PDA

View Full Version : 1000.Mesajımı bu topicte kutluyoruz arkadaş =))))))

capriceman
16.Kasım.2005, 16:17
Az önce bir baktım mesaj sayım 999 ve bu kutsal amaca hizmet eden topici açtım =))

1000. mesajı öyle boşa harcayamam arkadaş =))

Şimdi gönül rahatlığıyla kitleyebilir isteyen arkadaş konuyu... :mrgreen: :mrgreen:

Kıyıpda nasıl yazacam 1001. mesajı bilmiyorum valla.

Stuhmp vardı, Falco vardı hem :mrgreen:

RoCCo_42
16.Kasım.2005, 16:45
Hayırlı olsun darisi bizim basimiza ne diyelim Capriceman ama baksana hemen kıymıssın 2 tane fazladan mesajın olmus.Biraz gec kutladık heralde :mrgreen: :mrgreen:

capriceman
16.Kasım.2005, 16:49
Hayırlı olsun darisi bizim basimiza ne diyelim Capriceman ama baksana hemen kıymıssın 2 tane fazladan mesajın olmus.Biraz gec kutladık heralde :mrgreen: :mrgreen:

Herşey bir anda oldu kardeş :mrgreen: Hem Mathaeus o topa ofsayt derdi, Falco vardı, bileklere kadar çamur falan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

apaydin2148
16.Kasım.2005, 17:50
nice binlere capriceman (a)

emirduman
16.Kasım.2005, 18:19
Benimde az kaldı yaw, ben de bu topic de kutlucam kilitlenmezse...

VoLkaN BaROs
16.Kasım.2005, 19:48
nice 1000 lere burak :)

capriceman
16.Kasım.2005, 20:09
Hepiniz çok sağolun dostlar :mrgreen:

Ya bu arada o kadar dedik kimse anlamamış bu Stumph, Falco espirisini bozuldum yav. :mrgreen:

Cristiano Ronaldo
16.Kasım.2005, 21:40
Aaaaaaaaa ama herkes böyle mesajında konu açarsa işimiz vahim, forum çöplüğünde bööle tüm sayfalar yok bilmem kimin kaçıncı mesajı diye dolar!! Lütfen bir mod eskisi bunu yapmamalı, şu Vieri'nin imzasındaki ve şu BAĞIŞLA yazan yerin altındaki yeri okuyalım lütfen!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Şaka bir yana, eheheheh, güldüm bu konuya, bende keşke zamanında, 2000. mesajım diye konu açsaydım, ne enteresan olurdu :mrgreen: :mrgreen: Hee Capriceman, 1009 mesaj olmuşsun :mrgreen:

capriceman
16.Kasım.2005, 21:46
Bak şimdide 1010 yazıyor, aha 1011 oldu :mrgreen:

gozgoz
16.Kasım.2005, 23:20
hayırlı olsun capriceman nice 1000'lere

Laz_Asker_61
16.Kasım.2005, 23:26
nice 1000 lere arkadaşım

meddah
17.Kasım.2005, 01:35
Bu hızla bu başlığın ikinci sayfasında 2000'i kutlayacaksın..

Enjoy
17.Kasım.2005, 14:59
hayırlı ve uğurlu olsun..acaba benim kaçıncı mesajım bu..

from_edi
17.Kasım.2005, 19:55
Nice 1000Lere Capriceman... :mrgreen:

Benim 1000lememe daha çook war yaf.. (e) (f) (f)

Enjoy
17.Kasım.2005, 19:56
ediz mesaj sayısını takma yaw..:)

from_edi
17.Kasım.2005, 20:28
ediz mesaj sayısını takma yaw..:)

takmiom zaten laf olsun die dediydim...

capriceman
17.Kasım.2005, 22:06
Bu hızla bu başlığın ikinci sayfasında 2000'i kutlayacaksın..

