 21:57
ben bu milleti anlamdım bana gore en iyi menejarlik oyunu olmus 2006 tamam biraz hata var ama sonucta bu bir oyun kusursuz olamaz pacth lerde bu hatalar duzelir ama genellikle oyunun zorlugundan yakınılıyor bence zor değil gercekci ben gayet iyi gidiyorum

anlamdım bu milleti :?: :?: :?: :?: :?:

Ruud Van Nistelrooy
17.Kasım.2005, 11:11
ben bu milleti anlamdım bana gore en iyi menejarlik oyunu olmus 2006 tamam biraz hata var ama sonucta bu bir oyun kusursuz olamaz pacth lerde bu hatalar duzelir ama genellikle oyunun zorlugundan yakınılıyor bence zor değil gercekci ben gayet iyi gidiyorum

Dediklerine aynen katılıyorum ilk başllarda bende kötü olduğunu düşünüyodum form da dolaıp antr. ve taktiğin ne kadar önemnli olduğunu anladım kendime bi antr. prog. hazırladım şimdi dağıtıyoruum deneyiin;)

akrepveumut
17.Kasım.2005, 18:29

Dediklerine aynen katılıyorum ilk başllarda bende kötü olduğunu düşünüyodum form da dolaıp antr. ve taktiğin ne kadar önemnli olduğunu anladım kendime bi antr. prog. hazırladım şimdi dağıtıyoruum deneyiin;)aynısını bende yaşıyorum (b) (b) (b) (b) heryeri dağıtıyorum

sezeraci
17.Kasım.2005, 21:17
Abi dert yenilme meselesi değil.TV geliri yok, 5-5,9-2,9-1 gibi abzürt skorlar var. Bu oyun şekil olarak en güzel fakat içerik olarak en berbat oyun olmuş.Tamamen rezalet.Yeni yama çıkana kadar oynamayacağım. (c) (c) (c)

akrepveumut
17.Kasım.2005, 23:39
Abi dert yenilme meselesi değil.TV geliri yok, 5-5,9-2,9-1 gibi abzürt skorlar var. Bu oyun şekil olarak en güzel fakat içerik olarak en berbat oyun olmuş.Tamamen rezalet.Yeni yama çıkana kadar oynamayacağım. (c) (c) (c)sen bilirsin (d) (d) (d) (d)

chipyu
19.Kasım.2005, 02:11
oyun öylebirşeyki bir tutturursan tam takır ilerliyor yada tamamen iniyorsun dibe yani ya tavan ya taban.hiç orta düzeyde yada iyi olarak gidemezsin ya en iyi ya en kötü böyle boktan olmuş defalarca yenden başlıyorum yeni heves gelsin diye ama sıötı hevesime fm.özür dilerim ya ama harbiden delircem be yani abartmıyorum arkadaşlar benim tek oynadığım oyunda böyle oldu internetten bıktım ee ne bok yicem ben

akrepveumut
19.Kasım.2005, 21:04
oyun öylebirşeyki bir tutturursan tam takır ilerliyor yada tamamen iniyorsun dibe yani ya tavan ya taban.hiç orta düzeyde yada iyi olarak gidemezsin ya en iyi ya en kötü böyle boktan olmuş defalarca yenden başlıyorum yeni heves gelsin diye ama sıötı hevesime fm.özür dilerim ya ama harbiden delircem be yani abartmıyorum arkadaşlar benim tek oynadığım oyunda böyle oldu internetten bıktım ee ne bok yicem benbaşka oyunlar dene yada ii bi takım seç mesela real (d) (d) (d)

G-HotS 26
19.Kasım.2005, 21:11

Dediklerine aynen katılıyorum ilk başllarda bende kötü olduğunu düşünüyodum form da dolaıp antr. ve taktiğin ne kadar önemnli olduğunu anladım kendime bi antr. prog. hazırladım şimdi dağıtıyoruum deneyiin;)aynısını bende yaşıyorum (b) (b) (b) (b) heryeri dağıtıyorum

aynen bende :D ilk basta 16. oldum 8 haftada filan ayni bu arkadaslar gibi oluyodum taktikleri degstim filan. supper oldu nagmaglup ilerlioz :D (d)

salvatore
19.Kasım.2005, 22:39
yaw 2 haftadır almadıgım takım kalmadı alttan ustten her yerden takım aldım her ligden güclü gücsüz takımlar alıyorum hep 20. bitiyo ve kovuluyorum arkadaslar 99 itibariyle oynuyorum dah boyle bişey gormedim hatam vars yazın ögreneyim

akrepveumut
19.Kasım.2005, 23:12
yaw 2 haftadır almadıgım takım kalmadı alttan ustten her yerden takım aldım her ligden güclü gücsüz takımlar alıyorum hep 20. bitiyo ve kovuluyorum arkadaslar 99 itibariyle oynuyorum dah boyle bişey gormedim hatam vars yazın ögreneyimya bilmişlik gb olmasın fakat bence taktik ayarlarında bişi var (b) (b)

G-HotS 26
19.Kasım.2005, 23:17
abi bende 99 itibariyle oynuyorum. ama dedigim gibi taktik ve antrenmani degistirecen. 1 gununu buna ugras. farki goreceksin!

salvatore
19.Kasım.2005, 23:55
peki abicim bur antremandaki light middle ve hard sacmalıgı ne baska mudahale yapamıyıomuyuz yoksa yapabiliyomuyuz yapabiliyosak nereden nasıl bi soyleyin be fm dostları