PDA

View Full Version : Saudi Arabia cidden ilginç!!!

Ruud Van Nistelrooy
16.Kasım.2005, 19:58
arkadaşalar oyunda hiç suudia arabistan a dikkat eden oldumu tüm oyuncuların profili mükkemmel ben bunun altında bi ali cengiz oyunu olduğunu düşünüyorum geçen gün brezilyadan 8 gol yiyen bu takım benim ilk senemde dünya kupasını kazandı ve tekrar sölüyorum profiller manyaak ee araplarda para çok kesinkes bi çıkar sayesinde yapılmış profiller bunlar bi incelemenizi tavsiye ederim

jee_han_86
16.Kasım.2005, 20:10
hoca harbiden iyi bulmuşsun adamlar manyak yapmış arapları

RoCCo_42
16.Kasım.2005, 20:24
arkadasım hangi arap ülkesinden bahsediyorsun sölermisin eger BAE inden bahsedmiyorsan Brezilyadan 8 yiyen onlar.

Cisse
16.Kasım.2005, 20:25
ben baktım iyiydi (ı)

semih5
16.Kasım.2005, 23:16
ii ama onlari takima alamamiyon iste

Cisse
17.Kasım.2005, 10:24
alıyorsun işte
önceki oyunda arabistan oyuncuları başka takımlara gidemez diye bir mesaj çıkıyordu bunda çıkmıyor (ı)

Ruud Van Nistelrooy
17.Kasım.2005, 19:41
arkadasım hangi arap ülkesinden bahsediyorsun sölermisin eger BAE inden bahsedmiyorsan Brezilyadan 8 yiyen onlar.

Ewet brezilya dan 8 yiyen BAE miş (r) ama neyse suudilerde yerdi sonuçta suudi lerden 3 oyuncu transfer ettim takımın gücüne güç kattılar ama inanması zor suudiler ve dünya kupası (l)

RoCCo_42
17.Kasım.2005, 21:17

Ewet brezilya dan 8 yiyen BAE miş (r) ama neyse suudilerde yerdi sonuçta suudi lerden 3 oyuncu transfer ettim takımın gücüne güç kattılar ama inanması zor suudiler ve dünya kupası (l)

oyuncuların isimlerini takımlarını ve ne kadara aldıgını sölersen sevinirim arkadasım.

sezeraci
17.Kasım.2005, 21:32
abi bu oyun saçmalıktan ibaret.Menejerlikten nefret ettim
hayal kırıklığına uğradım

efeibrahim
13.Aralık.2005, 17:58
arap diyip geçmemek lazım görüyonuz adamların güçünü (g) (g) (h) (ı)

tombul taho
13.Aralık.2005, 18:49
arkadaş arabistan diyip geçmeyin. çünkü kendi bölümünde en kuvvetli ekiplerden biri arabistan ayrıca çoğu dünya kupasında da wardı yanlış hatırlamyıorsam. asya kıtasının önemli takımlarından olması lazım. öyle hatırlıyorum.

semih5
13.Aralık.2005, 19:32
abi adlari neler dir bizde tranfer yapalim ya

dinaMYt
13.Aralık.2005, 19:43
tüm suudi arabistan milli takımındaki oyuncular abartılmış.geçen dünya kupasında almanyadan 8 yemiştiler hatırladığım kadarıyla.

samco25
13.Aralık.2005, 22:17
Arkadaşlar Arabistanın milli kadrosuna bakarsanız zaten oyuncuları görürsünüz.Gercekten manyak özellikleri var.Tabi bu oyuncuları geniş bi şekilde görebilmek için sizinde bildiğiniz gibi veritabanı boyutunu maximum yapmanız lazım.Ek olarak menajer yaratırken kendi uyruğunuzu hangi ulustan secerseniz o ulusun oyuncularını daha fazla olarak görme şansınız oluyor.Denedim bende öyle....Rastlantı mı bilemiyorum.... :arrow: :mrgreen:

Cengo
14.Aralık.2005, 03:32
Arap Futbolu ciddi gelişme gösteriyor artık, Futbol Mundial bile konu haline getirmişti.
Altyapıda ciddi yatırımlar yapıldı, 10 sene içinde ciddi aşama kaydetmeleri bekleniyor.

Arap Futbolu'nun altyapısının neden geride kaldığını kimse açıklayamıyor, oysaki inanılmaz bir yatırım kaynağı ve olanağı var.
Yatırımlar zamanında yapılmış olsa idi bu kadar geç kalınmazdı, Arnavutluk'ta bile biraz gelişim olduğu Milli Takım bazında anlaşılabiliyor.

İran bugün Dünya Kupası'nda süpriz takım olabilmek için çaba sarfedecek, seviye atladıkları ise kesin.Arap Futbolu'nun da Türkiye ve İran Futbol'larındaki gelişimlere ayak uydurması gerekirdi..

KatliVacip
15.Aralık.2005, 01:35
valla bu araplara harbiden nolmuş böyle.heralde prensleri ii falakaya yatırmış bunları:).ya bide forumda gerçi vardırda..bu almanya milli takımı muhabbeti ne ya?

Alpertunga
19.Ocak.2006, 08:21
suudi ler cok abartilmis. yalniz suudilerde bir sey dikkatimi cekti.
bildigim kadariyla gercek hayatta suudi futbolcularin yurt disinda oynamalari yasakti. oyunun gecmis sürümlerinde de transfer edemiyorduk.

ne oldu bu yasak kalkt mi? yoksa bu özelligi bu sefer eklemeyi unuttular mi?

Selman Ozturk
19.Ocak.2006, 13:46
arabistan geçen sene ve bu sene futbol için çok ciddi yatırım yaptı ve altyapı hazırladı.Bazı genç oyuncuları antrenörleriyle birlikte 1 yıllığına brezilyaya gönderdi.çeşitli tesisler açtı..sanırım sigames yetkilileri de bu gelişimi göz önüne alarak böyle bişey yapmışlar....

barahir
19.Ocak.2006, 15:10
fm 2005 de colombiya abartılmıştı şimdide arabistan inş. fm 2007 de de türkiyeyi abartırlar

senderson
19.Ocak.2006, 17:54
Yasser Al-Qahtani bu adam forvet güzel bayağı
Saad Al-Harthi bu adamda AML/FC galiba önceki saveimde almıştım.

Kartalim
20.Ocak.2006, 01:34
Abarti diyorum baska sey demiyorum

ibo
20.Ocak.2006, 01:54
şu an bakamadım ama oyunu açınca bakıcam gerçekten merak ettim şimdi arap ları :)