İyi

Seçkinn
17.Kasım.2005, 22:35
Kutlarım capriceman...Uzun yıllar beraber olmak dileğiyle...

akrepveumut
17.Kasım.2005, 23:24
nice yıllara (d) (ı) (ı) (ı)

fanatikadnan
18.Kasım.2005, 00:02
Way be amacı olan bir başlık...Tebrikler.. (f)

Bulut
18.Kasım.2005, 00:16
Way be amacı olan bir başlık...Tebrikler.. (f)
Hakikaten ha bu ne ya saçma sapan amaçsız bi başlık (f) (f)
benim bi ara 1500 fazla msj ım vardı bilen bilir ama hiç böyle bi şey yapmadım yapmam da ve buna ses çıkaran yok ben adnan kardeşim HARİÇ !! (f)
Herkes tebrik ediyor ama neyi size ne bize ne bundan !!! (f) (f)
Bundan DOLAYI sizleri KINIYORUM
ama tabii şimdi volan uyarıır bizi uyarsın ben yalan söylemem zaten sevmem de neysem o

capriceman
18.Kasım.2005, 00:28
İnternete girerken beyninide alsın bazıları yanına, lan espiri yapıyoruz burada anlama zorunluluğunuz mu var nedir? O kadar gülmüşüz etmişiz, kişisel şeylerinizi dökmeyin buraya.

Volkan ve diğer arkadaşlar çoğunuzdan düşünebilme güdüsü yukarıda bir insan olduğu için yapılan seviyeli geyiğide fark edebiliyor, abiniz yaşınızıdayım çıkıpda burada ki 3-5 mesajla ego tatmini yapmam, öyle bir espiri yaptık o kadar.

Beğenmeyen yazmasın arkadaşım bu kısma, geçend Volkanın espirisinde kılkıçlık yaptınız, neysiniz siz yahu?

Bunu dahi anlamaktan acizseniz ne diyeyim bazılarınıza???

from_edi
18.Kasım.2005, 00:30
abi o zaman kaldırsınlar msjları yaw... msjlar nie o zaman ? (f)

hiç kimse bana msj sayısı öenmli deiL öenmli olan bilgi paylaşımı ayağı çekmesin.... Bütün sitelerde kişilere msj sayısna göre itibar gösterilioR... Bu sitede de istisnalar hariç öylediR... Gerçi ben capriceman abimin böyle bir düşünce için açtığını düşünmiorum ama kim istemez ki şöyle 2-3 bin msjı olsun...

bu söylediklerim yanlış anlaşılmasın... ama ben genel olarak gözlemlerimi söyledim...

fanatikadnan
18.Kasım.2005, 00:36
edi seninde 1000 puanını kutlarız yaa nolcak :mrgreen:

capriceman
18.Kasım.2005, 00:40
abi o zaman kaldırsınlar msjları yaw... msjlar nie o zaman ? (f)

hiç kimse bana msj sayısı öenmli deiL öenmli olan bilgi paylaşımı ayağı çekmesin.... Bütün sitelerde kişilere msj sayısna göre itibar gösterilioR... Bu sitede de istisnalar hariç öylediR... Gerçi ben capriceman abimin böyle bir düşünce için açtığını düşünmiorum ama kim istemez ki şöyle 2-3 bin msjı olsun...

bu söylediklerim yanlış anlaşılmasın... ama ben genel olarak gözlemlerimi söyledim...

Yahu yaşadıklarımızı desek inan bana donlarına yaparlar, çocukluk bunların yaptığı, iki dakka gülelim dedik bu kadar. Hayır forumda bir çok kiş iböyle iyi anlaşıyor birbiriyle, gülüyor falan herkes tanıyor bir diğerini, arda böyle çıkıp erkeklenmesin kimse. Espiriyi anlmayan malafat beyinliler yav bunlar.

1000 değil 5000 mesaj olsa nolacak? N edeğişecek hayatımda. Bana yazdırdıkları şeylere bakın ayıp yahu, benim reel de gerçek hayatım var, birçoğu gibi sanalda değil.

