PDA

View Full Version : Türkçe kelimeler Cıkmıyor

streetboy
07.Ocak.2007, 19:09
Arkadaslar en son siteye 2 gün önce girdim hersey gözüküyordu bugun niyeyse girdigimde türkce karaterler görünmüyor baska sitelerde görünüyor acaba neden?

Burak Duran
07.Ocak.2007, 19:17
sitede problem var en kısa zamanda çözülecek

Universal
07.Ocak.2007, 19:18
Sanırım kelime yerine Türkçe karakterli harfler diyecektin. Hurmet açıklama yapmış sitede ki porblemden dolayı böyle gözüküyor.

streetboy
07.Ocak.2007, 19:22
Tesekkürler karakter olacaktı sonradan farkına vardım ama degiştirmeyi bulamadım o yüzden ole kaldı.

EreN
07.Ocak.2007, 20:29
Düzeltilir yakında

Vieri
07.Ocak.2007, 22:23
sevgili arkadaşlarımız, forumumuz yeni sunucusunda olduğundan dolayı şimdilik bir takım problem yaşamanız kaçınılmaz. Lütfen biraz sabırlı olmanızı rica ediyorum. Önümüzdeki zamanlarda değişimi daha net görebileceksiniz ;)

streetboy
07.Ocak.2007, 22:31
sevgili arkadaşlarımız, forumumuz yeni sunucusunda olduğundan dolayı şimdilik bir takım problem yaşamanız kaçınılmaz. Lütfen biraz sabırlı olmanızı rica ediyorum. Önümüzdeki zamanlarda değişimi daha net görebileceksiniz ;)
Bir sabırsızlık yaptıgımı sanmıyorum:) sadece Olayın Siteden mi kaylandıgını merak etmiştim.Yoksa bendenmi... bir şikayetim yok olur böle ufak caplı sorunlar en yakın zamanda düzeltileceğinden de şüphem yok;)