PDA

View Full Version : bence dünyadaki en anlamsız söz:)

benyaben
19.Kasım.2005, 00:00
arkadaşlar bazı yarışma prgramlarında(reklam yapmak yok :mrgreen: )birinci gelen yarışmacılar oy gönderne ve göndermeyen herkese teşekkür ederim die bişi sölüyolar

bence bu söz çok saçma
hadi gönderenlere teşekkür edeiosun göndermeyenlere nie ediosun (//f)
sizinde görüşlerinizi öğrenebilir miyim ve size de anlamsız gelen kelimeleri buraya yazalaım

Vieri
19.Kasım.2005, 00:41
işte orada olmak katılmak bile yeter demek istiyor heralde kazandığı halde.. ben olsam derdim ehehe allah razı olsun verenlerden vermeyenlerden de nasıl aldım ama sizin oylarınıza mı kaldım derdim :mrgreen:

from_edi
19.Kasım.2005, 00:43
ee mütevazı insan canm... :mrgreen:

Enjoy
19.Kasım.2005, 00:54
ediz senin en anlamsız bulduğun sözleri biliyorum..:)...

benyaben
19.Kasım.2005, 01:27
işte orada olmak katılmak bile yeter demek istiyor heralde kazandığı halde.. ben olsam derdim ehehe allah razı olsun verenlerden vermeyenlerden de nasıl aldım ama sizin oylarınıza mı kaldım derdim :mrgreen:

evet yani :mrgreen: :mrgreen: doğrusununda bu olması lazım ama adma çıkıyo verenlerden de vermeyenlerden de allah razı olsun dio adam belki en kıl olduğun kişiye oy veio nerdewn biliosun di mi :mrgreen: (d)

emirduman
19.Kasım.2005, 02:39
Vermeyene bir yalaklanmadır, ben böyle iyi bir insanım, bana oy atın düşüncesi için de söylenir...

PhotoGrapher
19.Kasım.2005, 03:05
Ben de bi ara imposible is nothing e takmistim.Yani isin türkcesi imkansiz yoktur.Bu durumda imkansiz da imkansizdir.Bu durumda imkansiz vardir :mrgreen:

Legolas007
19.Kasım.2005, 03:22
doğru
amaaaaaaaaaaaaaaaaaan kafam karıştı (d)

11
19.Kasım.2005, 15:21
Ben de bi ara imposible is nothing e takmistim.Yani isin türkcesi imkansiz yoktur.Bu durumda imkansiz da imkansizdir.Bu durumda imkansiz vardir :mrgreen:
-asla asla deme.
-e sen dedin manyak
-dediğimi yap yaptığımı yapma
-yok ya,muhtarmısın sen
-sakla samanı gelir zamanı
-lan ne samanı,saman mı var artık,globallik var,liberallik var
-ak akçe kara gün içindir
-lan olum akçe de geçti,dolar var avrot var artık.yok akçe makçe.mark bile yok
-bugün cuma enseyi kolla
-lan el hareketi yapma bak,mubarek gün bugün ne ensesi
-devletin malı deniz yemeyen domuz
-tutmatın lan beni,lan bırak senin de şimdi bak.kaçma lan,lan gel ...... (f) (f) (f)

PhotoGrapher
19.Kasım.2005, 15:27
asla asla deme.
e sen dedin manyak :roll: :mrgreen: bu da güzel :mrgreen: :mrgreen:

from_edi
20.Kasım.2005, 02:13
hafiften kafamı karıştırdınıZz.. (b) :mrgreen:

benyaben
20.Kasım.2005, 02:25
hafiften kafamı karıştırdınıZz.. (b) :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: bu güzel ama bende niye ki demeye hazırlanıyodun sonradan çaktım :mrgreen: (d)