Bulut
18.Kasım.2005, 00:52
İnternete girerken beyninide alsın bazıları yanına, lan espiri yapıyoruz burada anlama zorunluluğunuz mu var nedir? O kadar gülmüşüz etmişiz, kişisel şeylerinizi dökmeyin buraya.

Volkan ve diğer arkadaşlar çoğunuzdan düşünebilme güdüsü yukarıda bir insan olduğu için yapılan seviyeli geyiğide fark edebiliyor, abiniz yaşınızıdayım çıkıpda burada ki 3-5 mesajla ego tatmini yapmam, öyle bir espiri yaptık o kadar.

Beğenmeyen yazmasın arkadaşım bu kısma, geçend Volkanın espirisinde kılkıçlık yaptınız, neysiniz siz yahu?

Bunu dahi anlamaktan acizseniz ne diyeyim bazılarınıza???
1. si volkan ınn esprisini ilk anlayanlardan birileir ronalde ve bendim volkan ın ki gayet zekice düşünülmüş bi espriydi ama burada olay öyle değil aramızdan bi üye 1000. mesajım oldu diye egositlik yapıyor ve hadi kutlayalım diyor çok ilginç (f) :roll:
hayır bundan bize ne anlamıyorum önmeli olan paylaşım
2. si ise demişsin ki burada sizin abinizim tmm abimiz olabilirsin ama bu sana geçip karşımıza 1000 msj ım oldu hadi kutlayalım şeklinde bir egoistlik HAKKI VERMEZ :roll:

ve sonuncusu ise bunu aylar önce ben yapsaydım forum 2 ay geriye atmadan önce 1500 msj ım varken (ki msj sayısı hiç şekilde burada olduğu gibi egoizme alet edilemez daima önemli olan paylaşımdır !!!) asla böyle yapmadım ki yapsamam da bu görgüsüzlüktür ama eğeeeerrr böyle bi şey yapsaydım benim sizin ki gibi ''ESPRİ '' olmazdı da benim ki ''vaaaay sergio msj sayınla hava atma'' veya da ''forumda msj yazmak değil gibi'' tepkiler alırdım
ve hatta belki de volkan veya da vieri den de uyarı alırdım üstüne :roll:
ya gördüğüm kadarıyla son zamanlarda artık sitede bazı şeyler değişmeye başladı o eski gnleri YOK ne yazıık kİ!!!

capriceman
18.Kasım.2005, 00:58
Ya bi git, A desem sen Z anlarsın, ayrı frekanslardayız biz, seninle uğraşamam kusura bakma.

Seçkinn
18.Kasım.2005, 01:22
Gerek yok bu kadar tartışmaya...Gereksiz stres yaratmayalım...Gereksiz görülürse arkadaşlar kaldırır zaten topici...Kişisel sorunlar varsa özelden halledersiniz zaten...

Biz muhabbetimize paylaşımımıza bakalım...(b)

Bulut
18.Kasım.2005, 01:31
Gerek yok bu kadar tartışmaya...Gereksiz stres yaratmayalım...Gereksiz görülürse arkadaşlar kaldırır zaten topici...Kişisel sorunlar varsa özelden halledersiniz zaten...

Biz muhabbetimize paylaşımımıza bakalım...(b)
ya seçkinn zaten benim kimse ile alıp veremediğim YOK (b)
aslında burak ile de aram normalde gayet iyidir (b)
ama burada eleştirme hakkımı kullandım ama o ters cevap verdi ben de cevap hakkımı kullandım bu kadar basit (b)
Yoksa bunun dışına Burak ı severim bunu kendi de bilir (ı)

emirduman
18.Kasım.2005, 01:40
Ya n'oluyo ya sakin arkadaşlar, makarasına açılmış bir topic sadece ne var ki bunda..

Ya burdan bile birşey çıktı ya, helal olsun ne diyim...

capriceman
18.Kasım.2005, 01:43
Ya n'oluyo ya sakin arkadaşlar, makarasına açılmış bir topic sadece ne var ki bunda..

