PDA

View Full Version : Çok sakatlık oluyor

jee_han_86
16.Kasım.2005, 20:45
Yaw arkadaşlar oyunda inanılmaz cok sakatlık oluyo her maç bir adam gidiyo ve aldıgım oyuncuları kullanamıyorum bu yuzden.Baktım antreman seviyesini düşürdüm sakatlanmasınlar diye azaldı ama yine inanılmaz cok sakat oyuncum var

konu başlıkları yazarken daha dikkatli olalım düzenleme Vieri

ailton-kleberson
16.Kasım.2005, 21:50
ya valla haklısın kardeş sakatlıkları çok abartmışlar insanı çaresiz bırakıyo 8 oyuncu aynı anda sakatlandı bende bi kere az daha avrupadan eleniyodum

zargı
24.Kasım.2005, 18:57
Ya allah aşkına şu sakatlıklarhakkında bilgisi olan yardımcı olsun iki günde bi oyuncu sakatlanırmı yahu adam tam 1 aylık sakatlıktan cıkıyo daha 1gün gecmeden tekrar 3-4 hafta sakatlanıo çıldırcam yaww (f) (f) (f) (f) (c) (c) (c) (c)

Vieri
24.Kasım.2005, 19:02
Tabi antremanların çok ağır ve antreman sahasıda çok kaliteli değilse oyuncuların bu tempoyu kaldıramayacaklardır sakatlanacaklardır. oyuncularının gelişmesini istediğin gibi çok yüklenmen onların lehine değil aleyhine olacaktır. sakatlanan oyuncuları geri kazanmak içinde kaliteli doktorlara ihtiyaç duyacaksın. kötü özelliklere sahip doktorlar oyuncunun geri dönmesindeki süreyi uzatabilirler.

Fazla sakatlık olmasını istemiyorsan antreman ayarlarına gözden geçir.

zargı
25.Kasım.2005, 17:36
dedigini yaptım vieri faydası oldu artık cok aşırı sakatlık olmuyo sagol (ı) (ı) (ı) (ı) (ı)

jee_han_86
27.Kasım.2005, 22:09
hocam işte boyle nazik soyle canımı ye valla cok sagol

Alex_61
29.Kasım.2005, 20:19
ispanya liginde aşırı sakatlık oluyor. Virüsmü ne bulaşıyo adamlarıma herkes gidiyor durduramıyorum sakatlıkdan oyuncularımı.

blowdrack
29.Kasım.2005, 20:25
antrenman ağırlığını düşür bide öle dene bende çok ağır deil vede çok sakatlık olmuyo

jee_han_86
30.Kasım.2005, 00:44
Virüs bulaşmaması için sakatlanan oyuncunun doktor raporunda 'send home' u seç eve yolla virüs bulaşmaz

samco25
02.Aralık.2005, 13:47
abi karşık bi iş:kadroyu şişiriyorsun takımın huzuru kaçıyo kadroyu şişirmesen oyuncu yetmiyo.o yüzden benim takımımda hiç bir zaman huzur olmuyo :roll:

Kerim Kerimov
13.Aralık.2005, 14:39
abi karşık bi iş:kadroyu şişiriyorsun takımın huzuru kaçıyo kadroyu şişirmesen oyuncu yetmiyo.o yüzden benim takımımda hiç bir zaman huzur olmuyo :roll:

Hiç bir oyuncuyu mutsuz etmeden ve yeteri kadar oyuncu bulundurarak sezonu kapatabiliyorum. Rotasyonu dengeli yapman lazım.

Genellikle takımlarımda birbirine yakın özellikli şu sayılarda futbolcu oluyor:

2 Kaleci, 4 DC, 2 DL, 2DR, 4 veya 5 MC(DMC ve AMC de olabilir arada), 2 MR, 2ML(1 tane genç MR veya ML de bulunabilir), 4 tane iyi FC(veya SC), 1 tane de genç fc.

Kupa maçlarına, avrupa kupalarına genellikle kanatları ve forvetleri değiştirip çıkarım. Maç çok zayıf bi ekiple oynanacaksa tüm takımı bile değiştirebilirim(hafta arası maçlarında).

slayer34
14.Aralık.2005, 04:36
vallahı ben 1 macta delırmıstım 3 oyuncu degısıklıgımın hepsıde sakatlandı ve ısın komık tarafı 3 ude forvettı forvetsız devam etmıstım maca...

Comanche72
01.Ağustos.2006, 21:48
Yaw arkadaşlar oyunda inanılmaz cok sakatlık oluyo her maç bir adam gidiyo ve aldıgım oyuncuları kullanamıyorum bu yuzden.Baktım antreman seviyesini düşürdüm sakatlanmasınlar diye azaldı ama yine inanılmaz cok sakat oyuncum var

konu başlıkları yazarken daha dikkatli olalım düzenleme Vieri
doktor al
2 tane

LaKe
01.Ağustos.2006, 21:50
doktor al
2 tane

Arkadaşım bu başlık 2005'de açılmış :confused: :confused:

Comanche72
01.Ağustos.2006, 22:32
Arkadaşım bu başlık 2005'de açılmış :confused: :confused:
Sana ne ?!