PDA

View Full Version : Penaltı sorunu?

semih5
17.Kasım.2005, 23:46
ya arkadaslar ankarasporla oynuyom 7 tane penalti kazandim ama 1 tanesi attmi sadece bu neyden gelebilir ya cozümü nedir

FM_manyagi01
17.Kasım.2005, 23:50
walla o sorun bende de var seninki kadar şiddetli olmasa da penaltısı yüksek olan alex bile birsürü kaçırdı nolacak ben de bilmiorum.

abiniz
17.Kasım.2005, 23:58
walla ben su ana kadar 20 penalti kullandiysam 18-19 u girdi :roll:

tombul taho
18.Kasım.2005, 00:02
wala bende gsyi yönetiyorum.. penaltısı en iyi olan oyunculardan biri ergün.. 7. haftadayım 3 tane penaltı kullandım üçüde gol.. şu ana kadar bi sorun çıkmadı. penaltı gücü en iyi olan oyuncunuza attırın. ayrıca antremanlarınıza da penaltıyı mutlaka koyun ki oyuncularınız arada sırada penaltı çalışsın yoksa özelliklerini yitirirler...

FM_manyagi01
18.Kasım.2005, 00:07
antrenmanlarda penaltı yok ki ama şut çalışmasını yükseltirsek olabilir ama yine de alex'in pen.'sı çok yüksek.

akrepveumut
18.Kasım.2005, 16:32
ya ben 13 penaltının onüçünüde attım sizde nie öle yaptı acaba (o)

tombul taho
18.Kasım.2005, 21:07
antrenmanlarda penaltı yok ki ama şut çalışmasını yükseltirsek olabilir ama yine de alex'in pen.'sı çok yüksek.
zaten ondan bahsediyodum. çünkü normalde şut çalışmasına o da girer. mesela gerçek hayatta bildiğim kadarıyla şut çalışmalarında :
- serbest atışlar, penaltılar, uzaktan şutlar, teke tek vs. falan bunların hepsinin girmesi lazım!

G-HotS 26
19.Kasım.2005, 21:29
hayir Set Pieces i sececeksiniz. frikik, penalti filan ozelliklerini yukseltir.

zargı
23.Kasım.2005, 14:57
bende glatasaraydayım ergünle 5'te 5 yaptım penaltı sorunum yok tıkır tıkır atıyolar. (ı) (ı) (ı) (ı) (ı) (ı) (ı)

capriceman
24.Kasım.2005, 03:53
İki ayağını ve sol ayağını kullananları genelde penaltılarda kullanmayın, FM'nin bir gerçekci yönü de burada. Gerçek hayatta olduğu gibi sağ ayalı futbolcular dah iyi penaltı kullanıyor oyunda.

fatih öksüz
18.Eylül.2006, 17:23
İki ayağını ve sol ayağını kullananları genelde penaltılarda kullanmayın, FM'nin bir gerçekci yönü de burada. Gerçek hayatta olduğu gibi sağ ayalı futbolcular dah iyi penaltı kullanıyor oyunda
GERÇEKTENDE ÖYLE ÖZELLİKLE SOL AYAKLILARA KULLANDIRMAYIN RESMEN FELAKET YAA BİDE KALECİLERİNİZE KULLANDIRIN BEN CASİLLASLA ÇOK ATTIRDIM

sivaslizoro
18.Eylül.2006, 17:28
Abİ Penalti Attirirken Penalty Rantİnk E Bak Oyuncu ÖzellİĞİ Yanİ Hangİsİnİn YÜksekse Ona Attir :)

ibrahimovic R
18.Eylül.2006, 17:30
ama yinede olan oluyor ve kaçırabilior

cengizvarts
18.Eylül.2006, 17:50
ya arkadaşlar bu konu hep açılıyor neden hep aynı konuyu açıp duruyorsunuz? forumda biraz araştırma yapsanız neden penaltı atamadığınızı anlayacaktınız ama işi basite indirgediğinizden dolayı kolay olanını seçtiniz ve görüntü kirliliğine neden oldunuz

istanbul1453
18.Eylül.2006, 17:54
wala bende gsyi yönetiyorum.. penaltısı en iyi olan oyunculardan biri ergün.. 7. haftadayım 3 tane penaltı kullandım üçüde gol.. şu ana kadar bi sorun çıkmadı. penaltı gücü en iyi olan oyuncunuza attırın. ayrıca antremanlarınıza da penaltıyı mutlaka koyun ki oyuncularınız arada sırada penaltı çalışsın yoksa özelliklerini yitirirler...
Evet ergün süper penaltıcı tıpkı gerçekte olduğu gibi...Amaaa bir maç var ki 3 penaltıyı da kalecinin üstüne vurdu...O maçı kaybettim sayesinde...İnatmı yaptı ben buna ortadan atacağım diye anlamadım yanee:D

dreams_19
18.Eylül.2006, 18:00
ben beşiktaşa korav avcı yada ibrahim akına attırıyom. Genelde atıyorlar.
Bazen oyuncuların terliğine mi denk geliyor nedir. Ricardinho bile atamıyor.

uğuray1907
18.Eylül.2006, 18:05
penaltıyı penaltısı 17-18 olan oyuncuya attırıcan tabi daha yuksegide olur en az 17 olcak garanti atsın istiyosanız