Heeeeç sorma ya kardeş mesaj yazmaya çekinir olduk, arkadaşlar Kara Murat modunda yaşıyorlar hayatı :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bulut
18.Kasım.2005, 01:45

Heeeeç sorma ya kardeş mesaj yazmaya çekinir olduk, arkadaşlar Kara Murat modunda yaşıyorlar hayatı :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ya arkadaşlar uzatmayın yeter konuyu tatlı ya bağladık işte daha ne uzatıyorsunuz (b)

capriceman
18.Kasım.2005, 01:47
[sizi tebrık ederım sergıo bey cok amac dolu bır yazı yazmısınız sızın arkanızdayım we her zamn olurum bni tanırsınız umarım bıyerden herkez bılır sızın kım olduunuzu
basarılar dılerım

Abi bu şebekeci adamları atın şu forumdan ya :mrgreen:

Bak hele ya üye olup olup yazmışlar. Ya gece gece ne eğlendirdiniz beni ya :mrgreen:

Bulut
18.Kasım.2005, 01:51
[sizi tebrık ederım sergıo bey cok amac dolu bır yazı yazmısınız sızın arkanızdayım we her zamn olurum bni tanırsınız umarım bıyerden herkez bılır sızın kım olduunuzu
basarılar dılerım

Abi bu şebekeci adamları atın şu forumdan ya :mrgreen:

Bak hele ya üye olup olup yazmışlar. Ya gece gece ne eğlendirdiniz beni ya :mrgreen:
ya bak burak ben o tür işlere gimem beni bilen bilir (b)
o arkadaşı tanırım uzaktan ama asla da zormaladım bunu yazması için zorlamam da (b)
eğer böyle bir kuşkunuz varsa da çeker giderim forum dan zaten konuyu 1 sayfa önce bitirne beenim ama polemiği hala uzatıyorsanız bu sizin bileceğiniz iş (b)

Vieri
18.Kasım.2005, 02:33
yani konunun bu derece tartışılması gerçekten saçma olayı nerelere taşımışsınz.. Bu bölümün amacı zaten geyik üzerine kurulmuş. haliyle bu tip şeylerin konuşulmasıda normal.

Benim uyarı verdiğim genelde konu ile alakasız post atanlar veya forum kurallarını ihlal edenler. Ben forumun değiştiğine pek inanmıyorum daha çok forumu takip eden ziyaretçi sayısı arttı eskisinden daha fazla üye takip ediyor artık ve dahada gelişmek üzere belki 2 ay geriye gitmeseydi şimdi daha farklı bile olabilirdi örneğin Sergio nun 1500 mesajlarda olan olayı gibi...
Turksportal Forumlarında üyelerimizin hepsi değerlidir ama kurallar her zaman önde gelir. Forum akıcı bir nehir gibidir eskisi gider yenisi gelir. O yüzden forumu bırakıyorum ben gideceğim diyen varsa bizim yapabileceğimiz birşey yok seçme hakkı o üyeyi bağlar.

Vieri
18.Kasım.2005, 02:36
Ek olarak caprimen arkadaşımı tebrik ederim ama 1000. mesajı için değil daha çok foruma olan katkısı ve zevk veren yazıları için.

capriceman
18.Kasım.2005, 07:55
Ek olarak caprimen arkadaşımı tebrik ederim ama 1000. mesajı için değil daha çok foruma olan katkısı ve zevk veren yazıları için.

Eyvallah dostum, bende desteğin için teşekkür ederim...

Bulut
18.Kasım.2005, 08:45
Turksportal Forumlarında üyelerimizin hepsi değerlidir ama kurallar her zaman önde gelir. Forum akıcı bir nehir gibidir eskisi gider yenisi gelir. O yüzden forumu bırakıyorum ben gideceğim diyen varsa bizim yapabileceğimiz birşey yok seçme hakkı o üyeyi bağlar.
işte benim demek istediğim de buydu kutlama sebebi 1000. msj değil foruma olna katkısı olmalıydı (b) (ı)
Haa Ayrıca ben burak ın bana yok işte sen kendin üye oldun kendine destek çıktın yok işte organize çalışıyorsunuz gibi msjını için yazmıştm o nu eğer ben den çoğunluğun böyle bi şüphesi varsa geçer giderim demiştim
Yoksa benim TURKSORTAL ve oraya yazmayı(duygu düşünce ve bildiklerimi paylaşmayı) ne kadar sevdiğim ve her ortam da savundğum da tartışılmaz bir gerçektir (b) (ı)

