PDA

View Full Version : korsan oyun diyip duruyosunuz

efrasiyap26
30.Aralık.2006, 11:37
sorun cikti diyoruz kenara koseye kacmak icin korsan oyun diyosunuz orjinalini bulun para yolluyalimda sizz bizi gercek oyunu yollayin ne bu kardesin oyunun sitesinden patch indiriyoruz sorun veriyo acmiyo sizde site sorumlusu die bisey koymussunuz oda konuyu kapatiyor 100000tane uyeniz war ama nasil davranilcagini bilmiyosunuz yardim etmicekseniz neden gunde 40 50 defa sizin sitenizde dolaniyim kiii sorumlularin patch hatsi konusunu kapatmasini kiniyorum iyi bi nane yedin sanki.....

LaKe
30.Aralık.2006, 11:52
Peki sen bu siteye girerken, buranın TÜRKİYE FOOTBALL MANAGER RESMİ ARAŞTIRMA SİTESİ olduğunu bilerek girdin mi? Yahu biz FM'nin çıkmasında emeği olan bir siteyiz. FM'nin Türkiye Ligi araştırmasını, Türker Tozar yapıyor. Biz FM'nin çıkmasında emek sarfedeceğiz, sonra birde korsan yazılımlara yardım mı edeceğiz? Hem bu sitenin, oyunun Türkiye kısmında emeği olsun, 50 Kuruşluk CD'lere kopyalanarak 2 YTL'ye satılsın, hemde biz size yardım edelim. Oldu! Ayrıca sitemizin yöneticilerinden biriyle irtibata geçseydin, onlar sana orjinal oyun konusunda yardımcı olurlardı. Bilip bilmeden çamur atmak ne kadar kolay!

Nedvedmania
30.Aralık.2006, 12:01
ben para verip adminlerden ORJİNAL oyun alınıyor diye biliyodum bi iyi incele bakalım

Burak Duran
30.Aralık.2006, 12:14
sorun cikti diyoruz kenara koseye kacmak icin korsan oyun diyosunuz orjinalini bulun para yolluyalimda sizz bizi gercek oyunu yollayin ne bu kardesin oyunun sitesinden patch indiriyoruz sorun veriyo acmiyo sizde site sorumlusu die bisey koymussunuz oda konuyu kapatiyor 100000tane uyeniz war ama nasil davranilcagini bilmiyosunuz yardim etmicekseniz neden gunde 40 50 defa sizin sitenizde dolaniyim kiii sorumlularin patch hatsi konusunu kapatmasini kiniyorum iyi bi nane yedin sanki.....

sen verilen emeğe saygı göstermezsen ben senin sorununla niye ilgileniyim? Kaldı ki senin sorunun korsan oyunda kaynaklanıyorsa bu tamamıyla senin kendi sorunun biz resmi siteyiz ve orjinal oyuna göre patch yapıyoruz senin korsan oyun alıp bununla ilgili sorun yaşayıp sonra gelip bize çamur atman çok komik sen ne verdin ne istiyosun? önce bi bunu açıkla orjinal oyun istiyorsan yolla 90 ytl sana oyunu yollıyım alıp ozaman sorunla karşılamazsın... ayrıca kullandığı üslubunu düzelt bu şekilde konuşursan değil burda hiç bir yerde muhattap bulamazsın

eren45
30.Aralık.2006, 12:41
Önüne gelen bu siteye çamur atıyor.Kardeş korsan cd aldıysan buraya gelip niye şikayet ediyorsun.Burası bir resmi site.Hayır orjinal cd'ye sahip misin?Onda bir sorun mu çıktı?İşte o zaman gel dilimiz döndüğünce yardım etmeye çalışırız burda.Bende hergün buraya belki 100 belki de daha fazla girip çıkıyorum.Burda bir sorunu olana yardım etmek için.Adamın şikayet ettiği konuya bak yaaaa......

Nedvedmania
30.Aralık.2006, 12:42
bence bunlar rakip siteden geliyolar elleri boş dönüp gidiyolar bide bıkmıyolar ya :D

Sekopej
30.Aralık.2006, 13:19

Sen kınamaya devam et arkadaşım. Ha fırsatın olursa da kurallarımızın 1. maddesini oku. Sen bu siteye C.rack bulmak için geliyorsan hiç gelme, günde 40-50 defa girme.

Eleştirinin şikayetin de bir adabı var, kurallarımızı bilmiyor olabilirsin ama böyle bir üslupla da eleştiri yapılmaz. Ne olursa olsun karşındakine saygın olsun, tıpkı bizim gibi. Bu konu hala açıksa bu üyelere karşı olan saygımızdandır bunu da bil...

Oghuse
30.Aralık.2006, 13:50
Dostum burasi resmi site bir nevi oyunu cikaran site sen olsan kendi orijinal olmayan urunun icin teknik destek verirmisin?

dentaconstantin
30.Aralık.2006, 14:44
orjinal oyun almak isteyenlere bu sitede yardım ediliyor sen bu konuyu korsan cd de problem yaşıyorum orjinalini nereden bulabilirim diye açsaydın yardım alırdın ben elimden geldiğince teknik sorunlarda arkadaşlara yardım ediyorum ama sorun korsan olunca yardım edemem çünkü burası resmi site ve belirli kuralları var herkes ona uymalı

tombul taho
30.Aralık.2006, 17:05
senin günde 40-50 defa bu siteye girmemenle biz hiçbişey kaybetmeyiz sen merak etme gönlün de rahat olsun. Oyun bulamıyorum diyosan da şu kadarını söliyim :

Eğer İstanbul'Da ikamet ediyosan çoğu büyük alışveriş merkezlerinde, teknosada, nezih kitapevlerinde vs. vs. çoğu yerde oyun mevcut. Git al rahat et! Eğer tabii hala c.rack istiyosan nerelere gideceğini biliyosundur zaten. o yüzden güle güle...