PDA

View Full Version : konu acımları hakkında

esmeria
06.Ocak.2007, 17:05
fm de konu acılmanın kuralları var diye biliyorum ben ama görüyorumki böle bir kural yok olur olmaz heryere alakalı alakasız konular acılıyor ama biz yeni uyeken actığımız konular hemen kaldırılıp ikaz veya uyarı alıyorduk yine görüyorumki artık böle bir ikaz veya uyarı sistemi ortadan kalkmış bunu sebebi nedir ve buna bir çözüm olacakmıdır fm bölümünden soğudum yetkililerin yapması gereken uyarı ikazları biz yapmaktayız bizde işleyen kurallar diger arkadaşlar içinde işleyecekmi merak etmekteyim ????????

not : konuyu buraya acıyorum eski arkadaşlar burda olduklarından

franzkafka
06.Ocak.2007, 17:07
aynen kardeş katılıyorum.önüne gelen kafasına göre konu açıyor.bunu protesto etmek için ben de gittim abuk sabuk konular açtım.rtık ben de soğumaya başladım

Aydin
06.Ocak.2007, 17:12
aynen kardeş katılıyorum.önüne gelen kafasına göre konu açıyor.bunu protesto etmek için ben de gittim abuk sabuk konular açtım.rtık ben de soğumaya başladım

protesto ettiğin şeylere dikkat et o zaman. bir konu varsa abuk sabuk diye düşündüğünüz yöneticilere ulaşın. abuk sabuk konuları abuk sabuk protesto edenler forumdan uzaklaştırılacaktır.

franzkafka
06.Ocak.2007, 17:22
protesto ettiğin şeylere dikkat et o zaman. bir konu varsa abuk sabuk diye düşündüğünüz yöneticilere ulaşın. abuk sabuk konuları abuk sabuk protesto edenler forumdan uzaklaştırılacaktır.

ulaşıyoruz da birşey mi yapıyosunuz??fenerbahce58 adına fan club kurdunuz.birşey mi yaptınız??

y_layta
06.Ocak.2007, 17:39

ewet çok abuk sabuk yani(qq) çok sinirlendim dedim bu kafka ne yapıyo

franzkafka
06.Ocak.2007, 17:44
ewet çok abuk sabuk yani(qq) çok sinirlendim dedim bu kafka ne yapıyo

kardeş hangi aklı başında adam recep mi buffon mu die ya da gerrard mı sergen mi die konu açar:D

Aydin
06.Ocak.2007, 18:01
ulaşıyoruz da birşey mi yapıyosunuz??fenerbahce58 adına fan club kurdunuz.birşey mi yaptınız??

adamı siteden uzaklaştırdık. gerisine isteyen istediği gibi yapabilir. ister fan club kurar ister t-shirt bastırır. bu ne beni ne seni ilgilendirir. yapanları ilgilendirir. olay hakarete girdiği zaman da bütün yöneticileri ilgilendirir.

aynı tutumuna devam edersen seni de siteden uzaklaştırılırsın. senin adına da fan club açılabilir. senin adına da t-shirt bastırılabilir. falan filan.

saçma sapan hareket etmeyelim yeterli.

Sekopej
06.Ocak.2007, 19:08

O üye cezası bitince aynı şeyleri tekrarlayınca süresiz ban yedi. Biz elimizden geldiğince açılan saçma konuları kaldırıyoruz. Tepkini sen de saçma konular açarak göstermek yerine uyarı butonunu kullanarak gösterirsen, bize daha çok yardımcı olmuş olursun.

Ahmeds
07.Ocak.2007, 00:55
adamı siteden uzaklaştırdık. gerisine isteyen istediği gibi yapabilir. ister fan club kurar ister t-shirt bastırır. bu ne beni ne seni ilgilendirir. yapanları ilgilendirir. olay hakarete girdiği zaman da bütün yöneticileri ilgilendirir.

aynı tutumuna devam edersen seni de siteden uzaklaştırılırsın. senin adına da fan club açılabilir. senin adına da t-shirt bastırılabilir. falan filan.

saçma sapan hareket etmeyelim yeterli.

iori abi sen devam et biz konuşmayaLım ...

Del Piero_10
07.Ocak.2007, 01:16
Ayrıca ss desteği olmayan sallama konularda kapatılmalı.Çok var bunlardan çünkü.

IcedEarth
07.Ocak.2007, 17:13
franzkafka atılmış büyük ihtimalle bu protesto dediği saçmalık yüzündendir

TheTrooper
08.Ocak.2007, 17:30
protesto falan değil ya kendiside yapıyo onları hiç öyle protestomu olur