VoLkaN BaROs
18.Kasım.2005, 19:21
arkadaşlar birbirinizle ters düşmeye ne kadar meraklısınız... Burak tutup 1000. mesajım diye bir başlık açınca bu egoistlik mi oluyor... İnsanlar şurada eğlenmeye çalışıyorlar, lütfen butür ufak şeyler için birbirinizin kalbini kırmayın (::)

konuyu da uzatmayalım artık herkes ama diyip bir cevap yazarsa iş uzar gider...

benyaben
19.Kasım.2005, 01:39
nie ya ben konuyu kaçırdım heralde :mrgreen: :mrgreen: ben bu aralar schumaer gibi takılıorum(yazımda hata olabilir :mrgreen: )sonlardan ilerliorum bi raikkonen olamadık ya nerdeyse 2 yoldır bu sitedeyim konuları önceden takip edemiorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (d)

ama capriceman kardeşimi tebrik ediorum 1000 inci mezsajından dolayı (çiçeği bana at :mrgreen: )

PhotoGrapher
19.Kasım.2005, 02:00
Tebrikler...

VoLkaN BaROs
19.Kasım.2005, 02:55
konuyu da uzatmayalım artık herkes ama diyip bir cevap yazarsa iş uzar gider...
hani uyarmasam neyse de uyarıyorum yine de yazıponuz :)

mesajımdan sonra konu hakkında ama diyip yazanların yazılarını sildim.. Burada ama diyip mesaj yazmaktan kasıt konuyu uzatmaktır...

uyanıklık yapıp, dök içini rahatla cinsinden mesaj yazıp sonuna "şimcik bu da silinecek kesin" die yazanların üyeleiklerini 1 hafta askıya alacam ona göre :roll:

kısaca neymiş, konuyu uzatanlar ve uzatmaya teşebbüs edenler, mesajıma yorum yapanlar, burnunu karıştıranlar, vs..

sonra vıy ben duymadım, vıy ben bilmiom demeyin ona göre haaa (/1)

meddah
19.Kasım.2005, 20:55
Benim yazdığımla ilgili olduğunu düşünmüyorum da, sonradan baktım ki, benim yzdığım mesajdan sonra olay farklı bir hal almış..

Capriceman, umarım benim yazdığımı yanlış anlamadın..

Bulut
19.Kasım.2005, 22:07
Tamam ya tamam insanlık ben kalsın

Capriceman kardeişm tebrik ederim
yalnız 1000. mesajın için değil forumdaki aktifliğin ve paylaşımın için tebrikler (b)

batuhan673
20.Kasım.2005, 01:28
Nice 1000lere ve başarılara (d)

Murderer26
21.Ağustos.2006, 15:53
hayırlı olsun

Krusty
21.Ağustos.2006, 15:55
2005 'de açılmış ve siteden banlanmış arkadaşa hayırlı olsun diyorsun ha :rolleyes: :n:

..! Lütfen Tarihlere Dikkat ..!

pessy
21.Ağustos.2006, 16:16
hahaha:D:D

S-B-Z
21.Ağustos.2006, 21:43
2005 'de açılmış ve siteden banlanmış arkadaşa hayırlı olsun diyorsun ha :rolleyes: :n:

valla helal olsun,biraz geç kalmış ama olsun :D
ama dedim bu arada :n:

nekop
22.Ağustos.2006, 00:54
hayırlı olsun
saol canım ben arkadaşa iletirim mesajını :D

Nedvedmania
22.Ağustos.2006, 01:09
yav adam mesaj sayısını arttırmak için neler neler yapıyo ya :n: