PDA

View Full Version : Oyuncu armada yabanci oyuncular neden çıkmıyor?!!!!

fm26mer
05.Ocak.2007, 18:45
menajer butonundan,oyuncu ara ya tıklıyorum.
1)filtre-özelleştirmeye tıklıyorum
2)Gerçeğe uygun olmayan baş antrönöre ayıklattır a basıyorum
3)tamam a basıyorum
4)karşıma gelen bütün oyuncular Türk
5)Karşıma gelen oyuncuların hepsi neden Türk ??
6)FM6 da böyle değildi
7)FM7 de böyle niye hepsi türk?
:2:

Redrum
05.Ocak.2007, 18:52
hangi takımsın? ona bağlıdır mesela kayseri falansan çıkanların %97 si falan Türk'tür..

fm26mer
05.Ocak.2007, 19:30
Fenerbahçe yim 15. hafta hiç puan kaybım yok..
Ş.liginde Arsenal ı 2-1 yendimm...

_MoRpHeUs_
05.Ocak.2007, 19:51
Bilader belki de önceden filtrede sadece türk oyuncular diye aratmışındır.Şimdi de oyuncu aratırken bu filtreyi görmemişindir.Bana kalırsa önce bi temizle sen filtreyi.;)Ancak öyle bi filtre koymamış durumdaysan büyük ihtimalle arkadaşların da dediği gibi takımlara bağlı olabilir.

mgokalparslan
05.Ocak.2007, 20:06
yabancı sayın kaç? eğer yabancı hakkın yoksa başka yabancı alamayacağın için sadece türk oyuncuları gösteriyordur.biraz saçma ama fm 07 de böyle yapmışlar
bir de başka bir şey var bu herhangi bir takımla da olabilir yabancı hakkın dolmasa bile sen filterlediğinde çıkmayan oyuncu get scout report yapınca sana gelmke istiyor ama bu genelde başka kıtadan olan oyuncular oluyor mesela fener le yabancı hakkın dolmayınca g.amerikalı çoğu oyuncu göükmüyor ama çoğu sana gelmek ister

fm26mer
06.Ocak.2007, 13:59
Şiliginde gruptan çıktım
ligin ilk yarısını 2.BURSASPORA 15 puan fark atarak bitirdim
yine olmuyoo

Ne Olur Yardim Ediiiiiiinnnnnn/// Transfer Yapmam Laziiim

bali yardımlarınızı e-mail ime atın.... çok acilll

fm26mer
06.Ocak.2007, 17:09
helal olsun size// arkadaslar gercekten cok lazim bak fb lyle s liginde ceyrek finaldeyim hadii

candogus
06.Ocak.2007, 17:26
sen scoutların araştırma seviyesini bi kontrol et. eğer düşükse daha neyi araya bilirsin. buda devamlı onları çalıştırarak olur. ha bide senin hep dediğin gibi bi editöre bak istersen:p

fm26mer
06.Ocak.2007, 17:30
Denerım Tesekkur

y_layta
06.Ocak.2007, 17:31
ben dedimi hatırlıyorum ama ben sebattayken kimse gelmiyodu 1lige çıktım geldi yani yabancıların isteğine bağlı ama fenere gelmeme gibi bişi olmıyacağından sorun antranöründe

fm26mer
06.Ocak.2007, 17:34
kovcam antronorlerı adam gıbı bısey alcam bakam nolcak

King_91
06.Ocak.2007, 21:56
hiç başıma gelmedi galatasarayda bile yabancılar çıkıyo sen filtreden bişey yapmış olmayasın tamam scoutlarla bi alakası varda bi tane bile mi adam çıkmaz bi yanlışlık yapıyosundur iyice bak derim bn

mgdcan
08.Ocak.2007, 15:42
Ayni sorun bende de oldu,oyunun baslarinda gercege uygun olmayanlari ayiklattirdigimda hic bir sorun yoktu.Ama ne zaman ki 3-5 mac yaptim filitrede sadece Turkler gozukmeye basladi.2 arkadasimda da ayni sorun oldu.Bunun bir caresi yok mu arkadaslar, valla cok zor artik transfer yapmak.

mgdcan
08.Ocak.2007, 15:44
Bu arada benim takimim Besiktas arkadasinkiler de fenerbahce,yani kayseri tarzi kulupler de degil.